Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon 100 zł do Smyka lub Empiku za konto dla dziecka w PKO BP (+ pół roku Canal+ za darmo dla rodzica)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.10.2020

Bon 100 zł do Smyka lub Empiku za konto dla dziecka w PKO BP (+ pół roku Canal+ za darmo dla rodzica)

Największy bank w Polsce odpalił promocję premiującą otwarcie konta dla dziecka.

Promocja "Z dziećmi warto się liczyć" w PKO BP
Na tych którzy założą dla swej latorośli PKO Konto Dziecka lub PKO Pierwsze Konto do wzięcia czeka bon o wartości 100 zł do wykorzystania w Smyku lub Empiku (w zależności od wieku dziecka).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w PKO BP.]

Jeśli jako osoba pełnoletnia nie masz jeszcze konta w PKO BP, to jest okazja ku temu, by to zmienić, bo można uzyskać aż pół roku dostępu do Canal+ za darmo za Konto za Zero (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe prześwietlenie promocji). A z tym kontem można otworzyć sobie drogę do skorzystania z poniższej promocji kont dla niepełnoletnich.

Promocja "Z dziećmi warto się liczyć": odbierz bon 100 zł

Dla kogo promocja? Konto objęte promocją można założyć jedynie dziecku, które dotąd nie posiadało PKO Konta Dziecka, ani PKO Konta Pierwszego w PKO BP. 

Rodzic dziecka na dzień wydania nagrody przez bank musi posiadać konto osobiste w PKO BP (z wyłączeniem Kont Inteligo) z aktywnym dostępem do bankowości iPKO oraz wyrażone zgody na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (w tym handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.

Nagroda. Do wzięcia czeka:

 • bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Smyk (do wykorzystania w sklepach stacjonarnych lub w sklepie internetowym) - to nagroda dla otwierających PKO Konto Dziecka, czyli dla dzieci, które nie ukończyły 13. roku życia) lub
 • bon o wartości 100 zł do wykorzystania na Empik.com - dla otwierających PKO Konto Pierwsze dla dziecka w wieku 13-18 lat.


Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 18.10.2020 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród. A bank przygotował 1000 bonów do Smyka oraz 1000 bonów do Empiku. I choć promocja wystartowała już 18.09., to wszystko wskazuje na to, że jest niezmiennie dostępna - w regulaminie promocji mowa bowiem o tym, że w przypadku wyczerpania nagród, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji. Póki co takiego komunikatu nie ma. Ponadto najwyraźniej bank dotąd jakoś szczególnie nie promował tej akcji, bo dopiero co się o niej dowiedziałem (za podrzucenie informacji dziękuję Czytelnikowi Pawłowi).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji:

 • najpóźniej do 18.10.2020 r.:
  • w imieniu dziecka zawrzyj umowę o PKO Konto Dziecka lub zawnioskuj o takie konto (jest to możliwe w bankowości internetowej) oraz odrębnie zawrzyj umowę o kartę PKO Junior w formie tradycyjnej (czyli plastiku; wyrobienie naklejki zbliżeniowej nie kwalifikuje do promocji) lub 
  • wyraź zgodę na zawarcie przez małoletnie dziecko umowy bądź zawnioskuj o PKO Konto Pierwsze wraz z wydawaną do niego kartą PKO Ekspres oraz
  • wyraź (jeśli takowej jeszcze nie posiadasz) wspomnianą już zgodę marketingową;
 • do 18.10.2020 r. zarejestruj udział na stronie promocji
 • do 31.10.2020 r. dopilnuj wykonania 2 płatności kartą PKO Junior (dla posiadaczy Konta Dziecka) lub kartą PKO Ekspres wydawaną do Konta Pierwszego.

O przyznaniu nagród decydować będzie kolejność spełnienia powyższych warunków. Jeden uczestnik promocji zdobyć może tylko jedną nagrodę bez względu na liczbę założonych kont. Jeśli więc posiadasz więcej dzieci i dla każdego miałoby być założone konto, to nagroda i tak będzie jedna.

