Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj aż 300 zł za Konto 360° i lokatę strukturyzowaną w Banku Millennium

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

2.10.2020

Zyskaj aż 300 zł za Konto 360° i lokatę strukturyzowaną w Banku Millennium

Bank Millennium odpalił nową promocję konta z rekordową premią!

Premia 300 zł za konto i lokatę strukturyzowaną w Banku Millennium
Do wzięcia czeka w sumie 300 zł za otwarcie konta osobistego oraz założenie lokaty strukturyzowanej (na kwotę min. 1000 zł). Ten drugi produkt debiutuje wśród promocji opisywanych na blogu Bankobranie, więc szczególnie wnikliwie mu się przyjrzę.

Precyzyjnie rzecz ujmując, to na uczestników tej promocji czekają 2 bonusy: 200 zł za konto osobiste oraz 100 zł za lokatę strukturyzowaną. Ale to nie wszystko co można uzyskać, stając się klientem Millennium, bo bank przygotował więcej propozycji: 70 zł za otwarcie konta dla dziecka, 300 zł do wydania na Allegro za wyrobienie karty kredytowej oraz - dla przedsiębiorców - do 500 zł za założenie konta firmowego. Jeśli to wszystko połączyć, to robi się grubo ponad 1000 zł do wzięcia. Opis każdej z promocji znajdziesz w podlinkowanych wpisach, a poniżej szczegółowo przyglądam się najnowszej okazji do bankobrania.

300 zł za Konto 360° i lokatę strukturyzowaną


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która:
 • nie posiada, nie współposiada, ani nie dysponuje (np. jako pełnomocnik) jakimkolwiek produktem w Banku Millennium na dzień 1.10.2020 r., 
 • nie uczestniczyła w jakiejkolwiek promocji Konta 360° lub Konta 360° Student z bonusem/nagrodą na start;
  posiadanie kiedyś Konta 360° lub 360° Student bez promocji bądź innego konta (np. Dobrego lub Internetowego), które zostało zamknięte przed 1.10.2020 r. pozwala wziąć udział w niniejszej promocji i zgarnąć premię do 300 zł oraz 
 • nie wnioskuje o żaden produkt w Banku Millennium.

Nagrody. Do zdobycia są dwie nagrody gwarantowane:
 • bonus pieniężny 200 zł za konto osobiste (360° lub 360° Student) oraz
 • bonus pieniężny 100 zł za lokatę strukturyzowaną w Banku Millennium (oczywiście skorzystanie z tego bonusu jest dobrowolne - jeśli ktoś nie chce zakładać lokaty, to może skupić się jedynie na uzyskaniu 200 zł za samo konto osobiste).
Limit wniosków. Promocją objętych będzie pierwszych 1 000 kont otwartych w jej ramach promocji, więc mimo że akcja ma być dostępna do 28.10.2020 r., możliwy jest scenariusz jej wcześniejszego zakończenia.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "300 zł za Konto 360° i lokatę strukturyzowaną":
 • do 28.10.2020 r. złóż wniosek o konto osobiste (360º lub 360º Student) wraz z wydawaną do niego kartą (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony), podając polski numer telefonu komórkowego oraz wyrażając przy tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i w wyżej wymienionym terminie zawrzyj umowę z bankiem oraz
 • do 29.01.2021 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium (dostępną na urządzenia z systemem Android oraz iOS). 
W celu zdobycia bonusu 200 zł za konto osobiste:
 • w listopadzie i grudniu 2020 oraz w styczniu 2021 r. (w każdym z tych trzech miesięcy):
  • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł oraz 
  • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem na dowolną kwotę (ten warunek można więc spełnić też bez wychodzenia z domu, bo liczą się zarówno płatności w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie).

Umowę o konto z bankiem można zawrzeć na kilka sposobów: za pośrednictwem kuriera lub podczas wizyty w banku (po uprzednim złożeniu wniosku o konto przez Internet, bo tylko tak złożone wnioski biorą udział w promocji), lub na selfie (czyli wideo weryfikację). W tym ostatnim przypadku do spełnienia dojdzie jednak jeszcze jeden warunek - najpóźniej do 31.10.2020 r. będzie należało udać się do placówki Banku Millennium w celu złożenia wzoru podpisu.

