Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz do 300 zł z kartą kredytową w Credit Agricole

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

13.01.2020

Odbierz do 300 zł z kartą kredytową w Credit Agricole

Wystartowała nowa promocja karty kredytowej, z którą zyskać można zwroty za płatności.

Zwrot 3% do 300 zł z kartą kredytową Credit Agricole
Promocję przygotował Credit Agricole, który premiuje wyrobienie karty kredytowej i oddawać będzie 3% płatności. W ten sposób w ciągu roku uzyskać można nawet 300 zł!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje w Credit Agricole.]

Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba, która nie posiada i w okresie co najmniej dwóch lat poprzedzających przystąpienie do promocji nie posiadała żadnej z poniższych kart kredytowych:
"Credit Agricole Visa Gold/Mastercard Gold, Credit Agricole Visa Silver /Mastercard Silver, Credit Agricole Visa Standard/Mastercard Standard".

Dobra wieść jest więc taka, że z promocji nie wyklucza posiadanie (nawet aktualnie) jakichkolwiek innych produktów Credit Agricole. Śmiało można więc posiadać lub założyć teraz konto osobiste w Credit Agricole w promocji z premią do 200 zł i zawnioskować o kartę kredytową w niniejszej promocji!

W praktyce niezbędne jest też posiadanie urządzenia z systemem Android, umożliwiającego płatności z Google Pay lub urządzenia z oprogramowaniem iOS, by płacić dzięki Apple Pay. Bo to właśnie mobilne płatności telefonem będą premiowane zwrotem w wysokości 3%.
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane płacić telefon, sprawdź me wpisy poradnikowe: jak korzystać z Google Pay lub jak korzystać z Apple Pay?

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Radość działa zbliżeniowo":
 • zawnioskuj o kartę kredytową w Credit Agricole (promocją objęte są karty srebrne i złote - niżej piszę więcej na ich temat); 
 • do 29.02.2020 r. zawrzyj umowę z bankiem, podpisując przy tym "Potwierdzenie przystąpienia do promocji".

No i dalej przyjdzie już korzystać z karty, by zgarniać bonusy. Na ich wysokość wpłynie suma płatności jakie wykonasz telefonem. A uzyskiwać będziesz wspomniane 3% od sumy płatności wykonanych mobilnie (zbliżeniowo) w sklepach lub punktach usługowych (można więc płacić w marketach, dyskontach, sklepach spożywczych, odzieżowych i innych, w lokalach gastronomicznych, kinach, aptekach, drogeriach, u mechanika czy na stacjach paliw - w skrócie: wszędzie tam gdzie są akceptowane płatności zbliżeniowe).

Zwrot 3% za płatności kartą kredytową w Credit Agricole


W promocji Credit Agricole przewidział 4 okresy rozliczeniowe: (I) do 31.03., (II) od 1.04. do 30.06., (III) od 1.07. do 30.09. oraz (IV) od 1.10. do 31.12.2020 r.

W każdym z tych okresów uzyskać możesz do 75 zł (czyli w całym okresie promocji da się zgarnąć nawet 300 zł!). Co nie znaczy jednak, że musisz wydawać maksa za każdym razem, bo sumę płatności możesz dopasować do swych możliwości (choć oczywiście, jeśli kartą w danym okresie wydasz mniej, to i dostaniesz mniej zwrotu; np. przy płatnościach na sumę 2000 zł, w ramach zwrotu dostaniesz 60 zł). By zgarnąć całą pulę za każdy okres rozliczeniowy, trzeba wykonać płatności na sumę ok. 2500 zł (oczywiście w całym - nawet 3-miesięcznym - okresie rozliczeniowym, a nie w każdym miesiącu).

Wypłaty zwrotów mają następować do końca miesiąca kalendarzowego po zakończeniu każdego z wymienionych okresów, a więc odpowiednio do 30.04., 31.07., 31.10.2020 r. oraz do 31.01.2021 r. Do dnia wypłaty nagrody, nie wypowiadaj umowy o kartę.

By uzyskiwać zwroty, terminowo spłacaj kwotę wydaną z karty (to wymóg regulaminu promocji). Ale to akurat opłaca się robić zawsze, bo dzięki okresowi bezodsetkowemu oddawać będziesz dokładnie tyle samo, ile kartą wydasz (bez odsetek).

