Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 3% (do 50 tys. zł) na koncie oszczędnościowym w T-Mobile Usługi Bankowe + bonusy do 150 zł

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.01.2020

3% (do 50 tys. zł) na koncie oszczędnościowym w T-Mobile Usługi Bankowe + bonusy do 150 zł

Bank wznowił promocję oprocentowania na swym koncie oszczędnościowym. 

3% (do 50 tys. zł) na koncie oszczędnościowym w T-Mobile Usługi Bankowe + bonusy do 150 zł
A to jest okazja nie tylko na uzyskanie wysokiego - jak na obecne czasy - oprocentowania dla oszczędności, ale też na bonusy pieniężne, bo oprócz odsetek wpaść może jeszcze dodatkowe 150 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w T-Mobile Usługi Bankowe.]

Na wstępie krótkie wyjaśnienie. T-Mobile Usługi Bankowe to bank, który powstał w wyniku współpracy telekomu z Alior Bankiem. By stać się klientem tego banku, nie trzeba posiadać telefonu w sieci T-Mobile. Z drugiej strony bycie klientem Alior Banku nie przeszkadza we wzięciu udziału w niniejszej promocji T-Mobile Usługi Bankowe. Jeśli więc nawet posiadasz już konto (lub inne produkty) w Aliorze, to możesz skorzystać z 3% na koncie oszczędnościowym w T-Mobile Usługi Bankowe, jak i z promocji z bonusami do 150 zł.

Środki lokowane w T-Mobile Usługi Bankowe podlegają pod Bankowy Fundusz Gwarancyjny (do równowartości 100 tys. euro). Miej jedynie na uwadze, że limit tej gwarancji jest liczony wspólnie dla T-Mobile Usługi Bankowe i Alior Banku.

Jako że w praktyce mamy tutaj do czynienia z dwoma promocjami, to dzięki niniejszemu wpisowi dowiesz się jak uzyskać:
 • 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym przez 92 dni dla kwoty do 50 000 zł oraz 
 • zwroty na koncie osobistym, dzięki którym uzyskasz do 15 zł (w przypadku konta Freemium) bądź 25 zł miesięcznie (z Kontem Premium), co łącznie dać może Ci nawet do 150 zł.

Kto może założyć konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 3%? 
"W promocji może wziąć udział Klient, który w terminie od 1 stycznia 2017 r. do dnia 31 grudnia 2019 r. nie posiadał umowy o rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy w T-Mobile Usługi Bankowe"

Zasady promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym. By skorzystać ze stawki 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym w T-Mobile Usługi Bankowe, w okresie od 1.01. do 31.03.2020 r. należy założyć konto osobiste (Freemium lub Premium) oraz konto oszczędnościowe.

Oprocentowanie 3% w skali roku będzie obowiązywać dla kwoty do 50 000 zł i jest gwarantowane przez 92 dni (licząc od dnia następującego po zawarciu umowy o konto oszczędnościowe).
"W przypadku umów o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy zawieranych za pośrednictwem kuriera, za dzień założenia rachunku uznaje się dzień przesłania przez Bank w wiadomości SMS na numer telefonu podany przez Klienta potwierdzenia zawarcia umowy Rachunku. 
W przypadku umów o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy zawieranych w trybie „Potwierdzenie umowy przelewem”, za dzień założenia rachunku uznaje się dzień przesłania przez Bank na adres elektroniczny Klienta podany w Banku potwierdzenia zawarcia umowy Rachunku (zgodnie z „Regulaminem Obsługi Produktów T-Mobile Usługi Bankowe”)" 

W temacie promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym to już w praktyce wszystko co istotne. Teraz czas przyjrzeć się kontom osobistym, które w T-Mobile Usługi Bankowe są do wyboru. Z jednej strony założenie jednego z tych kont osobistych jest niezbędne dla uzyskania 3% na koncie oszczędnościowym, ale z drugiej otwiera też drogę do uzyskania zwrotów za płatności (nawet do 150 zł).

Konto osobiste w T-Mobile Usługi Bankowe - które wybrać?


W ofercie T-Mobile Usługi Bankowe znaleźć możemy dwa typy konta osobistego. To Konto Freemium oraz Konto Premium. Na które lepiej się zdecydować, to zależy od Twych oczekiwań. A sensowne są 3 scenariusze:
 • Konto Freemium bez karty - wtedy będziesz mieć bezwarunkowo darmowe konto osobiste (a więc zero jakichkolwiek wymaganych dla uniknięcia opłaty ktywności) i będziesz korzystać z 3% na koncie oszczędnościowym;
 • Konto Freemium z kartą - to opcja dla tych, którzy nie mają zbyt wielu wydatków, najlepiej by płacić tą kartą od 200 do 300 zł miesięcznie, bo wtedy nie będzie trzeba ponosić opłaty za kartę, a do tego jeszcze wpadnie 5-procentowy zwrot (do 15 zł miesięcznie);
 • Konto Premium z kartą (bo tylko w tym wariancie opłaca się je założyć) - karta jest darmowa, a za prowadzenie konta bank nie naliczy opłaty, jeśli wykonasz za jej pomocą płatności na sumę min. 500 zł/miesiąc. W dodatku wydanie tej kwoty zapewni Ci uzyskanie bonusu w wysokości 25 zł.

