Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 250 zł w promocji "Noworoczne konto" w BNP Paribas

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

2.01.2020

Premia 250 zł w promocji "Noworoczne konto" w BNP Paribas

Właśnie pojawiła się nowa promocja konta osobistego w BNP Paribas.

Premia 250 zł w promocji "Noworoczne konto" w BNP Paribas
Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna do 250 zł za spełnienie bardzo prostych warunków. W praktyce wystarczy bowiem zapewnić dwa przelewy zasilające konto oraz wykonać łącznie 10 płatności kartą wydaną do konta na dowolne kwoty.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje bankowe w BNP Paribas.]

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz nie posiada i w okresie 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas (wcześniej działającym pod marką BGŻ BNP Paribas) i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie dotyczy również współposiadaczy rachunków. Udział w promocji brać mogą z kolei klienci BGŻ Optima (nawet obecnie posiadający jakiekolwiek produkty w tym banku).

Nagroda. W promocji zgarnąć można 2 gwarantowane bonusy pieniężne w wysokości 100 i 150 zł. Łącznie da się więc uzyskać nawet 250 zł.

Limit rejestracji w promocji. Udział w akcji "Noworoczne konto" wziąć może maksymalnie 3000 osób. W przypadku wyczerpania puli rejestracji przed czasem, na stronie promocji pojawi się stosowna informacja, a kolejne rejestracje nie będą już możliwe. Zatem kto zdąży się zarejestrować, ten może mieć pewność zdobycia nagrody - oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, o których piszę niżej.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 15.01.2020 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • do 29.01.2020 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej;
 • w lutym 2020 r.:
  • wykonaj 5 płatności kartą (na dowolne, nawet drobne kwoty - mogą to więc być zakupy np. bułki, batonika, gazety czy kawy) oraz
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł (może być to przelew środków z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii rachunku - bez konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas).

Za spełnienie powyższych warunków uzyskasz bonus 100 zł. Ale to nie wszystko, bo do wzięcia będzie jeszcze dodatkowe 150 zł. By otrzymać ten drugi bonus, poza spełnieniem warunków uzyskania pierwszego bonusu:
 • w marcu 2020 r.:
  • wykonaj 5 płatności kartą (tak samo na dowolne, nawet drobne kwoty) oraz
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł (może być to przelew środków z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii rachunku - bez konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas).

Wypłata nagród. O przyznaniu bonusów pieniężnych, organizator promocji poinformuje Cię mailowo: 
 • do 20.03.2020 r. (o bonusie 100 zł za spełnienie warunków w lutym) oraz
 • do 20.04.2020 r. (o bonusie 150 zł za spełnienie warunków w marcu). 

Na pierwszą z tych wiadomości będzie trzeba zareagować i najpóźniej do 25.03. zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych otrzymanych w mailu), by tam podać numer rachunku konta założonego w promocji. I właśnie na to konto wpłyną bonusy: 100 zł ma być wypłacone najpóźniej do 31.03.2020 r.. Z kolei drugi bonus (150 zł) wpłynąć powinien do 30.04.2020 r. Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Ważne wskazówki. Spełniając warunki uzyskania bonusów w promocji "Noworoczne konto", pamiętaj o poniższych zasadach: 

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji wykonywać można zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku pod uwagę BNP Paribas nie będzie brał transakcji wykonanych:
"za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)". 

▶️ Regulamin promocji wyklucza również transakcje wykonywane w niektórych miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (kody te wskazują na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 

Choć lista z pozoru wydaje się długa, to jednak w praktyce chodzi tu przede wszystkim o wyeliminowanie metod, które mogłyby pozwolić na szybki obrót na karcie (często bez faktycznego robienia zakupów). Spokojnie można za to płacić w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, aptekach, drogeriach, na stacjach paliw, w kinach czy lokalach gastronomicznych itd. 

▶️ Wpływy na sumę min. 1 000 zł mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Najprościej będzie więc np. wykonać przelew z własnego konta w innym banku. Warto też pamiętać, że wpływ oznacza jedynie pojawienie się w historii konta - nie ma wymogu utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Jak nie przegapić maila o bonusie? Zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach:

Prześwietlenie konta w BNP Paribas


Konto zakładane w powyższej promocji, to Konto Otwarte na Ciebie, którego główne cechy to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta wybrać można jedną z trzech poniższych kart:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli oczekujesz darmowej karty, to najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj. W jej przypadku jedna płatność kartą miesięcznie wystarczy, by mieć ją za 0 zł.