Z kolei dla zdobycia bonusu 100 zł za lokatę strukturyzowaną:
 • spełnij wyżej opisane warunki dla zdobycia bonusu 200 zł;
 • najpóźniej do 31.10.2020 r. (już po otwarciu konta) za pośrednictwem bankowości internetowej Millennium (po zalogowaniu: Oferta => Nowa Lokata strukturyzowana) zapisz się na subskrypcję lokaty strukturyzowanej na kwotę min. 1000 zł i utrzymaj ją co najmniej do 31.01.2021 r.

Więcej o samej lokacie strukturyzowanej piszę nieco niżej.

Wypłata nagród. Bonus 200 zł (jeśli założysz konto, ale nie skorzystasz z lokaty strukturyzowanej) lub 300 zł (w przypadku spełnienia warunków z kontem i lokatą strukturyzowaną) otrzymasz do 28.02.2021 r. na swe konto w Banku Millennium założone w niniejszej promocji (do tego momentu nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem i nie wycofuj zgód).

Przydatne wskazówki 


Spełniając warunki uzyskania bonusu 200 zł za konto w Banku Millennium, pamiętaj o poniższych wytycznych: 

▶️ By zapewnić wymagany wpływ na konto, wystarczy wykonać przelew z własnego konta w innym banku (nie muszą być to wpływy od pracodawcy). Bank nie uwzględni jedynie przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku). Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić. 

▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje na dowolne, nawet drobne kwoty zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych).

Konto i lokata strukturyzowana w Banku Millennium - prześwietlenie


Tym razem w promocji pojawił się nowy produkt w postaci lokaty strukturyzowanej, więc spieszę z wyjaśnieniami czym ona jest, jak działa i na co trzeba zwrócić szczególną uwagę (bo choć w nazwie jest określenie 'lokata' to ten produkt znacznie różni od standardowej lokaty bankowej).

Lokata strukturyzowana to połączenie depozytu z inwestycją. Z tą jednak różnicą, że nie ryzykujemy utraty kapitału (o ile środki nie zostaną wypłacone przed upływem umownego terminu zakończenia lokaty strukturyzowanej). Tu kapitał jest bowiem gwarantowany w 100%. Zysk z lokaty strukturyzowanej nie jest jednak gwarantowany (jak na "zwykłej" lokacie bankowej ze stałym oprocentowaniem), bo bardziej jest to zakład z bankiem o osiągnięcie pewnego założenia. A często jest to pewna loteryjność - więcej wyjaśnię za chwilę, na przykładzie konkretnej lokaty strukturyzowanej którą aktualnie można założyć w Banku Millennium.
💡 Jak działa lokata strukturyzowana? Jak to możliwe, że lokata strukturyzowana bez ryzyka wpłaconego kapitału daje możliwość większego zysku niż standardowa lokata? Wpływ na to ma konstrukcja produktu (dba o to zarządzający produktem). Z wpłacanych środków część (niezbyt duża) inwestowana jest w ryzykowne instrumenty finansowe, które dają potencjał większego zarobku, a pozostała kwota lokowana jest w bezpieczny sposób, by wypracować zyski pokrywające część kwoty przeznaczonej na agresywną inwestycję. Po umownym okresie ta część ma w pewny sposób wypracować kwotę równą gwarantowanemu kapitałowi lokaty strukturyzowanej (by klient mógł odzyskać swoje pieniądze w gwarantowanym zakresie).

Uproszczony schemat działania lokaty strukturyzowanej przedstawia poniższa grafika: 

Jak działa lokata strukturyzowana?

Można by rzec, że to produkt idealny dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo ulokowanych oszczędności, a z drugiej strony chcą jednak zyskać więcej, niż na standardowej lokacie bankowej (aczkolwiek nie ma gwarancji tego zysku z lokaty strukturyzowanej).

