Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Łatwa premia 200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao (+3% dla oszczędzających)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

7.01.2020

Łatwa premia 200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao (+3% dla oszczędzających)

Bank Pekao odpalił nową edycję swej promocji konta osobistego.

Premia 200 zł za konto osobiste w Banku Pekao
I jest to edycja w najlepszym wydaniu, bo z rekordową premią pieniężną 200 zł na start. A warunki do spełnienia pozostają niezmiennie proste. Oszczędzających zaś zachęcić może jeszcze dodatkowa promocja konta oszczędnościowego, na którym do wzięcia czeka 3%! Udział w promocji (włącznie z założeniem konta) wziąć można bez wychodzenia z domu.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Premia 200 zł za konto osobiste w Pekao


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która:
"w żadnym dniu od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r., nie była związana z Bankiem [Pekao - przyp. Mr. Złotówa] (...) umową rachunku płatniczego lub rachunku oszczędnościowego lub rachunku oszczędnościowego lokaty terminowej" (wykluczenie obejmuje również współposiadaczy).

Posiadanie czy współposiadanie innych produktów, niż wymienione (a więc np. pożyczki, kredytu, karty kredytowej lub konta firmowego) nie jest przeszkodą do założenia konta osobistego w promocji z premią 200 zł!
💡 Wiele osób zna tę różnicę, ale jednak pojawiają się pytania. Zatem wyjaśniam: Bank Pekao S.A. (z żubrem w logo) nie ma nic wspólnego z PKO BP S.A. (ze skarbonką w logo). To dwa odrębne banki, więc jeśli masz konto w PKO BP (w tym np. Konto Inteligo), to możesz wziąć udział w niniejszej promocji i zyskać 200 zł za konto osobiste w Pekao!

Nagroda. Do wzięcia czekają 2 gwarantowane bonusy po 100 zł każdy, które Bank Pekao wypłaci na Twe konto - środki wykorzystasz więc według własnego uznania (będzie można je wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji:
 • do 31.03.2020 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne w Banku Pekao wraz z wydawaną do niego kartą (lepszym wyborem wydaje się Mastercard, bo w przypadku tej karty uniknięcie opłaty miesięcznej jest bardzo proste - o szczegółach piszę niżej) oraz z aplikacją PeoPay (czyli aplikacją mobilną tego banku umożliwiającą płatności BLIKiem i Apple Pay) i zawrzyj umowę z bankiem;

  we wniosku o konto, jako sposób zawarcia umowy, wybierz opcję online (z wykorzystaniem biometrii) lub poprzez aplikację PeoPay (mobilnie), bo tylko wtedy wniosek będzie się kwalifikował do uzyskania pełnej puli nagród (200 zł);
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przystąpienia do promocji (czyli po miesiącu zawarcia umowy): 
  • wykonaj min. 1 płatność kartą lub aplikacją PeoPay (w tym drugim przypadku chodzi o płatność, a nie przelew);
  • zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł (najprostszym sposobem na spełnienie tego warunku będzie przelew z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek okres, więc w dowolnej chwili możesz część lub całość tych środków wydać, przelać lub wypłacić; do promocji nie zaliczą się wpłaty gotówki) oraz
  • zaloguj się do aplikacji PeoPay (czyli aplikacji mobilnej dla klientów Banku Pekao; wystarczy samo logowanie - nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji za jej pomocą).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz bonus 100 zł. Ale to nie wszystko, bo do wzięcia jest jeszcze drugi bonus w tej samej wysokości. By uzyskać kolejne 100 zł, do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po dniu przystąpienia do promocji oraz w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych:
 • wykonaj min. 1 płatność kartą lub aplikacją PeoPay; 
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay oraz
 • zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 500 zł (według zasad wymienionych wyżej).

Dzięki spełnieniu tych całkiem prostych warunków zapewnisz sobie także darmowe prowadzenie konta i kartę za 0 zł (ale o tym nieco niżej). 

Wypłata nagród. Pierwszy bonus otrzymasz do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przystąpienia do promocji, a drugi bonus wpadnie do 31.07.2020 r.
💡 Przykładowo: jeśli umowę o konto zawrzesz w styczniu, to czas na spełnienie warunków uzyskania pierwszego bonusu 100 zł (wpływ 500 zł + 1 płatność + zalogowanie do aplikacji) będziesz mieć czas do końca lutego. Wtedy w marcu wpadnie pierwsza nagroda. Drugi bonus 100 zł otrzymasz najpóźniej 31.07. (oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków promocji).

Konto Przekorzystne w Pekao - szczegóły oferty


Konto Przekorzystne, czyli konto osobiste zakładane w Banku Pekao w ramach promocji, charakteryzuje się następująco:
 • 0/6 zł miesięcznie za prowadzenie konta oraz 0/3 zł miesięcznie za kartę (Mastercard wielowalutowa) wydawaną do konta - bank nie pobierze opłat za konto i kartę, gdy spełniony zostanie jeden z poniższych warunków: 
  • (I) posiadacz konta nie ukończył 26 lat lub 
  • (II) w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty na konto wpłynie jednorazowo min. 500 zł (nie zaliczają się do tego wpłaty gotówkowe) i wykonasz co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub aplikacją PeoPay;

   Powyższe warunki obowiązują dla karty Mastercard (we wniosku opisanej jako wielowalutowa), która - jak wspomniałem na początku wpisu - jest łatwiejsza w utrzymaniu za 0 zł. We wniosku o konto można alternatywnie wybrać kartę Visa Debit Gold, ale miesięczna opłata za tę kartę wynieść może 9,99 zł (z opłaty zwalnia wykonanie miesięcznie min. 4 płatności kartą na dowolne kwoty). 
 • 0 zł za wydanie karty ze standardową szatą graficzną/ 5 zł za wydanie i wznowienie (po upływie ważności) karty z niestandardową szatą graficzną;
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji składanych w bankowości Pekao24 (alternatywnym sposobem jest autoryzacja za pomocą aplikacji - wtedy odbywa się to bez opłat; sposobem na uniknięcie opłat jest też utworzenie zaufanych odbiorców, co pozwoli wykonywać do nich kolejne przelewy już bez konieczności autoryzacji); opłata nie jest pobierana za SMSy przesyłane przy autoryzacji logowania do bankowości internetowej;
 • w przypadku karty Mastercard wydanej do konta: 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Pekao; w przypadku innych bankomatów w miesiącu kalendarzowym darmowe są pierwsze 2 wypłaty, o ile w miesiącu poprzednim zapewnisz wpływ min. 500 zł na konto i wykonasz co najmniej 1 płatność kartą lub PeoPay (za każdą kolejną wypłatę w danym miesiącu kalendarzowym bank naliczy prowizję 2%, min. 5 zł) lub w przypadku karty Visa Debit Gold: 0 zł za wypłatę z dowolnych bankomatów w Polsce (ale jedynie w przypadku zapewnienia wpływów na konto na sumę min. 5000 zł w poprzednim miesiącu).

