Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia pieniężna 300 zł + bon 50 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas w promocji "Jesienny bukiet korzyści"

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

7.10.2020

Premia pieniężna 300 zł + bon 50 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas w promocji "Jesienny bukiet korzyści"

Konto osobiste w BNP Paribas można założyć w nowej promocji.

Jesienny bukiet korzyści za konto w BNP Paribas
Do wzięcia czekają nagrody gwarantowane: to, co każdy lubi najbardziej, czyli premia pieniężna do 300 zł (do wykorzystania w dowolny sposób) oraz bon o wartości 50 zł do wydania podczas zakupów w sklepach Biedronka.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Jesienny bukiet korzyści": nawet 350 zł od BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont.

Regulamin promocji nie wyklucza osób będących stroną umowy o produkty w BGŻ Optima.

Nagrody. W promocji "Jesienny bukiet korzyści" do wzięcia czekają:
 • dwie premie pieniężne po 150 zł każda, które organizator promocji wypłaci na Twe konto, więc te środki będzie można wykorzystać według własnego uznania (przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel) oraz
 • bon o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka (bon można realizować wielokrotnie aż do wykorzystania salda środków, a ma on być ważny do 30.04.2022 r.).

Limit rejestracji. Udział w promocji "Jesienny bukiet korzyści" wziąć może maksymalnie 2000 uczestników (to o 1/3 mniej niż we wcześniejszych promocjach z kontem w BNP Paribas w roli głównej). W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej). Z udziałem w promocji nie warto więc zwlekać.

Zasady akcji "Jesienny bukiet korzyści"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 25.10.2020 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 6.11.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i aktywuj kartę wydaną do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 6.11.);
 • w listopadzie 2020 r.:
  • wykonaj co najmniej jeden przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej GOmobile (na dowolną kwotę; może to być przelew na własne konto w innym banku) oraz
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł (mogą, ale nie muszą to być płatności w sklepach Biedronka).

  Za spełnienie powyższych warunków będzie Ci przysługiwać pierwsza nagroda - premia 150 zł.

  By otrzymać drugą premię, także w wysokości 150 zł, w grudniu 2020 r.:
  • wykonaj co najmniej 4 płatności BLIKiem (na dowolne kwoty); 
  • zapewnij wpływ(y) na konto na sumę min. 1000 zł oraz
  • zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas.

  Z kolei bon do Biedronki (o wartości 50 zł) trafi do Ciebie, jeśli konto w BNP Paribas będziesz posiadać do końca kwietnia 2021 r. W tym okresie z konta możesz korzystać w dowolny sposób, bo już nie ma jakiś szczególnych warunków do spełnienia. W praktyce - by nie ponosić kosztów (tj. opłaty za kartę wydaną do konta, jeśli wybierzesz Kartę Otwartą na Dzisiaj) wystarczy wykonywać miesięcznie jedną płatność na dowolną kwotę. Wtedy będziesz mieć kartę za 0 zł. A i za 0 zł będzie prowadzone konto (konto dokładniej prześwietlam tradycyjnie na końcu wpisu).

  Pamiętaj przy tym, że uzyskanie kolejnych nagród uzależnione jest o wcześniejszego spełnienia warunków w miesiącach poprzednich. Przykładowo: by zgarnąć bon na zakupy w Biedronce, uprzednio w listopadzie musisz spełnić warunki uzyskania pierwszej premii 150 zł, a w grudniu warunki uzyskania drugiej premii 150 zł.

  Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


  O przyznaniu kolejnych nagród, organizator promocji będzie informował mailowo (wiadomości będą przesyłane z adresu bukietkorzysci@bnpparibasplus.pl):
  • do 18.12.2020 r. (o przyznaniu nagrody premii 150 zł za spełnienie warunków w listopadzie);
  • do 22.01.2021 r. (o drugiej premii 150 zł za spełnienie warunków promocji w grudniu) oraz 
  • do 24.05.2021 r. (o bonie 50 zł za utrzymanie konta do końca kwietnia).

   Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować - do 27.12.2020 r. koniecznym będzie zalogowanie na stronie promocji (dane do logowanie otrzymasz mailem) w celu podania numeru rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji, bo to właśnie na ten rachunek wpłyną premie - stanie się to odpowiednio do 31.12.2020 (150 zł) oraz do 31.01.2021 r. (kolejne 150 zł). 

   Z kolei bon do Biedronki otrzymasz w postaci elektronicznego kodu, który organizator prześle Ci SMSem najpóźniej do 31.05.2021 r. Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

   Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Jesienny bukiet korzyści"


   Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

   ▶️ Przelew jaki należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

   ▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

   ▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą, które zostaną wykonane w miejscach, gdzie terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod wskazujący dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
   - 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

   Lista z pozoru wydaje się długa, ale w praktyce bankowi najpewniej zależy tylko na tym, by wyeliminować płatności w miejscach, gdzie można zrobić większy obrót często bez faktycznego robienia zakupów. Płatności można za to realizować w różnych sklepach (spożywczych, monopolowych i innych), marketach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, aptekach czy na stacjach paliw.

   ▶️ Płatności BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym przypadku chodzi o transakcje z wykorzystanie 6-cyfrowego kodu BLIK generowanego w aplikacji mobilnej. Na potrzeby promocji nie zaliczą się wypłaty BLIKiem z bankomatów, ani przelewy na telefon.

   ▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

   Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

   ▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o nagrodach, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

   Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - prześwietlenie oferty


   Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas. Jego główne parametry to:
   • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
   • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
   • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

    Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat); 

    Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

    Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

   Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę (BLIK w tym względzie nie zastąpi płatności kartą).

   Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją "Jesienny bukiet korzyści" możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

   Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

   Przydatne dokumenty:

   26 komentarzy:

   1. To musi być 1 płatność kartą na 300 zł czy może być wiele na mniejsze kwoty?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Może być jedna, ale może być też wiele płatności (na dowolne kwoty) - ważne by wykonać transakcje na sumę min. 300 zł.

     Usuń
   2. 15 miesięcy już teraz?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Od kilku edycji obowiązuje już taki okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w BNP Paribas (acz niezmiennie jest to okres całkiem spoko, jeśli skonfrontować z warunkami wielu innych banków).

     Usuń
   3. Czy jako okres karencji Liczą się pełne miesiąceczy jak rozwiązałem umowę 15 lipca 2019 to się łapie na promocję (wypowiedzenie, złożone 15 czerwca)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Liczy się 15 miesięcy od zamknięcia konta (a nie od złożenia wypowiedzenia).

     Usuń
   4. Czy posiadając limit allegro w BNP Paribas można wziąć udział w promocji?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Regulamin promocji wyklucza posiadaczy umowy ramowej (która dotyczy konta i karty do konta), więc teoretycznie tak. Ale w praktyce były sygnały Czytelników, że kto ma bankowość internetową (choćby w związku z jakimś innym produktem w tym banku), ten otrzymuje informacje o odrzuceniu wniosku. Aczkolwiek to raczej przypadki sprzed kilku miesięcy, bo w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się informacje, że już złożenie wniosku się udaje. Zatem pozostaje spróbować.

     Usuń
   5. Kiedy można zrezygnować z konta/karty?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Z powyższego opisu promocji: "Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej".

     Usuń
   6. Nareszcie coś dla mnie.

    OdpowiedzUsuń
   7. Szukają jeleni. Wpłaty u wypłaty w odziale biorą prowizję 10 zl

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ale takie opłaty są teraz już chyba w większości banków. Bankierzy chcą zeby korzystać z bankomatów. Nic nowego.

     Usuń
    2. To usługa, jak wiele innych, jest płatna - w bankach to nic nowego. Ale korzystanie z wpłat nie jest wymagane - regulamin promocji takiego warunku nie stawia (ba, zaznaczono, iż wpłaty gotówkowe nie zaliczą się do wymaganego wpływu), więc ocena daleko idąca. Trzymając się zasad promocji, można uzyskać na czysto 350 zł.

     Usuń
   8. Czy transakcje blikiem w grudniu muszą być w Biedronce?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie. Płacić można w dowolnych miejscach.

     Usuń
   9. A jak jest weryfikowane spełnienie warunku dotyczącego nadania PIN w ciągu siedmiu dni od otrzymania przesyłki z kartą, skoro jest to list zwykły bez potwierdzenia odbioru?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. PIN przychodzi SMSem (instrukcja jak go otrzymać znajduje się w liście, do którego załączona jest karta), a nie listem.

     Usuń
   10. Czy płatności kartą na 300zł mogą być przez GPay?

    OdpowiedzUsuń
   11. Czy płatność na Allegro kartą też się liczy w promocji?
    Jest to płatność obsługiwana przez PayU.

    OdpowiedzUsuń
   12. Czy, żeby zdobyć nagrodę numer II trzeba spełnić i zdobyć nagrodę numer I ???? Pierwszy raz przytrafiło mi się, że nie spełniłem warunku (zapomniałem wydać 300 zł) i teraz się zastanawiam czy jest sens dalej trzymać konto. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, zdobycie kolejnej nagrody zależy od spełnienia warunków uzyskania poprzedniej nagrody. Wspominam o tym w opisie promocji: "uzyskanie kolejnych nagród uzależnione jest o wcześniejszego spełnienia warunków w miesiącach poprzednich", a wynika to z zapisów regulaminu (§ 3 pkt. 3, ppkt. a).

     Usuń
   13. Nie dostałam powiadomienia o nagrodzie więc napisałam reklamację. Właśnie dostałam odpowiedź - nie spełniłam warunku 1 przelewu. Weszłam na konto i faktycznie nie przelałam nic z tego nowego konta. Nie wiem jak to się stało, ale zrozumiałam, że mam wykonać co najmniej 1 przelew na to konto. Więc przelałam na nie 6 razy i płaciłam kartą 10 razy. Jestem w szoku, źle zrozumiałam zasady. Teraz już drugiej ani trzeciej nagrody nie dostanę? Jeśli nie dostanę to zamykam konto.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Szkoda, że to umknęło :( Niestety przelew (z konta w BNP Paribas do innego banku), a wpływ (z innego banku na konto w BNP Paribas) to dwie różne kwestie.

     Niestety brak spełnienia warunków zdobycia którejś nagrody przekłada się na niemożność zdobycia kolejnych.

     "Pamiętaj przy tym, że uzyskanie kolejnych nagród uzależnione jest o wcześniejszego spełnienia warunków w miesiącach poprzednich. Przykładowo: by zgarnąć bon na zakupy w Biedronce, uprzednio w listopadzie musisz spełnić warunki uzyskania pierwszej premii 150 zł, a w grudniu warunki uzyskania drugiej premii 150 zł."

     To wynika z zapisów regulaminu: § 3. pkt. 3 pkt. a) oraz pkt. 4.. ppkt. a)

     Usuń
    2. Ale jeszcze dodam, że można spróbować odwołać się na odpowiedź dot. reklamacji, wskazując choćby na spełnienie innych (większości) warunków, aktywność większą niż wymagań itd. i z prośbą o pozytywne rozpatrzenie sprawy (dobrze to wysłać do wiadomości banku). To już nic nie kosztuje, a spróbować warto. A nuż się uda (co różne historie Czytelników i moje pokazywały, że czasem kończyło się pozytywnie).

     Usuń

   Aktualnie najpopularniejsza promocja:

   Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

   Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...