Zwroty można uzyskać przez 6 kolejnych miesięcy (począwszy od miesiąca, w którym premia po raz pierwszy zostanie wypłacona). Z Kontem Freemium da się więc zarobić do 90 zł (6 miesięcy po 15 zł), a w przypadku Konta Premium do zgarnięcia czeka nawet 150 zł (6 miesięcy po 25 zł). 

Do uzyskania zwrotów okres wykluczenia dla byłych klientów wskazany przy promocji z oprocentowaniem 3% na koncie oszczędnościowym nie ma znaczenia. Liczy się to, czy było Ci już dane korzystać z moneybacku w T-Mobile Usługi Bankowe czy nie. Ze zwrotów mogą korzystać te osoby, które zwrotów od tego banku dotąd nie otrzymywały.

Wypłata bonusu przewidziana jest do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki uzyskania zwrotu. Jeżeli dzień taki wypadnie w dzień wolny od pracy, to wtedy moneyback wpadnie najpóźniej w kolejnym dniu roboczym. Do momentu jego otrzymania nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem. Choć bank raczej z tym nie zwleka. Korzystam z konta w T-Mobile Usługi Bankowe już od dłuższego czasu i zwroty wpadają tak:
Zwroty na koncie w T-Mobile Usługi Bankowe


Na końcu niniejszego wpisu znajdziesz szczegółowe omówienie kont oraz ich porównanie.

Ważne wskazówki


Biorąc udział w promocji ze zwrotami na Koncie Freemium lub Koncie Premium, pamiętaj o poniższych wytycznych:

▶️ We wniosku o konto wyraź zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych o treści:
"b. (...) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Alior Bank SA z siedzibą w Warszawie ul. Łopuszańska 38D do celów marketingu bezpośredniego, w tym profilowania na potrzeby marketingowe, również gdy nie będę klientem Banku. 
Potwierdzam, że zostałem poinformowany, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę na przetwarzanie danych poprzez złożenie oświadczenia: 
• w Placówkach T-Mobile Usługi Bankowe, 
• na adres: iod@alior.pl, 
• telefonicznie w Contact Center (19 506, lub 12 370 71 00), 
• listownie – na adres korespondencyjny Banku: Alior Bank S.A., ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa (...)  
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Alior Banku S.A. informacji marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i tzw. automatycznych systemów wywołujących. Wybieram jako formę kontaktu: 
• Wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, bankowość elektroniczną, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe) 
• Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR)  
c. Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 roku o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych upoważniam Alior Bank S.A., (...) do wystąpienia za pośrednictwem Biura Informacji Kredytowej S.A. z siedzibą w Warszawie do biur informacji gospodarczej o ujawnienie informacji gospodarczych dotyczących moich zobowiązań. W szczególności informacji w Krajowym Rejestrze Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. (...), Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. (...) oraz Rejestrze Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej (...)
e. (...) na skorzystanie z Promocji: - dla rachunków otwartych od 1 maja 2017 r. – w Bankowości Internetowej, Contact Center lub w Placówce T-Mobile Usługi Bankowe",

Ponadto pamiętaj, że:
"W przypadku posiadania jednocześnie czynnej relacji w Alior Banku SA oraz w T-Mobile Usługi Bankowe, administratorem danych jest Alior Bank SA (...). Wyrażony sprzeciw wobec przetwarzania danych do celów marketingowych w jednej z relacji uwzględniany jest dla wszystkich relacji i może mieć wpływ na spełnienie warunków Promocji."
▶️ Do zwrotów zaliczają się zarówno płatności kartą, jak i BLIKiem, ale w praktyce lepiej płacić samą kartą, gdyż transakcje BLIKiem nie zaliczą się do sumy transakcji niezbędnej do uniknięcia opłaty za kartę (w przypadku Konta Freemium) lub za konto (Premium). Gdy będziesz płacić kartą, to za jednym zamachem załatwisz obydwie kwestie. Posiadanie karty w T-Mobile Usługi Bankowe (debetowej do konta lub ewentualnie kredytowej) jest zaś niezbędne do uzyskiwania zwrotów (nie wystarczy samo konto i płatności BLIKiem).

▶️ Zwroty na Koncie Freemium, jak i na Koncie Premium naliczane są zarówno za płatności kartą w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Bank wykluczył jednak niektóre kategorie. Chodzi o miejsca, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (a kod ten wskazuje na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"a. 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne; 
b. 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
c. 4111, określający m.in. usługi transportowe, 
d. 6012, określający instytucje finansowe, 
e. 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
f. 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
g. 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 
h. 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne." (pisownia oryginalna). 