Nagrody od PKO BP mają być przekazane wiadomością w bankowości iPKO w dwóch turach:
 • do 23.10.2020 r. dla osób, które warunki promocji spełnią do 9.10.2020 r. oraz 
 • do 20.11.2020 r. dla tych, którzy warunki promocji zrealizują najpóźniej do 31.10.2020 r.

Do momentu otrzymania nagrody nie zamykaj konta, ani wydanej do niego karty, nie zmieniaj kategorii konta, ani nie wycofuj zgody marketingowej.

Bony (zarówno do Smyka, jak i do Empiku) mają być ważne do 31.05.2021 r.

Konto Dziecka i Konto Pierwsze - prześwietlenie oferty

PKO Konto Dziecka to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla dzieci do 13. roku życia. Jego otwarcie i prowadzenie jest bezpłatne. Za wydanie (i wznowienie) karty PKO Junior bank pobiera opłatę w wysokości 15 zł. Za jej pomocą za 0 zł można wypłacać środki z bankomatów PKO BP. W przypadku wypłat z innych bankomatów prowizja wynosi 5 zł.

PKO Konto Pierwsze to konto osobiste zakładane młodzieży w wieku 13-18 lat. Jego główne cechy to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir (PLN) zlecane w bankowości internetowej; 
 • 0/3,90 zł - opłata miesięczna za kartę PKO Ekspres nie jest pobierana jeśli w danym miesiącu wykonano co najmniej 2 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce i na świecie.

💡 Na koniec przypomnę o innej promocji, dzięki której można zyskać na założeniu konta dla dziecka, a która wystartowała dziś. To propozycja Santander Banku, gdzie do wzięcia czekają bonusy do 250 zł za konto dla dorosłego + po 50 zł za konta dla dzieci.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

15 komentarzy:

 1. Jak już mam konto Za Zero to mogę teraz założyć konto dziecku?

  OdpowiedzUsuń
 2. czy jeśli dziecko ma konto u żony to czy konto załozone przeze mnie będzie się liczyć? ja nie jestem powiązany w żaden sposób z tamtym kontem....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. już na początku artykułu masz odpowiedź: Konto objęte promocją można założyć jedynie dziecku, które dotąd nie posiadało PKO Konta Dziecka, ani PKO Konta Pierwszego w PKO BP.

   Usuń
 3. 15 zł za wydanie karty dla dziecka do 13 roku życia więc nagroda pomniejsza się do 85 zl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieletnie dziecko bez konta to ja żołnierz bez karabinu :)

   Usuń
 4. Czy taki bon do Empiku trzeba wykorzystać jednorazowo?? Czy można dzielić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takim bonem (a konkretnie kodem) można doładować swe konto w sklepie Empik.com i te środki można wykorzystywać przy wielu zakupach (aż do wykorzystania salda środków).

   Usuń
 5. Przeczytałem ten regulamin - gdzie jest zapis, że "które dotąd nie posiadało PKO Konta Dziecka, ani PKO Konta Pierwszego w PKO BP" - nie mogę go namierzyć.

  Czy jeśli w 2017 dziecko miało konto, które zostało zamknięte to mogę wziąć udział w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozdział 3. Definicje ust. 7, pkt 11

   Usuń
  2. Dokładnie o ten zapis chodzi. A brzmi on:

   "Uczestnik Promocji – przedstawiciela ustawowego osoby małoletniej, która do dnia poprzedzającego Okres Promocji nie była posiadaczem Konta."

   Z kolei Konto (zapisane wielką literą, więc wcześniej musi być zdefiniowane) to:

   "– rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy pod nazwą „ PKO Konto Dziecka” przeznaczone dla dzieci, które nie ukończyły 13 roku życia, lub rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy pod nazwą „ PKO Konto Pierwsze” przeznaczone dla dzieci, które ukończyły 13 rok życia a nie ukończyły 18 roku życia"

   Usuń
 6. Odpowiedzi
  1. Ja nie dostałem. Jutro piszę reklamację.

   Usuń
 7. Ktoś otrzymał może bon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, w p-wszej turze w październiku.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...