Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 100 zł na zakupy w sklepach Decathlon + dodatkowy bon 50 zł za konto w Getin Banku (i do 3,5% dla oszczędności)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

21.01.2020

Odbierz 100 zł na zakupy w sklepach Decathlon + dodatkowy bon 50 zł za konto w Getin Banku (i do 3,5% dla oszczędności)

Po bardzo długiej przerwie powraca promocja z kontem Getin Banku w roli głównej. 

Mama z córką na łyżwach - uczestniczka promocji konta w Getin Banku z bonami do Decathlonu
Choć i owszem, cały czas dostępny jest program poleceń, w którym osoba otwierająca konto w Getin Banku uzyskać może bon o wartości 50 zł (do wyboru jest Allegro, Decathlon i Empik.com), to teraz jest okazja na większy zysk. Oprócz 50 zł, zgarnąć można też e-karty podarunkowe o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Getin Banku.]

A do tego wszystkiego dochodzi jeszcze jeden argument, mający znaczenie przede wszystkim dla oszczędzających. Konto oszczędnościowe w Getin Banku, na którym uzyskać można aż 3,5%  zagwarantowane przez 12 miesięcy. Sporo tego, więc po kolei.

Bony Decathlon o wartości 100 zł za konto osobiste w Getin Banku 


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która co najmniej od 1.01.2019 r. nie posiada jakichkolwiek produktów w Getin Banku.

Limit rejestracji. Promocja ma być dostępna do osiągnięcia 2000 rejestracji. Z udziałem warto się więc pospieszyć.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji i zgarniać e-karty podarunkowe do sklepów Decathlon (i bon 50 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon, na Allegro lub Empik.com przy okazji):
 • złóż wniosek o Konto Proste Zasady w Getin Banku wraz z wydawaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej i mobilnej (tylko w taki sposób wysłane wnioski biorą udział w promocji; nie zakwalifikują do niej wnioski składane w placówkach banku); we wniosku warto podać kod polecenia (bo za to będzie dodatkowy bon 50 zł, ale o tym piszę nieco niżej) - jeśli nie znasz osoby, która jest klientem Getin Banku i mogłaby Ci polecić konto, możesz skorzystać z mego kodu: VR4QG9 (z góry dzięki!);
 • nie zgłaszaj sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych oraz wyraź zgody na: użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego; otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną oraz możliwość prowadzenia marketingu, a także w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów z nim współpracujących;
 • w ciągu 7 dni roboczych od dnia aktywowania konta osobistego (o aktywacji Getin Bank powiadomi Cię SMSem) zarejestruj się w promocji za pomocą formularza zgłoszeniowego;
Następnie realizuj wyszczególnione w regulaminie działania przez 1, 2 lub 3 miesiące po otwarciu konta, w zależności od łącznej kwoty w bonach, jaką chcesz otrzymać:
 • do końca pierwszego pełnego miesiąca po założeniu konta: za pomocą aplikacji mobilnej Getin Banku wykonaj przelew (za to uzyskasz e-kartę o wartości 20 zł);
 • w każdym z dwóch kolejnych pełnych miesięcy od daty otwarcia wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 200 zł (za to otrzymasz kolejny bon 20 zł); 
 • w każdym z trzech kolejnych pełnych miesięcy od otwarcia konta zapewnij wpływ min. 1000 zł - wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta, więc nie ma konieczności utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas - można je od razu wydać, wypłacić lub przelać (za spełnienie tego warunku otrzymasz kolejne 2 bony po 20 zł).

A wpływ przez bank zdefiniowany został następująco:
"jednorazowe uznanie Konta Osobistego w formie przelewu przychodzącego z innych Banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank [czyli Getin Bank - przyp. Mr. Złotówa]. Za Wpływ nie uznaje się: przelewów pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłat własnych w oddziałach lub wpłat we wpłatomatach"

A kto spełni warunki uzyskania wszystkich powyższych e-kart, ten otrzyma jeszcze jedną - również o wartości 20 zł. W sumie więc wyjdzie 100 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Decathlon.

Nagrody mają być przekazywane wiadomością w bankowości internetowej lub mobilnej całkiem szybko, bo już w ciągu 7 dni roboczych od spełnienia warunków promocji. Do czasu otrzymania bonów nie rozwiązuj umowy z bankiem. Bony mają być ważne do 13.01.2022 r. Udział w promocji wezmą wyłącznie konta indywidualne. 

