Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Aż 350 zł w Santander Banku, dzięki nowej promocji 6800 punktów w programie Bezcenne Chwile

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

11.10.2020

Aż 350 zł w Santander Banku, dzięki nowej promocji 6800 punktów w programie Bezcenne Chwile

Dzięki otwarciu konta w Santander Banku można zyskać min. 250 zł... A właściwe tyle było, bo teraz jest o 100 zł więcej!

6800 punktów Bezcenne Chwile za konto w Santander Banku
W nowej promocji do zgarnięcia czekają powitalne punkty w programie lojalnościowym dla kart Mastercard (a taką kartę można wyrobić do konta w Santander Banku). Te przekładają się na nagrodę o wartości 100 zł (może to być np. voucher na zakupy). W połączeniu z opisywaną już przeze mnie na blogu promocją Santandera teraz łącznie jest w tym banku do wzięcia nawet 350 zł.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualne dostępne promocje w Santander Banku.]

Na wstępie krótkie objaśnienie dla osób, które po raz pierwszy spotykają się z Bezcennymi Chwilami. 

💡 W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy, doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina. 

Wcześniej program ten funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 

Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty powitalne jest teraz szansa w Santander Banku. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.


Dla kogo promocja?
Udział wziąć mogą osoby pełnoletnie, które w okresie od 1.10. do 30.11.2020 r. zawrą z Santander Bankiem umowę o Konto Jakie Chcę wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard Dopasowaną - w tej promocji w praktyce nie ma okresu wykluczenia dla byłych posiadaczy konta, ale trzeba pamiętać, że na promocyjne punkty powitalne załapać się mogą wyłącznie osoby, które przed dniem 1.10.2020 r. nie były uczestnikami programu Priceless Specials (Bezcenne Chwile) jako posiadacz konta w Santander Banku.

Sprawdź kumulację promocji dla zakładających Konto Jakie Chcę, aby zyskać jeszcze więcej: premia 200 zł za konto w Santander Banku + bon 50 zł + zdecydowanie więcej (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe omówienie każdej z promocji).

Nagroda. W promocji z programem Bezcenne Chwile do wzięcia czeka aż 6800 punktów powitalnych, co z katalogu nagród dla uczestników programu pozwoli wybrać np. voucher o wartości 100 zł do Circle K, Czasu na Herbatę, Decathlonu, Douglas, Empik.com, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu (w zależności od dostępności). A wybrać też można nagrody rzeczowe, i/lub bilety do kina.

Limit nagród. Promocja z punktami powitalnymi ma być dostępna do 30.11.2020 r., ale warto mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli 8 600 nagród (po 6800 punktów każda).

Zasady promocji. By zgarnąć 6800 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile:

 • do 30.11.2020 r. zarejestruj swą kartę w programie Bezcenne Chwile, wyrażając przy tym zgodę o treści:

   „Wyrażam zgodę na wykorzystywanie danych kontaktowych i dotyczących udziału w Programie przez Mastercard, w tym do analizy moich preferencji, struktury wydatków/schematów zakupów, zainteresowań i zachowań, do przesyłania mi spersonalizowanych wiadomości marketingowych z najbardziej odpowiednimi ofertami i treścią pochodzącymi od Mastercard, wydawców kart, agentów rozliczeniowych, sprzedawców detalicznych i partnerów związanych z Programem Priceless Specials” lub „Chcę otrzymywać wiadomości marketingowe za pośrednictwem następujących kanałów: e-mail na adres e-mail podany podczas rejestracji lub SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji.”

 • zawierając z bankiem umowę o konto z kartą nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych oraz wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną i elektroniczną oraz na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) i podaj numer telefonu oraz adres e-mail;
 • do 30.11.2020 r. co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Santander Banku;
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu przystąpienia do programu i uruchomienia rachunku punktowego w programie dokonaj min. 1 płatność kartą (może być to transakcja w sklepie stacjonarnym lub w Internecie).

Wykonując płatności na potrzeby promocji, pamiętać trzeba jednak o wykluczeniach, gdyż - zgodnie z regulaminem - na potrzeby promocji bank nie uwzględni:
"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – 
(i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, 
(ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), 
(iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), 
(iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), 
(v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
(vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 
(vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 
wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/ wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika."


