Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj min. 350 zł za konto w Santander Banku + 50 zł za konto dla dziecka + jeszcze więcej w pozostałych promocjach!

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

1.10.2020

Zyskaj min. 350 zł za konto w Santander Banku + 50 zł za konto dla dziecka + jeszcze więcej w pozostałych promocjach!

Na osobę otwierającą konto w Santander Banku czekają bonusy o wartości co najmniej 350 zł.

Bonus 200+50 za Konto Jakie Chcę z dzieckiem
 Ale założenie takiego konta to w praktyce furtka także do innych promocji. Bo są też premie za polecenia, zwroty za płatności, a także bonus pieniężny za otwarcie konta dla dziecka. A do tego na oszczędzających czeka lokata 1,5%.
[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

To kilka różnych promocji, które można ze sobą łączyć. Do wzięcia czeka:
 • premia pieniężna 200 zł na start - to najnowsza propozycja Santander Banku;
 • 🆕 6800 punktów powitalnych, co przekłada się na nagrodę o wartości 100 zł (np. bon na zakupy), które czekają do wzięcia za rejestrację w programie Bezcenne Chwile;
 • bon na zakupy o wartości 50 zł (za podanie kodu polecenia we wniosku o konto);
 • zwroty do 300 zł rocznie (za opłacanie rachunków za media z Konta Jakie Chcę).

W sumie da się zatem uzyskać od 200 do nawet 650 zł... albo i więcej! Bo można też zgarnąć:
 • 50 zł za otwarcie konta dziecku - to dodatkowa szansa na zyski dla tych, którzy mają niepełnoletnie dziecko (a czym pociech więcej, tym więcej bonusów można zdobyć);
 • 50 zł za skuteczne polecenie konta innej osobie (dorosłej - może być to ktoś z rodziny lub znajomy) - bank zapłaci maksymalnie za 10 skutecznych rekomendacji, więc łącznie można w ten sposób zarobić nawet 500 zł;

Z których propozycji skorzystasz? To już zależy do Ciebie, gdyż można samodzielnie wybrać promocje, które najbardziej Ci odpowiadają. Do najprostszych należą warunki w promocjach z premią 200 zł start, punkty powitalne w programie Bezcenne Chwile, które dadzą bon na zakupy o wartości 100 zł oraz w akcji z bonem 50 zł za otwarcie konta z polecenia, a także (jeśli jesteś rodzicem) z bonusem 50 zł za otwarcie konta dziecku.

Szczegółowe prześwietlenie wszystkich promocji znajdziesz poniżej. Dokładnie omawiam też konto osobiste zakładane w Santander Banku (jego mocną stroną są darmowe przelewy natychmiastowe!). Wpis jest więc dość długi, ale w końcu o bardzo duże pieniądze tutaj chodzi.

Mam konto z premią 200 zł


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie posiada oraz nie posiadała konta osobistego (w PLN) w Santander Banku od dnia 1.10.2019 r (wykluczenie obejmuje też współposiadaczy tego typu konta).

Nieco dłuższy okres wykluczenia dotyczy byłych posiadaczy konta w Santander Banku założonego w promocji, bo w regulaminie możemy znaleźć taki zapis:
"W promocji nie mogą uczestniczyć obecni i byli klienci banku, którzy od 1 kwietnia 2019 r. brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę, Konta Jakie Chcę dla Młodych, Konta Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18 r. ż. organizowanej przez bank lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych, Konto dla dziecka poniżej 18 r. ż.."

Posiadanie innych produktów w Santander Banku (takich jak np. konto oszczędnościowe, rachunek firmowy, pożyczka bądź karta kredytowa) na szczęście nie wyklucza z udziału w promocji. W tej sytuacji wniosek o konto złóż jednak tylko i wyłącznie w sposób opisywany poniżej, bo nawet jeśli już posiadasz dostęp do bankowości internetowej (co z promocji też nie wyklucza), to tam otwarte konto nie zakwalifikuje do uzyskania nagród.

Nagroda. W tej promocji do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna w wysokości 200 zł, którą bank wypłaci na Twe konto założone w promocji (środki będzie więc można przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel).