Dodatkowy bon 50 zł za otwarcie konta z polecenia


Tak się składa, że we wniosku o konto podać można również kod polecenia, a to dla otwierającego konto oznacza, że łatwo można zgarnąć dodatkowy bon 50 zł. Program "Polecam Proste Zasady" szczegółowo już opisuję na blogu, ale tu dodam jedynie, że okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Getin Banku jest krótszy, niż w promocji z bonami do Decathlonu, więc jeśli łapiesz się na akcję z bonami Decathlonu, to jednocześnie kwalifikujesz się do uzyskania bonu 50 zł.

A jakie warunki trzeba spełnić, by uzyskać bon o wartości 50 zł? To też prościzna:
 • w każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji Twego konta w Getin Banku, zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł (który w tym przypadku może być przelewem z Twego konta w innym banku; ważne jedynie by nie był to przelew od innego klienta indywidualnego w Getin Banku).

Zatem może być tak, że jeden wpływ w każdym z trzech miesięcy jednocześnie będzie spełniać warunki uzyskania bonów do Decathlonu (o łącznej wartości nawet 100 zł), jak i bonu 50 zł (do wyboru) za otwarcie konta z polecenia.

Warunkiem uzyskania bon 50 zł jest już wspomniane podanie kodu polecenia od obecnego klienta Getin Banku. Możesz w tej sytuacji podać kod VR4QG9 (wpisać go można na drugim etapie składania wniosku o konto):
Gdzie wpisać kod polecenia we wniosku o konto w Getin Banku?

Powyższy, podany przeze mnie kod polecenia ma ważność do 31.05.2020 r., bo tylko w takim czasie dostępna jest obecna edycja programy "Polecam Proste Zasady" (z bonem 50 zł dla otwierającego konto z polecenia). Liczy się przy tym nie samo złożenie wniosku, ale już aktywowanie konta w tym terminie).

Do 3,5% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku


Zachętą do założenia konta w Getin Banku, dzięki czemu uzyskasz nagrody o łącznej wartości 150 zł, może być również oferta tego banku dla oszczędzających. A uzyskać można 3,5% na koncie oszczędnościowym gwarantowane przez 12 miesięcy dla kwoty do 10 000 zł. A kto posiada większe środki, ten na tym samym rachunku uzyska też 2% w skali roku dla kwoty do 200 000 zł na okres 2 miesięcy.

Konto Proste Zasady w Getin Banku - prześwietlenie oferty


Konto Proste Zasady to konto osobiste z oferty Getinu, które - co sugeruje nazwa rachunku - cechuje się prostymi zasadami. A te wyglądają następująco:
 • 0/8 zł za prowadzenie konta - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeżeli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków:
  • (I) w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem lub
  • (II) posiadacz konta nie ukończył 26. roku życia;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty wydawanej do konta (bez warunków);
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Przydatne dokumenty:

92 komentarze:

 1. Ekarty można łączyć ze sobą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie kart podarunkowych Decathlonu znalazłem taką informację: "W czasie jednej transakcji w sklepie stacjonarnym Klient może zrealizować maksymalnie 6 Kart Podarunkowych. W czasie jednej transakcji na decathlon.pl - maksymalnie 10 Kart Podarunkowych."

   Usuń
 2. Promocje łączą się na pewno?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wynika z regulaminów jednej, jak i drugiej promocji (czyli tej ze 100 zł do Decathlonu i programu poleceń).

   Usuń
  2. Fakt, mój błąd. Sorry, po prostu przemęczenie albo spóźniony Blue Monday.

   Usuń
 3. Omijać szerokim luki promocje z bonami do Decathlona. W tą sobotę próbowałam zrealizować bon z zeszłorocznej promocji kk T-Mobile. Jakież było moje zdziwienie gdy usłyszałam że nie przyjmą zapłaty jak to się wyraziła kasjerka cyferkami z karteczki ( wcześniej spisałam z smsa) i jedynie honorują bony w formie pdf. Wezwany kierownik też stwierdził że regulamin Decathlonazabrania im realizacji takich rzekomych bonów bo były oszustwa. Czyli traktują człowieka jak złodzieja. Żadne tłumaczenia nie pomogły stwierdził że mam to wyjaśnić że swoim bankiem. jW ainnym asklepie w Warszawie też miałam problem. pytam czy banki organizują te promocje same czy w porozumieniu z Decathlonem?? Teraz jest promocja Aliora kantotu walutowego gdzie bon ma tyć też wysłany SMS-em. Czyli jednym słowem ściema.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trafiłeś na matoła. To zrób zakupy w sklepie internetowym z odbiorem w sklepie stacjonarnym.

