Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł do wydania na Allegro za przetestowanie karty kredytowej BNP Paribas

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

12.10.2020

300 zł do wydania na Allegro za przetestowanie karty kredytowej BNP Paribas

Po dłuższej przerwie BNP Paribas powraca z promocją swej karty kredytowej.

300 zł Allegro za kartę kredytową w BNP Paribas
Do wzięcia czekają nagrody gwarantowane w postaci kart podarunkowych Allegro o łącznej wartości 300 zł. Dobrą wiadomością jest to, że w porównaniu z poprzednią edycją promocji znacznie skrócono okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej z logo BNP Paribas.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Z kartą warto"


Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia, która w okresie od 1.05.2019 r. nie miała zawartej umowy o kartę kredytową w BNP Paribas (wykluczenie obejmuje też posiadaczy kart wydanych przez przejęty Raiffeisen Polbank).

Posiadanie jakichkolwiek innych produktów w BNP Paribas (bądź BGŻ Optima) na szczęście nie wyklucza z uczestnictwa w niniejszej promocji karty kredytowej.

Nagroda. W promocji bank przygotował 3 karty podarunkowe o wartości 100 zł każda, które wykorzystać można podczas zakupów w serwisie Allegro - na wydanie tych środków będzie czas do 31.12.2021 r.

Osoby wyrabiające kartę w promocji objęte będą też zwolnieniem z opłaty za kartę przez okres 12 miesięcy, co sprawia, że udział w promocji jest jeszcze łatwiejszy - kartę można przetestować bez kosztów i przy okazji zdobyć nagrody gwarantowane.

Zasady promocji "Z kartą warto" BNP Paribas


By wziąć udział w promocji i zgarnąć nagrody (3 karty podarunkowe Allegro o wartości 100 zł każda):
 • wypełnij formularz zgłoszeniowy do promocji karty kredytowej; 
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard (wyrażanie zgód marketingowych jest dobrowolne); 
 • najpóźniej do 31.12.2020 r. zawrzyj z bankiem umowę o kartę;
 • w trzech pierwszych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w każdym z tych miesięcy) wykonaj transakcje kartą na sumę min. 900 zł.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunek płatności kartą, otrzymasz kartę podarunkową o wartości 100 zł. Jako że warunki należy spełniać przez 3 miesiące, to i 3 takie nagrody można uzyskać.

Wydanie nagrody przez bank. By uzyskać nagrodę, po otrzymaniu karty należy zarejestrować się na stronie mambonus.pl (nieco niżej wyjaśniam czym jest program "Mam bonus"). 

Każda karta podarunkowa Allegro ma się pojawić właśnie po zalogowaniu na wspomnianej stronie najpóźniej w ciągu 60 dni roboczych od dnia spełnienia wszystkich warunków jej uzyskania, a będzie ją można odebrać (w formie elektronicznej - jako kod do wykorzystania podczas zakupów na Allegro) w ciągu dwóch miesięcy. Do momentu odbioru nagrody posiadaj kartę kredytową w BNP Paribas wyrobioną w promocji.

Ważne wskazówki


Spełniając warunki niniejszej promocji, zwróć uwagę na poniższe kwestie:

▶️ Do sumy transakcji wymaganej na potrzeby promocji bank zaliczy zarówno płatności kartą, jak i przelewy z karty czy wypłaty z bankomatów. Ale w praktyce wykonywać warto tylko płatności kartą, bo w tym przypadku nie ma dodatkowych prowizji, a przy spłacie wykorzystanej kwoty w okresie bezodsetkowym, oddasz taką samą kwotę (i ani grosza więcej, bo wtedy nie są naliczane odsetki).

A przelewów z karty czy wypłat z bankomatów za pomocą karty kredytowej lepiej unikać, bo są bardzo drogie (bank nalicza prowizję 4,9%, min. 10 zł).
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane posiadać karty kredytowej, to więcej o tym jak rozsądnie i bez kosztów z niej korzystać, koniecznie sprawdź krótki poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać

▶️ Na potrzeby promocji płatności kartą można realizować w punktach handlowo-usługowych i/lub w sklepach internetowych. Do wymaganej sumy transakcji nie zaliczą się jednak płatności zwrócone lub wykonane kartą dodatkową (jeśli takową do swej karty zamówisz, bo takiego wymogu nie ma). Nie będą też uwzględnione transakcje:
"polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług" 

Definicja jest dość skomplikowana, ale w praktyce chodzi o to, że bank nie zaliczy doładowań elektronicznych portfeli umożliwiających szybkie i proste wykonanie płatności kartą (czasem bez faktycznego płacenia za towary czy usługi).