W przypadku T-Mobile Usługi Bankowe na szczęście jest tak, że nie mamy tu do czynienia z zabawą w ciemno i zgadywaniem jaki może być kod tam, gdzie zapłaciliśmy. Po zaksięgowaniu transakcji, w bankowości internetowej można wejść w szczegóły i tam znaleźć można kod dla danej transakcji. Dokładnie wygląda to tak:
Jak sprawdzić kod MCC w bankowości internetowej T-Mobile Usługi Bankowe


Wykluczone kody w praktyce mają na celu wyeliminowanie sposobów na szybki obrót na karcie (bez faktycznego płacenia za towary lub usługi). Spokojnie można za to płacić w sklepach (spożywczych, odzieżowych itd.), marketach, w przychodni, na stacjach paliw czy w lokalach gastronomicznych - tam wykonywane płatności będą zaliczane.

Freemium i Premium - porównanie kont w T-Mobile Usługi Bankowe


Na koniec praktyczne porównania obydwu kont. Ułatwi to poniższa tabela:


Konto Freemium
Konto Premium
Opłata za konto
0 zł (bez warunków)
0/18,90 zł
Opłata nie zostanie pobrana, jeśli wykonasz płatności kartą na sumę min. 500 zł
Opłata miesięczna  za kartę
0/6 zł
Opłata nie zostanie pobrana jeśli wykonasz płatności na sumę min. 200 zł

0 zł (bez warunków)
Wypłaty z bankomatów
0 zł wyłącznie za pierwsze 3 wypłaty (w miesiącu kalendarzowym) z dowolnych bankomatów w Polsce
0 zł za wszystkie wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce
Maksymalny miesięczny zwrot
15 zł
25 zł
Zasady naliczania zwrotu
Bank zwraca 5% płatności, jeśli wykonasz transakcje na sumę min. 200 zł
Bank zwraca 25 zł jeśli wykonasz transakcje na sumę min. 500 zł
Maksymalny zwrot w ciągu 6 miesięcy*
90 zł
150 zł     
*możliwość wydłużenia tego okresu (a więc i zwiększenia) zwrotów na czas nieokreślony daje skorzystanie z produktu kredytowego. A może być nim np. karta kredytowa lub limit kredytowy w koncie.

Złóż wniosek
o Konto Freemium

Złóż wniosek
o Konto Premium


Gdy już będziesz posiadać konto osobiste (Freemium lub Premium) oraz dostęp do bankowości internetowej, wtedy po zalogowaniu do niej będzie możliwe otwarcie konta oszczędnościowego (Oferta dla Ciebie => Konta => Konto oszczędnościowe). O ile konto osobiste możesz założyć już teraz, to z otwarciem konta oszczędnościowego warto się wstrzymać (ale maksymalnie do 31.03.2020 r.) aż do momentu, gdy już będziesz mieć środki do wpłacenia na konto oszczędnościowe (bo promocyjny okres 3% przez 92 dni liczony jest nie od dnia wpłacenia środków, ale od dnia następującego po otwarciu konta oszczędnościowego).

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

152 komentarze:

 1. Czy obecnie T-Mobile istnieje program poleceń ?

  OdpowiedzUsuń
 2. jak założę konto premium dziś to od którego miesiąca mam wydać 500 zł.? jeżeli od lutego to czy otrzymam cashback za transakcje w styczniu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za pierwszy niepełny miesiąc nie ma opłaty. Więc możesz zacząć od lutego. Zworty będziesz mieć razy 6 bez względu kiedy zaczniesz.

   Usuń
  2. czyli w styczniu nie muszę nic robić, zaczynam od lutego przez 6 m-cy do lipca cashback , dobrze rozumiem? wtedy nie tracę 1 miesiąca.

   Usuń
 3. Założyłem ROR 27.12.2019 by zdążyć przed 31.12.2019 r., aby następnie założyć konto oszczędnościowe 3 % w promocji do końca 2019 r.
  Przelałem część środków, a na koncie oszczędnościowym mam 1,03 % ...
  Wybrałem tylko samo konto Freemium, bez karty, zwrotów za płatności i nie zaznaczałem żadnych zgód marketingowych.
  Czy to tylko chwilowe "zaćmienie" w systemie czy już będę miał tylko te 1,03 % ???
  Zaznaczam, że pierwszy raz założyłem konto w t-mobile tylko ze względu na to atrakcyjne oprocentowanie.
  Z góry dzięki !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W bankowości podają standardowe ale powinni naliczyć 3% zgodnie z promocją.

   Usuń
  2. Napisali że 3% liczą od dnia następnego po otwarciu konta

   Usuń
 4. W załączonym regulaminie nie widzę info o limicie 150zł za to jest punkt, że posiadając produkt kredytowy promocja się wydłuża na kolejne miesiące. Czy to oznacza, że jak wezmę kartę kredytową, to płacąc ją mam 12 x 25pln zwrotu czyli 300pln rocznie? Testował ktoś? Czy w tmobile można wziąć kartę kredytową z podanym przez siebie limitem np 1000pln? Dzięki za info!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. §5 ust. 1 regulaminu mówi o uzyskiwaniu zwrotów "maksymalnie przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych" (czyli 6 x 25 zł, co daje wspomniane 150 zł).

