Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł na karcie podarunkowej Allegro do wzięcia za kartę kredytową w Banku Millennium

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

2.10.2020

300 zł na karcie podarunkowej Allegro do wzięcia za kartę kredytową w Banku Millennium

W Banku Millennium ponownie można wyrobić kartę kredytową w promocji.

I tak jak poprzednio nagrodą jest bon o wartości 300 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro. A z samą kartą Mastercard Impresja można też uzyskiwać zwroty (do 760 zł) za płatności u wybranych partnerów banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Na wstępie informacja najistotniejsza: z promocji karty kredytowej skorzystać mogą wyłącznie osoby posiadające dostęp do bankowości elektronicznej w Millennium (bo tylko tak złożone wnioski uprawniają do uzyskania karty podarunkowej Allegro), więc w praktyce trzeba posiadać (lub dopiero założyć) konto osobiste w tym banku. 

A jeśli takowego konta jeszcze nie masz, to jest okazja je założyć, gdyż do wzięcia jest do 300 zł w bonusach na start (szczegóły uczestnictwa i warunki promocji konta osobistego omawiam w podlinkowanym wpisie). A przy okazji dodam, że jeśli masz niepełnoletnie dziecko, to dodatkowo do zdobycia są też bonusy o wartości 70 zł za otwarcie konta 360° Junior.

Gdy otworzysz konto osobiste w Millennium dla siebie, to uzyskując dostęp do bankowości Millenet (czyli bankowości internetowej i mobilnej Banku Millennium), otworzysz sobie drogę do wyrobienia karty kredytowej w promocji z bonem Allegro o wartości 300 zł, którą omawiam poniżej.

Promocja "Październik z kartą kredytową Mastercard Millennium"


Dla kogo promocja?
 Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2018 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (w tym także wydanej przez Eurobank, który został przejęty przez Millennium) lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.

Nagroda. Do wzięcia czeka karta podarunkowa o wartości 300 zł do wykorzystania podczas zakupów w serwisie Allegro. Otrzymasz ją w formie kodu, który będzie trzeba użyć jednorazowo (nie ma możliwości wielokrotnego wykorzystywania środków) najpóźniej do 28.02.2022 r.

Jak działa karta kredytowa? Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z praktycznym poradnikiem, który przygotowałem dla Czytelników bloga: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. By bliżej poznać zasady działania karty kredytowej, możesz również obejrzeć mój filmik z kanału Bankobranie na YouTube:Z kolei dzięki poniższemu filmikowi dowiesz się, czym jest okres bezodsetkowy, który pozwala korzystać z pieniędzy banku, a mimo to oddawać je bez grosza odsetek:Limit nagród. Choć dostępność promocji została przewidziana do 31.10.2020 r., to warto mieć na uwadze, że akcja może zakończyć się wcześniej. Bank przygotował się bowiem na udział maksymalnie 10 000 osób. Nagrody trafią do osób, które w czasie trwania akcji jako pierwsze złożą wniosek o kartę kredytową (i później oczywiście spełnią pozostałe warunki). 

W przypadku wyczerpania tej (jednak całkiem sporej) puli, o przedterminowym zakończeniu promocji bank ma poinformować na swej stronie internetowej.

Zasady promocji "Październik z kartą kredytową Mastercard Millennium"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć kartę podarunkową Allegro o wartości 300 zł:
 • do 31.10.2020 r. poprzez bankowość internetową lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Banku Millennium złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Impresja lub Millennium Mastercard z limitem co najmniej 3 000 zł albo Mastercard Gold z limitem co najmniej 5 000 zł;

  opcje wniosku przez bankowość lub aplikację są dostępne dla osób z przygotowaną ofertą kredytową; w przypadku braku takowej oferty złóż wniosek kontaktowy o kartę kredytową (także poprzez bankowość lub aplikację);

  (uwaga: w banku Millennium dostępne są też karty kredytowe Visa, ale w promocji z kartą podarunkową Allegro udział biorą wyłącznie karty Mastercard);
 • zawrzyj z bankiem umowę o kartę oraz w listopadzie i grudniu 2020, a także w styczniu 2021 r. (w każdym z tych trzech miesięcy) wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł (w tym również mogą to być płatności za pomocą BLIKa, do którego można podpiąć rachunek karty kredytowej).

  Transakcje kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Pamiętaj jednak unikać kasyn, kasyn internetowych, gier losowych, zakładów bukmacherskich, loterii i totalizatorów, bo od tego typu transakcji Bank Millennium nalicza dodatkową prowizję wynoszącą 3%, min. 7 zł.

  Przekazywanie nagród ma nastąpić za pomocą SMSa do 28.02.2021 r. Do czasu otrzymania nagrody posiadaj kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadaj umowy z bankiem.

  Karta kredytowa w Millennium - szczegóły oferty


  Biorąc udział w promocji "Październik z kartą kredytową Mastercard Millennium" załapiesz się także na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykonasz co najmniej 1 płatność kartą. Po upływie tego okresu będą obowiązywać standardowe warunki - w przypadku karty kredytowej Mastercard Impresja wystarczy wtedy 5 płatności miesięcznie. A o tej karcie wspominam nie bez powodu, bo choć do wyboru bank daje kilka kart kredytowych ze swej oferty, to najciekawszą z nich wydaje się być właśnie karta Impresja. Z nią uzyskiwać można moneyback 5% (nawet do 760 zł rocznie; ograniczenie dotyczy wyłącznie roku kalendarzowego; nie ma limitu miesięcznych zwrotów).