Środki zdeponowane na lokacie strukturyzowanej w Banku Millennium na szczęście obejmuje Bankowy Fundusz Gwarancyjny, który chroni oszczędności do równowartości 100 tys. euro (to plus tej oferty, bo swego czasu było wiele lokat strukturyzowanych "opakowanych" w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe, a tam zakres gwarancji był zupełnie inny ze względu na brak BFG).

Lokata strukturyzowana Niemiecka Siła I w Banku Millennium


Teraz czas przyjrzeć się konkretnemu produktowi - temu, który należy założyć w Banku Millennium na potrzeby promocji z bonusami do 300 zł. To lokata strukturyzowana Niemiecka Siła I.

Okres inwestycji to 3 lata: od 3.11.2020 do 3.11.2023 r. Maksymalne oprocentowanie jakie będzie można uzyskać za ten okres to 10,49%, czyli uśredniając niespełna 3,5% w skali roku. Jakikolwiek zysk zależy jednak od spełnienia założenia, które zostało przyjęte na potrzeby tej lokaty strukturyzowanej. A tym założeniem jest ograniczony wzrost niemieckiego indeksu giełdowego DAX. A tym założeniem jest to, że w okresie 3 lat inwestycji wartość wskaźnika (wyrażonego w punktach indeksu DAX) nie będzie wyższa, ani równa 135% poziomu, do którego będzie się trzeba odnieść (ostatecznie porównywany będzie poziom z dnia 31.10.2023 wobec 3.11.2020 r.).

Oprocentowanie lokaty zostanie zaś obliczone jako wynik działania: 
(WARTOŚĆ KOŃCOWA ÷ WARTOŚĆ POCZĄTKOWA -1) × 30%


Przyjmijmy zatem przykładowo, że wartość początkowa indeksu wyniesie 13 000 punktów (tyle będzie miał DAX na koniec sesji z 3.11.2020 r.), a końcowa 17 000 punktów (czyli na koniec sesji 31.10.2023 r.). To dałoby wzrost indeksu DAX o 30,7%, co oznaczałoby zmieszczenie się we wskazanym przedziale maksymalnego wzrostu. I oznaczałoby zysk dla klienta, ale nie o 30,7%, ale pomnożony przez 30%. Dla klienta, posiadacza lokaty strukturyzowanej Niemiecka Siła I, wyszłoby więc 9,21%, czyli 3,07% w skali roku. 

Byłoby więc całkiem fajnie, konfrontując to z oprocentowaniem jakie obecnie dają lokaty czy konta oszczędnościowe. Ale to scenariusz optymistyczny, a okres inwestycji jest jednak długi, więc wiele w tym czasie może się wydarzyć. I tak posiadacz lokaty strukturyzowanej Niemiecka Siła I nie zyska nic, jeśli DAX w tym czasie spadnie (czyli po trzech latach będzie miał mniej niż 13 000 punktów, bazując na powyższym przykładzie). Zysku dla klienta nie będzie też żadnego, jeśli w dowolnym momencie trwania inwestycji, DAX na koniec którejkolwiek sesji będzie miał 17 550 lub więcej punktów.

Opłata za przedterminową wypłatę środków z lokaty strukturyzowanej. Nawet jeśli sporo przed upływem umownego, 3-letniego okresu inwestycji, dojdzie do tego, że będzie pewnym brak zysku (czyli na naszym przykładzie DAX osiągnie min. 17 550 punktów), to środki nadal będzie trzeba trzymać na lokacie. Za wcześniejszą wypłatę przyjdzie bowiem ponieść opłatę manipulacyjną. Mowa o tym już w regulaminie promocji:

"Lokata strukturyzowana jest produktem obarczonym ryzykiem inwestycyjnym i wiążącym się z dłuższym okresem inwestowania. Zerwanie lokaty strukturyzowanej po dacie zakończenia subskrypcji, a przed datą końca inwestycji (zapadalności) powoduje obowiązek uiszczenia opłaty manipulacyjnej. Okres zapadalności lokaty strukturyzowanej oraz wysokość opłat manipulacyjnych określają jej Warunki Jakakolwiek decyzja inwestycyjna powinna zostać podjęta na podstawie informacji zawartych w Warunkach lokaty strukturyzowanej oraz Dokumencie zawierającym kluczowe informacje (KID)"

Na wysokość opłaty wpływ ma moment ewentualnego przedterminowego wycofania środków.