Po złożeniu wniosku o konto na stronie promocji (a tylko tak złożone wnioski kwalifikują do promocji z premią do 200 zł) umowę z bankiem zawrzeć można w placówce banku lub - bez wychodzenia z domu - w procesie z wykorzystaniem biometrii (wymagane będzie m.in. wykonanie selfie, czyli sfotografowanie twarzy np. za pomocą kamerki w komputerze czy telefonie). I lepiej wybrać ten drugi sposób, bo wtedy do wzięcia będą 2 bonusy po 100 zł. Jeśli we wniosku o konto od razu zdecydujesz się na to, by po wniosku internetowym umowę zawrzeć w placówce, to wtedy zdobędziesz tylko jeden  bonus 100 zł (pierwszy z opisanych).

Co w sytuacji, jeśli zdecydujesz się na otwarcie konta online, ale ten proces się nie powiedzie i finalizacja będzie możliwa jedynie w placówce? Tu jest dobra wiadomość (na podstawie regulaminu):
"Warunek (...) uważa się również za spełniony jeśli Uczestnik próbował zawrzeć wspomnianą umowę poprzez Podstronę internetową Banku (online) lub aplikację PeoPay (mobilnie), jednak umowa nie została zawarta w tych kanałach w wyniku negatywnej weryfikacji tożsamości Uczestnika przez system informatyczny Banku, ale została zawarta w oddziale Banku. Za moment spełnienia warunku (...) uważa się wówczas datę zawarcia umowy, o której mowa w tym przepisie"

W praktyce scenariusze są więc trzy:
  ❌ składasz wniosek o konto, w którym wybierasz oddział jako sposób podpisania umowy => otrzymasz bonus 100 zł;

  ✅ składasz wniosek o konto, w którym wybierasz zawarcie umowy online (lub mobilnie) i w taki sposób zawierasz umowę => otrzymasz dwa bonusy po 100 zł;

  ✅ składasz wniosek o konto, w którym wybierasz zawarcie umowy online (lub mobilnie), ale weryfikacja się nie udaje i umowę zawierasz w oddziale => nadal otrzymasz dwa bonusy po 100 zł.


Konto oszczędnościowe w Pekao: 3% do 30 tys. zł


Dla oszczędzających dodatkową zachętą do skorzystania z promocji Konta Przekorzystnego z premią 200 zł jest również promocyjne oprocentowanie, jakie Bank Pekao przygotował na koncie oszczędnościowym (oczywiście to już propozycja dla chętnych; na potrzeby promocji z premią nawet nie ma konieczności zakładania konta oszczędnościowego).

Promocja również dostępna jest do 31.03.2020 r. (liczy się otwarcie rachunku). A główne cechy tej propozycji to:
 • oprocentowanie: 3% w skali roku
 • okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: 120 dni (licząc od dnia zawarcia umowy o Konto Oszczędnościowe);
 • kwota dla której obowiązuje oprocentowanie 3% w skali roku: do 30 000 zł.

Konto Oszczędnościowe w Banku Pekao prowadzone jest za 0 zł bez warunków. Kapitalizacja odsetek odbywa się na koniec miesiąca kalendarzowego. Bezpłatne są wszystkie przelewy z takiego konta na konto osobiste w Pekao zlecane za pośrednictwem bankowości mobilnej (w przypadku innych form zlecenia przelewu opłata wynosi 7 zł).

Może Ci się przydać:

Przydatne dokumenty:

242 komentarze:

 1. Jeśli dobrze zrozumiałem. Jeśli mam 22 lata to nie muszę na nie mieć wpływu ani robić i będę mieć wszystko za 0 zł? Tylko muszę to robić dla uzyskania premii przez te 3 miesiące?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warunki promocji należy spełniać przez 4 miesiące. A później (w Twym przypadku, gdy masz <26 lat) już nic robić nie będzie trzeba, bo i konto, i karta będą darmowe.

   Usuń
  2. A w jaki sposób otrzymam kartę? Przysyłają zwykłym listem na adres podany przy rejestracji, czy tez poleconym?

   Usuń
  3. Zwykły, do 2 tygodni.

   Usuń
 2. Jakiś czas temu złożyłem wniosek ale dopiero po wniosku zobaczyłem że jest promocja. Wtedy z premią 100 zł. Czy jak nie podpisywałem umowy to teraz mogę brać udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli umowa nie została zawarta, to posiadaczem konta nie byłeś. Droga do wzięcia udziału w promocji z premią 200 zł jest więc otwarta :) Od edycji, w której do wzięcia było 100 zł też "trochę" czasu już minęło, więc ten stary wniosek najpewniej jest anulowany (ewentualnie można się upewnić na infolinii jak długo taki stary wniosek jest utrzymywany).

   Usuń
  2. Ciekawe jak u mnie ? Wniosek składałem 30 grudnia ale.selfie nie przeszlo i zapraszali do Oddzialu. Ale 31 grudnia banki byly czynne do 14-tej a ja pracowalem do 15-tej wiec jie odziedzilem banku by podpisac umowe, a to był ostatni dzień promocji...

   Usuń
 3. Czy ta premia od pekao jest zwolniona z podatku dochodowego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Standardowo nagroda <2000 PLN jest zwolniona z podatku.

   Usuń
 4. W regulaminie mowa o zaznaczeniu oświadczeń. Przeszedłem wniosek, umowa przez biometrię zawarta. Wszystko sprawnie i szybko ale nigdzie nie zauważyłem takich oświadczeń. I teraz kluczowe pytanie co mam zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. masz je od razu na stronie promocji przed kliknięciem we wniosek.

   Usuń
  2. Zgadza się. Na stronie promocji, pod przyciskiem "ZAŁÓŻ KONTO ONLINE" znajduje się oświadczenie do zaznaczenia (bez tego nie da się przejść do wniosku) i to załatwia temat wymaganych oświadczeń (w tym akceptacji regulaminu).

   @Anonimowy 7 stycznia 2020 12:38, zatem wszystko będzie okey :)

   Usuń
 5. Bankobranie pomóż :) Czy karta do tego konta to jest złota karta?? Czy jest jakaś inna bo własnie ją dostałam i obawaim się że może nie być zwolniona z opłat mimo spelnienia warunków :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do niedawna Bank Pekao do Konta Przekorzystnego pozwalał wybrać jedynie kartę Mastercard. Ale doszła Visa Debit Gold. Karta Visa wydawana jest za 0 zł (nawet z niestandardową szatą graficzną), ale może być droższa (9,99 zł miesięcznie; z opłaty za tę kartę zwalnia wykonanie w poprzednim miesiącu 4 płatności kartą; plusem są darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce).

   Usuń
  2. Czyli ta jedna płatność dotycząca promocji nie zwolni mnie z oplaty? A jakbym wybrała mastercard to jedna platnosc by wystarczyła? Szkoda ze visa jest w pierwszym wyborze :( Dużo pilnowania jak sie załapałam na więcej promocji w jednym czasie.