Zasady promocji "Bonus 200+50 za Konto Jakie Chcę z dzieckiem". By wziąć udział w akcji i zgarnąć tytułową premię 200 zł:
 • do 31.10.2020 r.: 
  • złóż wniosek o Konto Jakie Chcę (dostępne dla każdego pełnoletniego) lub wniosek o Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób w wieku 18-26 l.); udział w promocji biorą wyłącznie wnioski złożone przez Internet;

   Regulamin promocji z premią 200 zł nie wymaga wyrabiania karty do konta, ale jeśli chcesz zdobyć dodatkową nagrodę (bon na zakupy o wartości 50 zł) wyrób kartę Mastercard wydawaną do konta;
  • we wniosku podaj kod polecenia - możesz skorzystać z mego kodu: 1000279022 - dzięki temu możesz zgarnąć dodatkową nagrodę - bon na zakupy o wartości 50 zł (o szczegółach piszę nieco niżej); 
  • we wniosku podaj swój numer telefonu komórkowego oraz adres mailowy;
 • do 15.11.2020 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto;
 • najpóźniej do 30.11.2020 r. wyraź zgody na: 
  • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
  • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
  • kontakt telefoniczny w celu marketingowym oraz
  • otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (to tzw. elektroniczny kanał kontaktu - EKK);
 • w każdym z trzech kolejnych miesięcy od otwarcia konta w Santander Banku:
  • zapewnij wpływ na konto min. 1000 zł (może być to np. przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w dowolnej chwili te środki możesz wydać, przelać lub wypłacić); 
  • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem (na dowolne kwoty; mogą być to płatności w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; bank pod uwagę weźmie transakcje rozliczone - liczy się data rozliczenia - które nie będą anulowane w terminie 7 dni od ich rozliczenia) oraz
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku.

Uściślając: dla kont założonych w październiku warunki należy spełniać w każdym z trzech miesięcy: październik, listopad i grudzień lub listopad, grudzień i styczeń; z kolei dla kont założonych w listopadzie warunki należy spełniać w każdym z trzech miesięcy: listopad, grudzień i styczeń lub grudzień, styczeń i luty.

Wypłata premii 200 zł przewidziana jest do 15.03.2021 r. Do tego czasu posiadaj aktywne konto założone w promocji oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

W graficznym uproszczeniu przebieg promocji i droga do uzyskania gwarantowanej premii 200 zł za Konto Jakie Chcę wygląda następująco:
Terminarz promocji z premią 200 zł za Konto Jakie Chcę

Promocję bank organizuje samodzielnie, bez pośrednictwa zewnętrznego organizatora, więc w tej akcji nie będzie wyczekiwania maila i konieczności uzupełniania numeru rachunku konta do wypłaty nagrody.

6800 punktów Bezcenne Chwile, czyli bon na zakupy o wartości 100 zł


Na początek wyjaśnienie czym jest program Bezcenne Chwile:
"W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce (do nich należą karty Mastercard wydawane przez Santander Bank do Konta Jakie Chcę). Wcześniej program ten funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy, doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Punkty można też uzyskiwać w akcjach specjalnych czy w promocjach powitalnych (i to właśnie one najczęściej są sposobem na najefektywniejsze zgromadzenie większej liczby punktów)."

W tej promocji ("Zafunduj sobie Bezcenne Chwile") udział wziąć może osoba pełnoletnia, która założy Konto Jakie Chcę w Santander Banku wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard Dopasowaną, o ile przed 1.10.2020 r. nie była zarejestrowana w programie Priceless Specials (Bezcenne Chwile) jako posiadacz konta w Santander Banku.

Do wzięcia czeka aż 6800 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile, co z katalogu nagród dla uczestników programu pozwoli wybrać np. voucher o wartości 100 zł do Circle K, Czasu na Herbatę, Decathlonu, Douglas, Empik.com, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu (w zależności od dostępności). A wybrać też można nagrody rzeczowe, i/lub bilety do kina.

Ta promocja dostępna jest aż do 30.11.2020 r., ale trzeba mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli 8 600 nagród (po 6800 punktów każda; promocja z premią 200 zł nie jest limitowana).