Zerwanie Lokaty Strukturyzowanej w okresie:

Wysokość opłaty manipulacyjnej

Od 03.11.2020 r. do 15.02.2021 r. włącznie

4,00% kwoty lokaty

Od 16.02.2021 r. do 17.05.2021 r. włącznie

3,75% kwoty lokaty

Od 18.05.2021 r. do 12.08.2021 r. włącznie

3,50% kwoty lokaty

Od 13.08.2021 r. do 11.11.2021 r. włącznie

3,25% kwoty lokaty

Od 12.11.2021 r. do 09.02.2022 r. włącznie

3,00% kwoty lokaty

Od 10.02.2022 r. do 11.05.2022 r. włącznie

2,75% kwoty lokaty

Od 12.05.2022 r. do 09.08.2022 r. włącznie

2,50% kwoty lokaty

Od 10.08.2022 r. do 07.11.2022 r. włącznie

2,25% kwoty lokaty

Od 08.11.2022 r. do 30.01.2023 r. włącznie

2,00% kwoty lokaty

Od 31.01.2023 r. do 04.05.2023 r. włącznie

1,75% kwoty lokaty

Od 05.05.2023 r. do 03.08.2023 r. włącznie

1,00% kwoty lokaty

Od 04.08.2023 r. do 02.11.2023 r. włącznie

0,50% kwoty lokaty

Generalnie nie jest więc więc źle, bo nawet utrzymując lokatę jedynie do czasu wymaganego regulaminem promocji (czyli do 31.01.2020 r., by zdobyć bonus 100 zł) i zrywając ją np. 16.02.2021 r. trzeba będzie się liczyć ze stratą 37,50 zł (z tytułu opłaty manipulacyjnej) od zainwestowanej kwoty 1 000 zł. Na czysto, w krótkim czasie - dzięki bonusowi 100 zł - i tak się da zyskać 62,50 zł (plus 200 zł za samo konto osobiste).


Konto 360º i 360º Student w Millennium - prześwietlenie


W promocji z premią 200 zł za konto i 100 zł za lokatę strukturyzowaną otworzyć można Konto 360º lub 360º Student. Pierwsze z nich dostępne jest dla każdej osoby pełnoletniej. Drugie jest zaś propozycją skierowaną do osób w wieku 18-26 lat (i to właśnie wiek klienta jest kluczowym kryterium, bo choć nazwa konta sugeruje coś innego, to bank nie sprawdza czy posiadacz konta jest studentem). 

Konto 360º otwierane i prowadzone jest za 0 zł, jeśli co miesiąc spełnisz łącznie 2 warunki: wykonasz 1 płatność (na dowolną kwotę) za pomocą karty wydanej do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł. W praktyce więc te wytyczne pokrywają się z warunkami promocji niezbędnymi do zgarnięcia premii 200 zł 🙂 Ich spełnienie zwolni Cię też z opłaty za kartę wydaną do konta oraz za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to, do jakiego banku czy instytucji należy urządzenie). Bank nie pobiera też opłat za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej, więc w praktyce wszystko co najważniejsze przy koncie osobistym jest w tym przypadku za 0 zł.

Konto 360° Student - tu w zasadzie jest jeszcze prościej, bo konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli miesięcznie wykonasz minimum jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem. W przypadku tego konta regularne wpływy nie są wymagane (acz pamiętaj o zapewnianiu wpływów na potrzeby uzyskania premii 200 zł).

