Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz do 160 zł za Konto Mobi (dla młodych: 18-26 l.) w ING Banku Śląskim

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

1.01.2020

Odbierz do 160 zł za Konto Mobi (dla młodych: 18-26 l.) w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski odpalił nową promocję konta dla młodych.

Premia do 160 zł za Konto Mobi w ING Banku Śląskim
Za otwarcie Konta Mobi i spełnienie bardzo prostych warunków czekają gwarantowane bonusy pieniężne na sumę 160 zł. Z nowym rokiem to dobra zmiana, bo nagroda jest wyższa o 20 zł, niż we wcześniejszych promocjach tego banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

Premia do 160 zł za Konto Mobi


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która w dniu otwarcia konta w niniejszej promocji nie ukończyła 26 lat i co najmniej od 1.10.2018 r. nie posiadała, ani nie współposiadała Konta z Lwem w ING Banku Śląskim (Direct, Komfort, Mobi, Premium, Klasyczne, Student, PRP).
💡 Jeśli na promocję nie łapiesz się ze względu na wiek, sprawdź alternatywną propozycję ING Banku Śląskiego - z Kontem Direct również zyskać możesz 160 zł (to już propozycja dla wszystkich osób pełnoletnich bez górnego limitu wieku).

Nagrody. W promocji uzyskasz 100 lub 160 zł (w zależności od warunków jakie spełnisz). Jako że środki wpłyną na konto, to zrobisz z nimi co zechcesz (przelejesz, wypłacisz lub wydasz według własnego uznania).

Promocja nie dotyczy (co bank zaznacza w regulaminie) kont otwieranych przez system bankowości internetowej Moje ING, a jedynie przez wniosek internetowy (podlinkowany poniżej).

Zasady promocji. Aby skorzystać z promocji:
 • najpóźniej do 31.03.2020 r. otwórz Konto Mobi w ING Banku Śląskim wraz z jakąkolwiek kartą wydawaną do konta oraz zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej, wyrażając przy tym zgody "na przekazywanie przez Bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny";
 • do 30.04.2020 r. wykonaj co najmniej 10 płatności kartą lub BLIKiem (na dowolne kwoty i w dowolnych miejscach).

Za spełnienie powyższych warunków przysługiwać Ci będzie bonus 100 zł. Ale możesz zdobyć jeszcze dodatkowe 60 zł. By je uzyskać, również najpóźniej do 30.04.2020 r.:
 • wykonaj min. 3 płatności BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (te transakcje również mogą być na dowolne kwoty; płatności mogą wliczyć się do 10 płatności, które wykonać należy na potrzeby uzyskania bonusu 100 zł) oraz 
 • wykonaj min. 3 przelewy na telefon BLIK, na kwotę min. 5 zł każdy. 

Wypłata premii. Premię 100 lub 160 zł (na jej wysokość ma wpływ to jakie warunki promocji spełnisz) otrzymasz do 15.05.2020 r. Do tego też momentu posiadaj aktywne Konto Mobi wraz z wydaną do niego kartą oraz konto oszczędnościowe założone w promocji (bo to na ten właśnie rachunek nastąpi wypłata premii) i nie wycofuj zgód marketingowych.

Konto Mobi w ING Banku Śląskim - prześwietlenie oferty 


Główne cechy Konta Mobi (dla osób w wieku 18-26 l.), to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę Visa zbliżeniową wydawaną do konta; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu. 

Z kolei Otwarte Konto Oszczędnościowe, którego otwarcie wraz Kontem Mobi jest wymagane (bo na ten rachunek wpłynie premia), to rachunek oszczędnościowy prowadzony bezwarunkowo za 0 zł. Na ten rachunek nie musisz nic wpłacać, ale to właśnie tutaj ING Bank Śląski wypłaci Ci premię do 160 zł. Wszystkie przelewy z konta oszczędnościowego na swoje konto/konta w ING Banku Śląskim są bezpłatne.

By wziąć udział w promocji, wniosek o Konto Mobi należy złożyć przez Internet (bo tylko tak złożone wnioski kwalifikują do promocji z premią do 160 zł). A otwarcie konta możliwe jest wówczas na jeden z poniższych sposobów:
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego - należy go wykonać z własnego konta (ale tylko z wybranych banków; może to być: Alior, Bank Pocztowy, BNP Paribas, mBank, Pekao i Santander Bank). Ponadto konto, z którego będzie wykonany przelew 1 zł (bank odda tę kwotę) musiało zostać otwarte z pełną weryfikacją (a więc nie przelewem weryfikacyjnym, a np. poprzez zawarcie umowy w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera). Dane przy tym przelewie (imię, nazwisko, adres) idealnie muszą się pokrywać z tymi, które wpiszesz we wniosku Mobi.
 • za pośrednictwem kuriera - w tym przypadku formalności ograniczone do minimum, bo - z tego co pamiętam, gdy sam zakładałem konto już jakiś czas temu - wystarczą 2 podpisy; 
 • w placówce banku - doradcy pamiętaj zasygnalizować, że chodzi właśnie o dokończenie formalności przy wniosku już złożonym, a nie zakładanie konta od początku (bo wówczas nie będzie się ono kwalifikowało do promocji).


