Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Złota polska premia" 250 zł za konto w BNP Paribas + do 5000 zł do wygrania w konkursie "Wygraj jesienią"

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

30.10.2020

"Złota polska premia" 250 zł za konto w BNP Paribas + do 5000 zł do wygrania w konkursie "Wygraj jesienią"

BNP Paribas odpalił nową promocję swego konta osobistego.

Złota polska premia 250 zł za konto w BNP Paribas + konkurs
Tym razem to propozycja, w której (jak zawsze) zgarnąć można gwarantowane nagrody. Są to remie pieniężne na sumę 250 zł, ale jest też i okazja na większy zysk. To konkurs, w którym wygrać można nawet 5000 zł! W tej promocji bank postanowił skrócić okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w BNP Paribas!


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Premia 250 zł w promocji "Złota polska premia" + konkurs "Wygraj jesienią"


Dla kogo promocja i konkurs? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie posiada i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie dotyczy także współposiadaczy kont. 

Tym razem okres wykluczenia jest jednak o 3 miesiące krótszy, niż w poprzednich edycjach promocji. To ruch w dobrą stronę.

Regulamin promocji nie wyklucza osób będących stroną umowy o produkty w BGŻ Optima.

Nagrody. W promocji "Złota polska premia" do wzięcia czekają 3 premie pieniężne: 50, 100 oraz 100 zł, co daje łącznie 250 zł. To nagrody gwarantowane.

Z kolei w towarzyszącym promocji konkursie "Wygraj jesienią" do wygrania są następujące nagrody pieniężne: 5 000 zł (nagroda gówna) oraz nagrody pocieszenia: 1 500 i 1 000 zł (do tych nagród organizator promocji funduje także dodatkową nagrodę pieniężną, będącą równowartością należnego podatku, który organizator odprowadzi do urzędu skarbowego właściwego dla zwycięzcy).

Limit rejestracji. Promocja "Złota polska premia" (a więc jednocześnie i konkurs, bo on jest skierowany wyłącznie dla uczestników niniejszej promocji) przewidziana została dla maksymalnie 2000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagród (oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady akcji "Złota polska premia"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony); jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, już na tym etapie zaznacz oświadczenie "Chcę również wziąć udział w konkursie „Wygraj jesienią”";
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 15.11.2020 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 25.11.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej oraz aktywuj kartę wydaną do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 25.11.);
 • w listopadzie 2020 r.:
  • zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas oraz
  • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta (na dowolną kwotę).

  Za spełnienie powyższych warunków będzie Ci przysługiwać pierwsza nagroda - premia 50 zł.

  By otrzymać drugą nagrodę, premię pieniężną 100 zł, w grudniu 2020 r.:
  • wykonaj co najmniej 2 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej GOmobile (na dowolną kwotę; mogą to być przelewy na własne konto w innym banku) oraz
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 500 zł.

  Kolejna, trzecia nagroda, to także 100 zł. By ją zgarnąć, w styczniu 2021 r.:
  • wykonaj co najmniej 2 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej GOmobile (na dowolną kwotę; mogą to być przelewy na własne konto w innym banku) oraz
  • zapewnij wpływ(y) na konto na sumę min. 1000 zł (może być to przelew z Twego konta w innym banku).

  Zgarnięcie kolejnych nagród uzależnione jest od spełnienia warunków uzyskania nagrody poprzedniej. A więc, żeby zdobyć 100 zł za spełnienie warunków w grudniu, w listopadzie trzeba spełnić warunki uzyskania 50 zł. I tak samo trzecią nagrodę otrzymasz, o ile wcześniej (w grudniu) spełnisz warunki niezbędne do uzyskania drugiej nagrody.

  Konkurs BNP Paribas: "Wygraj jesienią"


  Uczestnikiem konkursu może być osoba, która weźmie udział w promocji "Złota polska premia", a organizator przy wyłanianiu zwycięzców dodatkowo uwzględni wyłącznie te osoby, które spełnią warunki uzyskania pierwszej z nagród (50 zł) w ramach promocji "Złota polska premia".

  Zgłoszenia do konkursu możliwe są najpóźniej do 15.11.2020 r. - oświadczenie w tym celu składa się już na etapie rejestracji na stronie promocji.

