Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 20 000 punktów w programie Bezcenne Chwile za wyrobienie karty kredytowej PKO Mastercard Platinum

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

23.10.2020

20 000 punktów w programie Bezcenne Chwile za wyrobienie karty kredytowej PKO Mastercard Platinum

Taka liczba punktów powitalnych w programie lojalnościowym Mastercard oznacza możliwość zgarnięcia nagrody o wartości ok. 250-300 zł.

Bonusowe punkty na start za kartę Mastercard Platinum w PKO BP
To już kolejna edycja promocji, w której PKO BP premiuje skorzystanie z karty kredytowej Mastercard Platinum, a nagrodą są właśnie punkty w programie Bezcenne Chwile.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w PKO BP.]
💡 Przypomnę, że nie jest to jedyna promocja największego banku w Polsce, bo za otwarcie konta czeka 6-miesięczny dostęp do Canal+ (to nagroda o wartości 300 zł; w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe prześwietlenie promocji).

Wracając do promocji karty kredytowej, na wstępie kilka zdań wyjaśnienia dla osób, które być może pierwszy raz mają styczność z programem Bezcenne Chwile:
💡 W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce (w tym karty kredytowej Platinum wydawanej przez PKO BP). Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy, doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina. 
Wcześniej program ten funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty powitalne jest teraz szansa w PKO BP. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Z góry lojalnie jednak zasygnalizuję, że karta Mastercard Platinum - co już może sugerować jej nazwa - należy do kart określanych prestiżowymi, więc uniknąć opłat nie jest aż tak prosto. Ale o szczegółach za chwilę.

PKO BP: Bonusowe Punkty Na Start


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia... I to właściwie tyle, gdyż regulamin promocji nie stawia żadnych dodatkowych warunków. Wychodzi więc na to, że z propozycji skorzystać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci PKO BP (nawet osoby, które już posiadają kartę kredytową w tym banku).

Nagroda. Do wzięcia czeka 20 000 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile, który jest programem lojalnościowym Mastercard. Punkty te będzie można wymienić na nagrody dostępne w katalogu, gdzie znaleźć można m.in. vouchery na zakupy, doładowania telefonu, bilety czy nagrody rzeczowe. Punkty mają być ważne przez 6 miesięcy od momentu ich przyznania.

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 31.12.2020 r., ale trzeba mieć na uwadze, że pula nagród została ograniczona do 3 000 sztuk (po 20 000 punktów każda), więc promocja może zakończyć się przed czasem (bank ma o tym poinformować na swej stronie internetowej).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Bonusowe Punkty Na Start" i zgarnąć tytułową nagrodę:
 • najpóźniej do 31.12.2020 r.:
  • zawrzyj umowę o kartę kredytową PKO Mastercard Platinum (regulamin promocji nie precyzuje sposobu złożenia wniosku o kartę, więc można to zrobić np. poprzez bankowość internetową, w placówce banku lub zamawiając kontakt na stronie promocji); 
  • za pośrednictwem banku przystąp do programu Bezcenne Chwile (w tym przypadku chodzi nie tylko o samo zgłoszenie do programu, ale także otwarcie konta punktowego - a ta rejestracja może potrwać do 14 dni roboczych od zgłoszenia); 
 • w okresie od wydania karty do 31.01.2021 r. wykonaj płatności kartą na sumę co najmniej 300 zł;
 • do momentu otrzymania nagrody nie rozwiązuj umowy o kartę.

  20 000 punktów w programie Bezcenne Chwile zostanie Ci przypisane do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności na wspomnianą wyżej sumę. Każdy uczestnik promocji zdobyć może jedną nagrodę (bez względu na liczbę zawartych umów o kartę PKO Mastercard Platinum).

  Karta kredytowa PKO Mastercard Platinum - szczegóły oferty


  Roczna opłata za kartę uzależniona jest od sumy transakcji wykonanych za jej pomocą i wynieść może:
  • 0 zł – gdy średnio w miesiącu dokonano transakcji na kwotę min. 5 000,00 zł lub
  • 125,00 zł – gdy średnio w miesiącu dokonano transakcji na kwotę min. 2 500 zł, lub
  • 250,00 zł - w pozostałych przypadkach.

  Opłata pobierana jest z dołu. W przypadku wcześniejszego rozwiązania umowy o kartę, opłata będzie pobrana proporcjonalnie do okresu, za który należna jest opłata roczna.

  Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

  Za podrzucenie informacji o promocji PKO BP dziękuję Czytelnikowi Piotrowi.
  💡 Na sam koniec przypomnę, że promocja karty kredytowej w PKO BP, to niejedyna promocja z tym produktem w roli głównej. Do najpopularniejszych należą propozycje, w których do wzięcia czeka 300 zł do wydania na Allegro od BNP Paribas albo telefon LG K30 Dual SIM od Citibanku.

  Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

  Przydatne dokumenty:

  24 komentarze:

  1. Link do strony promocji nie działa.

   OdpowiedzUsuń
  2. 5000 wydac na miesiac jedną kartą ciężko..raczej osoby, ktore tyle wydają nie potrzebują brać udziału w promocjach bankowych

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dlatego wszelkie ułatwiacze muszą tu iść w ruch.

    Usuń
   2. Platinum to wyższa półka. Karta jest dla zamożnych.

    Usuń
  3. W grudniu zawieram umowe o karte i rejestruje w Bezcennych Chwilach. W styczniu wykonuje płatności min 300zl. W lutym otrzymuje punkty, wymieniam na bony i składam wypowiedzenie. W marcu zamykają mi umowe o karte. Koszt utrzymania karty przez 4 miesiące wyniesie 83,34zł.
   Dobrze to zaplanowałem?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. O kartę najlepiej zawnioskować na samym początku miesiąca (np. 1.11.). A jak się uda zarejestrować i zrobić transakcje w listopadzie, to punkty będą do 25.12. Wtedy od razu wypowiedzenie = 2 lub max. 3 opłaty, jeżeli pobierają za okres wypowiedzenia. Wyjdzie koszt 41,66 lub 62,50 zł.