By zgarnąć 6800 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile:

 • do 30.11.2020 r. zarejestruj swą kartę w programie Bezcenne Chwile (można to zrobić na stronnie bezcennechwile.mastercard.pl), zaznaczając przy tym oświadczenie o treści:

   „Wyrażam zgodę na wykorzystywanie danych kontaktowych i dotyczących udziału w Programie przez Mastercard, w tym do analizy moich preferencji, struktury wydatków/schematów zakupów, zainteresowań i zachowań, do przesyłania mi spersonalizowanych wiadomości marketingowych z najbardziej odpowiednimi ofertami i treścią pochodzącymi od Mastercard, wydawców kart, agentów rozliczeniowych, sprzedawców detalicznych i partnerów związanych z Programem Priceless Specials” lub „Chcę otrzymywać wiadomości marketingowe za pośrednictwem następujących kanałów: e-mail na adres e-mail podany podczas rejestracji lub SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji.”

 • do 30.11.2020 r. co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Santander Banku;
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu przystąpienia do programu i uruchomienia rachunku punktowego w programie dokonaj min. 1 płatność kartą (może być to transakcja w sklepie stacjonarnym lub w Internecie).

Wykonując płatności na potrzeby promocji z punktami powitalnymi, pamiętać trzeba jednak o wykluczeniach, gdyż - zgodnie z regulaminem - na potrzeby promocji bank nie uwzględni:
"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – 
(i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, 
(ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), 
(iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), 
(iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), 
(v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
(vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 
(vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 
wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/ wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika."


Nagroda ma być przyznana już w ciągu 10 dni roboczych od zrealizowania powyższych warunków. Punkty mają być ważne przez 2 miesiące. Uczestnik promocji zdobyć może tylko jedną nagrodę, tj. max. 6 800 punktów (bez względu na liczbę posiadanych/zarejestrowanych kart).

Bon 50 zł na zakupy za otwarcie konta z polecenia


Biorąc udział w promocji z premią 200 zł, jednocześnie możesz też zdobyć nagrodę w ramach programu "Polecam mój Bank". W tej promocji okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta osobistego w Santander Banku jest jednak nieco dłuższy, bo bank liczy go od 1.07.2019 r.

Nagrodą za otwarcie konta z polecenia jest kod Bezcenne Chwile, dzięki któremu uzyskać można 3400 punktów w programie Bezcenne Chwile.

3400 punktów przekłada się na możliwość wyboru nagrody (z katalogu nagród Bezcenne Chwile) o wartości 50 zł. Kod ma mieć ważność do 28.02.2021 r. Za to punkty przyznane w programie Bezcenne Chwile mają być ważne aż przez 36 miesięcy.

By zgarnąć nagrodę za otwarcie konta z polecenia:
 • we wniosku o Konto Jakie Chcę lub we wniosku o Konto Jakie Chcę dla Młodych (czyli w tym, który jest objęty promocją z premią 200 zł) wpisz kod polecenia od obecnego posiadacza konta osobistego w Santander Banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz podać mój sprawdzony kod: 1000279022 i najpóźniej do 31.10.2020 r. zawrzyj umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard; 
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku; 
 • we wniosku o konto podaj adres mailowy oraz numer telefonu komórkowego do kontaktu;
 • do końca miesiąca następującego po otwarciu konta: 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander oraz 
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub mobilną kartą w telefonie i BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł (w tej sumie musi być co najmniej jedna płatność BLIKiem choćby na małą kwotę; resztę transakcji można wykonać kartą); do tej sumy wliczą się już płatności, które będziesz wykonać na potrzeby promocji z premią 200 zł.

Gdzie uzupełnić kod polecający? Pole do wpisania kodu polecenia, znajdziesz we wniosku na etapie wyrażania zgód:
Gdzie podać kod polecenia we wniosku o Konto Jakie Chcę

Nagrodę w postaci kodu wymienialnego na punkty w programie Bezcenne Chwile bank przekaże do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków (jeśli konto otworzysz we październiku, to czas na spełnienie warunków uzyskania kodu Bezcenne Chwile będziesz mieć do końca listopada, a wtedy nagrodę otrzymasz do 31.12.; jeśli jednak z realizacją warunków wyrobisz się już w październiku, to nagrodę otrzymasz wcześniej - do 30.11.).