Bonusy będą wpadać na rachunek karty kredytowej, więc spłacą ewentualnie wykorzystany limit na karcie albo spowodują jego nadpłatę (w tym drugim przypadku środki najlepiej będzie wydać, wykonując płatności; alternatywne opcje: wypłata w bankomacie lub przelew z karty nie należą do korzystnych rozwiązań). 
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.


Karta kredytowa w Credit Agricole - prześwietlenie oferty


Wcześniej wspomniałem już, że na zwrot 3% za płatności pozwalają karty srebrne i złote z oferty Credit Agricole.

Karty srebrne (Visa lub Mastercard Silver) miesięcznie kosztują 7,90 zł, ale tej opłaty da się uniknąć - wystarczy wykonać płatności na sumę min. 700 zł (liczy się data zaksięgowania transakcji). Za karty srebrne Credit Agricole nie pobiera opłat rocznych.

Posiadanie konta osobistego w Credit Agricole nie jest wymagane dla skorzystania z promocji karty kredytowej ze zwrotami do 300 zł. Z tabeli opłat i prowizji Credit Agricole wynika jednak, że w nieco uprzywilejowanej sytuacji są posiadacze kont starego typu (obecnie już niedostępnych w ofercie dla nowych klientów), gdyż znaleźć możemy następujący zapis o braku opłaty za kartę Visa lub Mastercard Silver:
"gdy miesięczna kwota wpływów na rachunek główny konta w pakiecie Konto PROSTOOszczędzające PLUS lub Konto PROSTOOszczędzające PREMIUM, którego klient jest posiadaczem lub jednym z posiadaczy, wynosi odpowiednio min. 1 500 zł lub 10 000 zł" (Dodatkowym warunkiem jest terminowa spłata karty kredytowej)

A więc kto posiada ciągle Konto PROSTOOszczędzające PLUS lub Konto PROSTOOszczędzające PREMIUM, ten wpływem zwalniającym z opłaty za prowadzenie konta jednocześnie może zapewnić sobie zwolnienie z opłaty miesięcznej za srebrną kartę kredytową wydaną przez Credit Agricole. Ten warunek nie dotyczy już niestety kont zakładanych od drugiego kwartału 2018 r., a więc Konta dla Ciebie, ani Konta VIP.

W przypadku karty złotej (Visa albo Mastercard Gold) nie ma z kolei opłaty miesięcznej, ale jest roczna w wysokości 200 zł. By nie ponieść tego kosztu za pierwszy rok, wystarczy wykonać 3 płatności (na dowolne kwoty) w ciągu 90 dni od zawarcia umowy. I wtedy cały rok jest za darmo. W drugim (i każdym kolejnym roku), by bank nie pobrał opłaty rocznej, będzie trzeba wydać łącznie 18 000 zł w ciągu 12 miesięcy - wtedy za kartę nie zapłacisz ani grosza. Jeśli suma transakcji w w tym okresie przekroczy min. 12 000 zł, to opłata zostanie zmniejszona do 75 zł.

Przydatne dokumenty:

58 komentarzy:

 1. Czy jak skorzystałem z promocji pożyczki z bonusem 250 zł to w tej promocji też mogę wziąć udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykluczyć mogłoby wyłącznie posiadanie karty kredytowej. Pożyczka (ani jakikolwiek inny produkt) nie przeszkadza w udziale w promocji karty kredytowej :)

   Usuń
 2. Po promocjach kart kredytowych w Citi i BNP teraz przychodzi czas na Credit Agricole! Podoba mi się to!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatni zwrot jest do 31.01.2021. Tzn gdyby wyrobić kartę złotą np 15 lutego to opłata roczna naliczy się dopiero 15 lutego 2021r? Czy już z końcem stycznia 2021r? Czy wypowiadając umowę karty tez jest 30 dni wypowiedzenia czy od razu zamykają? Bo zastanawiam się jak by można było zgarnąć wszystkie 4 premie i zamknąć przed naliczeniem opłaty rocznej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpinam się pod to pytanie. Złotówa co Ty na to?

