Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 200 zł w promocji "Nowy rok z kartą kredytową w Banku Millennium"

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

13.01.2020

Bonus 200 zł w promocji "Nowy rok z kartą kredytową w Banku Millennium"

Noworoczna ofensywa Millennium trwa w najlepsze. Bank odpalił następną promocję.


Dziewczyna idąca na zakupy z kartą kredytową Banku Millennium
Tym razem w roli głównej występuje karta kredytowa, za której wyrobienie do wzięcia czeka bonus 200 zł. A do tego są jeszcze zwroty (5%) za płatności kartą u wybranych partnerów banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Na wstępie bardzo ważna informacja: z promocji karty kredytowej skorzystać mogą wyłącznie osoby, które posiadają dostęp do bankowości Millenet (czyli bankowości internetowej i mobilnej Millennium), bo tylko tak złożone wnioski o kartę zakwalifikują do uzyskania bonusu 200 zł. W praktyce więc trzeba być już klientem Millennium, np. posiadającym konto osobiste. Jeśli takowego jeszcze nie masz, to też jest świetna okazja, by zarobić, bo do wzięcia czeka premia 200 zł za konto w Millennium - po jego otwarciu zyskasz dostęp do bankowości i będziesz mieć otwartą drogę do wnioskowania o kartę z bonusem 200 zł.

Razem więc możesz zyskać 400 zł (2 x 200 zł odpowiednio za konto i kartę kredytową)!


Bonus 200 zł za kartę kredytową w Millennium


Dla kogo promocja? Jeśli chodzi o okres wykluczenia dla byłych posiadaczy, to Bank Millennium jest konsekwentny. Tak, jak w ubiegłorocznych edycjach, tak i teraz udział w promocji wziąć może tylko osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank (wykluczają też karty kredytowe przeniesione z Eurobanku, który niedawno został przejęty przez Millennium).
💡 Jeżeli nie łapiesz się na niniejszą promocję (lub bonus 200 zł za wyrobienie karty kredytowej uważasz za nazbyt skromny, to sprawdź porównanie 5 promocji karty Citi Simplicity, z którą zgarnąć możesz nagrody o wartości od 300 do 599 zł.

Nagroda od Banku Millennium. Bonus 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium wpłynie na rachunek tejże karty. Wypłacona przez bank nagroda spłaci ewentualnie wykorzystany limit kredytowy albo spowoduje nadpłatę na karcie. W tym drugim przypadku pamiętaj jednak, że pieniądze lepiej wtedy wydać (wykonując płatności kartą), aniżeli wypłacać gotówkę w bankomacie albo wykonywać przelew z karty kredytowej (bo tego typu operacje sporo kosztują).
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Limit nagród. Na promocję z bonusem 200 zł załapać się może maksymalnie 2000 osób, które w czasie trwania akcji (od 11.01. do 10.02.) jako pierwsze zawnioskują o kartę kredytową. Jeżeli pula nagród wyczerpie się przed czasem, to bank ma o tym fakcie poinformować na swej stronie internetowej. Każdy uczestnik promocji bankowej zdobyć może tylko jeden bonus.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Nowy rok z kartą kredytową Millennium" i zdobyć nagrodę pieniężną o wartości 200 zł:
 • do 10.02.2020 r. (acz pamiętaj o możliwości przedterminowego zakończenia promocji) w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej złóż wniosek o kartę kredytową z limitem kredytowym w wysokości: 
  • co najmniej 3 000 zł (w przypadku kart MasterCard Impresja, Visa Impresja, Visa Alfa) lub 
  • 5 000 zł w przypadku kart złotych.

   (uwaga: w aplikacji mobilnej możliwość złożenia wniosku dostępna jest wyłącznie dla klientów z przygotowaną przez bank ofertą); 
 • przez 3 kolejne okresy (w każdym z tych okresów) wykonaj płatności kartą na sumę min. 200 zł:
"a) dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w styczniu 2020 r. transakcje należy wykonać: do dnia 29 lutego 2020 r., od dnia 1 do dnia 31 marca 2020 r., od dnia 1 do dnia 30 kwietnia 2020 r., 
b) dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w lutym 2020 r. transakcje należy wykonać: do dnia 31 marca 2020 r., od dnia 1 do dnia 30 kwietnia 2020 r., od dnia 1 do dnia 31 maja 2020 r."

  Transakcje kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Warto jedynie wystrzegać się transakcji w kasynach, kasynach internetowych, za gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie oraz totalizatory, bo w ich przypadku bank doliczy prowizję w wysokości 3%, min. 7 zł.

  Bonus 200 zł ma wpłynąć na rachunek karty kredytowej najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji. Do tego czasu posiadaj kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadaj umowy z bankiem. Przykładowo: jeżeli o kartę zawnioskujesz w styczniu, to płatności będzie trzeba realizować w okresie od otrzymania karty do kwietnia, a bonus wpadnie w maju.

  Ile kosztuje karta kredytowa w Millennium?