Na potrzeby promocji zaliczą się za to płatności w sklepach stacjonarnych lub internetowych, marketach, lokalach gastronomicznych, kinach, aptekach, drogeriach czy na stacjach paliw.

▶️ Czym jest program MamBonus? Mam Bonus to darmowy program lojalnościowy dla posiadaczy kart kredytowych z logo Mastercard wydanych przez BNP Paribas. Umożliwia wspomniane zbieranie punktów (nie tylko tych w ramach promocji, ale też standardowo za każdą płatność wykonaną kartą), które można wymieniać na nagrody (oprócz wspomnianych wyżej voucherów zakupowych do wyboru są też m.in. bilety do kina oraz nagrody rzeczowe).

▶️ Uczestnictwo w promocji wymaga wspomnianej już rejestracji w programie lojalnościowym "MamBonus". A program ten jest okazją do załapania się na dodatkowe nagrody. Korzystając z karty, zbierać będziesz punkty (wydany 1 zł = 2 punkty), które w dalszej kolejności można wymieniać na nagrody rzeczowe lub vouchery na zakupy.

Już za płatności wykonywane kartą na potrzeby promocji uzbierać możesz co najmniej 5400 punktów. A to nie wszystko, bo jeszcze dojść może 200 punktów za samą rejestrację w programie oraz 5000 punktów powitalnych na start. Otrzymasz je, jeśli w ciągu 60 dni od dnia zawarcia umowy o kartę wykonasz minimum 4 płatności na kwotę co najmniej 50 zł każda. Zatem w prosty sposób zbierzesz co najmniej 10 600 punktów, które wymienisz np. na bilet do kina (w katalogu nagród wycenione na 6495 punktów), kolejną kartę podarunkową Allegro - tym razem o wartości 20 zł (za 6 000 punktów) lub 2 miesięczne pakiety dostępu do Eleven Sport (po 4770 punktów za jeden).

Karta kredytowa MamBonus w BNP Paribas - prześwietlenie oferty


Standardowo BNP Paribas nie pobiera miesięcznej opłaty (w wysokości 9 zł) za kartę kredytową Mastercard Standard, jeśli łączna wartość rozliczonych transakcji kartą w danym, miesięcznym okresie rozliczeniowym (poprzedzającym naliczenie opłaty), wyniesie min. 1 000 zł. Jednakże uczestnicy tej promocji objęci są - wspomnianym - zwolnieniem z pierwszych dwunastu miesięcznych opłat za kartę kredytową

W przypadku woli rezygnacji z karty kredytowej, pamiętaj o zapisie z cennika banku, gdzie pojawia się opłata "za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia". Zatem jeśli postanowisz zamknąć swą kartę, to zaczekaj z tym "chwilkę", aż minie wspomniany okres - w przeciwnym wypadku bank pobierze 25 zł.

Przydatne dokumenty:

99 komentarzy:

 1. Jak mam konto w BNP Paribas to mogę wziąć udział??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z promocji karty kredytowej nie wyklucza posiadanie jakichkolwiek innych produktów w BNP Paribas (poza kartą kredytową). Mając konto, można więc wziąć udział w powyższej promocji.

   Usuń
 2. A czy ktoś posiadając konto w bnp paribas ma ofertę tej karty na klik- do wyklikania w bankowości i wyklikał i naprawdę bez formalności i wizyty w oddziale? (słyszałem że pojawiają sie i w bnp paribas oferty na klik)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie promocji akceptujesz regulamin. W bankowości tego nie ma.

   Usuń
  2. na stronie promocji nie ma akceptacji regulaminu, są tylko zgody na kontakt i przetwarzanie danych

   Usuń
 3. Czy mogę mieć samą kartę bez zakładania konta?

  OdpowiedzUsuń
 4. Korzystam z karty kredytowej BNP i programu Mam Bonus już od dłuższego czasu, więc jeszcze dodam że co miesiąc są promocje które pozwalają na zdobycie dodatkowych punktów.