   Ale wyrobienie produktu kredytowego (co wynika z ust. 2 w tym samym paragrafie) przedłuża czas uzyskiwania zwrotów (na czas nieokreślony, acz do odwołania). Produktem takim może być pożyczka, kredyt, limit w koncie lub karta kredytowa. Kiedyś ta ostatnia bywała dostępna w promocjach (obecnie takich od długiego już czasu nie ma), co dawało możliwość skumulowania korzyści. Jeśli chodzi o jak najmniejsze koszty utrzymania takiego produktu, to pod uwagę można wziąć też limit w koncie, bo jest dość tani.

   Usuń
 5. Witam, czy orientuje się ktoś czy transakcje wykonane kartą Curve, pod którą podpięta jest karta t mobile również wliczają się do zwrotów? Ich kody mcc są normalne (nie wykluczone) tylko transakcje formalnie widnieją jako wykonane za granicą w UK. Czy to ma znaczenie czy muszą być transakcje na terenie Polski?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinno być okey

   Usuń
  2. Bo wykluczenia zagranicznych transakcji nie ma poza tym jednym MCC

   Usuń
  3. Dzięk za odpowiedzi. Przetestuję i dam znać w połowie lutego czy premia wpadła. Bo dziś skorzystałem z opcji back in time i przerzuciłem na kartę TMUB transakcje na 500zl zrobione przed świętami :)

   Usuń
  4. Żadnych problemów z Curve .korzystam z debetowej i kredytowej od początku Curve i zwrot zawsze jest ☺

   Usuń
 6. czy po 6 miesiącach bez problemu zlikwiduje konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Można zamknąć przez bankowość internetową.

   Usuń
 7. Jest problem z elektronicznym złożeniem wniosku, po wypełnieniu wszystkich pól i zatwierdzeniu wniosku wyskakuje komunikat o błędzie - próbowałam z różnych przeglądarek i urządzeń, z tym samym skutkiem. Czy ktoś miał tak samo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To samo miałem pod koniec grudnia. Oróbowałem dwukrotnie wybierając kuriera, a potem przelew na 1 zł i za każdym razem pojawił się nieoczekiwany błąd. Po telefonie na infolinię i ogromnie długim czekaniu na głupawe sprawdzanie mojej tożsamości dostałem odpowiedź, ze wg działu technicznego nie powinienem mieć przeszkód. Dopiero gdy wysłałem im dowód na maila (zrzut ekranu) łąskawie konsultant przyjął reklamację i kazała zadzwonić po odpowiedź "za kilka dni", ile nie wiedział! ~:-(

   Usuń
 8. Mam tak samo:
  Złożenie wniosku nie powiodło się.
  Prosimy o kontakt z Wirtualnym Oddziałem lub Infolinią pod numerem 19 506.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ponawiam pytanie do: "Ze zwrotów mogą korzystać te osoby, które zwrotów od tego banku dotąd nie otrzymywały". Co to oznacza w praktyce - dawno temu miałem u nich konto freemium i skorzystalem wtedy z przysługujących zwrotów, czy już jestem wykluczony jako klient freshcash?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W cytowanym zdaniu jest odpowiedź :) Ktoś korzystał ze zwrotów = teraz ich nie dostanie (ratunkiem jest tylko produkt kredytowy).

   Usuń
  2. Produkt kredytowy? Czy można wziąć pizzę na kredyt?

   Usuń
 10. a co jeśli mam konto Premium już od dawna a chce teraz założyć konto oszczędnościowe? Czy załapię się na promocję 3%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocji oprocentowania 3% na koncie oszczędnościowym może wziąć udział klient, który w terminie od 1 stycznia 2017 r. do dnia 31 grudnia 2019 r. nie posiadał umowy o rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy w T-Mobile Usługi Bankowe.

   Usuń
  2. Czyli 3 lata karencji dla 3-ech m-cy na KO? Super!

   Usuń
 11. Mam już konto Premium,założone przy poprzedniej promocji. Czy wpłata nowych środków da oprocentowanie 3%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ROR + k.oszcz. muszą być założone w tej samej edycji. Jak już konto oszcz. założyłeś to może jeszcze masz 3% przez te 3 mies. od założenia.

   Usuń
 12. Czy jeśli teraz skorzystam z promocji z kartą debetową, zgarnę 150 zł, zamknę konto i otworzę za jakiś czas z powrotem wraz z kartą kredytową to dostanę moneyback? Czy to działa tylko w przypadku gdybym zawnioskowała o kartę kredytową od razu za pół roku jak się skończą zwroty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja miałam przerwę kilka m-cy między kartami kredytowymi i przy drugiej bez problemu nadal nalicza się zwrot 5%.

   Usuń
 13. jeżeli podpinam kartę do "moje usługi" i płacę za rachunki typu prąd,czynsz itp. to będzie to spełniać warunki zwrotu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje Usługi mają MCC 4900 czyli wykluczony.