  Uczestnik akcji z bonusem 200 zł jednocześnie załapuje się też na na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez kolejnych 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykona min. 1 płatność kartą. Po upływie tego okresu warunki będą już standardowe. A w chwili obecnej opłata miesięczna za kartę Alfa lub Impresja jest do uniknięcia, ale dopiero po wykonaniu co najmniej 5 płatności w poprzednim miesiącu.

  O kartach Alfa i Impresja wspomniałem nie bez przyczyny, gdyż właśnie dzięki tym kartom zyskać można więcej. Do wzięcia jest moneyback 5%, dzięki któremu uzyskać można do 760 zł rocznie (ograniczenie dotyczy wyłącznie roku kalendarzowego; nie ma limitu miesięcznych zwrotów). Zwroty da się uzyskać wyłącznie za płatności kartą u wybranych partnerów współpracujących z bankiem.

  Dla posiadaczy karty Alfa moneyback dostępny jest w sieciach:
  Apart, Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line), Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school), GO Sport, Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na sklep.intercars.com.pl), Leroy Merlin, Sephora i Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Alfa we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line) 

  W przypadku karty Impresja, zwrot uzyskasz, jeśli zapłacisz u poniższych podmiotów:
  Deichmann - obuwie, Baldinini, Coccinelle, Francesco Biasia, Marella, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Pennyblack, Pollini, Venezia, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na www.smyk.com), Empik (nie dotyczy zakupów na www.empik.com, empiktravel.pl w Empik school oraz Empik cafe), Apart, Bershka, Massimo Dutti, Oysho, Pull&Bear, Stradivarius, Zara, Zara Home, Uterque (nie dotyczy zakupów w sklepach internetowych), Piotr i Paweł (obejmuje zakupy w sklepie stacjonarnym i internetowym. W przypadku zakupów w sklepie internetowym powyżej 80 PLN dowóz bezpłatny – dotyczy wyłącznie płatności kartą Impresja on-line na stronie www.piotripawel.pl; nie obowiązuje przy płatnościach u kuriera), Sony Centre (obejmuje płatności kartą Impresja tylko w salonach Sony Centre) oraz Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Impresja we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line). 

  Zwroty Bank Millennium wypłaca na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 10. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.
  💡 Jeżeli chcesz otrzymywać moneyback za wszystkie płatności (bez wykluczeń) sprawdź propozycję Santander Consumer Banku, gdzie uzyskać można comiesięczne zwroty (do 30 zł) za płatności kartą w dowolnych miejscach.

  Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

  Za podrzucenie informacji o promocji karty kredytowej z bonusem 200 zł dziękuję Czytelniczce Marcie.

  Przydatne dokumenty: 

  31 komentarzy:

  1. Długi okres wykluczenia...
   Ale zamknąłem kk w Millennium w zeszłym roku i czekam aż się znowu załapie :-)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Karencje pewnie będą trzymać w nieskończoność jak przy koncie osobistym.

    Usuń
  2. Już nie ma Piotra i pawla jest carrefour

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Też mi się tak wydaje. Poza tym w przypadku Carrefour'a jest jakaś "metoda" naliczania moneybacku w bonach (o ile dobrze regulamin zrozumiałam), a nie zwyczajnie zwrot % transakcji na konto.

    Usuń
  3. U mnie w aplikacji nie ma możliwości złożenia wniosku.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Bo mają tylko osoby które mają przygotowaną uproszczoną ofertę.

    Usuń
   2. W Millenet (bankowości na stronie intwrowej banku Millenium) można złożyć wniosek, tam jest wszystko opisane o promocji również :-)
    Właśnie złożyłem wniosek.

    Usuń
  4. tragedia jeśli chodzi o proces wnioskowania. Wniosek złożyłam 31.12 jeszcze w poprzedniej promocji. Do chwili obecnej a minęły już 2 tygodnie nikt się ze mną nie kontaktował telefonicznie a wniosek cały czas figuruje jako rozpatrywany w millenecie. Dzwoniłam , pisałam na czasie nic to nie daje jak za komuny trzeba swoje odczekać bo jak uzyskałam odpowiedź powtarzaną jak mantrę wielokrotnie tu cytat "wszyscy klienci są dla nas tak samo ważni" . Tak więc równie dobrze można czekać i pół roku aż wszyscy przede mną z różnymi najróżniejszymi sprawami zostaną obsłużeni, a promocja się skończy. Dodatkowo kwota limitu o jaki wnioskowałam a to co jest w systemie bankowym to są dwie różne kwoty, praktycznie połowa tej o którą występowałam , nie wiem jak oni oceniają zdolność kredytową przy 2 osobach pracujących z niemałymi zarobkami bez dzieci i kredytów , dziwne że w innym banku sami dają na wejściu 50 tyś. a tu raptem 9 tys. Porażka.