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem zawrzesz za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank. Po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

108 komentarzy:

 1. Czy umowę można zawrzeć w oddziale?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja z premią do 250 zł dotyczy wyłącznie wniosków składanych przez stronę promocji. Wtedy zawarcie umowy następuje SMSem, a w procesie założenia konta bierze jeszcze kurier, który przyjeżdża w celu weryfikacji tożsamości (i przy okazji przywozi kartę).

   Usuń
  2. Właśnie mam problem z kurierem, który kartę próbuje dostarczyć we wczesnych godzinach. Po dwóch próbach będę musiał odebrać kartę w innym mieście w punkcie DHL. Porażka...a siedzibę banku mam pod nosem

   Usuń
 2. Mam konto oszczędnościowe w BGŻ Optimie i kartę kredytową w BNP Paribas. Mogę wziąć udział w tej promocji konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Posiadania jakichkolwiek produktów w BGŻ Optima nie jest przeszkodą (bo tam obowiązuje inna umowa ramowa).

   Jeśli zaś chodzi o kartę kredytową w BNP Paribas to... regulamin powyższej promocji konta wyklucza posiadaczy umowy ramowej (która dotyczy konta i karty do konta), więc teoretycznie możesz wziąć udział. Ale w praktyce były sygnały Czytelników, że kto ma bankowość internetową (choćby w związku z posiadaną kartą kredytową), ten otrzymuje informacje o odrzuceniu wniosku. Aczkolwiek w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się informacje, że już złożenie wniosku się udaje (mimo posiadania karty kredytowej). Zatem pozostaje spróbować.

   Usuń
 3. Czy jak złożyłem wypowiedzenie 25.03.2019 to się już łapię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpewniej obowiązywał standardowy okres wypowiedzenia (mogło go nie być, gdyby bank wtedy zmieniał regulacje - w takich sytuacjach można korzystać z trybu natychmiastowego wypowiedzenia), więc jeszcze nie minął okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta (który wynosi 9 miesięcy od zamknięcia).

   Usuń
  2. Mr. Zlotowa to ten okres nie minął 25.12.19r.? Mam podobną sytuację z mężem. Zamknął konto 15.03.19r., chciałam otworzyć mu konto ale jeszcze czekam bo liczę że premia będzie wyższa 😀

   Usuń
  3. Jeśli wypowiedzenie zostało złożone 25.03.2019, to zamknięcie konta nastąpiło miesiąc później. W tej sytuacji 9 miesięcy jeszcze nie upłynęło.

   Usuń
 4. Nie cierpię zawierania umów przez kuriera. Tylko przez przelew, ewentualnie w oddziale. Przez kuriera budzi to moje duże wątpliwości o prywatność danych. W oddziale raz, że pracownicy są bardziej przeszkoleni, dwa, że jednak pracuje kilka osób, kamery itd. i mniejsza szansa, że taki kurier będzie coś kombinował. A przez kuriera to hmmm..... Jeszcze bym rozumiał, by jakiś mały bank z 2-3 oddziałami w PL tak robi, ale czemu taki duży bank z mnóstwem oddziałów bawi się jeszcze w kuriera? I to gdyby to była opcja do wyboru to ok, niech każdy decyduje, co lubi, ale skoro to praktycznie "przymus", by uczestniczyć w promocji. Przy okazji, czy mnie się zdaje, czy wysokość bonusów w tym banku za otwarcie konta spada?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu umowę zawierasz SMSem a kurier to minimum formalności bo tylko 2 podpisy. Przez niego nie ma żadnej umowy czy czegoś.

   Usuń
  2. Co do przeszkolenia pracowników banku to mam duze wątpliwości. Nie orietuja sie w niczym a klienta traktuja jak zło konieczne.(w kazdym razie bank w Tarnowskiich Górach)

   Usuń
 5. Kurier dostarczy tylko kartę i sprawdzi dowód. Umowę zawiera się przez internet przeca.
  W sumie zawracanie głowy ale za to forsa łatwa do wzięcia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy skoro sprawdza tylko dowód czy kartę może odebrać inny domownik posiadający mój dowód w chwili przybycia kuriera?

