Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Konto z zyskiem" w BNP Paribas: czas uzupełnić dane!

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

20.01.2020

Uczestniku promocji "Konto z zyskiem" w BNP Paribas: czas uzupełnić dane!

Organizator promocji czeka na numer rachunku, by wypłacić pierwszą część z rekordowej premii 400 zł.

Finalizacja promocji "Konto zyskiem" w BNP Paribas
Każdy, kto spełnił bardzo proste warunki uzyskania pierwszego z (łącznie czterech) bonusów, powinien zalogować się teraz na pocztę e-mail i odszukać wiadomość o przyznanej premii. Mail ten zawiera też indywidualne dane do logowania na stronie promocji. A tam należy podać numer rachunku konta założonego w promocji, bo to właśnie na to konto organizator wypłaci w najbliższym czasie bonus 100 zł.

Ten wpis to jedynie przypomnienie dla uczestników promocji BNP Paribas. Dziś jest już ona niedostępna, a jej szczegóły opisywałem tutaj: Rekordowa premia 400 zł za konto w BNP Paribas powraca! Dziś jednak przypomnę najważniejsze fakty dotyczące promocji, bo bonus 100 zł nie jest jedyną nagrodą, na którą czekają jej uczestnicy. Na końcu wpisu podpowiadam też, co zrobić, jeśli mimo spełnienia warunków promocji, na skrzynce mailowej uczestnika brak wiadomości o przyznanej nagrodzie.

Przypomnienie najważniejszych zasad promocji "Konto z zyskiem"


By zdobyć pierwszą premię 100 zł (to ta, którą organizator będzie w najbliższym czasie wypłacał) należało:
 • do 8.12.2019 r. złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą;
 • do 20.12.2019 r. podpisać z bankiem umowę o konto, kartę i dostęp do bankowości elektronicznej;
 • jeszcze w grudniu wykonać 3 płatności kartą wydaną do konta.

I to wszystko. Każdy, kto spełnił wyżej wymienione warunki uzyskania pierwszego bonusu, powinien zalogować się na pocztę e-mail i odszukać wiadomość z danymi do logowania na stronie promocji. Organizator na jej przesłanie miał czas do 20.01. Numer rachunku konta założonego w promocji należy uzupełnić do 26.01. (zgodnie z regulaminem promocji; do maila najwyraźniej wkradł się błąd, bo mowa tam o 25.01.). Na wypłatę bonusu organizator ma natomiast czas do 31.01.2020 r.

Kolejne części premii za założenie konta będą już wpadały na rachunek uczestnika bez konieczności uzupełniania jakichkolwiek danych. Oczywiście trzeba pamiętać o spełnianiu w kolejnych miesiącach warunków promocji, tj.:
 • w styczniu wykonać płatności kartą na kwotę 300 zł (za to do 29.02 wpadnie kolejne 100 zł);
 • w lutym również wykonać płatności kartą na kwotę 300 zł oraz zapewnić wpływy na sumę min. 1000 zł (wówczas do 31.03 wpadnie następne 100 zł);
 • w marcu wykonać płatności kartą na kwotę 300 zł, zapewnić wpływy na sumę min. 1000 zł oraz wykonać min. 5 płatności poprzez bankowość internetową lub aplikację mobilną (ostatnie 100 zł zostanie wypłacone do 30.04.2020 r. - do tego momentu utrzymuj konto, kartę i dostęp do bankowości).

Ważne, by pamiętać, że warunkiem uzyskania bonusu w kolejnych miesiącach jest spełnienie warunków promocji w miesiącach poprzedzających.

Nim napiszę co robić w sytuacji, gdy nie masz maila powiadamiającego o przyznaniu nagrody, to podpowiem gdzie obecnie można zarobić równie łatwo (a może nawet łatwiej), jak w promocji konta w BNP Paribas.

Aktualne promocje bankowe


Z nowym rokiem propozycji banków jest sporo. Do najpopularniejszych należą:
 • łatwy bonus 200 zł za konto w Banku Millennium - to niezmiennie bardzo popularna promocja, bo przemawia za nią wiele argumentów: proste warunki zarówno dla uzyskania nagrody, jak i uniknięcia opłat za konto i kartę, stabilność oferty banku oraz bardzo dobra - jak na obecne czasy - promocja oprocentowania na koncie oszczędnościowym;

Nie ma maila o nagrodzie? Co robić?


Wiadomość od organizatora jest niezbędna, aby otrzymać nagrodę. Zawiera bowiem nie tylko informację o przyznanym bonusie, ale też unikalny kod, który służy do logowania na stronie promocji. Maila należy szukać oczywiście pod tym samym adresem mailowym, który został podany w formularzu podczas rejestracji wniosku o konto. 