  W październiku są 2 takie promocje:

  1) 500 punktów za min. 5 transakcji na min. 50 zł każda
  1000 punktów za min. 10 transakcji na min. 50 zł każda
  2000 punktów za min. 20 transakcji na min. 50 zł każda

  2) Dokonaj zakupu na min. 100 zł w sklepach Carrefour, a otrzymasz dodatkowo 500 punktów mamBONUS

  No i jak ktoś ma w planie większe zakupy a do tego ma urodziny w najbliższym czasie to warto zaczekać, bo wtedy podwajają naliczane punkty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mambonus.pl i tam masz taki slajder. Na nim są informacje o promocjach.

   Usuń
 5. jak podpisujemy umowe? sms, kurier, oddział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek i decyzja telefonicznie. Podpisanie umowy w placówce

   Usuń
  2. Wniosek złożony, karta przyznana, umowa do podpisania w placówce.

   Usuń
 6. czy karta Gold też bierze udział w promocji i jest darmowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Także bierze udział i jest darmowa (przez 12 mies.). Później warunki zwolnienia z opłaty za tę kartę są bardziej wymagające.

   Usuń
 7. 900 zł w każdym miesiącu, czy 900 zł to suma transakcji z 3 miesięcy?
  To ma ogromne znaczenie jak się ma do wypełnienia warunki z innych promocji i zbiera się tego już trochę :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności na sumę min. 900 zł należy wykonać w każdym z trzech miesięcy.

   Usuń
  2. Czy okres rozliczeniowy ma tutaj jakieś znaczenie? U mnie jest on od 6 dnia danego miesiąca do 5 dnia następnego miesiąca. Jeżeli nie ma to samemu trzeba liczyć transakcje w danym miesiącu a nie patrzeć na zadłużenie.

   Usuń
  3. Nie ma. Spełnianie warunków liczone jest w miesiącach kalendarzowych.

   Usuń
 8. Promocja nie dotyczy posiadaczy limitu odnawialnego na allegro z BNP Paribas.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie znajdę zapis który mówi że posiadacze limitu odnawialnego na allegro z BNP Paribas są wykluczeni z promocji ??

   Usuń
  2. Tak mnie poinformował konsultant na linii. Limit odnawialny Allegro traktowany jest jako wirtualna karta kredytowa

   Usuń
  3. W BIK-u limit odnawialny jest traktowany jako karta kredytowa właśnie.

   Usuń
  4. Złotówa, czy możesz potwierdzić powyższą informację o limicie odnawialnym? bo jak tak jest to niepotrzebnie wyrabiałem tę kartę... nic nie dostanę...
   w regulaminie nie ma definicji karty kredytowej, jest tylko definicja Karty.
   W regulaminie limitu Allegro jest taki zapis:
   Kredyt – limit odnawialny Allegro pozwalający Użytkownikowi dokonać zapłaty za zakupy na
   Allegro z możliwością otrzymania spersonalizowanej wirtualnej karty kredytowej po udostępnieniu
   takiej funkcjonalności przez Bank, pozwalającej na dokonanie zapłaty za zakupy poza Allegro na
   zasadach określonych w Umowie

   ja nie dostałem karty wirtualnej, więc może jest nadzieja?

   Usuń
  5. Karta wirtualna to karta płatnicza istniejąca jedynie w postaci zapisu w systemie komputerowym banku, przeznaczona do realizacji płatności drogą elektroniczną na zamówienie internetowe, pocztowe albo telefoniczne.

   Usuń
  6. @Awoj, jeśli karta została już wyrobiona, to ja w tej sytuacji spełniałbym warunki i czekał na nagrodę, a w razie braku jej otrzymania składałbym reklamację (choć miejmy nadzieję, że nie będzie to konieczne).

   Nie mam wglądu do umowy o limit odnawialny Allegro, acz z przytoczonego zapisu nie wynika, by była to karta kredytowa (w BIK limit odnawialny Allegro - z tego, co mi wiadomo - oznaczany jest jako 'karta kredytowa', ale być może to wynika z jakiś ograniczeń technicznych, np. ograniczonej liczby wariantów; tym bym mocno się nie sugerował).

   Ponadto limit odnawialny Allegro, jak kojarzę, w ofercie jest już od jakiegoś dłuższego czasu i w tym czasie były już promocje kart kredytowych BNP Paribas. Nie kojarzę, by ktoś zgłaszał sytuację nieotrzymania nagrody za kartę kredytową w przypadku posiadania ww. limitu odnawialnego.

   Usuń
  7. Czy w umowie o kartę macie jakąś informację, że jest w tej promocji?

