Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Łatwa premia do 160 zł za Konto Mobi w ING Banku Śląskim

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

1.10.2020

Łatwa premia do 160 zł za Konto Mobi w ING Banku Śląskim

Bank z lwem w logo ponownie przygotował promocję swego konta dla osób w wieku 18-26 lat. 

Dziewczyna ze słuchawkami biorąca udział w promocji ING Banku Śląskiego z premią 160 zł za konto Mobi
Do wzięcia czeka premia pieniężna do 160 zł, którą można zgarnąć za otwarcie Konta Mobi i spełnienie bardzo prostych warunków.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

Premia do 160 zł za Konto Mobi


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która w dniu otwarcia konta w niniejszej promocji nie ukończyła jednak 26 lat i co najmniej od 1.07.2019 r. nie posiadała, ani nie współposiadała Konta z Lwem w ING Banku Śląskim (Direct, Komfort, Mobi, Premium, Klasyczne, Student, PRP).
💡 Jeśli masz już więcej lat (co nie pozwali Ci otworzyć Konta Mobi), to sprawdź alternatywną promocję ING Banku Śląskiego - za Konto Direct też czeka premia do 160 zł (to już propozycja dla wszystkich osób pełnoletnich bez górnego limitu wieku).

Nagrody. W promocji do wzięcia jest premia pieniężna w wysokości 100 lub 160 zł (w zależności od warunków jakie spełnisz). Premia wpłynie na konto, więc będzie można ją wykorzystać według własnego uznania (wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel).

Promocja nie dotyczy (co bank podkreśla w regulaminie) kont otwieranych przez system bankowości internetowej Moje ING, a jedynie przez wniosek internetowy (podlinkowany poniżej).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zgarnąć gwarantowaną premię:
 • do 31.12.2020 r. otwórz Konto Mobi w ING Banku Śląskim wraz z jakąkolwiek kartą wydawaną do konta oraz zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej, wyrażając przy tym zgody "na przekazywanie przez Bank, w sposób elektroniczny, informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych";
 • najpóźniej do 31.01.2021 r. wykonaj min. 10 płatności kartą lub BLIKiem (na dowolne kwoty).

Za spełnienie powyższych warunków uzyskasz premię 100 zł. 

By zgarnąć dodatkowe 60 zł, poza spełnieniem warunków uprawniających do uzyskania 100 zł:
 • najpóźniej do 31.01.2021 r.:
  • wykonaj co najmniej 3 płatności BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (te transakcje również mogą być na dowolne kwoty; te transakcje wliczą się do 10 płatności, które wykonać trzeba na potrzeby uzyskania bonusu 100 zł) oraz 
  • załóż min. jeden Cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym założonym w promocji (nieco niżej tłumaczę czym jest taki Cel i jak go założyć);
 • na dzień 31.01.2021 r. na Celu oszczędnościowym posiadaj saldo co najmniej 100 zł.

Cele oszczędnościowe w ING Banku Śląskim to bezpłatna usługa banku pozwalająca na regularne i zautomatyzowane oszczędzanie. Środki z Twego konta osobistego w ING Banku Śląskim będą przelewane przez bank w wyznaczonym terminie (oraz we wskazanej przez Ciebie kwocie i okresie) na rachunek oszczędnościowy. 

By uruchomić Cel oszczędnościowy, po zalogowaniu do bankowości internetowej Moje ING przejdź następującą ścieżkę: Oferta ING => Oszczędności => Cele oszczędnościowe. W czasie zakładania Celu oszczędnościowego wybierzesz na co chcesz oszczędzać oraz wskażesz kwotę, którą planujesz odłożyć lub na kolejnym etapie, ile chcesz wpłacać miesięcznie i przez jaki okres.

Wypłata premii w wysokości 100 lub 160 zł (w zależności od tego, które warunki spełnisz) przewidziana jest do 18.02.2021 r. - do momentu jej otrzymania posiadaj aktywne Konto Mobi wraz z wydaną do niego kartą oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe założone w promocji (bo to właśnie na ten rachunek nastąpi wypłata premii) oraz nie wycofuj zgód marketingowych.

Konto Mobi w ING Banku Śląskim - prześwietlenie


Charakterystyka Konta Mobi - jak to bywa z kontami dla młodych (w tym przypadku dla osób w wieku 18-26 lat) - jest bardzo klarowna:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę Visa zbliżeniową wydawaną do konta; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu. 

Z kolei Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO), którego założenie wraz Kontem Mobi jest wymagane, prowadzone jest za bezwarunkowe 0 zł.  Bank nie pobiera opłat za przelewy wykonywane z OKO na inne własne konto/konta w ING.

By wziąć udział w promocji, wniosek o Konto Mobi należy złożyć przez Internet (do promocji z premią do 160 zł kwalifikują wyłącznie wnioski złożone w taki sposób). A otwarcie konta możliwe jest wówczas na jeden z poniższych sposobów:
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego - należy go wykonać z własnego konta (ale tylko z wybranych banków; może to być: Alior, Bank Pocztowy, BNP Paribas, mBank, Pekao i Santander Bank). Ponadto konto, z którego będzie wykonany przelew 1 zł (bank odda tę kwotę) musiało zostać otwarte z pełną weryfikacją (a więc nie przelewem weryfikacyjnym, a np. poprzez zawarcie umowy w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera). Dane przy tym przelewie (imię, nazwisko, adres) idealnie muszą się pokrywać z tymi, które wpiszesz we wniosku o Konto Mobi
 • za pośrednictwem kuriera - będzie to krótkie spotkanie, bo - z tego co pamiętam, gdy sam zakładałem konto już jakiś czas temu - wystarczą 2 podpisy, więc formalności są ograniczone do minimum;
 • w placówce banku - w tym przypadku pamiętaj zasygnalizować doradcy, iż chodzi właśnie o dokończenie formalności przy wniosku już złożonym, a nie zakładanie konta od początku (bo wówczas nie będzie się ono brało udziału w promocji).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. W definicjach widzę objaśnienie czym jest Przelew na telefon BLIK ale nie ma go w warunkach. Rozumiem że w tej promocji żadnych przelewów robić nie trzeba?

  OdpowiedzUsuń
 2. Po wpisaniu podstawowych danych wyświetla się taki komunikat: "Konto założysz w oddziale". Czy to oznacza, że nie będzie możliwości skorzystania z promocji?

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapłacenie rachunku za telefon blikiem zaliczy się do tych trzech transakcji internetowych? Czy musi być to koniecznie sklep?

  OdpowiedzUsuń
 4. Komuś udało się założyć konto? Weryfikacja przelewem nie przechodzi. Wybierając weryfikację w oddziałe, po wypełnieniu wszystkich rubryk nie mogę przejść dalej ponieważ wyskakuje komunikat: Informacja
  Pole oswiadczenieOtrzymanieAkceptacja jest wymagane.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...