Kod Bezcenne Chwile (dla poleconego) zostanie przekazany wiadomością w poczcie wewnętrznej bankowości internetowej Santander Banku. Punkty w programie Bezcenne Chwile mają zostać naliczone w ciągu 5 dni roboczych po podaniu otrzymanego kodu podczas rejestracji w programie lub po zalogowaniu do niego.

Nagrody dla polecającego. Jeżeli aktualnie już posiadasz albo dopiero teraz założysz konto osobiste w Santander Banku, to możesz też zarabiać na poleceniach (a osobę poleconą zawsze łatwiej przekonać do otwarcia konta, gdy dostępna jest kumulacja promocji taka, jak ta). Sprawdź wpis: program "Polecam mój Bank - edycja VIII" (tam dowiesz się m.in. jak stać się polecającym i zgarnąć łącznie do 500 zł - po 50 zł za każde skuteczne polecenie).

Dodatkowe 50 zł za otwarcie konta dla dziecka


Osoby, które założą konto w promocji "Bonus 200+50 za Konto Jakie Chcę z dzieckiem" i ostatecznie spełnią warunki uzyskania 200 zł dla siebie, mogą też zyskać więcej: 50 zł za konto otwarte dla każdego swego niepełnoletniego dziecka.

By skorzystać z tej promocji i uzyskać dodatkowy bonus 50 zł:
 • do 25.11.2020 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę dla swego dziecka poniżej 18 r.ż. (należy to zrobić poprzez bankowość internetową) i najpóźniej do 30.11.2020 r. zawrzyj umowę o konto dla dziecka;
 • najpóźniej do 30.11.2020 r. wyraź zgody na: 
  • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji, 
  • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym, 
  • kontakt telefoniczny w celu marketingowym oraz 
  • otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (to tzw. elektroniczny kanał kontaktu - EKK);
I to tyle. Zgodnie z regulaminem promocji:
"Uczestnik może otworzyć w ramach Promocji dla każdego swojego małoletniego dziecka po jednym Koncie."


Zatem jeśli masz więcej pociech, to możesz założyć wiele kont (po jednym dla każdego dziecka) i wtedy zdobędziesz wiele bonusów (każdy po 50 zł). Ich wypłata przez bank przewidziana została do 15.03.2021 r. (do tego momentu utrzymuj konto założone w promocji).


Zwroty za płatności z Konta Jakie Chcę 


Poza wymienionymi gratyfikacjami, z Kontem Jakie Chcę w Santander Banku można też uzyskiwać zwrot 1% wartości rachunków i faktur za media (gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z tegoż konta (mogą to być płatności wykonywane zwykłym przelewem, za pomocą zlecenia stałego albo polecenia zapłaty).

W ten sposób rocznie można zyskać maksymalnie 300 zł, przy miesięcznym limicie zwrotu do 25 zł (aczkolwiek realnie wyciśnięcie maksimum byłoby dość trudne, bo za media trzeba by płacić ponadprzeciętnie dużo; choć pewnie i to jest w zasięgu niektórych - np. osób, które ogrzewają dom na gaz bądź prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty).

By uzyskiwać zwroty, niezbędne jest zgłoszenie do banku rachunków/faktur, za które będziesz dokonywać płatności - tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot - można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej (po zalogowaniu do bankowości przy Koncie Jakie Chcę wybierz: Więcej => Zwroty za rachunku => Zgłoszeni dostawcy => Dodaj kolejnego dostawcę).

Lokata mobilna: 1,5% na 4 miesiące


Dla oszczędzających, dodatkową zachętą do skorzystania z powyższych promocji Konta Jakie Chcę w Santander Banku może być także propozycja jednego z depozytów. To 4-miesięczna Lokata Mobilna dająca 2% 1,5% (po zmianie od 16.10.2020 r.) w skali roku, na której można zdeponować od 1 000 do 20 000 tys. zł (z lokaty skorzystać można tylko jeden raz kiedykolwiek), a dostępna jest ona - co sugeruje nazwa - wyłącznie w aplikacji mobilnej.