Do wzięcia udziału w promocji z bonusami do 300 zł za konto i lokatę strukturyzowaną w Banku Millennium uprawniają wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji. Wtedy umowę z bankiem zawrzeć można na jeden z poniższych sposobów:
 • na selfie, czyli online, bez wychodzenia z domu - wniosek o konto musisz składać na smartfonie bądź tablecie (w czasie składania wniosku będzie należało postępować zgodnie z pojawiającymi się komunikatami - będzie trzeba m.in. zrobić sobie zdjęcie, tzw. selfie) lub
 • za pośrednictwem kuriera - ta opcja dostępna jest zarówno we wniosku składanym za pomocą smartfona lub tabletu, jak i w przypadku wnioskowania o konto na komputerze (pod koniec dostępności promocji lepiej wybrać inny sposób zawarcia umowy - selfie lub wizytę w placówce - bo warto zwrócić uwagę, że w tej promocji do 28.10. nie wystarczy złożenie wniosku, ale trzeba też zawrzeć umowę), lub
 • w wybranej przez siebie placówce Banku Millennium - w tej sytuacji pamiętaj, by doradcy w banku zasygnalizować, iż wniosek został już złożony przez Internet i teraz zależy Ci wyłącznie na jego finalizacji (czyli podpisaniu umowy), by wziąć udział w promocji z bonusami do 300 zł; warto tego dopilnować, by pracownik banku nie przyjmował kolejnego wniosku (bo ten złożony w oddziale nie będzie uprawniał do premii).

Przydatne dokumenty:

34 komentarze:

 1. Można połączyć z programem poleceń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie. W regulaminie powyższej promocji można znaleźć zapis:

   "Każda promocja organizowana przez Bank jest odrębna i realizowana na podstawie odrębnego regulaminu. Promocje polegające na sprzedaży premiowej Kont organizowane przez Bank nie podlegają łączeniu, chyba, że regulamin danej promocji stanowi inaczej"

   Podobne zapisy są w programie poleceń. Ponadto nie jest to możliwe technicznie - wniosek o konto z premią do 300 zł musi być złożony na stronie promocji, a tam nie ma możliwości podania kodu polecenia (program poleceń ma swoją odrębną stronę).

   Usuń
 2. Ulokowanie 1000 zł na 3 miesiące dla zysku 60 zł (bonus 100 zł - opłata 40 zł) to zwrot jak na lokacie z oproc. 29,7% w skali roku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć,
  Jest nowa promocja w Getin "Bonus za wynagrodzenie na prostych zasadach w Oddziałach-edycja II" gdzie za wpływy "wynagrodzenia" przez dwa kolejne miesiace w wys.2,5 tys zł (Może też być przelew z innego bank z konta np. małżonka/ki) i min
  jednej płatności kartą wydaną do konta (nie trzeba tych środków utrzymywać) można zgarnąć 2× 50 zł :) Środki wpłyną na konto Skarbonka.
  Ja i mąż skorzystamy wiec do budzetu wpadną kolejne 2 stówki.
  Promocja obowiązuje od 1.10.2020 do 31.12.2020.

  pozdrawiam, Beata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest promocja dla nowych klientów, czy też dla obecnych?

   Usuń
  2. Można linka do oferty?

   Usuń
  3. A czy to przypadkiem nie jest promocja na zatrzymanie klienta?

   Usuń
  4. Mam tylko w formie papierowej, w oddziale banku zaproponowano taką promocję i skorzystaluśmy.
   Spróbuje zrobić zrzuty, jeśli bedą czytelne to umieszczę tutaj :)

   pozdrawiam Beata

   Usuń
  5. Dla obecnych :)

   pozdr,Beata

   Usuń
  6. No lepsze wyjść nie chciały..oto zrzuty do promocji "Bonus za wynagrodzenie na prostych zasadach w Oddziałach- edycja II"

   https://naforum.zapodaj.net/ac22dd0559b0.jpg.html

   https://naforum.zapodaj.net/7c0259ffa72c.jpg.html

   https://naforum.zapodaj.net/1de695874457.jpg.html

   pozdrawiam Beata

   Usuń
  7. Ale to nie jest oferta Millennium tylko Getin Noble, który ma dość nadszarpniętą opinię m.in. za agresywne namawianie nieświadomych ludzi w struktury :)

   Usuń
 4. Co prawda nie znam nikogo, kto nie otwierał by jeszcze Konta 360° jednak kto powiedział, że struktury już pogrzebano?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś jak miał człowiek 3% z lokaty kontra 0 lub 5% na strukturze to wybierał lokatę. Teraz jest 0,1% vs 0-3%.