   Usuń
  8. Umowy są standardowe i nie zawierają zapisów o promocji. Liczy się spełnienie warunków zgodnie z regulaminem (karencja, czas złożenia wniosku itd.). Wtedy wpadną nagrody :)

   Usuń
 9. Witam. Dzisiaj zadzwonił do mnie człowiek z banku i okazało się, że zwolnienie z opłat daje tylko wydanie kartą 1000 zł miesięcznie. Nie ma żadnej promocji zwolnienia z opłat dla uczestników tej promocji. Ktoś tutaj mija się z prawdą. "Złotówa" sprawdź to jeśli masz możliwość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to w błędzie był pracownik banku. Regulamin promocji wyraźnie mówi o nagrodach dla uczestników. Jedna to karty podarunkowe Allegro, a drugą jest:

   "Zwolnienie Uczestnika z obowiązku ponoszenia pierwszych dwunastu miesięcznych opłat za Kartę (...) wydaną w związku z zawarciem (...) Umowy w Okresie Sprzedaży Premiowej, w pierwszym roku obowiązywania tej umowy." :)

   Dla uczestnika promocji górę nad tabelą opłat i prowizji, w takiej sytuacji bierze właśnie regulamin.

   Usuń
  2. Dlatego ja już doradców i konsultantów dawno nie słucham. A jak wprowadzają w błąd to od razu żądam wskazania punktu w regulaminie który miałby potwierdzić co twierdzą. Wtedy zobaczenie/usłyszenie zmieszania jest bezcenne.

   Usuń
  3. Na stronie promocji jest też informacja "Karta za 0 zł przez pierwszy rok"

   Usuń
 10. Byłem poza domem w czasie rozmowy, ale powiedziałem człowiekowi, że czytałem regulamin i tam jest napisane, iż uczestnik jest zwolniony na 12 miesięcy z opłat, na co usłyszałem że on ma regulamin przed sobą i nic takiego nie ma :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy ma znaczenie kiedy przystąpi się do programu Mam Bonus?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Ale przystąpisz dopiero jak będziesz mieć kartę bo przy rejestracji trzeba podać identyfikator.

   Usuń
 12. Witam jak myslicie czy pojawi sie w niedlugim czasie jakas alternatywna nagroda niz bony do allegro czy nie ma co na to liczyc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o promocje karty kredytowej BNP Paribas, to nagrodą zawsze były bony na zakupy (nigdy dotąd nie opisywałem promocji z tą kartą, w której do wzięcia byłyby premie pieniężne).

   Usuń
  2. A buly np bony na zakupy w biedrze czy zawsze tego typu jak allegro?

   Usuń
  3. Oprócz Allegro bywały też bony do Biedronki, Douglas, RTV Euro AGD, Empiku.

   Usuń
 13. S co jeśli już kiedyś miałem u nich KK i po wypowiedzeniu umowy mi programu mambonus nie dezaktywowali (nadal mogę się zalogować i widzę jakąś resztkę punktów). Czy to nie wykluczy mnie z promocji? Może najpierw muszę ten mambonus zamknąć i dopiero wnioskować o kk?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już masz dostęp do Mam Bonus to karta tam się podepnie.

   Usuń
 14. Jak korzysta się z takiej karty podarunkowej Allegro? Można ją dzielić na mniejsze zakupy czy trzeba wykorzystać jednorazowo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostajesz kod, który wpisujesz w polu pod wyborem metody płatności. Kod trzeba wykorzystać jednorazowo. Niewykorzystana kwota przepada. Można nim zapłacić za pojedyncze zakupy oraz za koszyk od różnych sprzedawców.

   Usuń
 15. Witam
  Czy jest jakiś limit kwotowy o jaki muszę wnioskować przy umowie o kartę by wziąć udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można na dowolny limit. Jest bodaj od 1000 zł. Ja wnioskowałem o 3000

   Usuń
 16. Bez umowy o pracę nawet jak masz karty kredytowe i historię to nie da rady wyrobić karty kredytowej.

  OdpowiedzUsuń
 17. Łącznie minimalne działania do spełnienia warunków promocji to: 1. w trzech pierwszych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w każdym z tych miesięcy) wykonać transakcje kartą na sumę min. 900 zł, 2. w kolejnych 3 miesiącach nie używać karty, 3. po 6 miesiącach od otwarcia wypowiedzieć umowę.
  Czy na pewno tak???