   Usuń
 4. Karta Visa czy Mastercard? Czy nie ma różnicy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Swobodny wybór. W kontekście powyższych promocji nie ma to znaczenia.

   Usuń
 5. Kiedyś w getinie miałem karte kredytową. Wyraziłem na infolinii sprzeciw wobec zmian w regulaminie. Wyłączyli tylko dostęp elektroniczny do konta a kartę po cichu sobie prowadzili przez lata. Dopiero gdy ustawa ich zobligowała do wysyłania na papierze zestawienia opłat sprawa się wydała.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po słynnych perturbacjach z KNF to obecnie obok Millennium najsolidniej działający bank w Polsce!

   Usuń
  2. Millennium? . Najbardziej nieogarniety ludzie w oddziale z jakimi miałam kiedykolwiek do czynienia . Musiałam wracać do oddziału bo panieska nie sprawdziła umowy czy wszystko ok, szanują dowód mimo że jak się wyraził UODO jest to niezgodne z prawem

   Usuń
  3. Banki akurat mogą je skanowac niestety, są wyłączone spod tej ustawy

   Usuń
 6. Jak wygląda później zamknięcie tego konta? Pytam bo nie mam placówki Getinu w mej mieścinie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można zamknąć konto bez problemu w bankowości elektronicznej.

   Usuń
 7. Wniosek złożony. Telefon od razu. Teraz czekać na kuriera.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy podczas zakładania konta trzeba zaznaczyć kontakt z doradcą , czy niekoniecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez zaznaczenia tej zgody, z tego co pamiętam (bo konto zakładałem jakiś czas temu), nie da się dalej przejść.

   Usuń
  2. Ok. Dziękuję za info.

   Usuń
 9. promocja jest od 01.12.2019; nadal można otrzymać bonus do decathlon ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja z bonami Decathlonu dostępna jest od 20.01.2020 r. (a od 1.12.2019 r. dostępna jest obecna edycja promocji "Bonus za aktywność", czyli z oproc. 3,5% na 12 mies.).

   Usuń
 10. Na stronie promocji nie ma nic o 50 zł a gotówce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mabna stronie ale jest we wniosku. I z regulaminów jasno wynika że promocje się łączą.

   Usuń
 11. Czy orientujesz się, czy można użyć kilku bonów przy jednym zamówieniu? I w przypadku odstapienia od umowy zakupu zwracany jest bon czy jego rownowartosc pieniezna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od razu w odpowiedzi na pierwszy komentarz masz odpowiedź na swoje pytanie. Można łączyć. Max. 6 w sklepach stacjonarnych i 10 w internetowym.

   Usuń
  2. W sklepie nimi nie zapłacisz -potwierdzaone

   Usuń
 12. Czy ktoś z Was miał info od konsultanta, że jako klient getinonline nie można brać udziału w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Getin Online już nie istnieje. Został już tylko Getin Bank. Przeszkodą do wzięcia udziału w promocji (z bonami Decathlonu) będzie posiadanie jakiegokolwiek produktu (ale nie powinno posiadanie samego dostępu do bankowości internetowej).

   Usuń
 13. "w każdym z dwóch kolejnych pełnych miesięcy od daty otwarcia wykonaj płatności ..." jak założyłem konto w styczniu tzn że w lutym i marcu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak konto założone 20.01 to ja bym robił do 20.02 i 20.03, bo nie jest jasne czy miesiąc liczony od otwarcia konta czy kalendarzowy

   Usuń
 14. Jakie są możliwości podpisania umowy? Kurier? Przelew weryfikacyjny? czy jakiś inny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko kurier. Tak samo jak Santander.

   Usuń
  2. A można iść do placówki i tam założyć konto?

   Usuń
  3. Nie. Promocja jest tylko internetowo.

   Usuń
 15. "Za Wpływ nie uznaje się: przelewów pomiędzy rachunkami tego samego klienta..." - ale w ramach Getinu czy wszystkich banków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co Złotówa miał oczywiście na myśli, to że nie uznają wpływu z innych rachunków INDYWIDUALNYCH uczestnika w ramach Banku [czyt. GNB] ale przechodzi wpływ z JAKICHKOLWIEK rachunków z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank [czyt. GNB].