   Usuń
  3. Myślę że z tą kartą będzie problem jednak. Visa jest pierwszym wyborem więc oczywiste wydaje sie że jest dedykowana do tego konta a jak ktoś nie wie to bedzie leciał promocją zrobi jedną płatność i bedzie płacił za kartę. Nigdzie przy wyborze nie jest napisane która karta jest objeta innymi obostrzebiami i która bedzie jednak obejmowała promocja

   Usuń
  4. przy karcie gołd mona wypłacać za darmo ze wszystkich bankomatów ale pod warunkiem że wpływy na konto nie są mniejsze jak 5tys

   Usuń
 6. Co prawda est tylko roczna karencja, ale i tak większość musi jeszcze czekać :)

  OdpowiedzUsuń
 7. czy po otrzymaniu 200zł konto można bez problemów zamknąć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lojalki (czyli konieczność utrzymania konta przez okres dłuższy niż otrzymanie premii) wyszły z użytku już dobre kilka lat temu. Teraz - tak jak i w tej promocji - wymogiem jest posiadanie konta do momentu wypłaty premii. Później można samodzielnie (i bez konsekwencji) zdecydować co dalej.

   Usuń
 8. Twój opis wprowadza ludzi w błąd. Piszesz że: "więc jeśli masz konto w PKO BP (w tym np. Konto Inteligo), to możesz wziąć udział w niniejszej promocji i zyskać 200 zł za konto osobiste w Pekao!" a w rzeczywistości promocja jest w banku PKO S.A.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wprowadza w błąd. Piszę tak: "Bank Pekao S.A. (z żubrem w logo) nie ma nic wspólnego z PKO BP S.A. (ze skarbonką w logo)".

   Organizatorem promocji z premią do 200 zł jest Bank Pekao S.A., który nie używa skrótu PKO S.A. (bo obydwa są spółkami akcyjnymi).

   Zatem niezmiennie: kto posiada konto czy jakiekolwiek produkty w PKO BP S.A. (ze skarbonką i przewagą granatowego koloru w logo), ten może brać udział w promocji Banku Pekao S.A. (z żubrem oraz z czerwienią i czernią w logo).

   Usuń
  2. Napisałeś dokładnie tak jak jest i jak napisał Mr Złotowa i trudno w Twojej odpowiedzi odnaleźć błąd. Wszystko się zgadza. Chyba jednak rozróżnianie nazw i logo jest trudne dla niektórych... Trza sluchac Bankobrania madrze prawi a daleko się zajdzie :)

   Usuń
  3. Tyle lat uświadamiania a Mr.Złotówa ma dalej pod górkę

   Usuń
 9. A co znaczy zawrzeć umowę online? Bo nie jest to jasno napisane. To oznacza przez tą aplikację na komórkę z użyciem biometrii, czy jeszcze jakoś inaczej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez aplikację lub na komputerze z kamerką w celu wykonania zdjęcia (czyli z wykorzystaniem biometrii). Tak wygląda ten proces. Wtedy już żadne dodatkowe formalności (przelew weryfikacyjny, wizyta kuriera czy wizyta w placówce) nie są potrzebne.

   Usuń
 10. 1. A czy można jednocześnie skorzystać z nagrody 200 zł oraz z polecenia kogoś innego?
  2. Czy wystarczy zainstalować aplikację i można złożyć konto BEZ logowania, skoro nie jest się klientem banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Można stać się polecającym, ale z tytułu podania kodu polecenia nie ma żadnej korzyści dla poleconego.
   2. Po założeniu konta zalogowanie do aplikacji PeoPay jest wymagane (najpóźniej do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po przystąpieniu do promocji).

   Usuń
  2. W grudniu otrzymałem wiadomość od banku, w której napisane jest że w programie poleceń nagrodę otrzyma zarówno polecający(100zł) jak i polecany(200zł). Można to jakoś wytłumaczyć?

   Usuń
 11. Z regulaminu wynika, że można wybrać kartę lub PeoPay. Czyli karty nie trzeba, zgadza się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "w Okresie przystąpienia do Promocji zawrze z Bankiem umowę o Konto wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay" (§ 2, ust. 1., ppkt. c).

   Usuń
  2. Dziwne. Bo ja czytam:
   b) w Okresie przystąpienia do Promocji złoży wniosek o otwarcie oraz otworzy rachunek Konto Przekorzystne wraz z Kartą lub aplikacją PeoPay poprzez Podstronę internetową Banku lub aplikację PeoPay oraz,
   c) w pierwszym miesiącu kalendarzowym o po miesiącu zawierającym Dzień przystąpienia do Promocji:
   (i) zapewni jednorazowy wpływ na Konto Przekorzystne, o którym mowa w lit. b) powyżej, kwoty minimum 500 zł(z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewówwewnętrznychpomiędzyrachunkamiwłasnymiklientów) oraz
   (ii) wykona minimum jedną transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej wydanej do tego Konta lub za pomocą aplikacji PeoPay, poprzez dokonanie zapłaty za nabywane towary lub usługi i/lub.....

   Usuń
  3. Cytujesz zapis ze strony promocji. Wkradł się tam błąd (pewnie wynika z działania na zasadzie kopiuj-wklej z poprzedniej edycji, gdzie faktycznie było "lub"). Wiążące jednak jest to, co w regulaminie promocji, bo to właśnie regulamin promocji akceptuje uczestnik promocji.

   Usuń
  4. jak założyć konto wraz z kartą i aplikacją? przy zakładaniu konta wybieram kartę, ale nie ma opcji wyboru aplikacji. czy aplikację instaluję później?

   Usuń
 12. Na tym małym zdjęciu to w tym szybowcu jest Sebastian Kawa?

  OdpowiedzUsuń
 13. Jak nie chcę teraz zakładać konta oszczędnościowego by mi nie uciekało 120 dni to mogę teraz założyć konto osobiste a z założeniem oszczędnościowego wstrzymać się do lutego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz później założyć konto oszczędnościowe ale wtedy tylko w placówce.

   Usuń
 14. 3% można mieć do 100 tys. zł z kontem Premium!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest taka opcja, aczkolwiek.. wtedy należy założyć Konto Oszczędnościowe Premium przy którym nie wystarczy Konto Przekorzystne (a tylko to konto jest z premią 200 zł na start), a wymagane byłoby Konto Świat Premium lub Eurokonto Prestiżowe. A te 2 konta osobiste - delikatnie rzecz ujmując - nie należą do tanich (warunki zwolnienia z opłat są wyśrubowane).

   Konto Świat Premium miesięcznie może kosztować 50 zł - z opłaty zwalnia utrzymywanie aktywów w Pekao na poziomie min. 200 tys. zł (a konto oszczędnościowe Premium - przypomnę - jest do 100 tys. zł, więc drugie 100 tys. zł trzeba by ulokować w inny sposób przy zdecydowanie skromniejszym oprocentowaniu, więc efektywnie wyszło by słabo).

   Z kolei Eurokonto Prestiżowe to propozycja dla klientów private banking. Opłata miesięczna to max. 400 zł (słownie: czterysta) - choć podlega negocjacjom.

