Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonusy do 220 zł za Konto 360° Student (dla osób w wieku 18-26 l.) w Banku Millennium

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

16.10.2020

Bonusy do 220 zł za Konto 360° Student (dla osób w wieku 18-26 l.) w Banku Millennium

Powraca promocja konta dla młodych w Banku Millennium.

Zyskaj do 220 zł za Konto 360 Student w Banku Millennium
Do wzięcia czekają gwarantowane premie pieniężne na sumę 200 zł oraz dodatkowy bonus 20 zł za spełnienie bardzo prostych warunków.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Na wstępie przypomnę jednak, że Bank Millennium udostępnia też alternatywną promocję konta, w której można uzyskać więcej: 200 zł za samo konto i dodatkowo 100 zł za lokatę strukturyzowaną. I to jest propozycja skierowana już do wszystkich osób dorosłych (bez górnego limitu wieku), więc i także dla osób młodych (bo też można otworzyć Konto 360° Student). 

W nowej, niżej opisywanej promocji, warunki do spełnienia są nieco prostsze, a bonusy wpadną szybciej.

220 zł dla mobilnych (promocja Konta 360° Student)

Zasady uczestnictwa w praktyce są takie, jak w innych promocjach konta w Banku Millennium, poza tym, że uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia, która jednak nie ukończyła 26. roku życia.

Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba, która na dzień 16.10.2020 r. nie posiadała jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium, nie jest stroną jakiejkolwiek umowy z tym bankiem, ani współposiadaczem rachunku, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem lub kuratorem posiadacza rachunku w Millennium (do tego zaliczani są również byli klienci Eurobanku, czyli banku, który jakiś czas temu został przejęty przez Bank Millennium). 

Do promocji konta w Banku Millennium nie kwalifikują się też użytkownicy takich produktów Millennium, jak karta pre-paid, dodatkowa karta kredytowa, jednostki Millennium TFI oraz poręczający kredyty.

Uczestnikiem akcji nie może też być osoba, która brała już udział w którejkolwiek "akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student". Ale jeśli wcześniej było Ci dane posiadać inne konto lub nawet Konto 360° bądź Konto 360° Student, ale założone poza jakąkolwiek promocją, to teraz premia 200 zł + dodatkowe 20 zł od Goodie za konto w Millennium mogą być Twoje. 

Udziału w promocji nie mogą wziąć też osoby zarejestrowane jako wnioskodawcy o jakikolwiek produkt w Millennium, których wniosek jest obecnie procesowany.

Nagrody. Do wzięcia czekają:

 • dwie premie pieniężne w wysokości 50 i 150 zł, które bank wypłaci na Twe konto, więc środki będzie można wykorzystać według własnego uznania (wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel) oraz 
 • kod do wykorzystania w aplikacji zakupowej Goodie, który umożliwi jej doładowanie o wartości 20 zł.

Limit uczestników promocji. Promocja ma być dostępna do 16.11.2020 r., ale warto uwzględnić, że objętych nią będzie pierwszy 1 000 kont.

Zasady promocji "220 zł dla mobilnych"


By wziąć udział w promocji, najpóźniej do 16.11.2020 r.:

 • złóż wniosek o Konto 360º Student wraz z wydawaną do niego kartą (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony), podając polski numer telefonu komórkowego do autoryzacji transakcji w bankowości internetowej oraz wyrażając przy tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i w wyżej wymienionym terminie zawrzyj umowę z bankiem oraz 
 • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium.

I jedynie tyle wystarczy, by już uzyskać dwie nagrody. Pierwsza z nich - premia pieniężna 50 zł wpłynie na Twe konto w Millennium do 31.12.2020 r. Do tego czasu bank prześle Ci też SMSa z kodem do wykorzystania w Goodie, który da tamże doładowanie w wysokości 20 zł.

By uzyskać drugą premię, już w wysokości 150 zł:
 • w grudniu 2020 i w styczniu 2021 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy) wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem (w tym co najmniej jeden raz zapłać zbliżeniowo telefonem).

Umowę o konto z bankiem można zawrzeć na kilka sposobów: za pośrednictwem kuriera lub podczas wizyty w banku (po uprzednim złożeniu wniosku o konto przez Internet, bo tylko tak wysłane wnioski biorą udział w promocji), lub na selfie (czyli wideo weryfikację). W tym ostatnim przypadku - w celu uzyskania premii 150 zł - do spełnienia dojdzie jednak jeszcze jeden warunek - najpóźniej do 31.01.2021 r. będzie należało udać się do placówki Banku Millennium w celu złożenia wzoru podpisu.