   Usuń
  2. No nie wiem - czytając regulamin rozumiem że zalicza się przelew z innego banku - ale jak cytowałem wyżej - nie między rachunkami tego samego klienta. Rachunek w innym banku jest dalej moim rachunkiem (więc "tego samego klienta").

   Może najłatwiej będzie jak potwierdzi to ktoś z poprzedniej edycji, co przechodzi a co nie :)?

   Usuń
  3. W poprzednich edycjach w programie poleceń mógł być przelew ze swojego konta w innym banku. Sprawdzone 2-krotnie.

   Usuń
 16. Hej, a u mnie pomiędzy oświadczeniami i rezydencją podatkową nie występuje miejsce na podanie Kodu Polecenia... nigdzie na 2gim etapie nie mam też możliwości wpisania go.. jakiś błąd?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed chwilą złożyłem wniosek. Pole było.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Można wpisać kod w tym miejscu co piszesz i co widać na ilustracji Złotówy.

   Usuń
  3. U mojej żony nie było, podała kod polecenia w trakcie rozmowy z konsultantem potwierdzającym dane z wniosku. Została zarejestrowana w promocji.

   Usuń
 17. Jaka firma wozi przesyłki? Bo na inpost mam alergię

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy na allegro blikiem tez zaliczą płatność ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "w każdym z dwóch kolejnych pełnych miesięcy od daty otwarcia wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 200 zł (za to otrzymasz kolejny bon 20 zł);"

   Muszą być płatności kartą. Nie ma nic o płatnościach blikiem.

   Usuń
 19. Czy jeżeli posiadam tam konto oszczędnościowe od 2 lat to czy mogę skorzystać z konta elastycznego z oprocentowaniem 2,7%? Jeżeli tak to jak to zrobić?

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy płatności kartą w sklepie internetowym zostaną zaliczone, czy tylko płatności w sklepach stacjonarnych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin nie zawiera jakiś ograniczeń czy wytycznych, więc można płacić zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

   Usuń
 21. Witam,
  Czy jeżeli aktywowano mi konto 05.02 to te czynności, które muszę wykonać do końca pierwszego pełnego miesiąca muszę zrobić w okresie 01.03 - 31.03, od 05.02 do 31.03 czy od 05.02 do 05.03? ;)
  Pozdrawiam
  Piotr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie regulamin dla mnie zbyt konkretny nie jest więc ja zamierzam robić to tak żeby spełnić jednocześnie warunki jakby tego nie liczyli. Czyli na twoim przykładzie od 5.02. do 4.03. w lutym wszystko, a od 5.03. do 4.04. wszystko w marcu itd.

   Usuń
 22. Czy wypłaty gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe bez względu na kwotę? Np. mBank pobiera opłatę za wypłaty gotówki poniżej 100 zeta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku Konta Proste Zasady wszystkie bankomaty w Polsce są darmowe (bez względu na to czyj to bankomat i jaka kwota jest wypłacana).

   Usuń
 23. Czy doładowanie Revolut zalicza się jako płatność kartą?

  OdpowiedzUsuń
 24. Czy blikiem też zalicza sie płatność ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na potrzeby zwolnienia z opłaty za konto można płacić kartą lub BLIKiem.

   Jednak regulamin promocji z bonami do Decathlonu konkretnie wymaga wykonywania transakcji wyłącznie kartą.

   Usuń
 25. Mr. Złotówa!

  Ponawiam pytanie: "Za Wpływ nie uznaje się: przelewów pomiędzy rachunkami tego samego klienta..." - ale w ramach Getinu czy wszystkich banków???

  Napisałeś to nieklarownie więc stąd moje ponowne zapytanie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapis o wpływie, który definiowany jest jako:

   "jednorazowe uznanie Konta Osobistego w formie przelewu przychodzącego z innych Banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank. Za Wpływ nie uznaje się: przelewów pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłat własnych w oddziałach lub wpłat we wpłatomatach"

   jest cytatem z regulaminu. Który faktycznie jest on niezbyt klarowny. Już samo "z innych Banków" brzmi jak "z innych Getin Banków" (bo gdy słowo "Bank" zapisane jest wielką literą, to oznacza, że jest zdefiniowane, a więc Bank = Getin Bank). A i druga część tej definicji jest za mało konkretna. Domyślnie chodzi pewnie o przelewy między własnymi rachunkami w tym samym banku, ale ręki uciąć sobie nie dam. Jeśli więc ktoś może, to przelew może mu zrobić np. współmałżonek (będzie pewniej).