Konto Jakie Chcę - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta zakładanego w Santander Banku to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; darmowe są również przelewy natychmiastowe (co wyróżnia to konto na tle innych);
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po 4 latach - czyli po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
 • opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną Mastercard (lub Visa - ona też jest dostępna, ale pamiętaj, że do udziału w promocji z bonem 50 zł na zakupy kwalifikuje wyłączne karta z logo Mastercard) - do wyboru jeden z poniższych wariantów: 
  • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty (do tych płatności nie wliczają się transakcje BLIKiem) lub 
  • 3 zł bez warunków (tę opłatę bank ustawia jako domyślną, więc po otwarciu konta, najlepiej czym prędzej zalogować się do bankowości internetowej i zmienić tryb pobierania opłaty na wariant powyższy - zmiana wysokości opłaty miesięcznej za obsługę karty następuje od pierwszego dnia miesiąca, w którym złożono dyspozycję; zmianę można dokonać po wyborze opcji "Usługi" widocznej przy Koncie Jakie Chcę w bankowości internetowej); 
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe; bez względu na wiek można korzystać z różnych bankomatów w przypadku wypłat za pomocą BLIKa.

Od 1.12.2020 r. zaczną obowiązywać nieco inne warunki:
 • Konto Jakie Chcę: 0/6 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta oraz 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta - opłaty nie będą pobrane, jeśli w danym miesiącu zapewnisz wpływ w wysokości min. 500 zł (z dowolnego źródła) oraz wykonasz min. jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem;
 • Konto Jakie Chcę dla Młodych (czyli osób, które nie ukończyły 26. roku życia): 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem.
Do udziału we wszystkich wymienionych wyżej promocjach uprawnia wyłącznie wniosek o konto złożony na stronie promocji: Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych. Umowę o konto można wtedy zawrzeć za pośrednictwem kuriera, który na koszt banku przywiezie do Ciebie dokumenty do podpisania i odeśle je do banku. Po 2-3 dniach roboczych otrzymasz maila i SMSa z powiadomieniem o aktywacji konta. Karta do konta przyjdzie listem (a PIN do niej nadasz przy aktywacji poprzez bankowość internetową).

💡 Na koniec przypomnę, że osoby prowadzące działalność gospodarczą dodatkowo w Santander Banku mogą też założyć Firmowe Konto Godne Polecenia ze bonusami do 1000 zł!

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

108 komentarzy:

 1. Mam pytanie do tego zapisu:
  "W promocji nie mogą uczestniczyć obecni i byli klienci banku, którzy od 1 kwietnia 2019 r. brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę, Konta Jakie Chcę dla Młodych, Konta Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18 r. ż. organizowanej przez bank lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych, Konto dla dziecka poniżej 18 r. ż.."
  Otwierałem kiedyś konto w promocji z premiami, które zamknąłem 21.06.2019r. Czy mogę brać udział w tej promocji bo konto było otwarte w promocji przed 01.04.2019r. czy nie mogę brać udziału bo konto zamknąłem 21.06.2019r. a nie przed 01.04.2019r.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie kiedy tamta promocja się skończyła? Bo okres promocji najczęściej liczony jest do dnia wypłaty premii. Jak przed 1.04.2019 to raczej możesz wziąć udział o ile konto było zamknięte przed 1.10.2019. Jeśli wypłata premii była po 1.04.2019 to wtedy brałeś udział i odpadasz.

   Usuń
 2. Karencja się znowu wydłużyła?

  OdpowiedzUsuń
 3. Założyłam konto w promocji Santander aktualnej do wczoraj. Też 250 za konto Jakie Chcę. Czy w tamtej też będę mogła założyć konto dla dziecka z bonusem 50 zł? Czy założenie konta dziecku wymaga wizyty w banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Promocja jest tylko dla tych co teraz zakładają.

