Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: OSTATNIA SZANSA na kumulację promocji konta w Santander Banku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

28.10.2020

OSTATNIA SZANSA na kumulację promocji konta w Santander Banku

300, 350, a może nawet 400 zł lub więcej czeka do wzięcia w promocjach Konta Jakie Chcę.

OSTATNIA SZANSA na kumulację promocji konta w Santander Banku
W praktyce jest to wiele promocji, które można ze sobą połączyć. Do wzięcia czeka m.in. premia pieniężna 200 zł, bony na zakupy (o łącznej wartości nawet 150 zł), dodatkowe premie jeśli ktoś ma dziecko i zwroty za płatności. Z tego też względu to najpopularniejsza okazja października. Ale to już ostatnie chwile, by się załapać.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Choć promocja wystartowała na początku października, to ten miesiąc obfitował we wpisy (było ich najwięcej, porównując z poprzednimi miesiącami). By więc ta okazja nie umknęła, przypominam.

Wszystkie promocje Santander Banku szczegółowo omawiałem we wpisie "Zyskaj min. 350 zł za konto w Santander Banku + 50 zł za konto dla dziecka + jeszcze więcej w pozostałych promocjach!" i do jego lektury oczywiście zachęcam. Poniżej naświetlam jednak najważniejsze kwestie.

Na promocje z premią pieniężną 200 zł, jak i z bonami na zakupy o wartości 100 i 50 zł załapać się mogą zarówno nowi, jak i powracający klienci Santander Banku. Co istotne, to z promocji wykluczyć może tylko posiadanie konta osobistego w PLN w Santander Banku. Jeśli więc nawet teraz masz inne produkty w tym banku (np. konto oszczędnościowe, kredyt, kartę kredytową czy rachunek firmowy), to w promocjach możesz wziąć udział! Ważne jest jedynie, by wniosek o konto złożyć na stronie promocji, gdyż tylko tak złożone wnioski kwalifikują do uzyskania nagród (nawet jeśli posiadasz już dostęp do bankowości internetowej, gdzie też można otworzyć konta - ale tak założony rachunek nie łapałby się na promocje).

W promocji z premią 200 zł okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta osobistego w Santander Banku liczony jest od 1.10.2019 r. Okres karencji jest jednak nieco dłuższy, jeśli było Ci dane posiadać już Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych założone w jakiejkolwiek promocji - wtedy karencja liczona jest od 1.04.2019 r. 

Jeszcze nieco inny okres wykluczenia obowiązuje w przypadku promocji z bonem 50 zł - w tej sytuacji bank wymaga nieposiadania konta osobistego w Santanderze minimum od 1.07.2019 r.

Premia pieniężna 200 zł na start

Co trzeba zrobić, by otrzymać tę nagrodę? W skrócie: 200 zł będzie Twoje, jeśli założysz Konto Jakie Chcę (dostępne dla każdego pełnoletniego) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób w wieku 18-26 l.). Wniosek o konto można złożyć do soboty włącznie (tj. do 31.10., do godz. 23:59), a na podpisanie umowy czas będzie do 15.11.2020 r. Ponadto wystarczy wyrazić wymagane zgody oraz w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych (w każdym z nich) zapewnić wpływy po min. 1000 zł, wykonać 5 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem oraz zalogować się do aplikacji mobilnej. 

Premia 200 zł wpłynie na Twe konto do 15.03.2021 r. - wypłaci ją sam bank, bo w tej promocji nie ma pośredników organizujących akcję, więc nie trzeba wyczekiwać maila powiadamiającego o przyznaniu nagrody, ani uzupełniać danych do wypłaty. 

I to w praktyce już wszystko, a spełnienie powyższych warunków jednocześnie sprawi, że konto i kartę będziesz posiadać za 0 zł.

Dodatkowa premia 50 zł za konto dla dziecka

Powyższa promocja dodatkowo daje zarobić rodzicom niepełnoletnich dzieci. Jeśli swej latorośli założysz konto, to bank zapłaci za to 50 zł. A jeśli dzieci masz więcej, to zyskać możesz za założenie kont każdemu z nich (np. trójka pociech oznacza możliwość zgarnięcia dodatkowych trzech bonusów po 50 zł każdy).

Bon 100 zł na zakupy... za 6800 punktów na start w programie Bezcenne Chwile

Jeśli do konta wyrobisz kartę z logo Mastercard, to możesz ją zarejestrować w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile. Za to czeka nagroda w postaci 6800 punktów (o ile przed 1.10.2020 r. nie była zarejestrowana w programie Priceless Specials/Bezcenne Chwile jako posiadacz konta w Santander Banku).

Pozostałe warunki do spełnienia są banalnie proste, bo wystarczy min. jeden raz zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej banku, a także w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu Bezcenne Chwile wykonać jedną płatność kartą.

Za otrzymane punkty możesz wybrać voucher o wartości 100 zł do Circle K, Czasu na Herbatę, Decathlonu, Douglas, Empik.com, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu (w zależności od dostępności) bądź np. nagrody rzeczowe, i/lub bilety do kina.

Bon 50 zł na zakupy

Wpisując we wniosku o konto kod polecenia od obecnego klienta Santander Banku (jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz skorzystać z mego kodu: 1000279022) i wyrabiając do konta kartę Mastercard, możesz też zgarnąć jeszcze inne powitalne punkty w programie lojalnościowym Mastercard: Bezcenne Chwile. Będzie ich 3400, więc to wystarczy np. na bon na zakupy o wartości 50 zł. 

I warunki tej promocji są całkiem proste, bo najpóźniej do końca miesiąca następującego po otwarciu konta wystarczy wykonać płatności kartą Mastercard wydaną do konta lub BLIKiem na sumę min. 300 zł oraz zalogować się do aplikacji bądź bankowości internetowej.

W tej promocji (w odróżnieniu od wyżej wymienionych) trzeba jednak pamiętać, że liczy się data podpisania umowy (trzeba by więc wyrobić się do 30.10., bo piątek to ostatni dzień roboczy, a tylko w takie dni jeżdżą kurierzy z umową do podpisania).

Dodatkowe korzyści

Zwroty za płatności. Osoby posiadające Konto Jakie Chcę w Santander Banku uzyskiwać też mogą zwroty za płatności wykonywane z konta tytułem należności za media. Zwrot ten wynosi 1%, a miesięcznie można zgarnąć do 25 zł.

Lokata mobilna. Osoby posiadające oszczędności mogą w Santander Banku założyć lokatę mobilną, która da 1,5% w skali roku (przez 4 miesiące) dla kwoty od 1 000 do 20 000 zł.

W podlinkowanym opisie znajdziesz szczegółowe omówienie każdej z promocji Santander Banku. I tam również możliwa jest dyskusja w komentarzach (by łatwiej było odnaleźć wszystko w jednym miejscu, poniżej wyłączyłem możliwość komentowania).

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...