   Usuń
 26. Dzień dobry, czy ktoś już dostał pierwsze kupony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie jeszcze nic nie weszło.

   Usuń
  2. Tak ja już dostałem 2 . Zrealizowane bez żadnych problemów .

   Usuń
 27. Czyli tak.By otrzymać wszystkie bony na 150zł trzeba -przez 3 kolejne miesiące zrobić przelew na 1000zł

  -przez 2 kolejne miesiące po założeniu konta wydac 200zł kartą

  -w miesiącu założenia konta zrobić 1 przelew na dowolną kwotę

  Tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew 1000 zł czyli wpływ tej kwoty. Jeśli tak to wszystko się zgadza.

   Usuń
 28. Hej,
  Otworzyłem konto w 2 kwietnia więc:
  -do końca maja muszę wykonac przelew za pomocą aplikacji mobilnej (jest za darmo?)?
  -w czerwcu i lipcu płatność karta?
  -w maju, czerwcu i lipcu przelac 1000 zł?
  Dobrze myslę?

  OdpowiedzUsuń
 29. Hej,
  a co jeżeli formularz zgłoszeniowy wypełniłem szybciej tzn. od razu po utworzeniu konta proste zasady? Nie dostane 100 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej! Spełnij warunki promocji. Nagrody pewnie będą (a w razie czego pozostanie zgłoszenie reklamacji; ale miejmy nadzieję, że takiej potrzeby nie będzie).

   Usuń
 30. Hej,
  Po jakim czasie następuje wypłata bonusu 50 zł za polecenie? Dostałam już wszystkie bony do Decathlon ale premii pieniężnej nie ma.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po miesiącu otwarcia przez 3 kolejne miesiące należy spełniać warunki promocji (wpływy), a wypłata bonusu następuje do końca następnego miesiąca, więc jeśli ktoś założył konto w styczniu, to bonus wpadnie w maju (teoretycznie do końca miesiąca, ale w praktyce zazwyczaj ma to miejsce w p-wszej połowie miesiąca).

   Usuń
 31. Hej,
  Założyłem konto 23 kwietnia 2020.
  -więc przelew za pomoca aplikacji wykonać w maju?
  "do końca pierwszego pełnego miesiąca po założeniu konta: za pomocą aplikacji mobilnej Getin Banku wykonaj przelew (za to uzyskasz e-kartę o wartości 20 zł);"

  -w maju i w czerwcu zrobić płatność kartą na sumę 200 zł?
  "w każdym z dwóch kolejnych pełnych miesięcy od daty otwarcia wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 200 zł (za to otrzymasz kolejny bon 20 zł);"

  -w maju, czerwcu i sierpniu wpływy 1000 zł?
  "w każdym z trzech kolejnych pełnych miesięcy od otwarcia konta zapewnij wpływ min. 1000 zł"

  Dobrze myśle?

  OdpowiedzUsuń
 32. Czy rejestrujac sie do promocji jest wysylany mail z potwierdzeniem? Czy po wyczerpaniu puli 2000 wnioskow link bedzie nieaktywny?

  OdpowiedzUsuń
 33. Formularz zgłoszeniowy nie działa,żeby w ciągu 7 dni zarejestrować założone konto w promocji... To tylko mój problem? Czy znajdę gdzieś odnośnik do tej operacji? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed chwilą sprawdziłem - działa. Proszę spróbuj jeszcze raz. Pozdrawiam również :)

   Usuń
  2. Dzięki, z komputera też mi działa. Problem był tylko na telefonie. Tylko mam jeszcze jedną wątpliwość. Założyłam już to konto - wypełniłam formularz z Twojego bloga. Jako nowy użytkownik. Konto jest już aktywne. Rozumiem,że teraz w ciągu 7 dni roboczych od aktywacji muszę je jeszcze jakoś zarejestrować w promocji... Tylko,że link, z warunków do spełnienia z Twojego powyższego wpisu, przekierowuje mnie do strony od zakładania konta. Coś pomieszałam? A może moje konto jest już od razu zarejestrowane w promocji, jeśli zakładałam je od początku z Twojej strony i jednak nie muszę już nic robić poza standardowymi warunkami...? Sorry, trochę się zamieszałam.

   Usuń
  3. Musisz wypełnić ten formularz który jest na stronie. Trzeba zjechać niżej. To ta sama strona gdzie się wniosek składa.