   Usuń
 14. Czy jest jakaś możliwość "przełączania się" z konta Freemium na Premium? Czy w przypadku założenia konta Freemium trzeba je najpierw zamknąć aby przejść na Premium?

  OdpowiedzUsuń
 15. Dla mnie osobiście dobra opcja, tym bardziej, że 2 dni temu skończył mi się promocyjny czas oprocentowania 2,8% w Getin. Część środków poszło tutaj, część od niedzieli do Millenium na 2,7%. Fakt, inflacja ponad te procenty, no ale zawsze coś się zarobi. Dodam, że założenie konta w TMUB szybko i bezproblemowo :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Dla posiadaczy telefonów na kartę w Heyah lub T-mobile jest jeszcze dodatkowe 20% bonusu za każde doładowanie z konta w TMUB. Doładowuję za 25zł więc uzbiera się tego na dwa darmowe doładowania w roku :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Liczy się to, czy było Ci już dane korzystać z moneybacku w T-Mobile Usługi Bankowe czy nie. Ze zwrotów mogą korzystać te osoby, które zwrotów od tego banku dotąd nie otrzymywały.

  a co z bankiem Sync? kiedys tam tez byly zwroty czy to sie liczy w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 18. Do 50.000 zł włącznie? Lokując 50.000 zł, to po pierwszej kapitalizacji odsetek będzie już ponad 50.000 zł, jak wtedy wygląda oprocentowanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla kwoty do 50 000 zł (włącznie) będzie 3%, a dla nadwyżki ponad tę kwotę będzie oprocentowanie standardowe.

   Usuń
 19. Czy skorzystanie z tej promocji wyklucza mnie potem z promocji przy założeniu konta w Alior Bank? Mam na myśli to że TMobile podlega pod Alior.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ostatnich edycjach promocji konta w Alior Banku (ostatnia była dostępna w grudniu) posiadacze konta w T-Mobile Usługi Bankowe śmiało mogli brać udział.

   Usuń
 20. Od kiedy liczą się te 92 dni promocyjnego oprocentowania, od dnia podpisania umowy, czy od dnia założenia konta oszczędnościowego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od następnego dnia po otwarciu konta oszczednościowego.

   Usuń
 21. 3% na koncie oszczędnościowym tylko w przypadku wpływu wynagrodzenia?

  OdpowiedzUsuń
 22. No chyba jednak ma bo gdy chcę otworzyć konto oszczędnościowe jest informacja, że oprocentowanie takie tylko przy wpływie wynagrodzenia a później w opisie jest, że w poprzednim miesiącu na konto freemium lub premium musi wpłynąć wynagrodzenie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wymóg wpływów wynagrodzenia jest w przypadku chęci uzyskania promocyjnego (sic!) oprocentowania także przez obecnych klientów, ale stawka jest taka (1,5% w skali roku), że się nawet nad tym nie pochylam.

   W przypadku promocji ze stawką 3%, o której mowa w powyższym wpisie, dla otwierających konto, wymogu wpływów wynagrodzenia nie ma. Ani na potrzeby promocji z oprocentowaniem, ani w promocji ze zwrotem za płatności. Także dla uniknięcia opłat wpływy nie są wymagane (bo liczą się jedynie płatności kartą).

   Usuń
  2. Rozumiem,dziękuję uprzejmie za pomoc ;-)

   Usuń
 23. Mojemu mężowi niestety nie udało się założyć tego konta. Otwarcie przez przelew nie było możliwe z jego banku (pko bp). Kurier przywiózł dokumenty ale ich nie zabrał, dopiero kilku dniach po interwencji w Dhl przyjechał po podpisana umowę. Bank nie uruchomił rachunku, na infolinii odmówiono podania przyczyny. Czy ktoś miał podobna sytuację? Bardzo się rozczarowalam tym bankiem. Ja już posiadam tam konto więc nie mogę skorzystać z promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie 3 konta w rodzinie. Wszystkie bezproblemowo zakładane. Wybieraliśmy kuriera.

   Usuń
 24. Jeżeli założyłem konto premium 02.02 to w lutym mogę już płacić kartą i dostać zwrot,czy dopiero od marca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obojętnie. Bo zwrot jest przez 6 miesięcy od p-wszego m-ca za który ten zwrot będzie się należał. Jak zaczniesz w lutym to będziesz miał naliczany zwrot do licpa. A jak od marca to do sierpnia.

   Usuń
 25. Przy składaniu wniosku mam taki komunikat:
  Aby wziąć udział w Promocji, należy skontaktować się z infolinią pod numerem 19 506, lub przystąpić do promocji w Placówce T-Mobile Usługi Bankowe bądź wysłać wiadomość z chęcią przystąpienia do Promocji w Bankowości Internetowej.

  czy to konieczne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chcesz mieć zwroty za płatności to tak, konieczne.

   Usuń
 26. jak najłatwiej i bez kosztów włączyć naliczanie zwrotów ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzwonisz na infolinię albo piszesz wiadomość w bankowości elektronicznej.

