Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj do 160 zł za Konto Direct w ING Banku Śląskim

700 zł od Santandera ⭐ 500 zł od: Millennium oraz ING7% + 200 zł od Pekao630 zł od BNP Paribas

1.10.2020

Zyskaj do 160 zł za Konto Direct w ING Banku Śląskim

Popularna i sprawdzona promocja ING Banku Śląskiego powraca.

Premia 160 zł za Konto Direct w ING
Za otwarcie Konta z Lwem Direct do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne na sumę 160 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

Premia do 160 zł za Konto Direct


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która co najmniej od 1.07.2019 r. nie posiadała, ani nie współposiadała Konta z Lwem (Direct, Komfort, Mobi, Premium, Klasyczne, Student, PRP) w ING Banku Śląskim.

Nagroda. W promocji zgarnąć można gwarantowaną premię pieniężną 100 lub 160 zł (jej wysokość zależy od warunków, które spełnisz). Wypłata premii nastąpi na konto w ING Banku Śląskim, więc środki wykorzystasz według własnego uznania (wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji konta w ING Banku Śląskim:
 • do 31.12.2020 r. otwórz Konto Direct wraz z dowolną kartą wydawaną do konta oraz zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej (udział w promocji gwarantują tylko wnioski złożone przez Internet), wyrażając przy tym zgody na przekazywanie przez Bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny;
 • do 31.03.2021 r. wykonaj płatności kartą lub BLIKiem na sumę min. 1 000 zł (mogą to być płatności w dowolnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie).

Za spełnienie powyższych warunków uzyskasz bonus pieniężny 100 zł. Ale to nie wszystko, bo jest jeszcze dodatkowa premia 60 zł. By ją zgarnąć:
 • najpóźniej do 31.03.2021 r.:
  • wykonaj 3 płatności BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych;
  • w każdym z trzech dowolnych miesięcy otrzymaj wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (może to być wynagrodzenie, renta lub emerytura; 
   Wpływ nie może być przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach banku lub wpłatomatach)
  • załóż min. jeden Cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym założonym w promocji (nieco niżej tłumaczę czym jest taki Cel i jak go założyć); 
 • na dzień 31.03.2021 r. na Celu oszczędnościowym posiadaj saldo min. 300 zł.

Cele oszczędnościowe w ING Banku Śląskim to bezpłatna usługa banku pozwalająca na regularne i zautomatyzowane oszczędzanie. Środki z Twego konta osobistego w ING Banku Śląskim będą przelewane przez bank w wyznaczonym terminie (oraz we wskazanej przez Ciebie kwocie i okresie) na rachunek oszczędnościowy. 

By uruchomić Cel oszczędnościowy, po zalogowaniu do bankowości internetowej Moje ING przejdź następującą ścieżkę: Oferta ING => Oszczędności => Cele oszczędnościowe. W czasie zakładania Celu oszczędnościowego wybierzesz na co chcesz oszczędzać oraz wskażesz kwotę, którą planujesz odłożyć lub na kolejnym etapie, ile chcesz wpłacać miesięcznie i przez jaki okres.

Wypłatę premii (100 lub 160 zł) bank przewidział najpóźniej do 16.04.2021 r. Do momentu jej otrzymania posiadaj konto osobiste założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe (bo to właśnie na rachunek oszczędnościowy wpłynie premia).

Konto Direct w ING Banku Śląskim - prześwietlenie


Główne cechy Konta Direct, czyli konta osobistego zakładanego w ING Banku Śląskim, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł (do tej sumy wliczą się już transakcje wykonywane na potrzeby promocji);

  okres rozliczeniowy w ING Banku Śląskim liczony jest od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego;

  opłata nie jest pobierana za pierwszy niepełny okres rozliczeniowy, w którym otwierasz konto; do płatności zwalniających z opłaty za kartę nie wliczają się płatności BLIKiem; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu (takie zasady obowiązują też dla wypłat BLIKiem). 

Na potrzeby promocji wraz z Kontem Direct założyć należy także Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO), bo to właśnie na ten rachunek wpłynie premia. Jest to rachunek oszczędnościowy prowadzony za 0 zł bez warunków. Darmowe są również wszystkie przelewy z konta oszczędnościowego na własne konto/konta w ING Banku Śląskim.

