Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 3400 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile od Pekao (+ premia 100 zł dla otwierających konto)

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

26.10.2020

3400 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile od Pekao (+ premia 100 zł dla otwierających konto)

To okazja zarówno dla obecnych, jak i dla nowych klientów Banku Pekao.

Powitalne punkty w programie Bezcenne Chwile dla klientów Pekao
Za rejestrację karty Mastercard (wydawanej do kotna) w programie Bezcenne Chwile do wzięcia czeka nawet 3400 punktów, które wymienić można np. na bon o wartości 50 zł na zakupy lub inną nagrodę. Promocję można połączyć z propozycją dla otwierających konto osobiste (za które do wzięcia czeka premia 100 zł - już do wykorzystania w dowolny sposób).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao S.A.]

Nim przejdę do prześwietlenia promocji z punktami powitalnymi w programie Bezcenne Chwile, przypomnę, że na promocję z premią 100 zł za konto w Pekao (to propozycja dla nowych i powracających klientów) załapać się można już rzutem na taśmę (bo tylko do 31.10.2020 r.; teraz jest więc okazja, by łącznie zyskać jeszcze więcej - nawet 150 zł).

Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja IV


Co to jest program Bezcenne Chwile? Na początek krótkie objaśnienie dla osób, które z tą propozycją stykają się po raz pierwszy. 

W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Circle K, Decathlon, RTV Euro AGD - w zależności od dostępności; wyłącznie dla klientów Pekao dostępne są bony Allegro), doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina.

Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 

Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Banku Pekao. Do wzięcia czeka w sumie 3 400 punktów (co wystarcza na nagrodę o wartości 50 zł). Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Punkty na start z Bankiem Pekao S.A.


Dla kogo promocja? Udział wziąć może klient, który zawarł umowę z Pekao o kartę debetową (Mastercard lub Maestro) wydawaną do konta bądź kartę kredytową Mastercard.
💡 Jeśli jeszcze nie posiadasz konta osobistego w Banku Pekao, sprawdź promocję: premia pieniężna 100 zł + za Konto Przekorzystne.

Z promocji z 3400 punktami wykluczone są osoby, które przed 26.10.2020 r., były uczestnikami programu Bezcenne Chwile (w zakresie dotyczącym karty Pekao).

Nagroda w promocji "Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. - edycja IV". Do zgarnięcia są dwie nagrody:
 • punkty powitalne - to 1000 punktów oraz
 • punkty dodatkowe - to z kolei 2400 punktów.

Limit nagród. Organizator promocji przygotował się na rozdanie 50 000 pakietów po 1000 punktów powitalnych oraz 50 000 pakietów punktów dodatkowych (po 2400 punktów każdy).

O ewentualnym przedterminowym zakończeniu promocji Bank Pekao ma poinformować na swej stronie internetowej na 7 dni przed szacowanym wyczerpaniem puli nagród.

Zasady promocji. By zgarnąć do 3400 punktów w programie Bezcenne Chwile, w okresie od 26.10. do 31.12.2020 r. (ale miej na uwadze możliwość wcześniejszego zakończenia promocji): 
 • zarejestruj swą kartę w programie Bezcenne Chwile (za co należeć Ci się będzie 1000 punktów powitalnych) oraz
 • w celu uzyskania 2400 punktów dodatkowych:
  • podczas rejestracji wyraź zgodę o treści: "Wyrażam zgodę na wykorzystywanie danych kontaktowych i dotyczących udziału w Programie przez Mastercard, w tym do analizy moich preferencji, struktury wydatków/schematów zakupów, zainteresowań i zachowań, do przesyłania mi spersonalizowanych wiadomości marketingowych z najbardziej odpowiednimi ofertami i treścią pochodzącymi od Mastercard, wydawców kart, agentów rozliczeniowych, sprzedawców detalicznych i partnerów związanych z Programem Priceless Specials. Chcę otrzymywać wiadomości marketingowe za pośrednictwem następujących kanałów: e-mail na adres e-mail podany podczas rejestracji lub SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji” i
  • w ciągu 30 dni od rejestracji w programie Bezcenne Chwile (w tym od uruchomienia konta punktowego) wykonaj min. jedną płatność kartą.

Płatność kartą wykonać można w sklepie stacjonarnym lub w Internecie za pomocą karty zarejestrowanej w programie lub za pomocą PeoPay (z wykorzystaniem ww. karty; z wyłączeniem transakcji BLIKiem). 

Wykonując płatność, pamiętaj jednak o wykluczeniu:
"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 
wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także (...) wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika oraz z wyłączeniem płatności realizowanych przy pomocy BLIK."