   Usuń
  2. Nie, bo ty musisz się podpisać własnoręcznie.

   Usuń
 6. zabrakło dosyc istotnej informacji: trzeba wyslac zdjecia dowdou osobistego, dzieki za taka promocje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taki wymóg jest w większości banków (wyjątki można policzyć na palcach jednej ręki: Getin, mBank, PKO BP).

   Osobiście nie mam oporów do załączania skanu. Nawet wolę gdy dzieje się to we wniosku, a nie w placówce. Wtedy skan poprzez szyfrowany wniosek (https) trafia bezpośrednio do systemu banku. Ktoś tam taki dokument w centrali banku weryfikuje, ale jego kompetencje zapewne są ograniczone (nawet w zakresie drukowania). Zatem trudno o to, by dokument miał gdzieś wypłynąć.

   Już w przypadku kserokopii w placówce jest większe ryzyko. Poczynając od pracownika, który przecież może sporządzić ksero razy 2, poprzez innych pracowników, klientów banku, personel obsługujący (np. sprzątający).

   Wiadomo, że słyszy się w mediach, iż wyłudzono kredyt na kogoś, ale to zazwyczaj efekt nieuwagi wielu osób (które zgubiły i nie zastrzegły dokumentu) albo zostawiły kserokopie w mniej pewnych miejscach (wypożyczalnia samochodów, punkt obsługi sieci telefonii komórkowej itp. itd.). Osoby tam pracujące są mniej uświadamiane w zakresie odpowiedzialności za przetwarzanie danych i dokumentów. Banki dość mocno na to dmuchają, bo głównie na reputacji bazują swój biznes.

   Usuń
 7. Za promocje jesienna nie dostałem póki co ani złotówki niby gdzieś imeile nie dotarły , dzwoniłem z reklamacja dostawałem kod ale nadal cisza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z mailem i uzyskanym kodem można się zalogować (bo rozumiem, że podano kod do logowania) i podać numer konta. Wtedy będzie przelew bonusu.

   Usuń
 8. zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych otrzymanych w mailu), by tam podać numer rachunku konta założonego w promocji. <<< Te dane dopiero otrzymam w emailu, który dotrze do 20.03 ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, dane do logowania przyjdą dopiero w mailu powiadamiającym o przyznaniu nagrody (i dopiero wtedy na stronie promocji pojawi się okienko do logowania).

   Usuń
  2. A ta strona promocji będzie też w emailu ? Czy chodzi o tą stronę noworocznekonto.bnpparibasplus.pl ?

   Usuń
  3. Tak, to będzie ta sama storna.

   Usuń
 9. W poprzedniej odrzucono mój wniosek i męża było to na tyle dziwne że już nie skorzystam nigdy z tego banku. Weryfikowano męża dodatkowym pytaniem telefonicznym "Czy zajmuje Pan eksponowane stanowisko?" Ten bank to jednak pomyłka i te promocje jednak są na zachętę ale wydaje mi się ze dużo osob odrzucają i mają spokój, nie muszą wyplacać premii bo wnioski nie przeszły weryfikacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Banki do takiej weryfikacji są zobowiązane przepisami (we wnioskach pojawia się oświadczenie o niezajmowaniu eksponowanych stanowisk politycznych, tzw. PEP). I zdarza się tak, że ktoś przy nazwisku takim, jak mają jacyś znani politycy, musi coś dodatkowo oświadczyć/potwierdzić.

   PS. Co do przypuszczeń o skali odrzucania wniosków, to warto jednak pamiętać, że dla banku liczy się działalność bankowa i po to robi promocje, żeby pozyskiwać klientów :)

   Usuń
  2. Macie zasyfione kompy, usuńcie ciasteczka, włączcie reklamy, nie mylcie się podczas składania wniosków a wszystko zagra jak należy. Ludziom trudno uwierzyć w to, że nie są nieomylni.

   Usuń
 10. Jeżeli we wniosku nie wyraziłam zgód marketingowych to będzie dobrze? Czy jeszcze mogę to jakoś zmienić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgody we wniosku są dobrowolne, więc nic zmieniać nie trzeba.

   Usuń
 11. Czy konto można jakoś polecać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. BNP Paribas nie oferuje programu poleceń (i nie kojarzę by kiedykolwiek prowadził).