   Usuń
 15. W regulaminie promocji napisali, że osoby które miały konto w ubiegłym roku także moga przystapić do promocji, byle saldo było poniżej 50 zł.
  "albo
  b) przynajmniej przez jeden dzień między 01.01.2019 r. a 31.12.2019 r. posiadała w Banku, w tym również jako
  współposiadacz, jeden lub więcej rachunków płatniczych lub rachunków oszczędnościowych lub rachunków
  oszczędnościowych lokat terminowych, na których, w każdym miesiącu kalendarzowym posiadania tych rachunków
  w podanym okresie, suma Średnich miesięcznych sald rachunków posiadanych w Banku wynosiła od 0 zł do 50 zł,
  przy czym salda rachunków prowadzonych w walutach obcych na potrzeby Promocji są przeliczane na złote po
  średnim kursie NBP z każdego dnia ustalania stanu rachunku"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, ale jak wyliczyć średniomiesięczne saldo w ubiegłym roku, jak konto jest zamknięte?

   Usuń
  2. podbijam pytanie, również nie wiem (bo nie pamiętam) jak wyliczyć średniomiesięczne saldo w ubiegłym roku, jak konto jest zamknięte?

   Usuń
  3. Czy ktoś, posiadał w zeszłym roku tj 2019 rachunek w tym banku zamknął go i przystąpił do obecnej promocji? Zapisy regulaminu o średnim miesięcznym saldzie <50 są wiążace w tej promocji?

   Usuń
 16. @ Mr. Złotówa - nie wiem czy przegapiłam post ale widzę, że w Pekao jest teraz jeszcze program poleceń z 100 zł do dostania dla Polecającego i łączy się z innymi promocjami :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brak jakiejkolwiek korzyści dla zakładającego konto z polecenia. Opłaca się tylko polecającemu.

   Usuń
  2. Ja dostałem wiadomość z banku,z której wynika, że premię otrzyma polecony i polecający.

   Usuń
 17. Czy ma ktos jeszcze problem z zawarciem umowy przez selfie? Niestety nie przechodze weryfikacji. Co mogloby byc powodem ? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niewyraźne zdjęcie, różnice w danych itp. itd. To teraz po prostu idziesz do oddziału i tam podpisujesz umowę. Upomnij się tylko żeby była to umowa dla tego już zaczętego wniosku.

   Usuń
  2. A co z dodatkowym 100 zl. które przysługuje tylko za założenie konta za pomocą biometrii ?

   Usuń
 18. wiadome, że te pieniądze nie są tak do końca rozdawane za darmoszkę - otwierasz konto i zaraz je zamykasz po odebraniu premii - komu by się to opłacało :D na pewno nie bankowi - dlatego są odpowiednie ramy czasowe i warunki po których spełnieniu dopiero możesz to konto zamknąć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale konto właśnie wystarczy posiadać do momentu wypłaty premii. Banki już dawno (dobre 4-5 lat temu) wycofały się z lojalek, czyli z konieczności utrzymania umowy przez określony czas nawet po wypłacie premii (choć i wtedy zapisy te były stosowane rzadko). W myśl zasady, że z niewolnika nie ma klienta. Po otrzymaniu nagrody można więc zrobić co się chce - to zasada praktycznie w każdej promocji (gdyby było inaczej, to bym wyraźnie zaznaczył). A wielu klientów zostaje (bo w nowym banku np. bardziej spodoba im się aplikacja albo przekona ich lepsze oprocentowanie) kosztem swego dotychczasowego banku.

   Usuń
 19. Czy mogę przelać pieniążki z konta niepelnoletniego swojego dziecka ?

  OdpowiedzUsuń
 20. A co z dodatkowym 100 zl. które przysługuje tylko za założenie konta za pomocą biometrii ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz to w opisie. 100 zł jest bez biometrii + dodatkowe 100 zł za biometrię.

   Usuń
 21. Witam, chciałam złożyć wniosek i w kroku dotyczącym wyboru kart nie ma MASTERCARD jest karta złota oraz wielowalutowa. O co chodzi??? Coś przegapilam. Proszę o informację

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O właśnie o tym pisałam wyżej, to jest problem bo było napisane w promocji że jedna platność zwalnia z oplaty a Pan Złotówa bapisał że z Visą trzeba 4 płatności. A to wlasnie ta karta jest kartą pierwszego wyboru i dla kazdefo jest oczywiste że ją zaznacza. Coś tu jest nie halo

   Usuń
  2. Wielowalutowa to pewnie ta Mastercard.

   Usuń
 22. Konto założone. Poszło gładko. Jedyne na co warto zwrócić uwagę to na wybór karty bo na początku podstawiona jest Visa. A jak pisze Złotówa to lepsza jest Mastercard i się z tym zgadzam. Trzeba pamiętać to zmienić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpierw jest Visa a potem druga nazwana wielowalutowa, cieżko się polapać i czlowiek bierze pierwsza bo nie potrzebuje wielowalutowej. Trochę zamieszało Pekao z tymi kartami

   Usuń
  2. Potwierdzam. Ta druga karta to MasterCard.

   Usuń
 23. Podczas zakładania konta jako rekomendowany produkt można wybrać konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 3% na 180 dni, jezeli konto założy się do 8.01. Czy to na pewno to konto, o którym mowa w tym temacie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dowiadywałem się w tej sprawie bo na stronie mają 3% na 120 dni a we wniosku mowa o 180 dniach. Otóż promocja na 180 dni jest tylko do dzisiaj włącznie ale publikują już informacje o tej nowej edycji. Dziś założone konto oszczędnościowe powinno mieć jeszcze 3% na ten dłuższy okres.

   Usuń
 24. A odsetki na koncie jak są naliczane? Co miesiąc? Wolę dopytać bo w CreditAgricole jest taka sytuacja że co kwartał.

  OdpowiedzUsuń
 25. Czy płatność blikiem z wykorzystaniem aplikacji PeoPay spełania warunki jednej płatności w danym miesiącu? Ktoś płacił w ten sposób i nie było problemów z wypłatą premii.

  OdpowiedzUsuń
 26. A czy wchodzi w grę opcja z zawarciem umowy przez kuriera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Tylko biometria albo placówka.

   Usuń
 27. A jak konkretnie wygląda ta biometria przy otwieraniu konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na kompie lub a aplikacji musisz zrobić zdjęcia selfie zgodnie z instrukcją która będzie się tam pojawiać.

   Usuń
 28. Założyłem konto wczoraj. Kasa już na koncie oszczędnościowym. Czekam na kartę. Dziś czytam newsa, że Pekao wprowadzi do aplikacji płatności za parkingi, bilety komunikacji miejskiej i autostrady. No to ładnie. Widzę że sporo zmienia się w tym banku. A byłem już klientem Pekao do ok. 2005 roku. Inny świat.

  OdpowiedzUsuń
 29. Ktoś ma podobny problem? Na dwóch komputerach, różnych przeglądarkach po wpisaniu danych(imię nazwisko login etc.)
  "Coś poszło nie tak
  Skontaktujemy się z Tobą na podany numer telefonu lub zapraszamy do najbliższego oddziału Banku Pekao SA."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak ja mam ten sam problem i nie wiem o co chodzi.

   Usuń
  2. Mam to samo. Trzeba się wybrać do oddziału. Ale czy nie będzie problemu z odnalezieniem tego wniosku? Ma ktoś doświadczenia w tym temacie?

