Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Program "Lubię to polecam!" (7. edycja) w Banku Millennium

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

3.10.2020

Program "Lubię to polecam!" (7. edycja) w Banku Millennium

Wystartowała kolejna, już 7. edycja programu poleceń konta osobistego w Banku Millennium.

Program poleceń Bank Millennium - para polecająca sobie konto
To promocja, która pozwala zyskać zarówno obecnym, jak i nowym klientom. I - co warto podkreślić - na tę promocję załapać się mogą także byli klienci Millennium. Do zgarnięcia są 4 bilety do kina, lokata 2% lub 80 zł na zakupy.

[Promocja zakończona.
Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

W chwili obecnej dostępna jest alternatywna promocja konta osobistego w Banku Millennium, w której do wzięcia czeka premia min. 200 zł. Ta promocja wyklucza jednak osoby, które kiedykolwiek posiadały Konto 360º lub 360º Student otwarte w promocji (np. z premią czy inną nagrodą na start). Tym samym karencja dla byłych posiadaczy konta w Millennium w przypadku wielu osób wynosi już nawet 5 lat. Baaaardzo długo.

Okazją na opłacalny powrót do Millennium jest niniejszy program poleceń. Okres wykluczenia dla byłych klientów jest bowiem o wiele bardziej przyjazny.

Lubię to polecam - VII edycja


Osobą poleconą (która teraz założy konto w Banku Millennium) może być osoba pełnoletnia, która w okresie 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy o konto w niniejszej promocji nie była stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem Millennium, ani nie posiadała jakichkolwiek uprawnień do dysponowania kontem w tym banku (wyklucza się więc posiadaczy i współposiadaczy, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych, opiekunów i kuratorów posiadacza rachunku). Wykluczenie rozciąga się też na użytkowników karty przedpłaconej, dodatkowej karty kredytowej, poręczycieli kredytów oraz posiadaczy jednostek uczestnictwa Millennium TFI.

Na nagrodę za otwarcie konta z polecenia nie załapie się też osoba, która już kiedyś była posiadaczem rachunku otwartego w ramach którejś z poprzednich edycji programu "Lubię to polecam" (ale tylko tej promocji; wcześniejsze uczestnictwo w innych akcjach promocyjnych - po upływie wspomnianej, 12-miesięcznej karencji - nie wyklucza uzyskania nagrody w niniejszym programie).

Z kolei osoba polecająca to pełnoletni posiadacz konta osobistego (w PLN) w Banku Millennium. By wziąć udział w programie poleceń, konieczne jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych Banku Millennium za pomocą środków porozumiewania się na odległość (należy ich nie odwoływać w trakcie trwania promocji) i rejestracja w programie (o szczegółach piszę nieco niżej).

Program poleceń w Banku Millennium: zasady promocji 


By założyć konto z polecenia i zgarnąć jedną z wybranych przez siebie nagród (jako osoba polecona):
 • złóż wniosek o konto w Banku Millennium, podając kod polecenia od obecnego klienta Banku Millennium - jeśli takiej osoby nie znasz, możesz wykorzystać mój kod: 21696925 
 • zaakceptuj regulamin i zarejestruj się w programie poleceń (stanie się to na etapie składania wniosku, w części "Oświadczenia");
 • wyraź zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych i utrzymuj je w czasie trwania programu;
 • najpóźniej do 2.04.2021 r. zawrzyj umowę z bankiem;
 • w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto wykonaj płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem na sumę min. 360 zł (transakcje można wykonać w dowolnych w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; wykluczone są jedynie wypłaty gotówki, przelewy, transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwoty transakcji zwrócone).

Umowę o konto z Bankiem Millennium można zawrzeć na kilka sposobów: za pośrednictwem kuriera lub podczas wizyty w banku (po uprzednim złożeniu wniosku o konto przez Internet, bo tylko tak złożone wnioski biorą udział w promocji), lub na selfie (czyli wideo weryfikację). W tym ostatnim przypadku do spełnienia dojdzie jednak jeszcze jeden warunek - w ciągu 30 dni od zawarcia umowy jednak będzie należało jeszcze odwiedzić placówkę Banku Millennium, by tam złożyć wzór podpisu.

