Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 160 zł za kartę kredytową Mastercard w ING Banku Śląskim

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

31.01.2020

Premia 160 zł za kartę kredytową Mastercard w ING Banku Śląskim

Bank ING odpalił promocję karty kredytowej.

Premia 160 zł za kartę kredytową Mastercard w ING Banku Śląskim
Tym razem ING Bank Śląski premiuje skorzystanie ze swej karty Mastercard. Do wzięcia czeka premia pieniężna 160 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje kart kredytowych.]

Jeśli aktualnie nie korzystasz z produktów ING Banku Śląskiego, to na początek weź pod uwagę okazję, w której do wzięcia czeka 160 zł za Konto Direct lub (dla młodych, tj. w wieku 18-26 l.) 160 zł za Konto Mobi.

Premia 160 zł za kartę kredytową Mastercard w ING


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie ma i nie miała żadnej karty kredytowej w ING Banku Śląskim od 1.10.2018 r.

Nagroda. W promocji uzyskać możesz do 160 zł. Konkretnie są to 4 bonusy po 40 zł każdy, które ING Bank Śląski wypłacać będzie na rachunek karty kredytowej. Wpływ nagrody spłaci więc ewentualnie wykorzystany limit kredytowy lub spowoduje nadpłatę na karcie. W tym drugim przypadku pamiętaj jednak, że pieniądze lepiej wtedy wydać (wykonując płatności kartą), aniżeli wypłacać gotówkę w bankomacie albo wykonywać przelew z karty kredytowej (bo tego typu operacje sporo kosztują).
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, sprawdź poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Limit nagród. Promocja przewidziana jest dla 1 400 uczestników, którzy jako pierwsi zawrą z bankiem umowę o kartę Mastercard w okresie promocji. W przypadku przedterminowego wyczerpania puli, bank ma poinformować o zakończeniu promocji na swej stronie internetowej (tutaj).

Zasady promocji "Do 160 zł z kartą kredytową Mastercard dla aktywnych"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć tytułową nagrodę:
 • w bankowości internetowej Moje ING, jeśli do takowej posiadasz już dostęp (najpóźniej do 30.03.2020 r. - termin ten wynika z ważności kodu promocyjnego, o którym piszę niżej) bądź w placówce albo na infolinii banku złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard

  Uwaga: w swej ofercie ING Bank Śląski posiada jeszcze karty kredytowe Visa, ale te nie biorą udziału w promocji! 
 • w przypadku wniosku o kartę składanego poprzez bankowość internetową, podaj w nim kod promocyjny: MS200120922 - to warunek konieczny; z kolei przy wnioskach składanych w placówkach albo na infolinii banku niezbędne jest podpisanie oświadczenia o przystąpieniu do promocji; 
 • do 31.03.2020 r. zawrzyj umowę z bankiem (można to zrobić w placówkach banku albo elektronicznie w bankowości internetowej);
 • w czterech kolejnych miesiącach kalendarzowych liczonych od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonaj co najmniej 4 płatności kartą (przykładowo: jeśli umowę zawrzesz  w styczniu, to po 4 transakcje wykonuj w każdym z miesięcy w okresie od lutego do maja); 
 • prawidłowo spłacaj zadłużenie na karcie;
 • nie rozwiązuj umowy o kartę i bądź jej posiadaczem co najmniej do 31.08.2020 r.; do tego momentu nadal pozostawaj też użytkownikiem bankowości Moje ING.

Wypłata bonusów. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki promocji (czyli 4 płatności kartą) otrzymasz bonus w wysokości 40 zł. Ich wypłata przewidziana jest do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania. Łącznie zgarnąć można 4 bonusy, a więc tytułową premię 160 zł.

Ile kosztuje karta kredytowa Mastercard w ING Banku Śląskim?


Choć w ofercie ING Banku Śląskiego dostępna jest tańsza karta Visa, to w promocji z premią do 160 zł udział bierze wyłącznie karta kredytowa z logo Mastercard. Opłata roczna za jej użytkowanie (pobierana z dołu w każdą rocznicę ważności karty) wynosi 50 zł, ale można jej uniknąć, jeśli wykonasz płatności na sumę co najmniej 6 000 zł w ciągu roku.

Jeśli wniosek o kartę chcesz złożyć w bankowości internetowej, pamiętaj o wykluczeniu, o którym bank wspomina w regulaminie promocji:
"Zastrzegamy, że dochody z tytułu świadczenia macierzyńskiego/rodzicielskiego/ chorobowego i prowadzonej działalności gospodarczej nie są uwzględniane przy wnioskowaniu o kartę kredytową w Moje ING w ramach Promocji"

Premia 160 zł za konto osobiste (jeśli takowego nie masz), a do tego do 160 zł za skorzystanie z karty kredytowej ING Banku Śląskiego, łącznie może dać 320 zł. Sporo... aczkolwiek są banki, które dają równie dużo (lub więcej). Sprawdź jak zyskać:

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Za podrzucenie informacji o promocji ING Banku Śląskiego dziękuję Czytelniczkom: Barbarze i Marcie!

Przydatne dokumenty:

8 komentarzy:

 1. Jeśli dobrze pamiętam to od ING było już więcej. Chyba 250 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no właśnie ktos pamięta???

   Usuń
  2. było 250 w gotówce z prostszymi warunkami, do bani ta promocja

   Usuń
 2. Witam,
  Czy jeśli zamknę kartę przed upływem roku czyli przed rocznicą to także zostanie mi naliczona opłata 50zł?
  Czy ta oplata jest jedyną jaka jest naliczana zaprowadzenie karty i pomijając wymóg wykonania 4 transakcji konieczny do zgarnięcia nagrody plastik można wrzucić do szuflady?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również chciałabym wiedzieć.

   Usuń
  2. Ja również chciałbym wiedzieć :D

   Usuń
  3. Przed upływem roku nie ma opłaty.

   Usuń
 3. Pula umów w promocji została wyczerpana.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...