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

17 komentarzy:

 1. Na stronie jest mowa o 2, a nie 3 przelewach na telefon.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak tam faktycznie jest (tak też było w poprzednich edycjach, więc pewnie stąd ten błąd). Ale wiążące jest to, co w regulaminie, a w obecnej edycji mowa o przelewach.

   Usuń
 2. Witam. Mam pytanie. Jak sprawdzić kiedy zamknąłem konto w ING bo zgubiłem gdzieś dokumenty i nie wiem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W oddziale banku, ewentualnie można zadzwonić na infolinię.

   Usuń
 3. Co dokładnie uznaje się za transakcje w sklepach internetowych? Zakup biletów do kina i płatność bilikiem na stronie kina też się wlicza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin tego nie definiuje. A samo pojęcie "sklepy internetowe" trudne byłoby zresztą do opisania. Bo czy np. Allegro jest sklepem? Albo Empik.com (gdzie jest dostępny Marketplace)? Z doniesień Czytelników przy okazji poprzednich edycji kojarzę, że liczyły się wszelkie płatności w Internecie. I w mej ocenie (choć oczywiście ona nie jest wiążąca) tak właśnie powinno być.

   Usuń
  2. Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Uważam podobnie.

   Usuń
 4. 26 lutego kończę 26 lat. Czy jeżeli założę konto przed urodzinami łapię się na tą promocję? Czy już nie?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy mogę podpisać umowę w placówce banku czy muszę za pośrednictwem kuriera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na końcu masz opisane możliwości. Wniosek musisz złożyć przez internet, ale umowę możesz podpisać w placówce ING

   Usuń
 6. Mam pytanie.
  1.Czy jak nie aktywuje karty po podpisaniu umowy to będę ponosił opłatę za nią ?
  2.W jaki sposób potem mogę wypowiedzieć umowę o konto ?

  OdpowiedzUsuń
 7. W regulaminie jest mowa o 3 przelewach na telefon na min. 5 zł, ale nie ma mowy o 3 różnych odbiorcach. Skąd taka informacja we wpisie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 4 marca 2020 23:00
   Czytając Regulamin jest dokładnie tak jak piszesz. Warto też dodać jeszcze, że Regulamin nie tylko nie mówi o konieczności wykonania 3 przelewów "na telefon BLIK, na kwotę min. 5 zł każdy, do dwóch różnych odbiorców (na różne numery telefonu)" ale nie mówi nawet o tym, że te przelewy muszą być przelewami do innych osób niż ja sam.

   "14. Aby otrzymać nagrodę 160 zł, Uczestnik musi spełnić wszystkie warunki określone w punkcie 13
   oraz:
   1) do 30 kwietnia 2020 r. wykonać min. 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM za zakupy w sklepach internetowych (mogą to być transakcje w ramach transakcji opisanych w punkcie 13. pkt 3). Nie zostaną uwzględnione transakcje wycofane lub anulowane oraz wypłata gotówki,
   oraz
   2) do 30 kwietnia 2020 r. wykonać min. 3 przelewy na telefon BLIK na kwotę min. 5 zł każdy. Nie zostaną uwzględnione transakcje wycofane lub anulowane."

   Prawdopodobnie ten błędny wpis pochodzi z jakiejś innej promocji ING Bank Śląski lub z jakiejś promocji zupełnie innego banku. Nie błądzi tylko ten, kto ze zrozumieniem czyta regulaminy.

   Usuń
  2. Poprawione. Przelewy (nawet wszystkie) faktycznie mogą być na ten sam numer telefonu (to dobra zmiana względem poprzedniej edycji; stąd wkradł się ten zapis).

   PS. Oczywiście kto zrobił na różne numery telefonu, to będzie miał zaliczone. Acz z jednym zdecydowanie prościej ogarnąć ;)

   Usuń
 8. Czy po wpłacie kwoty min 100zl miesięcznie na cel oszczędnościowy moge ją z powrotem odbić na poprzednie konto, a parę dni przed 10.06.20r. przelać pełna wymaganą kwotę min 300zł? Czy warunki w takim przypadku zostaną spełnione?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Swobodnie można zarządzać. Liczy się jedynie to, by były wpłaty po min. 100 zł w trzech różnych miesiącach, a na 10.06. było saldo min. 300 zł. Zatem w międzyczasie można robić co się zechce ;)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...