   Usuń
 12. A mój wniosek odrzucili. Nigdy nie miałem konta w BNP Paribas, a wszystko wypełniłem jak należy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mój wniosek też na początku odrzucili ale to z mojej winy bo była mała pomyłka. Wypełniłem drugi raz i przeszło. W ostatecznej ostateczności można pójść do banku i wyjaśnić sprawę.

   Usuń
 13. założyłem konto dzisiaj otrzymałem ramową umowę ale nic w nie nie piszę że to w promocji "Noworoczne konto" teraz czekam na kuriera. W tej ramowej umowie jest login do logowania ... ale nie mogę się zalogować ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W umowie ramowej nie ma słowa o tym, bo to dokument uniwersalny dla każdego klienta. Kluczowy jest sposób złożenia wniosku (i akceptacja regulaminu promocji przy rejestracji; po niej przychodzi mail potwierdzający - warto przeszukać skrzynkę mailową, w tym spam).

   Co do logowania. Jest wzmianka o tym pod koniec mego wpisu: "Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem)". Trzeba więc zaczekać na kartę do konta.

   Usuń
  2. i jak długo czekać na smsa z pinem po wysłaniu sms na nr 4884 ?

   Usuń
  3. U mnie przyszedł od razu.

   Usuń
 14. Czy płatność kartą na konto Allegro (opłata prowizji od sprzedaży) zostanie zaliczona ? Zastanawiam się z tym PAYU o co dokładnie chodzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapis w regulaminie faktycznie ma taki wydźwięk jakby płatności przez PayU itp. były wykluczone. Ale z drugiej strony jest mowa o tym, że mogą być płatności w Internecie. Zatem jeśliby wykluczyć transakcje z udziałem pośredników (biorących udział w obsłudze transakcji) to mało gdzie (gdzie?!) można by płacić.

   Twórca tego zapisu w regulaminie zapewne miał na myśli wykluczenie transakcji, polegających na zasilaniu rachunków u takich pośredników (czyli transakcji bez faktycznego zakupu towaru czy usług). Niemniej jednak wychodzi na to, że w teorii transakcje są wykluczone, ale w praktyce (jak wynika z doniesień Czytelników; sam nie testowałem) są uwzględniane.

   Usuń
 15. WITAM
  Mój wniosek został odrzucony (prawdopodobnie nie zaznaczyłem wszystkich zgód)jak mogę ponownie przystąpić do promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może jakaś rozbieżność danych? Bo u mnie to właśnie było powodem. Zgody są dobrowolne.

   Usuń
 16. Czy po odebraniu bonusów można będzie w maju bezproblemowo rozwiązać umowę z bankiem w trybie natychmiastowym drogą online? Nie chcę być posiadaczem rachunku, który nie będzie mi potrzebny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tryb natychmiastowy w praktyce możliwy jest wyłącznie wtedy, gdy bank zapowiada zmianę regulacji i można z tej opcji skorzystać do czasu ich wejścia w życie. Standardowo obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia (wyjątkami gdzie da się szybciej są ING Bank Śląski i czasami Santander Bank).

   Regulamin promocji wymaga utrzymania konta (wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej) do momentu wpływu premii. Później można zrobić co się zechce. W przypadku BNP Paribas możliwości złożenia wypowiedzenia są dwie: list lub placówka banku.

   O dostępnych sposobach zamykania kont w poszczególnych bankach piszę tutaj: "Jak zamknąć konto w banku? Wypowiedzenie umowy rachunku - weryfikacja 28 banków".

   Usuń
 17. Czy jeżeli posiadam limit "Allegro Od Nowa" to mogę skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie wniosek o konto przeszedł. Biorę udział w jednej ze wcześniejszych promocji.

   Usuń
  2. czyli w takim razie otrzymasz bonus?

   Usuń
 18. Założyłem konto 8 Stycznia. Żeby uniknąć opłaty za kartę muszę wykonać 1 płatność w tym miesiącu? Czy dopiero w lutym wystarczy rozpocząć od spełniania warunków promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam tak samo jak Ty. Banki nigdy nie pobierają opłat za pierwszy niepełny w dodatku miesiąc. Startujemy od 1 lutego: 5 x transakcje i wpływ 1000 zł. Imprezę powtarzamy także w marcu a po otrzymaniu nagród możemy złożyć wypowiedzenie albo w Oddziale albo korespondencyjnie. łatwa sprawa jednak niepokoją mnie liczne reklamacje które wcale nie są szybko załatwiane. Pożyjemy, zobaczymy.

