Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 300 zł na przejazdy z Boltem za konto w BNP Paribas

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

22.01.2020

Odbierz 300 zł na przejazdy z Boltem za konto w BNP Paribas

Dziś promocja, która pozwoli zaoszczędzić osobom korzystającym z przejazdów... nie swoim autem.

Kody promocyjne Bolt za konto w BNP Paribas
Do zgarnięcia czeka nawet 300 zł do wykorzystania na przejazdy z Boltem. A warunki do spełnienia w tej promocji są bardzo proste.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje w BNP Paribas.]

Bolt, Uber, Free Now. Dziś jest dużo alternatyw pozwalających na często tańsze przemieszczanie się po mieście, niż taksówką. Z drugiej strony to okazja dla posiadaczy aut, którzy mogą przy okazji dorobić na przewozach pasażerów. I poniżej właśnie o promocji dla pasażerów, którzy zamiast płacić z własnych środków, otrzymać mogą kody promocyjne o łącznej wartości nawet 300 zł do wykorzystania w usłudze Bolt.
💡 Jeśli jednak wolisz nagrody pieniężne, to sprawdź alternatywną promocję konta w BNP Paribas, gdzie realnie zyskać możesz ok. 230-240 zł do wydania na dowolny cel.

300 zł na przejazdy z Boltem


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz nie posiada i w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy rachunków.

Udział w promocji wziąć może z kolei klient BGŻ Optima (nawet obecnie posiadający jakiekolwiek produkty w tym banku).

Nagroda. Do zgarnięcia czeka 30 kodów promocyjnych o wartości 10 zł do wykorzystania w ramach usług Bolt. Kody mają być ważne do 20.03.2021 r.

Limit rejestracji w promocji. Udział w akcji "Konto z przejazdem" wziąć może 3000 osób. Jeśli pula rejestracji wyczerpie się przed czasem, to na stronie promocji opublikowany zostanie stosowny komunikat, a kolejne rejestracje nie będą już możliwe. A więc kto zdąży się zarejestrować, ten może mieć pewność zdobycia nagrody (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, o których piszę niżej).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 5.02.2020 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 12.02.2020 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej;
 • w okresie od lutego do lipca 2020 r. (w każdym z tych miesięcy) wykonaj minimum jedną z wymienionych aktywności:
  • płatność kartą na dowolną kwotę; 
  • przelew z konta za pomocą bankowości internetowej (Pl@net lub GOonline) lub aplikacji mobilnej (GOmobile); 
  • wpływ na konto na kwotę min. 10 zł; 
  • transakcję BLIKiem (z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu; nie chodzi tu jednak o wypłaty z bankomatów, a płatności); 
  • wykonaj transakcję Google Pay lub Apple Pay.

Za każdą zrealizowaną aktywność otrzymasz kod o wartości 10 zł. Jeśli wykażesz się pięcioma aktywnościami w danym miesiącu, to za ten okres zgarniesz maksymalną pulę, czyli 5 kodów. Przy czym nie muszą być to różne aktywności. Zatem możesz wykonać przykładowo: 3 transakcje BLIKiem i 2 płatności kartą, by uzyskać 5 kodów po 10 zł każdy.

O przyznaniu kodów organizator promocji powiadamiać będzie mailowo do 24. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Zaś kody prześle SMSem najpóźniej do końca tegoż miesiąca. Przykładowo: o liczbie przyznanych kodów za spełnienie warunków w lutym, maila otrzymasz do 24.03., a SMS z kodami przyjdzie do Ciebie do 31.03.2020 r. Ostatnią z nagród otrzymasz zatem do 31.08.2020 r. (za spełnienie warunków w lipcu). Do tego czasu posiadaj konto wraz z wydaną do niego kartą i dostępem do bankowości internetowej.


Ważne wskazówki dla uczestników promocji "Konto z przejazdem"


Realizując warunki zdobywania bonusów w promocji, pamiętaj o poniższych zasadach: 

▶️ Przelewy jakie należy wykonać na potrzeby promocji najłatwiej wykonać np. na własne konto w innym Banku. Chodzi tutaj o standardowe przelewy, gdyż do promocji nie zostaną zaliczone przelewy natychmiastowe oraz przelewy dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji wykonywać można w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie uwzględni jednak transakcji wykonanych:
"za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)". 

▶️ Regulamin promocji wyklucza też płatności kartą oraz płatności z Apple Pay i Google Pay wykonywane w niektórych miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (kody te mają na celu wskazanie dominującego charakteru działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 

Pozornie lista może wydawać się długa, ale w praktyce bankowi chodzi głównie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można by zrobić duży obrót na karcie (często bez faktycznego robienia zakupów). Spokojnie można za to płacić w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. 

▶️ Wpływy na konto (te na kwotę zaledwie 10 zł) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Najłatwiej będzie wykonać przelew z własnego konta w innym banku. Ponadto pamiętaj, że wpływ oznacza tylko pojawienie się w historii konta - nie ma konieczności utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Jeśli dotąd nie było Ci dane płacić telefon, sprawdź me wpisy poradnikowe: jak korzystać z Google Pay lub jak korzystać z Apple Pay? Spełnianie jednego z warunków promocji może Ci też ułatwić zapoznanie z wpisem: BLIK - co to jest i jak działa? Sposób na płatności telefonem, czyli zalety i wady jakie ma Polski Standard Płatności

▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o bonusie, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste z oferty BNP Paribas. Jego główne cechy to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta wybrać można jedną z trzech poniższych kart:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie dla Ciebie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. 1 płatność na dowolną kwotę. I po sprawie.

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem zawrzesz za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank. Po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Przydatne dokumenty:

7 komentarzy:

 1. Gotówka, gotówka i jeszcze raz gotówka! A jak będę ją chciał przeznaczyć na Bolta, Balety czy Bolsa to ją sobie wtedy przeznaczę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy wiadomo kiedy Bnp Paripas bedzie miał promocje za przetestowanie kredytówki?

  OdpowiedzUsuń
 3. nie wiem kto te bzdury pisał "Bolt, Uber, Free Now. Dziś jest dużo alternatyw pozwalających na często tańsze przemieszczanie się po mieście, niż taksówką"

  przecież bolt i uber od nowego roku zgodnie z nową ustawą już są taksówkami
  ponadto free now to dawne mytaxi, które pośredniczyło w zamawianiu taksówek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obecnie we Free Now też można zarejestrować się jako kierowca. Już nie służy tylko do zamawiania taxi.

   Usuń
  2. co nie zmienia faktu, że według nowej ustawy trzeba mieć licencję i taksówkę

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...