   Usuń
  2. w bankowości elekt. to znaczy po zalogowaniu ?

   Usuń
 27. Korzystałem ze zwrotów jeszcze gdy ten bank nazywał się Alior Sync. Konto zamknąłem parę miesięcy temu. Czy jestem wykluczony z promocyjnych zwrotów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie można mieć od 2 listopada 2015 r.

   Usuń
 28. Karta przychodzi listem zwykłym czy poleconym?

  OdpowiedzUsuń
 29. witam,

  bylem ostatnio w BOKu T-Mobile uslugi bankowe, przy zmianie rodzaju konta na premium i podpisaniu umowy na karte kredytowa, uslyszalem od sprzedawcy ze bede musial pamietac o tym ze przed koncem roku, od momentu uzywania karty, bedzie trzeba ja zlikwidowac i zamowic nowa w celu unikniecia rocznej oplaty za uzywanie starej karty, poniewaz oplata jest znoszona tylko wtedy kiedy w ciagu roku obrot na karcie wynosi minimum 15 000 zl....czy mozna to gdzies potwierdzic ? czy w takim razie na pewno to sie oplaca ? wyglada na to ze po roku uzywania bedziemy narazeni na dodatkowe oplaty i dziwne manewry w celu ominiecia tej oplaty....czy ma ktos jakies doswiadczenia z ta karta kredytowa i jakies porady jak to ogarniac ?

  OdpowiedzUsuń
 30. nigdzie nie widze informacji na temat tej karty kredytowej, ze po roku uzywania trzeba bedzie z niej rezygnowac lub robic obrot 15 000 w celu unikniecia oplaty za nia...warto bylo by to dodac do opisu oferty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tabeli opłat i prowizji jest opisany koszt karty kredytowej: 0 zł
   (0 zł za 4 lata) (pod warunkiem rozliczenia transakcji na łączną kwotę min. 15 000
   zł w ciągu ostatnich 12 miesięcy) i pewnie o to chodziło doradcy. Ale cały post dotyczy kart debetowych, dlatego pewnie nie zostało to umieszczone.

   Usuń
 31. Czy miał ktoś problemy z przelewem weryfikacyjnym? Próbowałem z 4 kontami w różnych bankach (w tym Aluor Bank), dane wszędzie są identyczne i nigdzie nie przechodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już jeden przelew ci nie przeszedł to kolejne skończą się tym samym. Musisz wybrać kuriera

   Usuń
  2. Wiesz/próbowałeś się dowiedzieć co jest powodem takiej sytuacji?

   Usuń
 32. Jeżeli zdecydowałem się na konto bez karty i zwrotów to kiedy mogę zamknąć konto oszczędnościowe, po 92 dniach czy po 6 miesiącach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy chcesz. Ale pewnie najlepiej po wypłacie ostatnich odsetek.

   Usuń
 33. Założyłem konto Premium dziś i dzisiaj założyłam konto oszczędnościowe. Nigdzie nie pokazuje się że jest oprocentowane 3% tylko 1.5%. To jak to jest. O tym ze wynagrodzenie nie musi wplynac już doczytałam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo nie pokazuje. Ale będziesz mieć 3%. Znaczenie ma obowiązujący regulamin. Tak mi to wyjaśniono jak się pytałem poprzez bankowość.

   Usuń
  2. Dziękuję. Juz pokazuje 3%

   Usuń
 34. Cczy zakupy przez payU zaliczają się do zwrotów? Nie pokazuje żadnego kodu MCC przy płatności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pokazuje po zaksięgowaniu. Jak PayU na Allegro to będziesz mieć 5999.

   Usuń
 35. Jeśli można posiadać dwa konta to czy dla obydwu można włączyć zwroty i równocześnie je prowadzić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwrot można mieć tylko na jednym koncie. Na dwóch można było mieć ale z 2 lata temu wycofali to.

   Usuń
  2. Co z tego gdy z uporem wartym lepszej sprawy wciąż utrzymują 3-letnią karencję?

   Usuń
 36. Witam. Czy z KO mozna wypłacić za darmo tylko raz w miesiacu? Ile bank pobierze za kolejne wyplaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. darmowy, każdy kolejny 5 zeta.

   Usuń
 37. Czy kurier powinien zabrać podpisaną umowę?

  OdpowiedzUsuń
 38. Witam
  Ile czasu zajmuje otwarcie konta poprzez kuriera, a ile poprzez przelew weryfikujący?
  Rozumiem że konto freemium i konto
  oszcz. muszą być aktywne przed 31.03 (1.04) aby załapać się na zwroty i podwyższone oprocentowanie.
  Gdyby oba scenariusze nie powiodły się przed końcem miesiąca, to czy można założyć oba konta osobiście w oddziale?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko w tym czasie zdążysz. Ja zakładałem konto przelewem i następnego dnia konto było otwarte. Do żony kurier przyjechał po 2-3 dniach.