   Usuń
  2. Sprawdźcie to lepiej u źródła bo co bank to obyczaj. Mnie kobita mówiła, aby wykonać 1 transakcję w styczniu aby w lutym nie była pobrana opłata. Dla świętego spokoju lepiej odbębnić tę 1 transakcję.

   Usuń
 19. złożyłem wniosek ale po kilku dniach dostałem email, że skan dowodu nie został poprawnie zweryfikowany, podali w emailu donośnik z linkiem do ponownego załączenia skanu dowodu ale po kliknięciu w niego wyskakuje błąd, spotkał się ktoś już z tym?

  OdpowiedzUsuń
 20. Dzień dobry, po złożeniu wniosku online jaki jest szacunkowo czas oczekiwania na kuriera? Czy można się umówić na konkretny dzień?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie był po tygodniu. W dniu przyjazdu zadzwonił rano zapytać się kiedy będę.

   Usuń
 21. Witam, promocja w Banku Paribas jest organizowana przez spółkę Ad Astra, zarejestrowanie do promocji oznacza przekazanie danych tej spółce. Spółka zajmuje się "Pośrednictwem w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizji".Chciałbym wiedzieć z czym wiąże się przekazanie moich danych tej spółce. Telefony z reklamami, ankietami?? Czy coś innego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To firma, która już od kilku lat ma swego rodzaju monopol na organizowanie promocji kont w BNP Paribas. Osobiście brałem udział, Czytelników również sporo i nikt nie zgłaszał jakiegokolwiek spamu z tej firmy. Zaznaczane oświadczenia (te przy rejestracji) dotyczą tylko i wyłącznie organizacji tej konkretnej promocji - nie mają prawa dalej przetwarzać danych i reklamować czegokolwiek.

   Usuń
 22. W umowie ramowej jest login do konta, po wpisaniu go na stronie logowania pokazuje się pole na hasło do wpisania, którego nie nadawałem (jest obrazek bezpieczeństwa, którego nie nadawałem). W jaki sposób przychodzi hasło do konta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po wpisaniu loginu przyjdzie SMS z hasłem do p-wszego logowania.

   Logowanie możliwe jest dopiero po nadaniu PIN-u do karty. Wcześniej się nie da.

   Usuń
 23. A czy jezeli zlozylam wniosek internetowo kiedys w innej promocji bnp ale finalnie nie doszlo do zawarcia umowy to też się załapie?

  OdpowiedzUsuń
 24. czy limit odnawialny przez allegro wyklucza mnie z promocji?

  OdpowiedzUsuń
 25. Czy w przypadku, jeśli wczoraj złożyłem wniosek, a dopiero dziś otrzymałem informację, że zostałem poprawnie zweryfikowany podlegam promocji? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rejestracja i złożenie wniosku nastąpiło do wczoraj włącznie, więc wszystko jest okey :)

   Usuń
  2. dzięki za info :D

   Usuń
 26. Dzień dobry,
  Chciałam się upewnić-w dniu wczorajszym tj. 15.01. zarejestrowałam się, wypełniłam wniosek i w ostatnim etapie otrzymałam komunikat "weryfikacja Twojej tożsamości się przedłuża. Wynik weryfikacji przekażemy na adres e-mail wprowadzony na wniosku". W dniu dzisiejszym (16.01.) zgodnie z procedurami otrzymałam SMS, umowę ramową podpisałam. Proszę powiedzieć, czy warunek promocji złożenia wniosku o konto osobiste do 15.01. w zaistniałej sytuacji spełniłam? Z góry dziękuję za informację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, rejestracja i złożenie wniosku nastąpiło we wskazanym terminie. Zatem bierzesz udział w promocji :)

   Usuń
  2. Super! Dziękuję za odpowiedź :)

   Usuń
 27. Założyłem konto w tej promocji 07-01-2020, podpisałem elektroniczne i trzy tygodnie czekam na kuriera z kartą by móc korzystać z konta i promocji.Zadzwoniłem na infolinię i dowiedziałem się że karta jeszcze nie wyszła z banku bo mają problemy z systemami.Mam czas do końca lutego na spełnienie warunków promocji,jeżeli nie zdążą z dostarczeniem karty to wypadnę z tej promocji.Pytanie czy ktoś też tak ma czy to pojedynczy przypadek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałem taką historię kilka miesięcy temu. Po reklamacji zaproponowali mi udział w innej promocji. To była inna edycja i nawet 50 zł więcej więc z chęcią to przyjąłem. Dopisali mnie do tej promocji i wtedy spełniałem inne warunki.