Nagroda ma być przyznana już w ciągu 10 dni roboczych od zrealizowania powyższych warunków. Punkty mają być ważne przez 2 miesiące. Uczestnik promocji zdobyć może tylko jedną nagrodę, tj. max. 6 800 punktów (bez względu na liczbę posiadanych/zarejestrowanych kart).

Przydatne dokumenty:

30 komentarzy:

 1. Witam mam już konto w Santander i nie miałem tam nigdy karty w priceless special czy mogę załapać się na punty powitalne ? Czy promocja z punktami jest tylko dla nowych klientów którzy teraz otwierają konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko dla tych co teraz założą konto.

   Usuń
  2. Nie jest to prawda. Mam konto w Santander od paru lat, zarejestrowałem kartę 2 dni temu w bezcennych chwilach i już dzisiaj przyznano mi 6800 punktów powitalnych (pozostałe warunki też spełniłem: zalogowanie do aplikacji i 1 transakcja kartą), więc nie jest to promocja tylko dla nowych klientów :)

   Usuń
 2. Witam posiadam już konto w Santander nigdy nie rejestrowałem karty w bezcennych chwilach czy łapę się na promke ? Czy tylko nowi klienci?

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że nie dla obecnych klientów.

  OdpowiedzUsuń
 4. na 250 z się nie łapię, bo jestem jeszcze w okresie wykuczenia. Czy mimo to jak otworzę teraz konto to punkty powitalne dostanę mimo tego, ze dopiero co dostałam z Citi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. brak karencji :)

   Usuń
  2. Karta Citi w Bezcennych Chwilach nie jest żadną przeszkodą.

   Usuń
  3. Czy na pewno inna karta zarejestrowana w bezcennych chwilach nie jest przeszkodą? W regulaminie jest napisane, że Uczestnik nie może być wcześniej zarejestrowany w Programie (Bezcenne Chwile).

   Usuń
  4. Na pewno. Jeszcze nie było promocji żeby karta z innego banku była przeszkodą.

   Usuń
 5. Czy mając otwartą samą bankowość internetową (pozostałość po zamkniętym koncie) można zawnioskować o nowe konto z kartą i wziąć udział w promocji z punktami? Karty Santandera nie miałem wcześniej zgłoszonej do bezcennych chwil.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam pytanie posiadam konto w santander, czy jak założę drugie i do niego kartę to mogę skorzystać z promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiele wskazuje na to że tak będzie. Nic nie tracisz. Ja właśnie założyłem.

   Usuń
 7. Jak mam teraz konto i je zamknę a otworzę nowe to załapię się na tą promocję?

  OdpowiedzUsuń
 8. no ale co z tą karencją przy zakładaniu konta jest czy jej nie ma? bo punkty pynktami ale wazniejsza jest nagroda główna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocji z punktami nie ma karencji. W promocji z premią 200 zł i w programie poleceń karencja jest.

   Usuń
 9. Jak można sprawdzić czy miało się PS w Santanderze, który już kiedyś się zamknęło?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie też bym chciał to wiedzieć. Na infolinii banku mi nie powiedzieli. Odesłali do Priceles Specials. Zadzwonię jutro.

   Usuń
  2. Dzwoniłem i konsultant tego nie widział. Tzn mógłby sprawdzić w nieodległej przeszłości ale znacznie w tył już nie. I tylko tyle mi powiedział, bo żeby sprawdzić to musiałbym mu podać ostatnie 4 cyfry z karty. A już jej nie mam.

   Usuń
 10. mam konto już od kilku miesięcy w santander, czy dostanę 100 zł jak wezmę udział w bezcennych chwilach czy to tylko dla nowych klientów?

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy w ramach promocji istnieje możliwość założenia w nazwie konto dla dziecka - ale konto dla wnuka :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy łapie się na promocję jeśli jestem zarejestrowany w bezcennych chwilach i mam już kartę z Alior banku tam dodana ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, po prostu dodajesz nową kartę.

   Usuń
  2. Lepiej otworzyć nowe konto na inny adres e-mail.

   Usuń
 13. Ktoś wie czy w przypadku płatności kartą liczy się data księgowania czy data transakcji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku płatności do zwolnienia z opłaty za kartę?

   Usuń
 14. Czy jak zarejestruje kartę w bezcennych chwila to dostanę punkty? Dodam, że konto i karte mam już kilka miesięcy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie, dostanie się pkt jak ma już się konto?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...