   Usuń
 39. Mr. Złotówa - czy do cashbacku zaliczą się płatności na poczet karty Twisto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cashback to usługa bankowa, dzięki której posiadacz karty płatniczej może pobrać gotówkę podczas dokonywania zakupów w sklepie. Konto właściciela zostaje obciążone kwotą pobraną w formie cashback.

   Usuń
  2. Nie wiem czy ktoś to testował, osobiście tego nie robiłem (teoretycznie powinno przejść bo regulamin wyklucza kody MCC jedynie w kontekście transakcji kartą).

   Usuń
  3. @Anonimowy 24 marca 2020 15:03, zgadzam się z Tobą.

   Cashback to wypłata gotówki z kasy podczas zakupów, a moneyback to zwroty za płatności. Preferuję takie rozróżnienie i tych pojęć nie używam zamiennie. Aczkolwiek w T-Mobile Usługi Bankowe (i w Alior Banku) takie zwrotu (moneyback) nazywane są... cashbackiem.

   Usuń
  4. no wiem chłopaki, tak mi się napisało, macie rację. Dzięki za odpowiedź Złotówa.

   Usuń
  5. Nie zaliczają się - to MCC 4829 czyli internetowe przekazy pieniężne.

   Usuń
 40. Mając już ROR w TMUB chciałbym otworzyć konto oszczędnościowe. Czy jest jakiś okres oczekiwania na otworzenie konta oszczędnościowego? Czy konto oszczędnościowe otwierane jest natychmiast, w czasie rzeczywistym? Chciałbym się dobrze wstrzelić z otwarciem konta oszczędnościowego celuję w końcówkę marca, stąd moje pytanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W bankowości konto oszczędnościowe otwierane jest od razu. Kwestia przeklikania wniosku.

   Usuń
  2. Anonimowy24 marca 2020 21:34
   Dzięki kolego, dobrze się wstrzeliłem. Od 1 kwietnia zjazd o 0,5% i o 20k na KO.

   Usuń
 41. Ktoś podpowie z jakiego konta bankowego przelew weryfikacyjny przechodzi bez problemu?
  Mam 2 opcje,a w zasadzie 4.
  Nest Bank i Idea Bank konta zweryfikowane.
  Alior i Millennium bez weryfikacji.
  Wiem że po jednej nieudanej próbie następne też się nie udają?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto, z którego robisz przelew musi być zweryfikowane. Z mBanku przelew przeszedł bez problemu.

   Usuń
 42. Założyłam konto, spełniłam warunki i zwrotów nie dostałam. Na infolini dowiedzialam się, że gdy dzwoniłam po założeniu konta konsultant nie włączył promocji 5% zwrotu- reklamacja nie uwzględniona

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to złóż reklamację. Powołaj się na tę rozmow

   Usuń
  2. Miałam taką samą sytuację. Reklamacja nie uwzględniona

   Usuń
 43. Dzisiaj wpadło 25 zł :)

  OdpowiedzUsuń
 44. Kiedy wypłacili zwrot w tym miesiącu?

  OdpowiedzUsuń
 45. "T-Mobile Polska i Alior Bank podjęły decyzję o zakończeniu współpracy pod marką T-Mobile Usługi Bankowe. Wkrótce z rynku zniknie marka T-Mobile Usługi Bankowe, a jej klienci będą mogli korzystać z pełnego portfolio usług i produktów Alior Banku."

  Zły news z samego rana :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uuups. No to ciekawe co zrobią z moneybackiem.

   Usuń
  2. Zapytałem o promocję na FB i dostałem odpowiedź:

   Dzień dobry. Tak, w przypadku przystąpienia do promocji przed 29 listopada, nadal będzie można z niej korzystać.

   Usuń
  3. Jest już regulamin który ma obowiązywać w Aliorze. Po pobieżnym przejrzeniu faktycznie wszystko zostaje po staremu.

   Usuń
  4. Miejmy nadzieję, że utrzymają to na dłużej, bo jak zlikwidują to prędko zamykam konto.

   Usuń
 46. Pytanie czy w tej sytuacji opłaca mi się dalej trzymać 2 konta (Freemium i Premium) czy może jedno zamknąć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zależy ile wydajesz.

   Usuń
  2. Kiedyś zwroty można było uzyskiwać na dwóch rachunkach, ale obecnie (już od dłuższego czasu) można wyłącznie na jednym i jedno wystarczy (acz Freemium bez karty i tak jest darmowe).

   Usuń
 47. ciekawe czy tak jak każda karta w TMUB załatwia obrót i zwroty na koncie Premium to tak samo będzie w Aliorze? Tzn płatności na KJO dadzą 1% a przy okazji 5% na przeniesionym Premium?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To by dawała zusammen aż 6% - rewela!

   Usuń
  2. Niestety tak dobrze nie będzie. Do zwrotu na Freemium/Premium liczyć się będą tylko transakcje kartami do tych kont + kartą kredytową. karta do KJO nie załatwi obrotu/zwrotu na koncie Freemium/Premium.