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź.Pozostał jeszcze miesiąc na spełnienie warunków promocji,mam dzwonić za tydzień by dowiedzieć się czy problem z kartą został rozwiązany.

   Usuń
  3. Mam taki sam problem. Otwarłem konto ale mają problem z wyrobieniem karty, i dopiero kiedy kurier przywiezie kartę to mają aktywować mi konto. Konto trzeba bylo aktywowac do 29.01.2020. Na infolini powiedzieli, że mam czekać i jak co to kontaktować się z organizatorem promocji w celu wyjaśnienia czy będę się łapał na tą promocję,albo zaproponują coś innego.

   Usuń
 28. 13 stycznia dostałem wiadomość że karta została przekazana do wysyłki, a karty i zarazem aktywacji konta ani widu ani słychu... W porównaniu z promocjami innych banków to bardzo słabo wypada...

  OdpowiedzUsuń
 29. mam pytanie :"do 29.01.2020 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej;" czy wystarczyli ze aktywowałam dostep do bankowosci internetowej logujac sie do apikacji mobilnej?? 24.01 mialam juz dostep do bankowosci internetowej ale sie nie zalogowalam.

  OdpowiedzUsuń
 30. czy płatność w sklepie stacjonarnym za pomocą BLIK będzie uznana?

  OdpowiedzUsuń
 31. Płatności na allegro poprzez kartę BNP zaliczają się do tych, które spełniają wymogi, prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie będą zaliczane:
   "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU"
   Wychodzi na to, ze jednak nie. Dziś jest 20sty i nie przyszedł żaden mail o przyznaniu nagrody. W lutym miałem 4 płatności w sklepach stacjonarnych oraz 4 na allegro. Tytuł transakcji na allegro: PayU-Allegro.

   Usuń
 32. Czy doładowanie revoluta liczy się jako wykonanie płatności kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli dobrze kojarzę, to kod MCC dla Revoluta to 6012, czyli wykluczony.

   Usuń
 33. a czy płatności które wykonałam kartą (28.02.2020 - piątek) a które zaksiegowały się 02.03.2020 będą brane pod uwagę do lutego?bo nigdzie nie ma informacji o tym

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocjach BNP Paribas zawsze mowa o wykonaniu płatności. Zatem powinno być okey (jeśli jednak stałoby się inaczej, to koniecznie złóż reklamację, bo regulamin nie mówi nic o terminie zaksięgowania transakcji).

   Usuń
 34. Jest połowa marca i ciągle nie otrzymałem maila o przyznaniu bonusu? Kiedy można się go spodziewać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwszy mail jeszcze nie przyszedł. Ma być do 20-go marca.

   Usuń
  2. Bazując na doświadczeniu z poprzednich edycji, maila najpewniej należy spodziewać się w okolicach 19-20.03. Będę o tym przypominać na blogu.

   Usuń
 35. Przed chwilą dostałam e-mail o przyznaniu nagrody:

  Szanowni Państwo,

  Dziękujemy za udział w promocji „Noworoczne konto”.
  Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu pierwszej nagrody, gratulujemy!
  Nagroda, w wysokości 100 zł zostanie przekazana przelewem (tj. przelew zostanie wysłany) do 31 marca 2020 r.

  Zrobione, czekam na przelew.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy każdy otrzymał już tego mejla?Ja w dalszym ciągu czekam...?Czy mogę zapytać jak ten mejl był zatytułowany?

   Usuń
  2. Czas na wysłanie tej wiadomości mają do dzisiaj włącznie.

   Usuń
 36. Ja jeszcze nie dostałam maila, a warunki spełniłam. I co teraz ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czekamy dalej :)

   Usuń
  2. Wszyscy dostali emaila? ja do nich napisałem wczoraj grzecznie prosząc o wysłanie tego emaila ponownie i jak narazie zero odpowiedzi. Jak złożyc oficjalną reklamacje?

   Usuń
  3. Na maila właśnie.