   Usuń
  2. Też się podpinam pod pytanie. Mr. Złotówa? :)

   Usuń
  3. Z regulaminu kart kredytowych Standard, Silver i Gold w Credit Agricole wynika, że:

   "Bank zamyka Rachunek karty po upływie 30 dni od daty rozwiązania Umowy pod warunkiem spłaty zadłużenia"

   "Umowa ulega rozwiązaniu po upływie okresu wypowiedzenia. Bank w dniu, w którym upływa okres wypowiedzenia, zwraca na Rachunek karty opłaty za korzystanie z Karty naliczone z góry proporcjonalnie do okresu obowiązywania Umowy"

   Wynika więc z tego, że nawet gdyby opłata roczna zdążyła się pobrać, to zdecydowana jej część powinna zostać zwrócona.

   Usuń
  4. Tylko teoria . Wypowiedziała 29.01.2021 a na wyciągi z karty mam do spłaty 200 zł!!! I co to za promocja była skoro opłata pozarla cały moneyback. Oszustwo.

   Usuń
 4. A jak się ma sprawa z płatnościami Google Pay w aplikacjach mobilnych albo w internecie?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy mogę skorzystać z tej promocji nie posiadając w Credit Agricole konta? Karencja wyklucza mnie z ror.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej tak. Można mieć kartę bez konta.

   Usuń
 6. Promocja znana jeszcze z grudnia zeszłego roku

  OdpowiedzUsuń
 7. Jaki jest wymagany min. dochód?

  OdpowiedzUsuń
 8. Od moneybacku 3% zacząłem swoje korzystanie z promocji bankowych. Było to konto w nieistniejącym już BPH. Wtedy o płaceniu telefonem jeszcze nikt nie myślał. Bywały naklejki zbliżeniowe.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wysłałem wniosek. Jestem już po rozmowie. Można wybrać kartę Silver z limitem 1-20 tys. zł albo Gold z limitem 5-50 tys. zł. Są 2 sposoby podpisania umowy: placówka albo kurier Poczty Polskiej. Dopiero po złożeniu wniosku wychodzi czy trzeba jakieś dokumenty dostarczać, bo może być tak że ich nie potrzeba. I tak się u mnie stało. Wziąłem mały limit 2 tys. zł.

  OdpowiedzUsuń
 10. czy te płatności zbliżeniowe są ograniczone kwotowo do 50 zł, czy można płacić na dużo wyższe sumy np w sklepie meblowym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego miałyby być ograniczone?

   Usuń
  2. Zbliżeniowo możesz płacić powyżej 50 zł tak samo karta jak i telefonem. Tylko podania Pinu będzie wymagać terminal w przypadku karty albo Google Pay.

   Usuń
 11. W przypadku osób z JDG łatwiej niż w BNP Paribas bo nie trzeba zaświadczeń z ZUS i US a wystarczą potwierdzenia przelewów z konta i zaświadczenie wystawione przez księgową lub biuro rachunkowe.

  OdpowiedzUsuń
 12. Bez telefonu z NFC ani rusz?

  OdpowiedzUsuń
 13. Liczą się tylko transakcje przez Google Pay czy też zbliżeniowo karta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W dodatku zbliżeniowo, czyli Google Pay w sklepach i innych punktach gdzie jest terminal, ale już nie na Allegro itp.

   Usuń
 14. Czasami widuje płatności Google Pay przez internet czy to też się zalicza do 3% zwrotu?

  OdpowiedzUsuń
 15. A jakie są warunki na karte GOLD ? - o jaki limit można wnisokować najniższy i jaki dochód wymagają do tego ?

  OdpowiedzUsuń
 16. Może ktoś wie czy jest pobierana prowizja przy doładowaniu konta revolut, czy to będzie liczone jak transakcja gotówkowa ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale co by to doładowanie miało dać? Przecież to nie będzie płatność zbliżeniowa telefonem.

   Usuń
  2. Myślę, że dałoby to zwolnienie z opłaty miesięcznej/rocznej (do promocji nic to nie daje). Niestety też nie wiem czy (tak jak w Citi) jest to obciążone prowizją czy nie. Może Admin wie?