  Zwroty naliczane będą jedynie za płatności kartą wykonywane u wybranych partnerów współpracujących z bankiem. W przypadku karty Impresja są to:
  Deichmann - obuwie, Baldinini, Coccinelle, Francesco Biasia, Marella, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Pennyblack, Pollini, Venezia, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na www.smyk.com), Empik (nie dotyczy zakupów na www.empik.com, empiktravel.pl w Empik school oraz Empik cafe), Apart, Bershka, Massimo Dutti, Oysho, Pull&Bear, Stradivarius, Zara, Zara Home, Uterque (nie dotyczy zakupów w sklepach internetowych), Sony Centre (obejmuje płatności kartą Impresja tylko w salonach Sony Centre) oraz Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Impresja we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line). 

  Bank Millennium wypłaca zwroty na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 10. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.

  Alternatywne promocje 


  Na koniec przypomnę, że dostępne są także promocje innych kart kredytowych. W tym przypadku prym niezmiennie wiedzie Citibank, gdzie uzyskać możesz telefon LG K30 Dual Sim albo darmową pożyczkę do 5000 zł oraz zwroty za płatności do 720 zł. Z kolei w ING Banku Śląskim do wzięcia czeka premia 150 zł.

  Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:  Przydatne dokumenty: 

  26 komentarzy:

  1. Niestety karencja ani drgnie. Tak samo robią jak z kontem osobistym :(

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. No niestety. Ja już konta w Milenium nie mam od 5 lat a ciągle nie mogę wziąć udziału :(

    Usuń
  2. Zasiłek za opieke nad osobą niepełnosprawną nie wlicza sie do dochodu?

   OdpowiedzUsuń
  3. Zamówiłem kartę z promocją 300zl na allegro a przysłali kartę visa która nie jest w promocji. Nie polecam, dramat brak kompetencji w banku

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Napisz reklamację ale sprawdź jeszcze w umowie czy omyłkowo nie było o Visę.

    Usuń
   2. Karta Visa podstawia się jako pierwsza, zauważyłam to w którymś kolejnym kroku, więc może też omyłkowo taką zamowiłeś.

    Usuń
  4. Witam, miał ktoś problem z wypełnieniem tego wniosku o kartę kredytową? Mi zawiesza się na punkcie trzecim,babka z infolinii twierdzi że to wina przeglądarki, próbowałem już kilku innych przeglądarek i na każdej to samo.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. miałem to samo. 3 przeglądarki (opera,firefox,IE),czyszczenie cache, ciasteczek i nic nie pomogło. konsultant na czasie zalecił kontakt z infolinią i tam złożenie wniosku o kartę z zaznaczeniem, że chcę wziąć udział w promocji z powodu problemu technicznego na stronie. tak też zrobiłem. nie minęło 24h a już karta jest dla mnie przygotowywana do wysłania (widzę ją już na moim koncie). reklamacja do bonu allegro będzie rozpatrzona w ciągu 14 dni (choć pewnie szybciej).

    Usuń
   2. Millennium to bezsprzecznie najbardziej pro-kliencki bank na rynku. Amen!

    Usuń
  5. Cześć, czy jest jakieś info czy pula 1000 nagród jest dostępna lub została wyczerpana?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. 10, a nie 1 tys. Nie ma szans żeby się wyczerpała.

    Usuń
  6. Witam.
   Złotówa, jak wypowiedzieć krok po kroku kartę kredytową w Banku Millennium??
   Dziękuję i pozdrawiam.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Przyłączam się do pytania.

    Usuń
   2. Wypowiedzenie można złożyć w placówce lub na infolinii.

    Usuń
   3. Czy wypowiedzenie można składać od razu po skończeniu się promocji? Nie będzie żadnych opłat?

    Usuń
   4. Można. Nie będzie opłat. A nawet będzie promocja utrzymaniowa :)

    Usuń
   5. Promocja utrzymaniowa? Czy możesz wyjaśnić o co chodzi?
    Dziękuję za szybką odpowiedź i pozdrawiam.

    Usuń
   6. Po wypowiedzeniu dzwoni konsultant z infolinii i zachęca by wycofać wypowiedzenie. Oferuje przy tym fajną promocję. Zaczekaj to się dowiesz :)

    Usuń
  7. Czy dostał ktoś już bon?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie. Jeszcze mają ponad 2 tyg.

    Usuń
   2. ja niestety jeszcze nie

    Usuń
  8. Dzisiaj przyszedł SMS z kodem :)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. UWAGA! Przy zamknięciu karty proponują 10% cashback za płatności od 21.02-20.03, przyznawany jest jako spłata salda do dnia 30.04, warto się skusić

    Usuń
   2. Pierwsza twoja rezygnacja? Czy już może kolejna?

    Usuń
  9. Czy ktoś jeszcze czeka na bon?

   OdpowiedzUsuń
  10. Ja jeszcze nie dostałam.

   OdpowiedzUsuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

  Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...