  OdpowiedzUsuń
 18. Na żadną zgodę marketingową nie muszę się zgadzać aby otrzymać bony ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie nie ma wymogu żadnej ze zgód!

   Usuń
 19. Chętni na tą promocję, weźcie pod uwagę, że choć rozmawiając z konsultantem dostałem potwierdzenie braku potrzeby stawienia się w salonie banku by zakończyć umowę, nie pomyślałem by zapytać czy trzeba przyjść aby ją podpisać. Okazuje się że trzeba, a myślę że w obecnej sytuacji którą mamy może dla niektórych to być istotna informacja ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byłem wczoraj podpisać umowę. W placówce hulał wiatr, więc bezpieczniej niż gdziekolwiek.

   Usuń
  2. Niestety ci wszyscy 'konsultanci' oraz 'doradcy' potrafią jedynie skutecznie wprowadzać w błąd - takie czasy :)

   Usuń
 20. Dwa pytania, byłem już wcześniej zarejestrowany w mamBonus (miałem wcześniej kartę BNP Paribas). Konto dalej działa - rozumiem że promocja mnie obejmuje i nie muszę już nic robić z rejestracją karty w tym programie?
  Drugie pytanie - rozumiem że transakcie ApplePay również zaliczają się do transakcji biorących udział w promocji?

  Pozdrawiam,
  Marek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musisz się rejestrować.
   Tak, Apple Pay/Google Pay liczą się.

   Usuń
 21. Czy opłacenie rachunków poprzez "Moje Usługi" spełni warunki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje Usługi mają MCC 4900. W promokach konta w BNP go nie wykluczają, więc jest szansa, że i tu przejdzie. Ale z tej pokręconej definicji wykluczenia z regulaminu promocji karty kredytowej to ja nie wiem czy czasem nie będzie to podpadać pod "podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji".

   Usuń
  2. MCC4900 oraz MCC4829 są wykluczone.

   Usuń
 22. płacenie czynszu sprytnym billem przejdzie??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. gg Sprytny zmienił ostatnio prowizje i wg. mnie jest zbyt drogi. Korzystacie z niego?

   Usuń
  2. Teraz już nie bo tak jak piszesz jest horrendalnie drogo. Ale czytałem, że mają obniżyć opłaty. Info było kilka dni temu. Nie wiem czy to już wprowadzili. Ale wg mnie te opłaty co są teraz to zabijają cały sens korzystania. Lepsze Moje Usługi

   Usuń
 23. Odpowiedzi
  1. Masz definicję która jest skomplikowana. Komentarz wyżej masz też pytanie o Moje Usługi. To ten sam MCC co Sprytny. Na moje nie.

   Usuń
 24. jeśli wykonam transakcje kartą przez sprytnego to gdzie znajdę informację o kodzie MCC ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W BNP nigdzie. Da się to sprawdzić w TMUB. Sprytny ma 4900

   Usuń
  2. Alior też podaje kody w szczegółach operacji.

   Usuń
  3. W innych bankach odpowiadają jak się zapyta wiadomością w bankowości. Takich informacji udzieli mi przynajmniej w Millennium i Santanderze.

   Usuń
 25. Czy płatności poprzez serwisy PayU też zaliczają się do takich transakcji? Chodzi głównie o płatności na Allegro. I czy płatności BLIKiem też?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na Allegro tak. Ale płatność kartą. Blikiem nie.

   Usuń
 26. Miałem już wczęśniej kartę kredytową w BNP i byłem zarejstrowany w programie MamBonus i nawet zostały mi jakieś punkty. Zauważyłem że punkty za płatności kartą wydaną w tej promocji są dodawane do tych wcześniejszych. Czy na potrzeby tej promocji musi być jakaś nowa rejestracja w Mam Bonus?

  OdpowiedzUsuń
 27. jesli sprytny odpada, to jak szybko spełnic warunki, bez płacenia w sklepach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rachunki w Żabce.

   Usuń
  2. Płatność rachunków w Żabce ma MCC 4900.

   Usuń
 28. Wypełniłem formularz zgłoszeniowy, jednak żona nie odebrała w piątek telefonu z banku o złożenie wniosku. Czyli promocja przepadła?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozostaje zaczekać na kolejne próby kontaktu w ciągu najbliższych kilku dni. A gdyby tak się nie stało, to sugeruję wysłać formularz jeszcze jeden raz.