   Usuń
  3. Miałam ponownie. Odwiedziłam oddział banku, gdzie doradca poinformował mnie, że nie ma możliwości kontynuowania zakładania konta na podstawie wniosku złożonego online i że mogę sobie na miejscu w oddziale złożyć wniosek u pani i założyć konto. Zrezygnowałam. Zadzwoniłam potem na infolinię - dowiedziałam się od konsultanta, że wniosek jest aktywny i pani powinna jedynie nacisnąć przycisk: Kontynuuj. Nie zdecydowałam się na powrót do placówki i ponowne tłumaczenie...

   Usuń
  4. Idź i zażądaj otwarcia konta jak należy. A jak doradczyni znów będzie błądzić to niech dzwoni na help desk czy gdziekolwiek i wyjaśnia. U mnie na początku pani w placówce też była zaskoczona jak to zrobić bo podobno wróciła z macierzyńskiego, ale dopytała kierowniczki i poszło.

   Usuń
 30. Czy podczas składania wniosku jest możliwość podania kodu polecenia?

  OdpowiedzUsuń
 31. W aplikacji przelew z konta oszczędnościowego jest 1 darmowy w miesiącu? Czy wszystkie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytamy ze zrozumieniem. Złotówa napisał.

   Usuń
 32. Po przejsciu calego procesu, w tym pomyslnej weryfikacji po zrobieniu zdjęć dowodu i selfie, pojawiła się informacja o wyborze placówki banku i koniecznisci wizyty w banku. Rozumiem ze chodzi o podpisanie dokumentów, a konto zostało założone online?

  OdpowiedzUsuń
 33. czy jeżeli rozpoczęłam proces uzupełniania wniosku ale go niedokończyłam w innej promocji tez się załapie?

  OdpowiedzUsuń
 34. Co jeśli tożsamość została potwerdzona za pomocą biometrii, ale pojawia się komunikat, że nie można kontynuować mojego wniosku, umowa musi zostać podpisana w oddziale zatem łapię się na premię 100 + 100 ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałam podobna sytuacje, zadzwonilam na infolinie powiedzieli ze prawdopodobnie zaznaczylam ze jestem osobą publiczna i dlatego przekierowalo mnie do placowki, usunęli moj wniosek i po raz drugi wypełniając od początku udało mi się zalozyc konto online

   Usuń
 35. Czy jesli mam kredyt hipoteczby w pko sa oraz ror i karte kredytowa jestem wykluczona z promocji???

  OdpowiedzUsuń
 36. Czy płatności karta w sklepach internetowych liczą się w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma ograniczeń, ani wykluczeń, więc płatności w Internecie też powinny być zaliczane.

   Usuń
 37. A ja mam pytanie dotyczące wcześniejszej edycji tej promocji. Brałem udział w edycji promocji w sierpniu. W październiku otrzymałem pierwsze 100zł. Drugie 100zł miało wpłynąć 15 stycznia 2020 roku. Spełniłem warunki od października, do grudnia. Mamy 15 styczeń i nagroda jeszcze nie wpłynęła na konto. Co z tym zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dyskusję na ten temat można znaleźć tutaj i tutaj (czyli pod wpisami poświęconymi tamtej edycji). Zachęcam do pisania pod konkretnymi edycjami, bo wtedy jest łatwiej, by komentarz dotarł do osób zainteresowanych sprawą i by szybciej uzyskać odpowiedź.

   Usuń
 38. złotówa jak zamknąć konto? pilnujcie bonusów, mi w poprzedniej edycji żadnego nie wypłacili, musiałem się dopominać za każdym razem i dopiero dostałem. żenada na maxa

  OdpowiedzUsuń
 39. Ten system rejestracji "biometrii" beznadziejny nie przechodzą zdjęcia walczyłem z godzine dowód zescanowany już myślałem że mam konto a tu selfi następne 30minut i się wkur....łem także wizyta w banku konieczna:(.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie poszło sprawnie. Cały wniosek może z 10 min. Konto założone.

   Usuń
 40. czy by otzrymac 100zl dodam ze interesuje mnie tylko pierwsza czesc nie bede bawil sie w fotki to musze wyrazic zgody marketingowe??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgody są dobrowolne z tego co widzę.

   Usuń
 41. Jeżeli konto założyłem w styczniu i spełniłem wszystkie wymogi:wpłata, płatność karta i logowanie to czy pierwszy bonus 100 zł dostanę w lutym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwszy bonus wpadnie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przystąpienia do promocji, czyli w tym przypadku do końca marca.

   Usuń
 42. Przy weryfikacji biometrii aplikacja zawiesza mi się na etapie robienia selfie :/

  OdpowiedzUsuń
 43. W artykule jest mylący zapis odnośnie warunków uzyskania drugiej nagrody 100zł. Aby go otrzymać oprócz płatności i przelewu - TRZEBA zalogować się również do aplikacji w kolejnym i 3 następnych miesiącach. Par. 3 ust. 2 lit. c regulaminu. Trochę w tym winy banku bo warunki do pierwszej nagrody wyszczególnił osobno, natomiast do drugiej sprytnie schował ten zapis o logowaniu.

  OdpowiedzUsuń
 44. Jak długo czekaliście na karte? Założyłam konto po weryfikacji w banku 14 stycznia i do tej pory nie otrzymałam jeszcze karty...

  OdpowiedzUsuń
 45. Czy można połączyć to z promocją 20zł do Biedronki? Czy ktoś próbował?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba nie bardzo. Z opisu Złotówy nt promocji z bonem 20 zł do Biedrony:
   "Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, mieszkająca w Polsce, która jako osoba fizyczna najpóźniej do 30.11.2019 r. zawarła z Bankiem Pekao umowę o korzystanie z bankowości elektronicznej Pekao24"

   Usuń
 46. Czy można później założyć konto oszczędnościowe na 3% czy od razu z kontem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Albo od razu z kontem albo później ale wtedy tylko w placówce.

   Usuń
 47. Wielkie wow za rozpiskę, wydrukowana tylko musze dopasować do edycji grudniowej :) Pewnie to dodatkowa praca ale fajnie by było, gdyby do kazdej promocji taka była ;)

  OdpowiedzUsuń
 48. Czy jeżeli nie zaznaczyło się wyboru karty a wniosek już zawarty, to łapię się na promocję? Czy niestety nie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin wymaga zawarcia umowy o kartę, ale na szczęście mówi o tym, że należy zrobić to "w okresie przystąpienia do promocji", więc wychodzi na to, że można jeszcze ten brak uzupełnić :)

   Usuń
 49. A jak wygląda sprawa z kurierem? Nigdy nie podpisywalem umow w ten sposób. Czy muszę być na miejscu gdy przyjedzie kurier i podpisać umowę, którą kurier od razu odbiera? Czy może nic nie podpisuję? A może podpisuję Ale wysyłam później, na spokojnie, na swój koszt?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu nie ma opcji z kurierem. Albo biometria czyli otwarcie konta na selfie albo oddział.

   Ale ogólnie w innych bankach to podpisujesz przy kurierze. A jak ci się coś by nie spodobało w umowie to jest zawsze 14 dni na odstąpienie od takiej umowy zawartej w taki sposób bez konsekwencji. Kurier zabiera jeden egzemplarz a drugi zostawia tobie.