   Usuń
  4. Nie pisałem jeszcze reklamacji, jest jakaś specjalna forma? czy wystarczy zwykła wiadomośc z opisem zdarzenia

   Usuń
  5. Ja też nie dostałam maila o nagrodzie, napisałam do nich od razu w sobotę i do teraz nic nie odpisali

   Usuń
  6. @Anonimowy 25 marca 2020 22:00, wystarczy zwykła wiadomość na adres noworocznekonto@bnpparibasplus.pl

   Zgodnie z regulaminem: "Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji."

   Usuń
 37. Mam pytanie odnośnie płatności kartą w internecie (z racji ograniczonej możliwości wychodzenia z domu): większość platform obsługuje płatności kartą tylko za promocją pośredników (payU, dotpat itp). Natomiast wg. informacji podanych powyżej przechodzi płatność przez np. Apple Pay.
  W związku z tym płatność np. na allegro za pośrednictwem karty podpiętej pod Apple Pay spełnia te warunki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności w internecie zaliczają. Także przez PayU. Płaciłem m.in na Allegro.

   Usuń
  2. Właśnie dlatego mam wątpliwości:
   "BNP Paribas nie będzie brał transakcji wykonanych:

   "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

   Usuń
  3. Cytuję komentarz Mr. Złotówki wyżej:

   "Zapis w regulaminie faktycznie ma taki wydźwięk jakby płatności przez PayU itp. były wykluczone. Ale z drugiej strony jest mowa o tym, że mogą być płatności w Internecie. Zatem jeśliby wykluczyć transakcje z udziałem pośredników (biorących udział w obsłudze transakcji) to mało gdzie (gdzie?!) można by płacić.

   Twórca tego zapisu w regulaminie zapewne miał na myśli wykluczenie transakcji, polegających na zasilaniu rachunków u takich pośredników (czyli transakcji bez faktycznego zakupu towaru czy usług). Niemniej jednak wychodzi na to, że w teorii transakcje są wykluczone, ale w praktyce (jak wynika z doniesień Czytelników; sam nie testowałem) są uwzględniane."

   U mnie kilka edycji wstecz płatności na Allegro i AliExpress przeszły.

   Usuń
 38. Wpadło 100 zł już 👌😁

  OdpowiedzUsuń
 39. Dzisiaj wpłynęła premia :)

  OdpowiedzUsuń
 40. Gdzie mogę złożyć reklamacje co do tej nagrody ponieważ nic nie otrzymałem a warunki zostały spełnione.Pisalem w tej sprawie do banku to odesłali mnie do organizatora Ad Astra ale nie mam żadnych namiarow.Prosze o pomoc !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu masz instrukcję: https://bankobranie.blogspot.com/2020/03/finalizacja-4-promocji-konta-w-bnp-paribas.html

   Usuń
 41. Czy w kwietniu również należy wpłacić 1000 zł i zrobić płatność kartą? 1x? 5x? I do kiedy należy trzymać otwarte konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Tylko 1 x płatność kartą. I do wypłaty premii utrzymujesz konto z kartą. Po wypłacie możesz zamknąć.

   Usuń
 42. Czy miał ktoś sytuację, że w kwietniu nie otrzymał maila? Pierwsza nagroda wpadła a o drugiej ani słychu ani dychu... Nie otrzymałam maila, nie dostałam nagrody drugiej a warunki spełnione.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Ja również nie otrzymałem maila od nich. Napisałem do nich, ale cisza od tygodnia :/

   Usuń
 43. u mnie to samo. Odpisalem do nich na noworocznekonto@bnpparibasplus.pl w odpowiedzi na pierwszego maila z marca w ktorym informuja o przyznaniu pierwszej nagrody. Dajcie znac czy dostaniecie jakas odpowiedz/potwierdzenie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jednak znalazłem - mail nie zawierał frazy paribas - kasa jest na koncie. Sprawdźcie czy wpłynęła.

   Usuń
 44. ja otrzymałem wiadomość o sprawdzeniu i wpisaniu nr. konta..kasa właśnie weszła za -II rata. Konto do zamknięcia

  OdpowiedzUsuń
 45. Witam, spelnilem warunki promocji i nie dostalem ani pieniedzy ani zadnego maila o przyznaniu bonusu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witamy w klubie reklamujących - w tej firmie już taka tradycja :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...