1000 punktów powitalnych ma być naliczone do 14 dni roboczych od dnia spełnienia wszystkich warunków ich otrzymania, a na punkty dodatkowe liczyć można w terminie 30 dni od dnia wykonania płatności kartą. Każdy uczestnik promocji maksymalnie może zdobyć 1000 punktów powitalnych i 2400 punktów dodatkowych (czyli łącznie nie więcej niż 3400 punktów). Punkty mają mieć ważność przez 6 miesięcy. Jeden uczestnik zdobyć może 3400 punktów (bez względu na liczbę posiadanych kart w Pekao).

Jak zapisać się do programu Bezcenne Chwile w Banku Pekao? Rejestracja do programu lojalnościowego Mastercard możliwa jest na stronie bezcennechwile.pl.

💡 Na koniec przypomnę, że Bank Pekao serwuje też kilka innych promocji, dzięki którym zyskać można więcej:


Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):


Przydatne dokumenty:

19 komentarzy:

 1. W PEKAO nie ma 2% dla oszczędności. Przynajmniej w aktualnej edycji promocji konta przekorzystnego. Niestety.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, niestety tym razem promocji oprocentowania nie ma.

   Usuń
 2. Uczulam na to, żeby od razu punkty które dostaniemy zmienić na jakiś kupon, bo regularnie znikają w tym programie. Czas na wykorzystanie to 6 miesięcy, a po dwóch już zniknęły - na dodatek w historii brak odjęcia ich na cokolwiek/przedawnienia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, punkty zniknęły (u mnie przynajmniej widać to w historii). Reklamacja złożona ponad miesiąc temu, tłumaczą się potrzebą jakieś weryfikacji przez Mastercard 😏

   Usuń
 3. czy jak brałam udział w jakiejś wcześniejszej edycji to teraz nie mogę zamówic nowej karty do pekao i skorzytsać z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Do otrzymania Punktów Powitalnych uprawnieni są Uczestnicy, którzy spełnią łącznie poniższe warunki: (...) przed dniem rozpoczęcia Promocji, tj. przed 26.10.2020 r., nie byli Uczestnikami Programu w zakresie dotyczącym Karty Partnera"

   Usuń
 4. Ta promocja ma swoją stronę? Jakoś nie potrafię jej znaleźć, a skądś się musiał wziąć ten regulamin.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nawet 3400 punktów na start - kliknij w zobacz szczegóły.

   https://www.pekao.com.pl/klient-indywidualny/Program-Bezcenne-chwile.html

   Usuń
  2. Organizator promocji przygotował się na rozdanie 50 000 pakietów!

   Usuń
  3. Regulamin promocji dostępny jest na naszej stronie https://www.pekao.com.pl/klient-indywidualny/Program-Bezcenne-chwile.html w zakładce Pliki do pobrania. :)

   Usuń
 5. Coś bardzo opieszale te punkty od Pekao są przyznawane. Minęło 14 dni roboczych a 1000 punktów powitalnych brak.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba nikt nie dostał, ta promocja w Pekao "działa" tylko przez reklamacje. A transakcja wykonana?

   Usuń
  2. Tak transakcja wykonana. Zgłosiłem reklamację (do 28 dni na rozpatrzenie). Co ciekawe dzisiaj wpadło mi 2400 punktów dodatkowych a punktów powitalnych ciągle brak.

   Usuń
  3. U mnie tak samo. Wczoraj wpadło 2400 punktów dodatkowych. Nazwane zostały: "Punkty na start Pekao SA Bezcenne Chwile" i pojawiły się dokładnie 14 dni po pierwszej transakcji (12.11->26.11).
   Być może ktoś coś namieszał i 2400 punktów pojawia się w ciągu 14 dni a 1000 po 30 dniach?

   Usuń
  4. Nie wydaje mi się. U mnie 2400 pkt wpadło 28 dni po transakcji a więc i tak o 2 dni szybciej od regulaminowych 30 dni.

   Usuń
 6. Czy może się zdarzyć tak że zostaną tylko przyznane punkty dodatkowe (2400), bez powitalnych (1000)? Bo ja tak mam...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgłoś reklamację, ja tak zrobiłem i czekam na rozpatrzenie. Ewidentnie jest to błąd po stonie organizatora. Regulamin wyraźnie mówi o tym kiedy i ile punktów zostanie przyznane. Nie powinno być tak, że wpada druga pula puktów a pierwszej brak. I jak widać po komentarzach to nie jest pojedyńczy przypadek, więcej osób ma ten problem.

   Usuń
  2. w jaki sposób zgłosić reklamację?

   Usuń
 7. Też mam podobnie... 2400 już jest, a 1000 brak...

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...