   Usuń
  2. Jeżeli nie podpiszę umowy w tej poprzedniej promocji bo kurier ma być dzisiaj to czy będę mogła złożyć wniosek w tej promocji 200+50 na dziecko? Bo rozumiem że tu można zgarnąć 200+50 na dziecko i 50 za otwarcie z polecenia. Dodrze rozumiem?

   Usuń
 4. Mogą być płatności kartą w internecie?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaki jest minimalny wiek dziecka?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy posiadając konto kjc od roku... Moge jedynie zalozyc konto dziecku i zgarnąć 50?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 50 zł za konto dla dziecka uzyskać mogą wyłącznie osoby uczestniczące w promocji "Bonus 200+50 za Konto Jakie Chcę z dzieckiem".

   Ogólnodostępne promocje konta dla dzieci też się w Santander Banku zdarzają. Ostatnia (acz tylko dla dzieci w wieku szkolnym) zakończyła się wczoraj.

   Usuń
 7. Czy polecający też coś przytula?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. W powyższym wpisie jest fragment rozpoczynający się od słów "Nagrody dla polecającego" :)

   Usuń
 8. Czy zakładając konto poprzez aplikację Payback też łapiemy się na bonusy??? Payback daje za założenie tego konta 5000 pkt czyli byłoby to dodatkowe 50 PLN.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wniosek pooooszedł z Twoim kodem polecającym: 1000279022, ...tylko nie doczytałem precyzyjnie i "losowo" wybrałem kartę Visa a nie Mastercard.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Weźmiesz udział we wszystkich promocjach poza tą w ramach programu poleceń (czyli oprócz bonu na zakupy w ramach programu Bezcenne Chwile, bo w nim zarejestrować można tylko kartę Mastercard).

   Po uzyskaniu dostępu do bankowości internetowej, za jej pośrednictwem możesz zawnioskować o kartę Mastercard do konta i spełnić warunki (płatności na sumę min. 300 zł). Być może się uda - spróbować warto, a nawet gdyby nagroda (cały czas mowa tylko o tej o wartości 50 zł) nie wpadła, to pozostanie złożenie reklamacji.

   PS. Dzięki za skorzystanie z kodu :)

   Usuń
 10. czy można zawrzeć umowę o konto w siedzibie banku na wniosek złożony przez stronę promocji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed chwilą składałem wniosek. jest tylko jedna opcja: kurier.

   Usuń
  2. Też miałem ten problem na infolinii poradzili zmienić przeglądarkę i się udało

   Usuń
 11. Brałem udział w jednej z poprzednich promocji. Konto sobie zostawiłem i teraz chcę polecić żonę. Czy wtedy też musze zrobić płatności na min. 300 zł???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecający nie musi spełniać tego dodatkowego warunku. Ten wymóg dotyczy wyłącznie polecanych.

   Usuń
 12. Złożyłem wniosek. Czy też mogę polecać? A jeśli tak to od kiedy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już będziesz mieć konto. Dopiero wtedy możesz się zapisać do programu i polecać.

   Usuń
 13. Jak zawnioskowałem o konto 2-go i 7-go podpisałem umowę to też się teraz łapię na tę promocję z 6800 punktów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz wziąć udział i w tej promocji, gdyż wniosek został złożony w okresie promocji (od 1.10.).

   Usuń
 14. jeżeli konto założyłam w czerwcu 2020 i nie przystępowałam do programu bezcenne chwile to mogę liczy teraz na te 6800 pkt po przystąpieniu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygląda na to że obecni się nie łapią.

   Usuń
  2. @Anonimowy 11 października 2020 16:26
   a który punkt regulaminu tak mówi?

   Jeżeli ktoś znajdzie gdzieś taki zapis, proszę o wskazanie miejsca.

   Usuń
  3. [Warunki otrzymania Nagrody] Do otrzymania Nagrody uprawnieni są Uczestnicy, którzy spełnią
   warunki, o których mowa w punkcie 2.1 i 2.2:
   2.1. w Czasie trwania Promocji spełnią łącznie wszystkie poniższe warunki:
   a) zawrą z Partnerem umowę o Konto Partnera z Kartą Partnera;

   Usuń
  4. A czas trwania promocji to 1.10-30.11

   Usuń
 15. Jako kurier przyjedzie z umową?