  Zadanie konkursowe. By wziąć udział w konkursie, w okresie od 18.11. do 15.12.2020 r. za pośrednictwem strony konkursu (podając ten sam adres mailowy, co podczas rejestracji do promocji) dołączyć należy fotografię pod tytułem "Śladami jesieni". Będzie to ta sama strona, co strona promocji.

  Spośród zgłoszeń konkursowe jury wyłoni zwycięzcę, któremu zostanie przyznana nagroda główna w wysokości 5 000 zł. Przyznane mają też być dwie nagrody pocieszenia - 1 500 oraz 1 000 zł.

  O przyznaniu nagród, organizator konkursu ma powiadomić mailowo do 15.01.2021 r. W celu odebrania nagrody, do 24.01. będzie należało uzupełnić numer rachunku konta, a wypłata nagrody ma nastąpić do 31.01.2021 r.

  Udział w konkursie wziąć można tylko jeden raz.

  Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


  O przyznaniu kolejnych nagród w promocji "Złota polska premia" (czyli nagród gwarantowanych), organizator promocji powiadomi Cię mailowo (wiadomości przyjdą z adresu jesien@bnpparibasplus.pl):
  • do 21.12.2020 r. (o przyznaniu premii 50 zł za spełnienie warunków w listopadzie),
  • do 27.01.2021 r. (o pierwszej nagrodzie 100 zł) oraz
  • do 27.02.2021 r. (o drugiej nagrodzie 100 zł)

   Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować - do 27.12.2020 r. koniecznym będzie zalogowanie na stronie promocji (dane do logowanie otrzymasz mailem) w celu podania numeru rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji, bo to właśnie na ten rachunek wpłyną premie - stanie się to odpowiednio do 31.12.2020 (50 zł), do 31.01. (100 zł) i do 28.02.2021 r. (kolejne 100 zł). Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

   Ważne wskazówki dla uczestników promocji "Złota polska premia"


   Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

   ▶️ Przelewy jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Mogą to być zwykłe przelewy nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

   ▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

   ▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą, które zostaną wykonane w miejscach, gdzie terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod wskazujący dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
   - 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

   Lista z pozoru wydaje się długa, ale w praktyce bankowi najpewniej zależy tylko na tym, by wyeliminować płatności w miejscach, gdzie można zrobić większy obrót często bez faktycznego robienia zakupów. Płatności można za to realizować w różnych sklepach (spożywczych, monopolowych i innych), marketach, drogeriach, aptekach, punktach gastronomicznych czy na stacjach paliw.

   ▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

   Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

   ▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o premiach, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

   Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - szczegóły oferty


   Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste z oferty BNP Paribas. Jego główne cechy to:
   • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
   • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
   • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

    Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat); 

    Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

    Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

   Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę (BLIK w tym względzie nie zastąpi płatności kartą).

   Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją "Złota polska premia" (i mogących jednocześnie wziąć udział w konkursie "Wygraj jesienią") możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

   Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

   💡 A na koniec dodam, że jak już otworzysz konto w powyższej promocji (najlepiej zachować taką kolejność), to później możesz też zgarnąć od BNP Paribas 300 zł w bonach Allegro za kartę kredytową.

   Przydatne dokumenty:

   28 komentarzy:

   1. A jak mam kartę kredytowa?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Regulamin promocji wyklucza posiadaczy umowy ramowej (która dotyczy konta i karty do konta), więc teoretycznie możesz wziąć udział. Aczkolwiek w praktyce były sygnały Czytelników, że kto ma bankowość internetową (choćby w związku z jakimś innym produktem w tym banku), ten otrzymuje informacje o odrzuceniu wniosku. Na szczęście jednak już w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się informacje, że złożenie wniosku się udaje. Zatem pozostaje spróbować.

     Usuń
   2. Zgodnie z regulaminem w celu uzyskania 3. nagrody w styczniu należy wykonać min. 2 przelewy oraz otrzymać wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł - czy to musza być wpływy od pracodawcy czy wystarczy wpisać "Wynagrodzenie" w tytule przelewu?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jest o tym we wskazówkach:

     "Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

     Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas".

     Nie trzeba zapewniać wpływu wynagrodzenia od pracodawcy.