Premia za spełnienie powyższych warunków (czyli 150 zł) wpadnie na Twe konto do 26.02.2021 r. - do tego momentu nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem, ani nie wycofuj zgód.

Czym jest Goodie? Goodie jest platformą zakupową od Banku Millennium, dzięki której uzyskać można zwroty za płatności u wybranych sprzedawców lub usługodawców.

Kod, który otrzymasz SMSem (do 31.12.2020 r.) będzie ważny 14 dni. Za jego pomocą będzie można zasilić konto cashback w Goodie. Środki z takiego konta można wypłacić (przelewając na konto), gdy zgromadzisz na nim co najmniej 21 zł.

Dodatkowo za konto dla dziecka: 70 zł do Goodie 


Jeśli masz niepełnoletnie dziecko, to możesz zyskać dodatkowy bonus za założenie dla niego Konta 360° Junior (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe prześwietlenie promocji konta dla dzieci w Banku Millennium).

Konto 360° Student - prześwietlenie oferty


Choć nazwa konta może sugerować coś innego, to posiadacz tego rachunku nie musi być studentem. Kluczowym kryterium jest jedynie wiek. Główne parametry konta dla osób w wieku 18-26 lat to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/4 zł - opłata miesięczna za posiadanie karty wydanej do konta nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu została wykonana min. jedna płatność kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę); jednocześnie spełnienie tego warunku zwalnia z prowizji za wypłatę gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce.

Do udziału w promocji z premią do 200 zł i dodatkowym bonusem 20 zł uprawniają wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji. Wtedy umowę umowę z bankiem zawrzeć można na jeden z poniższych sposobów: 
 • na selfie, czyli online, bez wychodzenia z domu - wniosek o konto musisz składać na smartfonie bądź tablecie (w czasie składania wniosku będzie należało postępować zgodnie z pojawiającymi się komunikatami - będzie trzeba m.in. zrobić sobie zdjęcie, tzw. selfi) lub 
 • za pośrednictwem kuriera - ta opcja dostępna jest zarówno we wniosku składanym za pomocą smartfona lub tabletu, jak i w przypadku wnioskowania o konto na komputerze, lub 
 • w wybranej przez siebie placówce Banku Millennium - w tej sytuacji pamiętaj, by doradcy w banku zasygnalizować, iż wniosek został już złożony przez Internet i teraz zależy Ci wyłącznie na jego finalizacji (czyli podpisaniu umowy), by wziąć udział w promocji; warto tego dopilnować, by pracownik banku nie przyjmował kolejnego wniosku (bo ten złożony w oddziale nie będzie uprawniał do premii).

💡 Na sam koniec przypomnę, że z Bankiem Millennium zyskać można jeszcze więcej, bo za wyrobienie karty kredytowej czeka bon 300 zł do wykorzystania na Allegro. Z kolei osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą zgarnąć premię do 500 zł za konto firmowe.


Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

11 komentarzy:

 1. Konto zamknęłam pod koniec sierpnia. Teraz mogę założyć w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli konto (o ile było to Konto 360 lub 360 Student) nie było objęte żadną promocją, to teraz możesz powrócić i wziąć udział w promocji.

   Usuń
 2. Witam.
  Złotówa, jak wypowiedzieć krok po kroku kartę kredytową w Banku Millennium??
  Dziękuję i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę kredytową można zamknąć w placówkach lub kontaktując się z infolinią banku. I to właściwie tyle :) Pozdrawiam również.

   Usuń
  2. Przygotuj się wtedy na telefon z banku z ofertą na zatrzymanie.

   Usuń
  3. Zwroty za zakupy czyli lipa.

   Usuń
 3. Witam. Czy Citi daje jeszcze 100 zł. za zatrzymanie karty kredytowej ? (odwołanie rezygnacji)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy jakiej karty. Millennium na pewno daje.

   Usuń
  2. Citi daje. W zeszłym miesiącu dostałem zwrot 10% (max. 100 zł).

   Usuń
  3. 100 zeta na m-c, na rok czy jak?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...