   Usuń
 50. We wniosku jest opcja podania kodu polecenia? Mam konto i żonę bym polecił :-) obydwoje dostaniemy po stówce czy tylko ja jako polecający?

  OdpowiedzUsuń
 51. Proces założenia konta przeszedł gładko za pomocą biometrii dnia 27.01.
  31.04 przyszła do mnie pocztą karta. Natomiast nie dostałem na maila umowy/potwierdzenia zawarcia umowy. Ostatni mail od Pekao był „Dokumenty do wniosku”. Na chwile obecną przez login utworzony do aplikacji w celu założenia konta nie da się zalogować do aplikacji. Natomiast na stronie www do logowania potrzebny jest nr klienta którego nie znam. Miał ktoś taki problem? Dodam że partnerka zakładała również konto i ma identyczną sytuację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam identyczną sytuację... Wczoraj zakładałam konto, biometria (o dziwo) przeszła pomyślnie, chociaż dłuuugo czekałam na weryfikację. Czytałam tutaj w komentarzach wcześniej, że trzeba ten głupi numer klienta sobie gdzieś zapisać, bo potem nigdzie go nie wysyłają na maila i nie ma jak się zalogować, ale przez to, że długo czekałam na tą weryfikację, zapomniałam o tym numerze... Po założeniu konta chciałam się zalogować, w PeoPay jak wół pisze nr klienta ALBO login, ale login mi nie wchodzi. Pisałam do nich, odsyłają oczywiście na infolinię. Już sobie przypominam, dlaczego już dawno temu zrezygnowałam z tego banku... Pekao może i ostatnimi czasy stara się nadgonić konkurencję, ale jeszcze dłuuuga droga przed nimi...
   Aha, umowy oczywiście też nie wysłali na maila, co wydawałoby się oczywiste przy zakładaniu konta online. Ale ten bank widać myśli inaczej :))

   Usuń
 52. A po jakim czasie przychodzi karta do konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie przyszła jakoś po tygodniu.

   Usuń
 53. Czy to konto oszczędnościowe trzeba założyć w oddziale banku? Taka informacja pojawiła się na stronie internetowej PKO...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jaki sposób chciałbyś to zrobić na ich stronie?

   Usuń
  2. Już to zrobiłem, więc się da, ale w szczegółach nie ma info o oprocentowaniu...

   Usuń
  3. Sposoby otwarcia konta oszczędnościowego powinny być dwa: albo odhaczając otwarcie tego konta już we wniosku o konto osobiste, albo - już posiadając konto osobiste - jedynie w placówce banku.

   Oprocentowania w bankowości faktycznie nie widać, ale w praktyce jest naliczane prawidłowo według promocyjnej stawki (sam tego doświadczyłem i zgłaszali też Czytelnicy).

   Usuń
 54. Czy do spełnienia warunkow platnosci kartą mozna zapłacić BLIKiem ?

  OdpowiedzUsuń
 55. przez ile miesięcy trzeba spełniać warunki promocji, aby dostać bonus? 3 czy 4?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 4 miesiące. Bo w opisie masz 1 miesiąc + 3 kolejne.

   Usuń
  2. Czyli jak konto założę w marcu, to czas na spełnienie warunków, czyli te 4 miesiące mam do końca lipca, to jak to się ma do wypłaty 2 części premii do 31.07? Ktoś może mi wyjaśnić?

   Usuń
 56. Umowę podpisałem 08.02.2020, czy w lutym zostaną pobrane oplaty za prowadzenie konta oraz karte, czy muszę wykonać wyżej wymienione warunki by tego uniknąć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za p-wszy miesiąc rzekomo opłaty nie ma ale dla spokoju ja zrobiłem wpływ i tą 1 transakcje.

   Usuń
 57. Witam, zakładałem konto przy użyciu biometrii, długo mi mieliło, aż w końcu wywaliło z aplikacji Peopay. Zalogowałem się ponownie, aby kontynuować zakładanie konta i wyskakuje mi komunikat, aby wybrać oddział w którym zostanie otwarty rachunek. Czy wystarczy, że wybiorę obojętnie jaki oddział w moim mieście i konto założy się online czy trzeba będzie iść do oddziału? Jeśli tak to co wtedy z premią? Z góry dziękuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybierasz się do tego oddziału i tam zakładasz konto. Będzie brać udział w promocji z premią 200 PLN

   Usuń
 58. A ja chyba spaliłam ;/ Czy jeśli zalożyłam konto przez aplikację to także po spełnieniu warunków załapuję się na bonus??

  OdpowiedzUsuń
 59. Witam, czy chcąc uzyskać premię 100zł można po prostu iśc do oddziału i tam założyć konto wypełniając wniosek na miejscu, czy trzeba online z wyborem weryfikacji w oddziale? (wiem, że 200 jest z biometrią, chodzi mi o 100).
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz we wniosku wybrać oddział i tam iść podpisać. Omijasz wtedy biometrię ale dostajesz 100 zł.

   Usuń
 60. Czy doładowanie Revoluta kartą płatniczą będzie zaliczone jako płatność?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o płatności to w regulaminie promocji nie ma jakichkolwiek wykluczeń.

   Usuń
 61. Dopiero zaczałem się wdrażać w zarabianie w konta oszczędnościowe, wiec pytanie. Wpłaciłem kwotę x, jednak chciałbym co miesiąc wpłacać część swojego wynagrodzenia. W jakim momencie to zrobić, by miało to sens?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz dopłacać w każdej chwili. Odsetki są naliczane za każdy dzień od kwoty która na dany dzień jest na koncie oszcz.

   Usuń
 62. Co z klientami którzy mają konto firmowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto firmowe to ani ROR, ani konto oszczędnościowe, ani lokata :)

   Usuń
 63. Na jakiej podstawie liczycie, że wpłaty 500zł z własnego konta w innym banku zwalniają z opłaty? Ja właśnie widzę informację wyłączającą przelewy własne - nie jest doprecyzowane, że tylko wewnętrzne przelewy w ramach banku są wyłączone...

  "W przypadku wpływu na rachunek w poprzednim miesiącu kalendarzowym wynagrodzenia lub innych regularnych zasileń na kwotę jednorazowo min 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówkowych, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów pomiędzy rachunkami własnymi klientów) oraz dokonania w poprzednim miesiącu kalendarzowym minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową wydaną przez Bank Pekao S.A. lub PeoPay, w kolejnym miesiącu kalendarzowym Bank nie pobierze opłaty."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogą być przelewy ze swego konta w innym banku. Sprawdzone.

   Usuń
 64. jest to jedna z prostszych promocji jakie są obecne - uczestniczyłem w poprzednich edycjach
  trzeba tylko pamiętać o:
  1 x wpływ 500zł
  1 x kartą
  1 x logowanie do aplikacji na telefonie peopay

  jak tego nie zrobicie są bezwzględni - pobieraja opłaty i nie wypłacą nagród !!!!