W poszukiwaniu zaginionego maila (nadejdzie z adresu kontozzyskiem@bnpparibasplus.pl), w pierwszej kolejności warto sprawdzić nie tylko główny folder wiadomości na swojej skrzynce, ale też spam, zakupy, oferty i inne. Jeżeli maila tam nie ma, sugeruję, a nawet podkreślę konieczność reklamacji. Regulamin przewiduje oczywiście i szczegółowo określa, jak taki proces zgłaszania reklamacji przebiega:
"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: kontozzyskiem@bnpparibasplus.pl 
2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 
3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazana na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail."

Nie przegap finalizacji innych promocji


Tego typu wpisy publikuję regularnie, gdy tylko kończą się ważne dla Czytelników bloga promocje, wymagające uzupełnienia danych do wypłaty premii. Jeśli i Ty chcesz zapewnić sobie takie przypomnienia, zapisz się na bezpłatny newsletter, dzięki któremu nie umknie Ci nic, co ważne (a więc np. nie przepadnie nagroda wskutek nieuzupełnienia danych na czas). Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi:

29 komentarzy:

 1. Z maila wynika że numer konta trzeba podać do 25-go

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpewniej musi być to błąd, bo z regulaminu wynika, że czas na uzupełnienie jest do 26.01. Choć oczywiście z uzupełnianiem i tak nie warto zwlekać, by nie umknęło pamięci ;)

   Usuń
 2. Ja już musiałem reklamować bo widocznie coś z kodem jednorazowym...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie w ogóle nie dotarł mail :/

   Usuń
 3. Czy można podać numer konta do wypłaty nagrody na konto z tej promocji BNP czy musi być inne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Należy podać numer konta w BNP Paribas (tego założonego w promocji).

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź
   ;)

   Usuń
 4. Jeśli nie dostałem maila z potwierdzeniem to znaczy, że na pewno moja wina i coś w trakcie procesu sknocilem. Czy może bankowi się zapomniało?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niekoniecznie. Mógł nie dotrzeć mail (przez filtry antyspamowe operatora Twej skrzynki mailowej), a może wkradł się jakiś błąd w raportowaniu banku. Przyczyny trudno jednak zgadnąć. Na pewno warto zgłosić reklamację.

   Usuń
  2. Reklamacja zgłoszona, spam sprawdzam zawsze, ale również tam nic nie znaleziono :/

   Usuń
 5. JA ani moja zona rowniez nie otrzymalismy do chwili obecnej zandego maila zwiazanego z wyplata premii itp. Dwa rozne konta i nic! Co sie dzieje?! warunki spelnilismy podane na stronie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdźcie spam bo ja właśnie tam miałem maila. A jak nie ma to piszczcie reklamację.

   Usuń
  2. Ja też nie dostałem maila, przejrzane wszystkie foldery w skrzynce, a maila sprawdzam praktycznie kilka razy dziennie.

   Usuń
  3. Do dnia dzisiejszego po kilku dniach ja ani moja zona nie otrzymalismy zadnej odpowiedzi co do reklamacji zlozonej. Zero informacji ze przyjeta, odebrana.... cisza
   Co do Spamu to od razu spr tam i nic nie ma!

   Usuń
 6. Numer konta podany, czekam na pierwszą stówkę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej pomożecie? Nie mam w tym miesiącu wydatków a trzeba 300 zł kartą. Mogę doładować Revoluta? Chyba nie ma żadnych wykluczeń w tej promocji, w Santander to przeszło a tutaj co myślicie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie przejdzie. Bo masz wykluczenie. Prędzej zapłać w jakimś markecie budowlanym lub innym sklepie gdzie towar zwrócisz i oddadzą kasę nie na kartę a gotówkę.

   Usuń
 8. Mam pytanie - czy w ramach promocji, aby wydać 300 złotych, można płacić kartą na Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Mimo że niby PayU itp systemy są wykluczone to płatność jest zaliczona. Sprawdzone empirycznie.

   Usuń
 9. Czyli można allegro czy lepiej nie ryzykować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można płacić na allegro. Teoria wyklucza ale w praktyce zaliczają.

   Usuń
 10. A jeśli nie dostałem jeszcze odpowiedzi na reklamacje, ani maila z informacją że nagroda została przyznana, to co regulamin mówi na temat tego że nie podam do 26stycznia numeru konta bo bank nie zdołał do tego czasu mi maila wysłać. Piszę o sytuacji gdy dostanę pozytywną reklamację po 26 stycznia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podasz jak ci reklamację rozpatrzą. Może a właściwie to musi być wtedy po czasie.

   Usuń
 11. Czy płatność na poczcie się liczy? Płaciłam za znaczki. Widziałam w innej promocji takie wykluczenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co sprawdzałem jakiś czas temu, to w przypadku płatności kartą na poczcie jest kod MCC 4829 (wykluczony).

   Usuń
 12. Czy ktoś już dostał pierwszą stówę?

  OdpowiedzUsuń
 13. póki co nie. ani mi ani mojemu mężowi

  OdpowiedzUsuń
 14. pieniążki są na koncie :)

  OdpowiedzUsuń
 15. 31 stycznia dostałam stówę :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...