Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Loteria Pekao: samochód BMW i3 oraz bony Allegro do wygrania

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

2.10.2020

Loteria Pekao: samochód BMW i3 oraz bony Allegro do wygrania

Bank Pekao odpalił loterię dla swych klientów.

Loteria Pekao. Wygraj BMW i3. Bądź EKO z Pekao
Do wygrania czeka elektryczny samochód BMW i3 (kosztujący 169 000 zł) oraz 3220 bonów Allegro o wartości 50 zł każdy.

[Loteria zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Udział w loterii wziąć może osoba pełnoletnia posiadająca co najmniej jedną kartę Mastercard lub Maestro (w grę wchodzą karty debetowe, z odroczonym terminem płatności oraz kredytowe) wydane przez Bank Pekao. 

Uczestnikami mogą być zarówno klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące działalność gospodarczą (acz w loterii nie mogą brać udziału osoby prawne i jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej).

Jeśli jeszcze nie jesteś Banku Pekao, to możesz zgarnąć gwarantowany bonus 100 zł za Konto Przekorzystne. A przy okazji obecnym klientom tego banku przypomnę, że też mogą zarobić, bo Pekao płaci 100 zł za skuteczne polecenie (a osoba polecona zgarnia wtedy swoje 100 zł w ramach wspomnianej promocji). Z kolei na przedsiębiorców czeka nawet 1000 zł za konto firmowe.


Loteria Pekao: Wygraj BMW i3. Bądź EKO z Pekao!


By wziąć udział w loterii Pekao: 

 • najpóźniej do 31.12.2020 r. wypełnij formularz rejestracyjny, zaznaczając przy tym znajdujące się tam oświadczenia (wystarczy jedna rejestracja bez względu na liczbę posiadanych kart w Pekao; w terminie 1 dnia od zarejestrowania powinien przyjść mail potwierdzający udział w loterii) oraz
 • płać kartą (dzięki temu będziesz zdobywać kolejne losy, zwiększające szanse w losowaniu nagród; do loterii zaliczać się będą płatności wykonywane od dnia następującego po dniu rejestracji w loterii; ostatnim dniem, z którego transakcje zostaną uwzględniane w loterii będzie 1.01.2021 r.).

Jak zdobywać losy w loterii Pekao?


Losy w loterii bank będzie przyznawał według następujących zasad: 
 • każda płatność kartą debetową (wydaną do konta) Mastercard/PeoPay/Maestro w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie lub aplikacją PeoPay (w tym ostatnim przypadku chodzi o zbliżeniowe płatności aplikacją w sklepach stacjonarnych) da 2 losy; 
 • każda płatność karą kredytową lub kartą z odroczonym terminem płatności zaowocuje uzyskaniem 4 losów. 

Zatem im więcej transakcji, tym większe szanse na wygraną, bo więcej losów można zdobyć. Ale są też ekstra losy w większej liczbie:
 • 100 dodatkowych losów otrzymasz jeśli masz już zarejestrowaną albo zarejestrujesz swą kartę w programie Bezcenne Chwile; 
 • kolejne 100 dodatkowych losów przewidziane jest dla osób, które posiadają kartę kredytową Pekao oraz które w okresie od 2.10.2020 do 1.01.2021 r. wezmą pożyczkę gotówkową w Pekao.

Jeśli chodzi o wykluczenia, to losów nie można zdobyć za niektóre transakcje:
"W Loterii nie są uwzględnianie transakcje płatnicze zwrócone lub anulowane w jakikolwiek inny sposób. W Loterii nie są uwzględniane transakcje zwrotu oraz przelewy środków pieniężnych dokonane w celu: zasilenia portfeli elektronicznych lub zakupu biletów w biletomatach"

Losowanie nagród w loterii Pekao 2020


Codziennie bank ma do rozdania 35 kart podarunkowych Allegro o wartości 50 zł każda. Z kolei w losowaniu finałowym (spośród wszystkich losów zdobytych w całym okresie loterii) wyłoniony zostanie zdobywca nagrody głównej, którą jest samochód elektryczny BMW i3 (jako że wartość tej nagrody to aż 169 000 zł, to bank funduje też nagrodę dodatkową, która będzie równowartością należnego podatku - organizator odprowadzi go do właściwego urzędu skarbowego).

Losowania odbywać się będą co kilka-kilkanaście dni, obejmując za każdym razem 10 losowań po 35 nagród za każdy dzień (terminarz losowań znajdziesz na 5. stronie regulaminu, do którego linkuję na końcu niniejszego wpisu). Losowanie samochodu odbędzie się 20.01.2021 r.

O przyznaniu nagród bank będzie informował mailowo w ciągu 3 dni roboczych od daty losowania - warto będzie bacznie sprawdzać skrzynkę, włącznie ze spamem (zwłaszcza po losowaniu nagrody głównej), bo wtedy w ciągu 72 godzin będzie należało uzupełnić formularz w celu otrzymania nagrody.

Karty podarunkowe Allegro będą przekazywane mailowo, a samochód będzie do odbioru w Warszawie. Dodatkowym warunkiem otrzymania nagrody jest posiadanie karty Pekao w dniu wydania nagrody przez organizatora.
__________

Loteria to nie to samo, co bankobranie, bo nie wiąże się z możliwością zdobycia nagród gwarantowanych. Ale jeśli pojawia się szansa na nagrody bez konieczności ponoszenia kosztów (przy okazji robienia płatności, które i tak by się wykonywało), to szczęścia warto spróbować. Przy okazji przypomnę , że obecnie dostępna jest loteria dla klientów Citibanku.

Przydatne dokumenty:

10 komentarzy:

 1. Można wygrać tylko raz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, można wygrać wielokrotnie... oczywiście mając tyle szczęścia w losowaniach ;)

   Usuń
 2. Jest jakiś limit losów na dzień?

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że jak ktoś ma konto i regularnie płaci blikiem, ale nie ma karty to jest wykluczony.

  OdpowiedzUsuń
 4. A jeśli mam nieaktywowaną kartę i płace peopay?

  OdpowiedzUsuń
 5. potwierdzenia brak to co? rejestracja jeszcze raz ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Natknąłem się na taką informację prasową:

  "Wielka loteria Banku Pekao S.A. rozstrzygnięta. 25-latek z Kielc zwycięzcą samochodu BMW i3

  Aż 8,7 miliona losów za płatności bezgotówkowe dokonane kartami Banku Pekao S.A. zdobyli klienci w wielkiej loterii banku, w której nagrodą główną było BMW i3. Szczęśliwym zwycięzcą jest student z Kielc, klient Pekao od ponad 9 lat. Symboliczne kluczyki do elektrycznego auta wręczył mu Prezes Leszek Skiba. Oprócz elektrycznego auta bank rozlosował także 3220 e-kart podarunkowych Allegro o wartości 50 zł każda."

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...