   Usuń
  4. Na samym dole, tam gdzie jest napisane: "Masz dodatkowe pytania?
   Z przyjemnością udzielimy
   na nie odpowiedzi"?? Myślałam,że to formularz do dodatkowego kontaktu, a nie rejestracja do promocji :-/

   Usuń
 34. Cześć,
  Po podłączeniu katy otrzymanej z banku do aplikacji Apple Pay transakcje przeprowadzone w ten sposób są zaliczane jako transakcje bezgotówkowe do otrzymania bonusu w promocji na e-kartę Decathlonu? Czy musi być fizycznie użyta karta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogą być też płatności Apple Pay (lub Google Pay). Bo to ciągle płatności kartą (tylko w nieco inny sposób).

   Usuń
 35. Ta promocja z bonami na 100 zł do sklepu Decathlon to raczej już nieaktualna. Myślę że to dlatego nie można wypełnić tego formularza zgłoszeniowego o którym pisze @Marta 8 maja 2020 18:25 vs @Unknown 10 maja 2020 13:34 a zamiast niego jest jakieś zgłoszenie w sprawie dodatkowych pytań ("Masz dodatkowe pytania? Z przyjemnością udzielimy na nie odpowiedzi.")

  Moje przypuszczenie bierze się stąd, że wcześniej na stronie tej promocji była nawet taka ładna rozpiska co i kiedy należy zrobić aby otrzymać "Nagrodę w promocji Konto Proste Zasady z premią" (20 zł + 20 zł + 20 zł + 40 zł).

  Również link podany w regulaminie promocji "Konto Proste Zasady z premią" do formularza zgłoszeniowego który należało wypełnić nie działa i następuje przekierowanie strony, gdzie nie ma już nawet wspomnianego regulaminu do "Konto Proste Zasady z premią".

  Szkoda bo teraz pozostało tylko 50 zł + 3,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym w promocji „Bonus za aktywność”.

  Proszę o weryfikację i potwierdzenie lub zanegowanie moich przypuszczeń.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie też mi się tak wydaje.czyli nie ma sensu spełniać tych warunków jeśli konta w ciągu 7 dni nie zarejestrowałam, bo z zaskoczenia skończyli promocje...?

   Usuń
  2. Ja zgłosiłem reklamację bo umowa zawarta a nie zdążyłem się zarejestrować. Mimo że regulaminowy czas nie minął. Napisz też. Zobaczymy co nam odpowiedzą.

   Usuń
  3. I co Ci odpowiedzieli Anonimowy, wyżej? Też napisałem reklamacje.

   Usuń
 36. Hej,
  Czy płatnośc kartą w rossmannie zalicza się do promocji w której trzeba wykonać płatnośc kartą za 200 zł? :)

  OdpowiedzUsuń
 37. Dzisiaj wpłynęło na konto 50 zł za polecenie w ramach tej promocji (Mr Złotówa dziękuję) a spodziewałam się bonu do Decathlon na taką kwotę. Ale to nawet lepiej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to pewnie brałaś udział we wcześniejszej edycji gdzie były jeszcze premie pieniężne.

   Usuń
  2. To byłaby miła niespodzianka (i dobra zmiana) :)

   Usuń
  3. Sprawdziłam - to była VI edycja - dla mnie zmiana na lepsze ;)

   Usuń
 38. Hej,
  Niedawno otrzymałem nagrodę 50 zł za polecenie, 7 sierpnia - choć z moich obliczeń wynikało, że nastąpi to miesiąc więcej. Niestety nagroda z promocji Konto Proste Zasady z premią nie wpłynęła, a powinna prawdopodobnie 7 lipca.
  Co w takiej sytuacji począć? Złożenie reklamacji poprzez formularz na stronie getin banku wystarczy albo poprzez bankowość internetową, z poziomu profilu klienta?
  Podejrzewam, że jakiś warunek mógł nie zostać spełniony, nie wiem. Czy w takich sytuacji można liczyć na dobrą wolę organizatora?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Unknown, skąd wziąłeś datę 7. sierpnia - GNB zawsze wypłaca nagrody 10. dnia danego m-ca.

   Usuń
  2. Tego dnia dostałem od banku powiadomienie sms-em, że mogę wybrać sobie nagrodę.

   Usuń
 39. Bank w odpowiedzio na reklamacje, odmówił wypłaty bonu 100pln. Odpisali, że ich system nie zarejestrował rejestracji na stronie z promocją.
  Mam inne zdanie na ten temat.
  Pozostaje mi się z nimi pożegnać. Nie polecam.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...