   OdpowiedzUsuń
  5. Rozumiem, że raczej nie kwalifikuję się do tej promocji, jeśli właśnie złożyłam wniosek o zamknięcie konta osobistego i karty debetowej (5 stycznia). Kredytowej w Millenium nie posiadałam.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Póki co dostęp do bankowości Millenet jeszcze pewnie posiadasz? Liczy się złożenie wniosku o kartę w taki sposób.

    Usuń
  6. Hej,
   Zamknąłem konto we wrześniu, czy jeśli założę konto na nowo w oddziale i następnie zawnioskuję o kartę to będę się łapał do promocji?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie ma przeciwwskazań. Choć szkoda zakładać konto bez korzyści (po roku rozbratu można załapać się na promocję Lubię to polecam). Może jakiś inny produkt (np. samo konto oszczędnościowe) da dostęp do bankowości internetowej (bo ten jest wymagany, by zawnioskować o kartę kredytową) - warto sprawdzić :)

    Usuń
  7. Witam.
   Wybiegając trochę w przyszłość,
   czy jeśli otrzymam tą kartę kredytową, bo złożyłem wniosek,
   a posiadam konto osobiste założone w ubiegłorocznej promocji, za którą bonus mam otrzymać do końca lutego,
   to czy mogę zamknąć to konto osobiste po otrzymaniu bonusu za konto,
   przed otrzymaniem bonusu za płatności tą kartą kredytową, który miałby być do końca maja,
   czy musiałbym czekać z zamknięciem obu produktów do otrzymania bonusu za KK ??
   Mam nadzieję, że nie skomplikowałemza bardzo tego wydaje się prostego pytania ;-)

   Pozdrawiam serdecznie 'bankobraczy' ;-)
   G.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Można posiadać samą kartę kredytową (z dostępem do bankowości internetowej) bez konta, więc można je zamknąć (jeszcze przed wypłatą nagrody za kartę kredytową).

    Usuń
  8. Słabo. Żona ma stałe dobre zarobki i oszczędności w Millenium od roku. Wniosek złożony przez Millenet odrzucony za "brak historii z bankiem". Oszukaństwo i tyle.

   OdpowiedzUsuń
  9. Kartę Alfa mogą wyrobić kobiety?

   OdpowiedzUsuń
  10. Konto założone bez problemu. Karta dotarła. Czekam na luty by zacząć spełniać warunki. Fajnie, że w styczniu nie trzeba spełniać warunków darmowości konta i karty a od lutego pokrywają je warunki premii.

   OdpowiedzUsuń
  11. Jak wygląda sprawa prowizji za kk w momencie złożenia wypowiedzenia umowy. Da się uniknąć opłaty?

   OdpowiedzUsuń
  12. Umowę o kartę podpisałem 01.02.2020 r. Czy warunki promocji mogę zacząć spełniać już w lutym?

   OdpowiedzUsuń
  13. Jak długo czekaliście na rozpatrzenie wniosku?

   OdpowiedzUsuń
  14. Bank po prawie trzech tygodniach rozpatrywania wniosku, kilku telefonach i wizycie w oddziale przyznał mi limit, który okazał się niższy niż konieczny do skorzystania z premii, a jest to 3000 zł, co potwierdziła mi Pani podczas rozmowy telefonicznej, niestety zdolnosc kredytowa nienumozliwiła dostac 3000, więc zrezygnowałem z podpisywania umowy i brania karty.. Szkoda..
   Powodzenia dla innych :-)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Najlepiej jak już się ma gotową ofertę to wtedy jest łatwiej i można wzyzstko na klik sfinalizować.

    Usuń
   2. Aby dostać gotową ofertę to wypłata musi wpływać na konto millenium, brat tak miał i dostał na klik. Mi natomiast wypłata wpływała na konto w innym banku i panie zawsze coś wynajdowały, byle mi nie dać, ale nie traciłem nadziei i ostatecznie dostałem :)
    Życzę powodzenia

    Usuń
   3. Ja nie mam wpływów z wynagrodzenia. Przy własnych przelewach też taką ofertę przygotowują. Kartę dostałem na klik.

    Usuń
  15. Witam. Wniosek i umowa zostały podpisane /złożone w styczniu a kk przyszła i została aktywowana w lutym. Od kiedy mam zacząć spełniać warunki, od lutego czy dopiero od marca?

   OdpowiedzUsuń
  16. Jaki jest okres bezodsetkowy?

   OdpowiedzUsuń
  17. W przypadku transakcji kartą liczy się data wykonania transakcji czy data rozliczenia? Chodzi o szczególny przypadek, gdy transakcja była wykonana np. 31.03, a rozliczenie nastąpiło 02.04 - transakcja wchodzi w wymóg obrotu w marcu czy już w kwietniu?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Wykonania. Jeśli uznają ci inaczej to składaj reklamację.

    Usuń
  18. Wczoraj dostałem ostatni zwrot 3% w promocji utrzymaniowej klienta. Orientujecie się czy jest szansa załapać się drugi raz?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. dotąd można było kilka razy. Ale pytanie czy nadal? Oto jest zagadka.

    Usuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

  Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...