   Usuń
 48. Wydaje mi się że los TMUB czy powoli zapomnianej już zresztą BGŻ Optimy może też podzielić Inteligo i Envelo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze to przewidziałeś. Od 29 listopada przesiadka do Aliora.

   Usuń
  2. Wiadomo co z moneybackiem?

   Usuń
  3. Zostaje po staremu.

   Usuń
  4. Alior nie słynie z hojności dla klientów przejmowanych banków więc ciekawe jak to długo zostanie.

   Usuń
  5. Gdybyś miał lokatę ówdzie poliso-lokatę czy coś w tym guście w banku, który jest przejmowany, to nowy właściciel musi to honorować, ale nie w przypadku zwrotów za płatności kartą.

   Zresztą nawet regulamin TMUB ma zapis mówiący o ty, że program może się zakończyć na podstawie decyzji banku w każdej chwili.

   Usuń
  6. @Anonimowy 13 listopada 2020 14:47
   Twierdzisz że Inteligo lub Envelo przejmuje Alior? Możesz nam podać źródło tych rewelacji? A może po prostu nie umiesz przeczytać ze zrozumieniem tego, co napisał @Anonimowy 14 września 2020 12:54?

   Usuń
  7. "Zresztą nawet regulamin TMUB ma zapis mówiący o ty, że program może się zakończyć na podstawie decyzji banku w każdej chwili."

   Ale muszą to zapowiedzieć z 2-miesięcznym wyprzedzeniem.

   Usuń
 49. Co ciekawe to teraz nie da się przedłużyć moneybacku bo... nie da się wyrobić karty kredytowej w T-MUB. Promują już kartę w Aliorze.

  OdpowiedzUsuń
 50. Dziś 16. a tu ciągle nie ma moneybacku. Jak u was?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nie dostałem. Dziwne bo zawsze było już wcześniej.

   Usuń
  2. Mają czas do 15-go, ale jak wypada w dzień wolny od pracy to w kolejnym dniu roboczym powinni wypłacić. Wychodzi dziś.

   Usuń
  3. No ale praktycznie zawsze wypłacali ok. 12-13, a nie czekali do końca.

   Usuń
  4. W Aliorze na Koncie Jakże Osobistym wypłacili 12.11

   Usuń
  5. No i nadal nie ma. Czas szykować reklamację.

   Usuń
  6. Na infolinii twierdzą że dziś do końca dnia ma być.

   Usuń
 51. w końcu wpadło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam. Ale miejmy nadzieję, że to nie będzie teraz stała praktyka z takim wyczekiwaniem do ostatniej chwili, bo już się wczoraj nastresowałam.

   Usuń
 52. Jeśli otrzymałem zwrot na kartę za zwrócony towar w listopadzie (zakupiony w październiku) to muszę o te kwote wydać więcej w tym miesiącu aby otrzymać cashback? Zwrot 200zl - w październiku wydane ponad 2000zl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To musisz w tym miesiącu wydać o tyle więcej ile było zwrotu. Liczy się to co w tym miesiącu nawet jeśli w ubiegłym było z górką.

   Usuń
 53. Dzisiaj wpadło 25 zł na Konto Premium. P-wszy raz po fuzji. Można odetchnąć że bez problemów i opóźnień.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam. Bonus jest na koncie.

   Usuń
 54. Za grudzień już ktoś zwrot dostał?

  OdpowiedzUsuń
 55. Dzisiaj wpadło 25 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zobaczymy co będzie dalej bo póki co zaczęli rozsyłać smsy że rozpatrują czy wznowić kartę kredytową. Tak mogą powoli wygaszać moneyback.

   Usuń
  2. Dzisiaj dostałem listownie powiadomienie o decyzji o wznowieniu karty. Nową mają przysłać odrębnie.

   Usuń
  3. Ja też dostałem.

   Usuń
  4. Kiedy ważność karty ci się kończy?

   Usuń
  5. W kwietniu.

   Usuń
 56. Dzisiaj wypłacili 25 zł.

  OdpowiedzUsuń
 57. Już 11-ty dzisiaj. Ktoś dostał cashback za kwiecień?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czas mają do 15-go. Zazwyczaj wypłata jest 1-2 dni wcześniej.

   Usuń
 58. Dzisiaj wpłynęło 25 zł.

  OdpowiedzUsuń
 59. 25 zł wpłynęło.

  OdpowiedzUsuń
 60. Dziś wpadło 25 zł. Wspaniale było zostawić sobie to konto. Najlepsza decyzja ever.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda. Oby nic przy tym koncie nie gmerali.

   Usuń
  2. A z KJO do kompletu to 45 zł/mies. :)

   Usuń
 61. Czy były już zwroty za marzec?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jeszcze nie mam. Ale zazwyczaj wypłacają 14-go.

   Usuń
  2. Zgodnie z regulaminem mogą wypłacić nawet do końca miesiąca ale realnie bonus wpada zawsze ok. 13-14-go.

   Usuń
  3. I dzisiaj wpadł :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...