   Usuń
  2. To zależy kiedy było to mityczne 'kiedyś' - mnie namawiali na strukturę opartą na notowaniach kursu €/PLN na co jako klient nie miałem absolutnie żadnego wpływu. Oczywiście podziękowałem :)

   Usuń
 5. Bank millenium zmienia warunki kont przejętych z euro bank nie będzie zwrotów płatność karta z euro bank

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, jest już wpis o tym: "Bank Millennium wygasza program "Codziennie zyskuję" dostępny dla byłych klientów Eurobanku". Aczkolwiek fakt, że się już trochę "ukrył", bo choć świeży (z 30.09.), to ostatnio jest tyle nowych wpisów, że znajduje się już na pozycji nr 16 (na końcu drugiej podstrony z najświeższymi wpisami).

   Usuń
 6. czy dobrze rozumie? Jesli dzis zamknalbym konto i karte, a jutro zlozyl wniosek o nowe konto to zgarnalbym premie{ oczywiscie po spelnieniu warunkow pozostalych}

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z promocji wyklucza posiadanie jakiegokolwiek produktu w Millennium na dzień 1.10.2020 r. Zatem na tę promocję nie da się załapać.

   Zamknięcie konta teraz daje nadzieję na udział w kolejnej promocji (o ile warunki będą takie same; ale one obowiązują już od dłuższego czasu, więc jest to wielce prawdopodobne).

   Usuń
 7. Czy złożony wniosek o konto ( w promocji do 30 wrzesnia) nie skutkujacy podpisaniem umowy dyskwalifikuje do skorzystania z bieżącej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, złożony wcześniej wniosek niestety nie pozwala wziąć udziału w tej promocji.

   Usuń
 8. Czy można założyć samo konto bez lokaty i wtedy wpadnie 200 zł?

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy obecni klienci zakładając tą lokatę strukturyzowaną dostaną bonus 100 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie. Bonus 100 zł za lokatę strukturyzowaną przewidziany jest wyłącznie dla osób zakładających konto w wyżej opisywanej promocji.

   Usuń
 10. Czy jeśli posiadałam oprocentowanie promocyjne konta na 3 m-ce w Millennium na początku roku ,a konto zlikwidowałam w lipcu ,to mogę wziąć udział w promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to promocja konta oszczędnościowego. jeśli nie miałeś promocji konta osobistego to się łapiesz.

   Usuń
 11. Cześć, czy jest jakaś informacja, że pula 1000 nagród jest jeszcze dostępna lub została już wyczerpana?
  DobMat

  OdpowiedzUsuń
 12. witam, jak sprawdzić czy poprzednie moje konto, które zamknęłam w lipcu 2000 r., ale otworzyłam daaaawno temu, było otwarte w promocji? Infolinia nie pomogła :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. * zamknęłam w lipcu 2020 r.

   Usuń
  2. Jak otwierałeś ponad 5-6 lat temu to raczej mało prawdopodobne żeby było w promocji.

   Usuń
 13. Jak dzisiaj złożę wniosek to mogę od razu iść do oddziału podpisać? Będą tam już to mieć czy muszę czekać na jakąś informację (SMS/tel)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz już iść. Ale zaznacz że wniosek już jest złożony. Znajdą go w systemie.

   Usuń
 14. Założyłam dwa oddzielne konta w Millennium (na siebie i na męża), żeby móc skorzystać z tej promocji. Mąż dostał nagrodę 300zł, a ja nie... Według pracownika banku nie założyłam konta przez dedykowaną stronę promocji. Skoro mężowi założyłam dobrze, to nie sądzę, żebym u siebie miała popełnić taki błąd. Jest jakaś możliwość, aby to sprawdzić? Proszę o pomoc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakby co to dzisiaj otrzymałam informację, że bank rozpatrzył pozytywnie moje zgłoszenie i dostałam premię. Także spoko bank :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...