  OdpowiedzUsuń
 65. Witam, wszystko zrobiłam przez peopay, biometria zatwierdzona tylko na końcu wyskakuje mi wybór placówki...wpisuje najbliższą i wyskakuje Zawarcie umowy zakończone pomyślnie i zapraszają do banku. Czyli muszę tam się zjawić żeby otworzyć to konto? czy ja mogę wchodząc w tą aplikację nie robić "zaloguj" tylko pod spodem wejść w "zostań klientem pekao" i to powypelniac?

  OdpowiedzUsuń
 66. Dzień dobry. Jeśli konto założę dzisiaj to do końca lutego muszę spełnić warunki (500 zł i płatność kartą) żeby mieć wszystko darmowe czy muszę je spełnić dopiero od marca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bo w lutym to może nawet nie zdąży przyjść karta. Dopiero od marca.

   Usuń
 67. Mogę konto oszczędnościowe założyć 31 marca, a środki na nie wpłacić dopiero 4 kwietnia? Czy wtedy oprocentowanie się zmieni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz. Ale pamiętaj że jak konta oszczędnościowego nie założysz razem z Przekorzystnym to odrębnie później będzie trzeba to zrobić w placówce.

   Usuń
 68. Po założeniu konta przekorzystnego udał em się do banku żeby założyć konta dla dziecka przekorzystne dla młodych i oszczędnościowe Mój Skarb niestety odsxedlem z kwitkiem poniewaz podobno nie można założyć konta przekorzystnego dla młodych do 13 lat..powyżej można.Akurat nie było specjalistów i pani mi powiedziała..że ona się nie zna na promocjach...Złotówa help

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być dla dzieci poniżej 13 r.ż.

   Usuń
 69. "okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: 120 dni (licząc od dnia zawarcia umowy o Konto Oszczędnościowe)"
  Czyli od dnia, kiedy przywiezie umowę kurier czy od chwili aktywacji konta?
  Konto założyłem dwa tygodnie temu, ale umowa do domu jeszcze nie przyszła, nie wspomę o karcie debetowej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej od otwarcia/aktywacji. Bo w przeciwnym wypadku byłaby mowa że 120 dni od Zawarcia umowy.

   Usuń
 70. Help! Założyłam to konto jednak myślałam, że może być karta LUB aplikacja i nie zamówiłam karty, a zrobiłam już jedną transakcje aplikacja. Zalapie sie na oprocentowanie i na ten bonus czy spieprzyłam sprawę?

  OdpowiedzUsuń
 71. zastrzeżeniem pozostałych postanowień Regulaminu Uczestnikiem Promocji może zostać osoba, która spełni warunki opisane pod lit. a, lit. b oraz lit. c:
  a) w żadnym dniu od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r., nie była związana z Bankiem, w tym również jako współposiadacz, umową rachunku płatniczego lub rachunku oszczędnościowego lub rachunku oszczędnościowego lokaty terminowej, albo
  b) przynajmniej przez jeden dzień między 01.01.2019 r. a 31.12.2019 r. posiadała w Banku, w tym również jako współposiadacz, jeden lub więcej rachunków płatniczych lub rachunków oszczędnościowych lub rachunków oszczędnościowych lokat terminowych, na których, w każdym miesiącu kalendarzowym posiadania tych rachunków w podanym okresie, suma Średnich miesięcznych sald rachunków posiadanych w Banku wynosiła od 0 zł do 50 zł, przy czym salda rachunków prowadzonych w walutach obcych na potrzeby Promocji są przeliczane na złote po średnim kursie NBP z każdego dnia ustalania stanu rachunku,
  oraz

  c) w Okresie przystąpienia do Promocji zawrze z Bankiem umowę o Konto wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay

  Czy pkt a nie wyklucza b?
  Trzeba spełnić te trzy warunki by brać udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 72. Podbijam pytanie o konto przekorzystne dla młodych i Rachunek Skarb..Czy ktos z tego skorzystał..W końcu 50 zł jest do wyciągnięcia od banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Korzystałem. Za polecenie konta dziecku jest 50 zł (per konto).

   Usuń
  2. A dziecko coś dostaje? A co z dorosłym w takiej sytuacji? Ile dostaje?

   Usuń
  3. Dziecko i rodzic dostają jednocześnie 50 zł. To jeden bonus.

   Usuń
 73. Czy jak zgubiłam karte to mogę płacić blikiem a karte zastrzec? I czekać na nowa nie tracąc przy tym uczestnictwa w promocji??

  OdpowiedzUsuń
 74. Czy można tą promocję połączyć z programem poleceń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz połączyć. Złotówa gdzieś już o tym pisał. Sprawdź bo artykuł w miarę świeży.

   Usuń
 75. Czy jak byłam pełnomocnikiem w ramach czyjegoś konta (nie wiem czy ono zostało zamknięte...) to mogę wziąć udział w promocji czy pełnomocnictwo=współposiadacz, więc nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pełnomocnik to nie posiadacz. To coś odrębnego. Możesz zakładać.

   Usuń
 76. Czy zyski z takich promocji należy rozliczać w PIT-11 jako przychód?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. To jest zwolnione z podatku.

   Usuń
 77. Witam..
  A jak polecić to konto i promocje znajomemu i zgarnąć dodatkowe 100zl..
  Zapisalam się już do programu... I nic.. Nie wiem jak to zrobić.:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osoba której dasz kod musi złożyć wniosek i w nim będzie mieć pole na wpisanie kodu. I po temacie.

   Usuń
 78. Założyłam konto dostałam kartę. Nie mogę się zalogować na konto. Czy dostanę na Papierze tą umowę która akceptowałam on-line?

  OdpowiedzUsuń
 79. Założyłem konto przez Peopay z biometrią wszystko poszło ok. W umowie mam konto oszczednościowe 3% na 120 dni. Pytanie czy to konto łapie się na promocję 200zł? Bo zgodnie z regulaminem można założyć przez podstronę Pekao lub przez Peopay. Ktoś wyjaśni czy dobrze to interpretuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro założyłeś konto i jest to nie tylko konto oszczędnościowe ale też Konto Przekorzystne to wszystko okey.

   Usuń
 80. Czy ktoś miał już sytuację, że bank nie widzi, albo nie chce widzieć przychodów na koncie?
  W pierwszym miesiącu wszystko było OK (wpływ na konto ponad 500zł i jedna transakcja kartą).
  W analizie finansowej wszystko zaznaczone na zielono. Niestety już w lutym nie zaliczyli mi wpływu na ponad 500zł (są tylko wydatki, ale brak jakichkolwiek wpływów). W marcu już naliczyli opłatę za kartę w wysokości 6zł. Oczywiście została złożona reklamacja. W marcu zrobiłem dwa przelewy na 500 zł, aby mieć pewność, że spełniłem warunki i już dzisiaj ta sama sytuacja co w lutym. Czy ma znaczenie fakt, że wpływy na konto wykonuje za pomocą szybkich przelewów elixir?
  Skoro naliczyli mi opłatę za konto w lutym to jestem już wykluczony z promocji? Nie wiem czy bawić się z nimi w reklamacje, czy odpuścić i zamykać konto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgłoś reklamację (wystarczy krótka notka wiadomością w bankowości). W kolejnym miesiącu może spróbuj zrobić "zwykły" przelew (wpływ). Choć dotąd nie spotkałem się z podobną sytuacją.