   Usuń
 29. Dałem ciała i umowę o kartę podpisałem 30.10. Karty do tej pory nie ma, bo nie doszła. Czy mimo to muszę zrobić zakupy za 900 już w listopadzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Listopad wciąż młody ... daj im szansę, może karta jeszcze dojdzie :)

   Usuń
  2. Do mnie karta przyszła po 8 dniach więc lada dzień pewnie dostaniesz.

   Usuń
 30. Podpisałem umowę 21 listopada. Karta nie przyszła. W końcu zadzwoniłem i dowiedziałem się że karta tkwi w produkcji i "nie wiedzą czemu". Duże wydatki już miałem w tym miesiącu i nawet jakby się ogarnęli to już nie wydam 900zł. Promocja stracona a do tego nie mogę zrezygnować z karty przez pół roku!! Nie mogę też od umowy odstąpić bo już minęło więcej niż 14 dni. Pułapka i tyle. I co im mogę zrobić? Pisać na berdyczów czyli do uokik?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 21 listopada?? Jak masz na myśli październik, a karta przyjdzie ci późno to reklamuj. Powinni ci przesunąć czas na spełnianie warunków - np. od grudnia.

   Usuń
  2. Zastanawiam się jednak nad jednym, czy można spełnić warunki np. w 1 i 3 miesiącu, wtedy otrzymam dwa bony czy tylko jeden ?

   Usuń
  3. Czy ktoś się orientuje czy tą kartą można jakoś zapłacić za ubezpieczenie samochodu? I czy ewentualnie taka płatność będzie zaliczona do promocji?

   Usuń
  4. Raczej można. Ale dla pewności po wykonaniu transakcji możesz zapytać się poprzez bankowość czy ta konkretna łapie się. Ja już tak kiedyś robiłem. Bodaj Złotówa czy ktoś tu na blogu tak radził.

   Usuń
 31. Czy płatności na Allegro wliczą się do spełnienia warunków promocji , tych 900 zł ?

  OdpowiedzUsuń
 32. Jest teraz promocja "Listopad z mambonus" gdzie za 3 transakcje kartą w necie, za minimum 200 zł każda wypłacą dodatkowe, promocyjne 1000 pkt. Na początku miesiąca spełniłem warunki promocji i do tej pory pkt nie wskoczyły. W regulaminie nigdzie nie widzę kiedy powinny pojawić się na koncie. Nie mam doświadczenia z tym programem. Moje pytanie, czy pkt powinny pojawić się na koncie po zaksięgowaniu transakcji, czy czegoś tu nie rozumiem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Normalne punkty naliczają szybko. Promocyjne mogą być po zakończeniu miesiąca.

   Usuń
  2. Dostał ktoś 1000 pkt z promocji "listopad z mambonus" ?

   Usuń
  3. Nie jeszcze.

   Usuń
  4. U mnie wpadły 27 listopada te 1000 punktów, nie mam za to 5000 na start.

   Usuń
 33. Czy spłata karty Twisto będzie zaliczona w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 34. Nowa promocja dla posiadaczy karty:

  Do 20.12.2020 plac karta naszego banku w sklepach Carrefour i zyskaj nawet 5% rabatu (max 15zl) w postaci e-Bonu na kolejne zakupy.

  OdpowiedzUsuń
 35. Czy ktoś już dostał bon na allegro? W jakiej formie się on pojawia - punktów w mam bonus czy już konkretnego kodu na allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dołączam do pytania. Warunki dawno spełnione a nagrody nie ma.

   Usuń
  2. Z tego co napisane jest w objaśnieniach promocji wynika, że karta podarunkowa Allegro pojawi się 60 dni po spełnieniu wszystkich warunków. Czyli jeśli warunki pierwszej karty spełniłem w listopadzie to karty można się spodziewać w styczniu.

   Usuń
 36. Ktoś podzieli się informacją jakie są warunki przyznania karty? Umowa o pracę od miesiąca, trzech? Jakiś konkretny dochód?

  OdpowiedzUsuń
 37. Dziś miałem bon 100 zł za listopad :)

  OdpowiedzUsuń
 38. Pamiętajcie o tym że w przypadku rezygnacji w ciągu 6 m-cy opłata za wypowiedzenie wynosi 25 zł. Ja o tym zapomniałem ale na szczęście pani w placówce mnie uświadomiła i wstrzymałem się z zamykaniem.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...