Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 350 zł do Decathlonu + piłka tenisowa do wzięcia za konto w BNP Paribas

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

20.10.2020

350 zł do Decathlonu + piłka tenisowa do wzięcia za konto w BNP Paribas

BNP Paribas odpalił nową promocję swego konta osobistego.

Promocja "Krótka piłka": 350 zł do Decathlonu za konto w BNP Paribas
Promocja bez wątpienia nawiązuje do niedawnego sukcesu Igi Świątek, bo jedną z nagród jest piłka tenisowa, a BNP Paribas jest sponsorem tenisa (w tym m.in. turnieju Rolanda Garrosa wygranego przez polską tenisistkę). No i oprócz tej piłki można zyskać 350 zł do wydania w sklepie sportowym.


💡 Na wstępie przypomnę jednak, że dostępna jest też alternatywna promocja konta w BNP Paribas, w której do wzięcia czeka premia pieniężna 275 zł + bon 100 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

[Promocja "Krótka piłka" została zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Krótka piłka": 350 zł do Decathlonu od BNP Paribas


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie posiada i w okresie 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie dotyczy także współposiadaczy kont.

Regulamin promocji nie wyklucza osób będących stroną umowy o produkty w BGŻ Optima.

Nagrody. W promocji do wzięcia czekają nagrody o łącznej wartości 356 zł - konkretnie są to 3 bony (o wartości 150, 100 i 100 zł) do wykorzystania w sklepach Decathlon oraz piłka tenisowa (o wartości 6 zł - taką wskazano w regulaminie promocji). Bony do Decathlonu mają być ważne do 31.12.2021 r.

Limit rejestracji. Promocja "Krótka piłka" przewidziana została maksymalnie dla 750 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagród (oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej). Z udziałem w promocji warto się więc pospieszyć.

Zasady akcji "Krótka piłka"


By wziąć udział w promocji:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 28.10.2020 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 13.11.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej oraz aktywuj kartę wydaną do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 13.11.);
 • w listopadzie i grudniu 2020 oraz w styczniu 2021 r. (w każdym z tych trzech miesięcy):
  • wykonaj minimum jeden przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej GOmobile (na dowolną kwotę; może to być przelew na własne konto w innym banku) oraz
  • wykonaj co najmniej 5 płatności BLIKiem na dowolne kwoty (mogą, ale nie muszą to być płatności w sklepach Decathlon).

  Za spełnienie warunków promocji w listopadzie otrzymasz bon do Decathlonu o wartości 150 zł oraz piłkę tenisową. Z kolei za spełnienie warunków promocji w grudniu i styczniu będą przysługiwać bony po 100 zł (po jednym za każdy miesiąc). Łącznie więc da się uzbierać bony o wartości 350 zł.

  Warunkiem uzyskania każdej kolejnej nagrody jest spełnienie warunków uzyskania nagrody poprzedniej. Przykładowo: by zdobyć bon o wartości 100 zł za spełnienie warunków w grudniu, uprzednio w listopadzie musisz spełnić warunki zgarnięcia pierwszej nagrody: bonu 150 zł oraz piłki tenisowej.

  Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


  O przyznaniu kolejnych nagród, organizator promocji powiadomi Cię mailowo (wiadomości przyjdą z adresu pilka@bnpparibasplus.pl):
  • do 18.01.2021 r. o przyznaniu bonów o wartości 150 i 100 zł oraz piłki tenisowej (łącznie za spełnienie warunków w listopadzie i grudniu) oraz
  • do 24.02.2021 r. o przyznaniu bonu o wartości 100 zł (za spełnienie warunków w styczniu).

   Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować - do 24.01.2021 r. koniecznym będzie zalogowanie na stronie promocji (dane do logowanie otrzymasz mailem) w celu podania adresu korespondencyjnego do przesłania piłki tenisowej.

   Bony do Decathlonu otrzymasz w formie kodów, które organizator promocji prześle Ci SMS-em: do 31.01. (150 i 100 zł) oraz do 28.02.2021 r. (100 zł).

   Ważne wskazówki dla uczestników promocji "Krótka piłka"


   Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

   ▶️ Przelew jaki należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

   ▶️ Płatności BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym przypadku chodzi o transakcje z wykorzystanie 6-cyfrowego kodu BLIK generowanego w aplikacji mobilnej. Na potrzeby promocji nie zaliczą się wypłaty BLIKiem z bankomatów, ani przelewy na telefon.

   ▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności BLIKiem, które zostaną wykonane w miejscach, gdzie terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod wskazujący dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
   - 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

   Lista z pozoru wydaje się długa, ale w praktyce bankowi najpewniej zależy tylko na tym, by wyeliminować płatności w miejscach, gdzie można zrobić większy obrót często bez faktycznego robienia zakupów. Płatności można za to realizować w różnych sklepach (spożywczych, monopolowych i innych), marketach, drogeriach, aptekach, punktach gastronomicznych czy na stacjach paliw. Jeśli nie wiesz, sprawdź: gdzie płacić BLIKiem?

   ▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu nagród, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

   Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - szczegóły oferty


   Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste z oferty BNP Paribas. Jego główne cechy to:
   • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
   • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
   • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

    Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat); 

    Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

    Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

   Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę (BLIK w tym względzie nie zastąpi płatności kartą).

   Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją "Krótka piłka" możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

   Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

   💡 A na koniec dodam, że jak już otworzysz konto w powyższej promocji (najlepiej zachować taką kolejność), to później możesz też zgarnąć od BNP Paribas 300 zł w bonach Allegro za kartę kredytową.

   Przydatne dokumenty:

   17 komentarzy:

   1. Bony da się łączyć?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie wiem jak w sklepie internetowym ale w stacjonarnym da się.

     Usuń
    2. Tak, można łączyć. W regulaminie kart podarunkowych Decathlonu jest zapis: "W czasie jednej transakcji w sklepie stacjonarnym Klient może zrealizować maksymalnie 6 Kart Podarunkowych. W czasie jednej transakcji na decathlon.pl - maksymalnie 10 Kart Podarunkowych".

     Usuń
   2. Po zarejestrowaniu do promocji link z maila jak i link na stronie promocji do wniosku o otwarcie konta nie działa tzn. otwiera stronę ale czystą "białą". Na nic odświeżanie czy oczekiwanie na załadowanie.
    Ktoś miał taki problem?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. U mnie pomogło wyłączenie Adblock'a.

     Usuń
    2. Dzięki, ale już założyłem konto przez stronę główną. Pospieszyłem się i teraz nie wiem czy w ogóle skorzystam z promocji... Czy ktoś wie czy to był główny warunek by skorzystać z promocji to należy złożyć wniosek z linku?

     Usuń
    3. Wnioski złożone w inny sposób niż za pomocą linku, który dostępny jest po rejestracji na stronie promocji (lub alternatywnie w mailu potwierdzającym rejestrację) nie biorą udziału w promocji. To jedna z podstawowych zasad brania udziału w tego typu promocjach.

     A dlaczego ma to takie znaczenie? Banki wszystko sobie kalkulują i wiedzą co ile je kosztuje. Z tego względu promocje najczęściej nie są dostępne w placówkach czy nawet na stronie internetowej banku, bo tam trafiają przede wszystkim obecni klienci albo nowi, którzy jednak już w jakiś inny sposób zostali do tego zachęceni - np. reklamą w tv, a dla banku to też koszt; zatem podwójnie płacić (telewizji i klientowi) bankowi się nie opłaca.

     Na chwilę obecną rozwiązania są dwa: anulowanie wniosku (jeśli jeszcze nie została zawarta umowa, a przypomnę, że podpisuje się ją SMSem; anulowanie powinno udać się na infolinii) albo (jeśli umowa jest już podpisana) odstąpienie od niej (co jest możliwe w ciągu 14 dni od zdalnego zawarcia umowy; nie należy tego mylić ze "standardowym" wypowiedzeniem) - wtedy po zamknięciu konta, kolejny wniosek powinien przejść i kwalifikować do promocji (pod warunkiem właściwego złożenia).

     Usuń
    4. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Napisałem pod adres mailowy dot. promocji o tym błędzie i opisałem sprawę. Zobaczę co odpiszą i odpowiednio zareaguję. Dzięki jeszcze raz za wyjaśnienia.

     Usuń
   3. Czy są jakieś promocje obecnie dostępne dla klientów banku co zamknęli konta 3-4 miesiące temu? Chodzi mi o banki typu bnp paribas, millenium, santander, ing, pko bp, pko sa... we wszystkich zamknęłam konta na przestrzeni 3-4 miesięcy temu i szukam jakiejś nowej promocji, ale wszędzie albo długi okres wypowiedzenia umowy albo eliminuje mnie fakt, że brałam udział w promocji. Może coś pominęłam i mi podpowiecie?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W chwili obecnej nie ma żadnej promocji z tak krótkim okresem wykluczenia. Najkrótsze karencje jakie się zdarzają, to 12-15 miesięcy (w promocjach - nazwijmy to - regularnie się powtarzających). Są jednak wyjątki - zdarzają się okazje, gdy ten okres wykluczenia jest króciutki (nawet kilkudniowy). W tym roku było już tak z promocją kont w Santander Banku i BNP Paribas oraz karty kredytowej w Citibanku.

     Z promocji, do których może się załapiesz, sprawdź promocję z premią 150 zł za CitiKonto (sugeruję ją, bo w tym banku dość dawno nie było promocji konta, więc może jest szansa tam się załapać).

     Usuń
   4. Tia, korty i siłownie pozamykane, a ci wyjeżdżają z piłką tenisową. Gratuluję pomysłu na bonus!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Piłeczce nic się nie stanie. A nie zawsze Polka wygrywa Wielkiego Szlema.

     Usuń
   5. Czy jako pracownik banku (centrala, nie oddział) mogę wziąć udział w promocji?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zainteresowałeś mnie tym, bo tez jestem pracownikiem. Zazwyczaj są wykluczenia ale przeczytałem regulamin od deski do deski i wychodzi, że tu można brać udział :)

     Usuń
    2. Tez właśnie nic w regulaminie nie znalazłem co trochę mnie zaskoczyło. Warto spróbować w takim razie

     Usuń
   6. czy jesli jestem klientem banku bo mam kredyt mieszkaniowy od 10 lat to moge brac udzial w tej promocji vzy jednak jestem strona umowy ramowej? nie umiem zinterpretować tego zapisu☹️

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jak nie masz konta to możesz brać udział.

     Usuń

   Aktualnie najpopularniejsza promocja:

   Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

   Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...