   Usuń
  2. ! Hej mam to samo. Też zrobiłam wpływ w lutym 500zł przelewem express elixir z santandera i mi go nie zaliczyli jako wpływ (w analizie finansowej wpływ niewidoczny). Też mi pobrali 6zł w 03.2020, złożona reklamacja.

   Usuń
  3. Mi bank 5 marca pobrał opłatę 6 zł z tytułu prowadzenia konta,złożyłem reklamacje, czekam na odpowiedź. Dziś kolejna opłata 3 zł za kartę, też składam reklamację.Przelew w styczniu był zwykły z ING w lutym i marcu express z Santandera.Oczywiscie warunki spełniłem wpływy po 500 zł i płatności kartą.W aplikacji system nie widzi żadnych wpływów tylko wydatki .A jak u was.

   Usuń
  4. @Unknown, 8 marca 2020, 13:26
   @Mr. Złotówa, 19 marca 2020 22:43
   @Karina, 20 marca 2020, 08:16

   Te reklamacje nic nie dadzą - Pekao SA nie uczestniczy w programie przelewów natychmiastowych.
   https://www.expresselixir.pl/tabela-dostepnosci/

   Usuń
  5. Złotówa, pomóż. Takie traktowanie klientów jest nie fair. Wpływ to wpływ, jednorazowo wpłynęło a że przez express elixir? Na wyciągu w każdym m-cu jest widoczny wpływ 500zł, miało byś : "pojawienie się środków na koncie" a to miało miejsce.

   Usuń
  6. Zgłosiłem sprawę. To akurat sytuacja łatwa do wyjaśnienia, bo jest dowód w historii konta, ale coś w systemie weryfikującym musiało zawieść.

   Usuń
 81. Czy lepiej założyć konto oszczędnościowe w Pekao SA czy w Millenium chcąc oszczędzać długofalowo? Czy promocje oprocentowania odnawiają się czy też trwają tylko kilka miesięcy? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku długoterminowego korzystania z konta oszczędnościowego, to korzystniej wypada Bank Millennium (i pod tym względem jest bezkonkurencyjny w porównaniu z jakimkolwiek innym bankiem), bo konto oszczędnościowe Profit choć promocję oprocentowania też oferuje na ograniczony czas, to ciągle dysponując tą samą kwotą środków można łapać się z edycji na edycję :)

   Usuń
  2. Bardzo dziękuję, pozdrawiam

   Usuń
 82. czyli jeśli w pierwszym miesiącu (lutym) zapewniłem wpływ 500 ale kilkoma wpłatami to już mam po promocji i dlatego naliczyli mi opłatę w marcu 6 zł.
  Czyli mogę się pożegnać z premią 2x100 zł ?
  I mogę już w tej sytuacji wypowiedzieć umowę o konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kiedy konto założyłeś? W lutym czy w styczniu?

   Usuń
  2. 29 stycznia

   Usuń
 83. Witam chciałam zapytać czy jeśli rozpoczęłam wniosek o konto przez selfie lecz wystąpił błąd techniczny i komunikat o konieczności udania się do oddziału, lecz w związku z koronawirusem na pewno się tam nie udam, czy jest jakiś czas po którym wniosek ten wygasa i czy mogę skorzystać z promocji za jakiś czas? Bo do finalizacji nie doszło więc nie zostałam ich klientem. Na infolinię nie umiałam się dodzwonić...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie z 30 dni jest ważny. Zadzwoń i może na infolinii ten wniosek da się anulować.

   Usuń
 84. Witam.
  1)Gdy podpisuję umowę z bankiem za pośrednictwem biometrii lecz to się nie uda i bank zaprasza do oddziału to czy będę przyjęty w oddziale biorąc pod uwagę aktualną sytuację? Czy banki pracują bez zakłóceń?
  2)Czy promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego jest jednorazowe czy też cykliczne - czy po zakończeniu promocji pojawia się kolejna edycja? Jak to było np w poprzednim roku a jak jest obecnie?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byłam dziś w placówce. Działa normalnie, mało personelu ale i mało ludzi. Umowa podpisana. 3% jest na 4 mięsiace. To raczej jednorazowe.

   Usuń
 85. Dostał ktoś już pierwszą premię 100 zł za konto założone w styczniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dziś dostałem

   Usuń
  2. Witam dziś wpłynęło pierwsze 100 zł choć się obawiałem gdyż pobrali mi w tym miesiącu 6 zł za konto i 3 za kartę pomimo spełnionych warunków.Czekam na rozpatrzenie reklamacji .

   Usuń
 86. Mam problem. Kiedyś zaczęłam rejestrować się w tej promocji i uzupełniłam chyba wówczas jedynie pierwsze okno. Musiałam jednak odejść od komputera i przypadkowo ktoś wyłączył mi tę stronę. Dziś chciałam od nowa rozpocząć rejestrację i niestety otrzymuję komunikat "Wprowadzony numer telefonu jest już zarejestrowany. Popraw wprowadzony numer telefonu lub przyjdź do najbliższego oddziału". Co teraz? Nie pamiętaj jaki login wskazałam przy pierwszej rejestracji...

  OdpowiedzUsuń
 87. Czy konieczne są zgody marketingowe? Na końcu wniosku są 3 zgody i nie wiem które są obowiązkowe.

  OdpowiedzUsuń
 88. mam pytanie, czy konieczne jest zaznaczenie zgód marketingowych na końcu wniosku? ewentualnie, które są niezbędne do wzięcia udziału w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 89. Założyłem konto w polowie Stycznia. W lutym Przelałem na konto 500 zł szybkim przelewem z ING, zapłaciłem kartą i zalogowalem sie do aplikacji. Dziś 30 marzec brak bonusu a na koncie pobrana opłata za kartę i konto

  OdpowiedzUsuń
 90. U mnie z kllei selfie nie przechodzi, zapraszają do Oddziału....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wbrew zaleceniom lekarzy oraz zdrowemu rozsądkowi :)

   Usuń
 91. Też miałem problem z Selfie aż w końcu się udało :)

  Czy jak stworzyłem 30 marca nowe konto + konto oszczędnościowe to kase na konto oszczędnościowe przelać 31 marca czy lepiej 1 kwietnia?
  Rozumiem, że wpływ 500 zł, zalogować się do apki i płatność kartą (jak ją dostanę) to muszę już w kwietniu zrobić?

  I tak z ciekawości, jak już dostanę po 4 miesiącach kasę z oszczędności, to przelew całej kasy z tego konto na konto w innym banku jest darmowy? :) Jak to zrobić bezpłatnie - przelać sobie na zwykłe konto i wtedy do innego banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz już dzisiaj wpłacić na KO.

   Przelew + 1 płatność od kwietnia.

   Przelew z KO na ROR w Pekao jest darmowy w aplikacji. Później z ROR do innego banku przelew też standardowo darmowy.

   Usuń
 92. Czy dostał ktoś może 100 zł za polecenie konta? Do 31.02.20 miałam dostać 100 zł za spełnienie warunków (przyszła nagroda) i 100 zł za polecenie konta (jeszcze nie przyszła nagroda). Z kim się skontaktować w tej sprawie?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...