   Usuń
  3. W przypadku Citibanku mamy do czynienia z dość specyficzną sytuacją - regulamin kart kredytowych wprowadził pojęcie "transakcji szczególnych" i za te transakcje naliczana jest dodatkowa prowizja. Tutaj nie znalazłem przesłanek, by tego typu płatność miała być potraktowana w jakiś wyjątkowy sposób.

   Usuń
  4. Płatności te mogą się przydać jeśli np. mam dużą płatność na 2500 zł i zapłacę telefonem to w 2 pozostałych miesiącach mogę zrobić płatność na rewolut po 700 zł aby uniknąć opłaty za kartę przy srebrnej karcie, bo zwroty wykonywane są za transakcje raz na kwartał.

   Usuń
  5. Pytałem: oto odpowiedź:   Dzień dobry,

   jeżeli transakcja zostanie wykonana w walucie PLN, to nie zostanie za to pobrana żadna prowizja. Będzie to po prostu bezgotówkowa transakcja kartą kredytową.
   W przypadku kolejnych pytań zachęcam do ponownego kontaktu.

   Usuń
  6. No to gra gitara. Wysłane.

   Usuń
 17. Czy do tej promocji w CA można wsiąść KK w CA tylko na 1000 zł.?

  OdpowiedzUsuń
 18. Zawarłqm umowę o kk w oddziale tak jak mi powiedziano na infolinii . Personel totalnie nieogarniety pytalaia wielokrotnie po co mam podawać wszystkie swoje dane od nowa skoro zweryfikowane zostało wszystko na infolinii. Dwa razy obsługująca mnie osoba chodziła na zaplecze skonsultować się. Niby potwierdzili że biorę udział w promocji ale ja nie podpisałem żadnego potwierdzenia przystąpienia do promocji. Zastanawiam się co w tej sytuacji zrobic

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz wiadomość w bankowości z prośbą o potwierdzenie czy bierzesz udział.

   Usuń
  2. Zadzwonili z banku że mam podejść i uzupełnić ich wniosek o przystąpieniu do promocji. Ręce opadają ulotek w banku o promocji multum a pratownicy nie znają ich warunków

   Usuń
 19. Podana strona nie działa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed chwilą poszło bez problemu.

   Usuń
 20. Przed chwila dzwoniła do mnie konsultantka i powiedziała, że w ramach promocji nie jest pobierana opłata za wydanie karty gold, ale opłata roczna 200 zł jak najbardziej obowiązuje i jedyny sposób jej uniknięcia to wydanie 18 tys. Ktoś może powiedzieć jak w końcu jest do opis promocji mówi co innego.

  OdpowiedzUsuń
 21. można wziąć tez karta standard ? Jak wtedy wyglądają opłaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie można. W regulaminie warunek brzmi: "w okresie Promocji złoży wniosek oraz zawrze umowę o jedną z kart kredytowych: Credit Agricole Visa
   Silver/Mastercard Silver lub Credit Agricole Visa Gold/Mastercard Gold"

   Usuń
 22. Witam
  Jak jest tą opłatą 7,90 za kartę Silver? Bo co konsultant to słyszę inną wersję. Czy żeby nie ponosić opłaty 7,90 zł to trzeba wydać min. 700 zł w danym miesiącu kalendarzowym czy w swoim okresie rozliczeniowym ??? Pytam bo u mnie okres rozliczeniowy zaczyna się w 16 dnia miesiąca

  OdpowiedzUsuń
 23. Czy są jakieś przeciwskazania żeby jedną taką kartę mieć podpiętą w google pay na dwóch telefonach? Bank może to zakwestionować potem przy wypłacaniu premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiego wykluczenia i można płacić 2 telefonami.

   Usuń
 24. Dostał już ktos zwrot za I kwartał?

  OdpowiedzUsuń
 25. po zwrocie za 1 kwartał miało być 3 % zwrot a przychodzi po 1% ale od razu co co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwrot 1% był związany z inną promocją ("Zakupy bez wychodzenia z domu").

   Usuń
 26. Jak wskoczy ostatnia premia pochwalcię się. Zawsze miałem 7 dnia miesiąca.

  OdpowiedzUsuń
 27. Jest ostatnia premia. Jak zamknąć KK żeby dostać propozycję utrzymaniową ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...