Po spełnieniu powyższych warunków bank umożliwi Tobie (i osobie Cię polecającej) wybór nagrody. Będzie to możliwe w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej, na infolinii lub w placówce banku w ciągu 60 dni. Zdecydować się można na jedną z poniższych nagród (o dokładnym terminie ważności nagrody bank poinformuje Cię przy jej przekazaniu):
 • 4 kody wymienialne na bilety do sieci kin Multikino (2D) lub Helios (2D/3D) - kody można zrealizować przez okres min. 60 dni; nagroda zostanie udostępniona elektronicznie w bankowości internetowej oraz przesyłana SMSem w ciągu 7 dni od wyboru;
 • bon o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie Empik.com (na zakup towarów oznaczonych "sprzedaje empik.com") - bon ma być ważny przez okres co najmniej 60 dni; 
 • karta upominkowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie Zalando.pl - nagrodę można wykorzystać bez ograniczeń czasowych;
 • eKarta podarunkowa w aplikacji Goodie o wartości 80 zł - nagrodę można wykorzystać w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych GPay lub ApplePay) i internetowych na terenie Polski; nagroda w postaci kodu ma być ważna przez 60 dni , ale po jej wymianie na ekartę, już sama eKarta będzie miała ważność przez 12 miesięcy;
 • 3-miesięczna lokata 2% w skali roku dla kwoty od 500 do 15 000 zł.

Do momentu wyboru nagrody polecający i polecony muszą posiadać konto w Millennium, które nie jest w okresie wypowiedzenia.

Jak polecać w programie poleceń Banku Millennium? 


Jeśli masz już konto osobiste w Banku Millennium, zapisz się do programu "Lubię to polecam" - rejestracja możliwa jest to w bankowości internetowej (zakładka Oferta => Lubię to polecam), aplikacji mobilnej, na infolinii albo w placówkach Millennium. W ten sposób uzyskasz 8-cyfrowy kod polecenia, który trzeba podać osobie polecanej. Jeżeli ta osoba wykorzysta Twój kod podczas składania wniosku i spełni warunki uzyskania swej nagrody za otwarcie konta z polecenia, to wtedy również Ty otrzymasz możliwość wyboru nagrody.

Jeśli było Ci już dane polecać w poprzednich edycjach programu "Lubię to polecam", to pamiętaj o rejestracji w aktualnej, VII edycji (choć kod poleceń pozostanie ten sam).

Promocja ma być dostępna do 2.04.2021 r. - w tym czasie będzie możliwa rejestracja w programie. To też ostateczny termin na zawarcie umowy o konto z polecenia.

Ile kosztuje konto osobiste w Banku Millennium?


W promocji można otworzyć Konto 360º lub 360º Student. Propozycja drugiego z nich skierowana jest tylko dla osób w wieku 18-26 lat (i to wiek jest kluczowym kryterium możliwości założenia konta; bank nie sprawdza czy ktoś jest studentem). 

Konto 360º prowadzone jest za 0 zł, jeśli co miesiąc spełnisz łącznie 2 warunki: wykonasz 1 płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł (może to być nawet przelew z Twego konta w innym banku). Zwolni Cię to również z opłaty za kartę wydaną do konta oraz za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to do jakiego banku czy instytucji należą te urządzenia). Jeśli dodać, że krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej są darmowe, to wychodzi, że wszystko co najważniejsze jest przy tym koncie za 0 zł. 

Jeśli zaś chodzi o Konto 360° Student, to... jest jeszcze prościej. Konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli w miesiącu wykonasz jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem.

Na początku wspomniałem, że Bank Millennium serwuje też promocje z premią pieniężną na start. Te jednak nie łączą się z programem poleceń (zapisy o tym wzajemnym wykluczaniu znaleźć można w regulaminach obydwu akcji).

Jeśli nie chcesz przegapić najlepszych promocji bankowych, zapisz się na bezpłatny newsletter, za pomocą którego powiadamiam o nowościach:

Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. Dzień dobry.Dziś wypatrzyłam w ING promocję na kartę kredytową.150 zł i proste warunki by uzyskać premię.Limit wniosków 3600.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opłata roczna za kartę 50 zł.

   Usuń
  2. Czy jest jakaś lojaka?

   Usuń
  3. Tu jest wpis Złotówy:
   https://bankobranie.blogspot.com/2020/09/zyskaj-150-zl-z-karta-kredytowa-mastercard-ing-bank-slaski.html

   Usuń
  4. Gdzie lojalka? Już nigdzie nie ma lojalek. Dostajesz nagrody i tyle.

   Usuń
 2. Myślicie, że doładowanie Revoluta zaliczą?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy mozna powiększyć zysk do 95 zł? Kupon do Goodie za 80 zł + 15 zł na pierwszy zakup dla nowych klientów Goodie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy ktoś z Was też ma problem z uruchomieniem karty podarunkowej goodie? Po otrzymaniu kodu z Millenium za polecenie konta, próbowałem aktywować kartę w aplikacji Goodie i od 5 dni mam komunikat w ich aplikacji, że karta jest tworzona. Na zgłoszoną reklamację mam tylko automatyczną odpowiedź na maila.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...