     Usuń
   3. Jeszcze do wczoraj można było się zarejestrować do niemal identycznej promki "Zakupowy szał" z minimalnie dłuższą karencją, w której premia jest 1,5 raza większa za łatwiejsze warunki do spełnienia.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W obu promkach obowiązuje wykluczenie płatności przez "podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji" - ciekawe czy płatność rachunków w Żabce też pod to podchodzi?

     Usuń
    2. Co to znaczy? Wie ktoś?

     Usuń
    3. Podbijam pytanie.

     Usuń
    4. Osobiście bym nie ryzykował. Są wykluczone kody MCC więc takie płatności też mogą być.

     Usuń
    5. Jaki kod ma płatność rachunków w Żabie?

     Usuń
   4. Wypowiedzenie umowy z BNP Paribas dokonałem 31.10.2019 r., ale z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Czy wobec tego jestem wyłączony z promocji czy nie?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie posiada i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku.

     Usuń
   5. Czy ktoś zakładał już konto w tej promocji? Zarejestrowałam się, otworzyłam konto przez telefon (zdjęcie dowodu i filmiki), pobrałam aplikację, ustawiłam pin do niej i nie mogę się zalogować. Otworzyłam konto po mailu, który otrzymałam. Mail przyszedł o 2 w nocy i było w nim napisane, że mam czas 30 minut. Uruchomiałam aplikację już w dzień oczywiście. Przy próbie logowania się do aplikacji pojawia się komunikat, że nie mam żadnego produktu, należy założyć konto i się ponownie zalogować. Jak otrzymuje się np. login do bankowości internetowej? Czy to z kartą przyślą?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Odwołuję pytanie. Zamieszanie powstało z powodu składania wniosku około północy. System przysłał mi maila o 2 w nocy i dał 30 minut na dokończenie operacji. Dzisiaj pani z banku zadzwoniła i cały proces (z wideoweryfikacją łącznie) musiałam przejść jeszcze raz.

     Usuń
    2. Podobno potwierdzenie udziału w promocji jest wysłane na adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji ... ja nic nie dostałem.

     Usuń
    3. Polecam sprawdzić foldery typu 'spam', 'oferty' lub 'inne', bo często tam wpadają tego typu maile. W odnalezieniu maila może też pomóc adres, z którego wiadomość przychodzi (jesien@bnpparibasplus.pl).

     Usuń
    4. Przy ponownej rejestracji trzeba zaznaczyć na stronie promocji jeszcze raz wszystkie opcje (tzn Chcę również wziąć udział w konkursie „Wygraj jesienią” i pozostałe 5 regulaminów) czy już bez tego pierwszego?

     Usuń
    5. Ale po co drugi raz się rejestrować? Raz starczy przy otwieraniu konta.

     Usuń
   6. Czy u nich można zamknąć konto poprzez złożenie dyspozycji zamknięcia w bankowości internetowej?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Konto w BNP Paribas zamknąć można w placówkach, listownie lub na infolinii.

     Usuń
   7. Witam, byl juz u kogos kurier z papierami? Umowe podpisałem sms-em 30 października i juz tydzien minal a kuriera nadal nie ma?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. U mnie kurier był po 4 dniach od wniosku. Zadzwoń na infolinię i zapytaj na jakim etapie jest przesyłka z umową.

     Usuń
   8. Dzień Dobry - Założyłem konto w ramach promocji "złota polska premia" . Jednym z warunków spełnienia warunków promocji w tym miesiacu jest dokonanie płatności karta na kwote min 500PLN. ostatnimi czasy dokonalem kilku platnosci karta w ramach transakcji allegro z wykorzystaniem opcji pay pall. Czy takie zostana zaliczone poczet wymaganych regulaminem?cw historii podswietla sie opcja "TRANS.BEZGOT. KARTĄ DEBET." i typ transakcji - transakcja karta. Proszę o podpowiedz

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Z innego wątku wyczytałem że transakcje na Allegro będą zaliczone.

     Usuń
   9. Czy ktoś dostał już info o 2. premii zgodnie z regulaminem wypłacanej do końca stycznia?

    OdpowiedzUsuń
   10. Czy już płacili 3. nagrodę?

    OdpowiedzUsuń

   Aktualnie najpopularniejsza promocja:

   Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

   Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...