Zgodnie z regulaminem promocji, do uzyskania premii do 160 zł kwalifikują tylko wnioski o konto złożone przez Internet (w regulaminie bank zaznaczył jednak, iż "Promocja nie dotyczy otwarcia Konta [Direct - przyp. Mr. Złotówa] oraz OKO przez system bankowości internetowej Moje ING" - to informacja dla obecnych klientów banku, którzy już takowy dostęp posiadają, np. korzystając z karty kredytowej lub innego produktu).

Po złożeniu wniosku objętego promocją, otwarcie konta można sfinalizować na jeden z trzech sposobów:
 • przelewem weryfikacyjnym - można go wykonać wyłącznie z własnego konta w wybranych bankach (są to: Alior, Bank Pocztowy, BNP Paribas, mBank, Pekao i Santander Bank), które zostało otwarte z pełną weryfikacją (a więc nie przelewem weryfikacyjnym, a np. poprzez zawarcie umowy w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera). Z takiego konta będzie należało wykonać przelew 1 zł do ING Banku Śląskiego, który sprawdzi czy dane przy tym przelewie (imię, nazwisko, adres) idealnie pokrywają się z tymi, które wpiszesz we wniosku o Konto Direct. Tę złotówkę bank zwróci, a jeśli weryfikacja przebiegnie pozytywnie, to otworzy też konto;
 • za pośrednictwem kuriera - w tym przypadku formalności ograniczone są do minimum, bo - z tego co pamiętam, gdy sam zakładałem konto już jakiś czas temu - wystarczą 2 podpisy;
 • w oddziale banku - pamiętaj zasygnalizować doradcy w placówce, że chodzi właśnie o dokończenie formalności przy wniosku już złożonym, a nie zakładanie konta od początku (bo wówczas nie będzie się ono kwalifikowało do promocji).

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi dzięki mailingowi dla Czytelników bloga Bankobranie. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

18 komentarzy:

 1. Nie udało mi się założyć konta przy pomocy przelewu z Santandera, więc i tak czekam na kuriera. Specjalnie uzupełniłem dokładnie tymi samymi danymi...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mi się nie udało ani z alior ani z mbank. coś im te weryfikacje szwankują, pierwszy raz mam z tym problem

   Usuń
 2. Jeśli mam dostęp do bankowości internetowej ING ale nie mam żadnych produktów i założyłam konto to po spełnieniu warunków dostanę premię czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto zostało założone przez bankowość internetową?? Jeśli tak, to wniosek złożony w taki sposób niestety nie bierze udziału w promocji (regulamin promocji; Pkt. 14, ppkt. 2.: "Promocja nie dotyczy otwarcia Konta oraz OKO przez system bankowości internetowej Moje ING").

   Usuń
 3. Ale pech, nie doczytałam i już otworzyłam 😔 spróbuję odstapić od umowy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ustawienie daty karencji na 1.07.2019 r. jest celowe, gdyż wypłaty premii do promki z kwietnia 2019 r. miały być 10.07.2019 r. dla uczestników, którzy spełnią warunki promocji do końca czerwca tego roku, a i tak niemal wszystkim wypłacili z opóźnieniem po masowych reklamacjach.

  https://bankobranie.blogspot.com/2019/04/bonusy-do-140-zl-za-konto-w-ing-banku-slaskim.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czekamy dalej :)

   Usuń
  2. Nie rób sobie smaku. Ing ma dozgonną karencję bo jeśli już kiedyś założyleś konto przez internet to pozniej ci próbie założenia kolejnego pojawi ci się tylko "zapraszamy do banku" (gdzie już będzie to nowy wniosek i brak promocji)

   Usuń
  3. To pewna informacja? Potrzebuję konta maklerskiego i chyba otworzę w ING ale miałem kiedyś tam na promocji.

   Usuń
 5. Jeżeli mam OKO i OKO waluta w ING załapię się na promocję z Kontem Direct?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak masz już dostęp do bankowości to nie.

   Usuń
 6. Czy są jakieś wykluczenia? Czy przejdą płatności kartą za rachunki?

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy te 300 zł na OKO muszą leżeć cały czas, czy wystarczy zasilić Oko tuż przed 31.03.21 ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy wpływ na konto z innego banku od drugiej osoby (np. kogoś z rodziny) przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy ktoś otrzymał już premię ? Mnie wypłacili w piątek 100 zł,a spodziewałem się 160 zł. Spełniłam wszystkie warunki promocji. Wynagrodzenie wpływały od pracodawcy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie kasa jest w całości. Pisz reklamację.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 600, a 700 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto najnowsza odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. W wraz z nią dużo dobrych wieści. Do wzięcia czekałyby bonusy o...