    Usuń
  4. witam. czy jak miałem kartę z tej samej promocji dosłownie kilka miesięcy temu to znów się łapię? mam wątpliwość, gdyż warunkiem otrzymania nagrody jest Przystąpienie do programu, czyli wg regulaminu zawarcie umowy z Mastercard i otwarcie Rachunku Program. A ja już chyba mam ten rachunek otwarty po ostatniej promocji? Chyba że się z automatu zamknął jak wypowiedziałem kartę.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dotąd można było wracać. Teraz też nie widzę przeszkód.

    Usuń
  5. Karta założona na początku listopada , zrobione szybko 300 zł i już 20 k punkcików wpłynęło. Coś pięknego :)

   OdpowiedzUsuń
  6. Długo czekaliście na uruchomienie konta w programie Bezcenne Chwile?

   OdpowiedzUsuń
  7. Witam,
   umowa podpisana 28.X
   warunki spełnione 13.XI.
   nagroda 20000 punktów przyznano 16.XI.
   wypowiedzenie umowy 26.IX - opłata za kartę: 40,41 zł

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. A jak założyłeś konto w programie bezcenne chwilę. Bank to zrobił coś podpisywłeś ?

    Usuń
   2. We wniosku online o kartę, jest opcja o przystąpieniu do programu Bezcenne Chwile, którą zaznaczyłem.
    Gdy otrzymałem pocztą kartę, niezwłocznie zarejestrowałem ją w programie na stronie bezcennechwile.
    Wypowiedzenie było oczywiście 26.XI w oddziale. 20000 punktów wymieniłem na vouchery o wartości 300 zł, czyli niespełna 260zł na czysto, a z kontem, z którym na start było 200zł do allegro - 450zł.

    Usuń
   3. A zakładał ktoś kartę w oddziale i jak wtedy wyglądała procedura przystąpienia do programu bezcenne chwile. Nie mam żadnego produktu w pko i nie mogę załatwić sprawy online jak twierdzi pracownik banku. Na miejscu byłem, nic nie załatwiłem, bo była awaria systemu, mam przyjść do oddziału ponownie w poniedziałek ale już pracownica z którą jestem umówiony na spotkanie nic nie wie na temat przystąpienia do tego programu. Więc się pytam czy ktoś zakładał w oddziale i wie jak to wygląda aby powiedzieć pani w banku jak ma to zrobić.

    Usuń
   4. Założyłem kartę 14 grudnia, dziś już dostałem punkty wymieniłem na vouchery. Kartą przy pomocy rev zrobiłem ponad 5 k obrotu. Jak jutro złożę wypowiedzenie o kartę to jest po 10 dniach użytkowania to naliczą jakieś opłaty ?

    Usuń
  8. Ja założyłem od razu i spełniłem warunki i znowu nie mam punktów. Z dwa lata temu było to samo i po 6 miesiącach odbijania reklamacji między pko i mastercard w koncu punkty przyznali a po naliczeniu opłaty za pol roku wyszedlem na zero. Czemu ja mam zawsze takiego pecha?

   OdpowiedzUsuń
  9. Czy jest pobierana opłata za revolut ?

   OdpowiedzUsuń
  10. A jak mam konto otwarte w programie bezcenne chwile to wystarczy dodać karę otwartą w tej promocji do zarejestrowanego tam konta ? Na koncie bezcenne chwile pod jednym numerem telefonu mam podpięte 4 karty z 4 różnych banków, czy to nie będzie przeszkodą ?

   OdpowiedzUsuń
  11. A jak się składa wypowiedzenie tej karty online?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. nie da się online. Trzeba do oddziału.

    Usuń
  12. Mam pytanie do Złotówy.
   Jak rozumiesz wpis:

   "Roczna opłata za kartę uzależniona jest od sumy transakcji wykonanych za jej pomocą i wynieść może:

   0 zł – gdy średnio w miesiącu dokonano transakcji na kwotę min. 5 000,00 zł lub

   125,00 zł – gdy średnio w miesiącu dokonano transakcji na kwotę min. 2 500 zł, lub

   250,00 zł - w pozostałych przypadkach."

   Bo z tego co rozmawiałem z pracownikiem banku to aby nie było opłaty rocznej to trzeba zrobić 60 tys zł obrotu i to nie ważne czy karta jest otwarta miesiąc czy 12 miesięcy. W mojej sytuacji było tak że kartę miałem 15 dni od otwarcia do zamknięcia. W tym okresie zrobiłem transakcję na kwotę ponad 5 tys. Wypowiedziałem umowę i naliczyli opłatę za 45 dni to jest 15 dni do czasu złożenia dyspozycji zamknięcia i czas wypowiedzenia 30 dni. Więc 45 x 0,68 zł co daje kwotę 30,82 zł.
   Myślałem że opłatę naliczą proporcjonalnie to jest jak mam 1 mc kartę to transakcje wystarczą na 5k aby nie było opłaty rocznej, a tu wynika że pomimo 1 miesiąca użytkowania trzeba zrobić obrót 60 k aby nie było opłaty. Źle zrozumiałem twój wpis odnośnie opłat za kartę.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Taki zapis jest dokładnie w cenniku. U mnie pobrano opłatę proporcjonalną do liczby dni przez jakie kartę miałem. Nie robiłem obrotu.

    Usuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

  Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...