  OdpowiedzUsuń
 16. Jeżeli mam już konto w Bezcenne Chwile i założę konto w tej promocji Santander to również mogę zarejestrować kartę w Bezcenne Chwile i otrzymam punkty powitalne?

  OdpowiedzUsuń
 17. Dziś był kurier. Umowa podpisana. Pytanie mam o kartę czy ona przyjdzie osobno?? Bo kurier jej nie przywiózł i zwątpiłam czy zaznaczyłam we wniosku.

  OdpowiedzUsuń
 18. Założyłem konto. Skąd teraz mogę wziąć kod poleceń? W rodzinie 2 osoby są gotowe do założenia konta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ctrl+F: Nagrody dla polecającego

   W artykule masz o tym i link do opisu dot. programu poleceń. W bankowości można się zapisać do programu i tam dostaniesz kod.

   Usuń
 19. czy po złożeniu wniosku ktoś jeszcze z banku dzwoni?? Czy już tylko czekać na kuriera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z banku kontaktu już nie ma; przyjeżdża kurier (i on najczęściej dzwoni, by umówić czas).

   Usuń
 20. Czy te punkty (3400 i 6800) można wykorzystać łącznie??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można, choć w praktyce może być trudno, bo trzeba mieć na uwadze, że 6800 punktów wpadnie bardzo szybko (a są one ważne przez 2 miesiące), z kolei na nagrodę w ramach programu poleceń trzeba będzie zaczekać (dłuższy jest okres spełniania warunków). Niemniej jednak punkty w takiej liczbie (6800 i 3400) są idealnie odpowiednie do wyboru nagrody o wartości 100 i 50 zł, a pewnie mniej jest nagród (np. bonów) za 10200 punktów).

   Usuń
  2. Faktycznie nie zwróciłem na to uwagi. Dziękuję za odpowiedź.

   Usuń
 21. Czy z tej promocji można skorzystać przy koncie wspólnym ? TZN teraz zakładam na siebie konto a po 2 tygodniach dopisuje żonę do konta jako współwłaściciel

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nie lepiej założyć 2 konta i zyskać podwójnie?

   Usuń
 22. Dopiero zaczynam i będzie to moja pierwsza promocja w której wezmę udział. Z góry więc przepraszam za może głupie pytanie, ale kiedy można zamknąć konto? Czy trzeba je przez jakiś określony czas utrzymywać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po otrzymaniu nagrody/premii możesz konto zamykać.

   Usuń
 23. Czy warunki wpływu na konto i płatności kartą trzeba spełniać począwszy od kolejnego miesiąca po otwarciu czy można już w miesiącu otwarcia i też się zaliczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytuję: "dla kont założonych w październiku warunki należy spełniać w każdym z trzech miesięcy: październik, listopad i grudzień lub listopad, grudzień i styczeń".

   Usuń
 24. Niestety spadło oprocentowanie 4 miesięcznej lokaty mobilnej z 2% do 1,5%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na szczęście 4-letnie obligacje Skarbu Państwa COI1024 wciąż bez zmian, a Polska ma najwyższą inflację w UE.

   Usuń
  2. Ale dla kupujących te obligacje teraz nie ma znaczenia wysokość inflacji teraz, ale za rok. A wysoka baza z teraz gra nawet na niekorzyść.

   Usuń
 25. "Dla oszczędzających, dodatkową zachętą do skorzystania z powyższych promocji Konta Jakie Chcę w Santander Banku może być także propozycja jednego z depozytów. To 4-miesięczna Lokata Mobilna dająca 2% 1,5% (po zmianie od 16.10.2020 r.) w skali roku, na której można zdeponować od 1 000 do 20 000 tys. zł (z lokaty skorzystać można tylko jeden raz kiedykolwiek), a dostępna jest ona - co sugeruje nazwa - wyłącznie w aplikacji mobilnej."

  Wchodzę w aplikację mobilną, próbuję założyć lokatę i jedyne co widzę to elokata na miesiąc z 0,1 %...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak kiedyś otwierałeś już lokatę przez aplikację to teraz nie założysz. Ale jak nie, to pisz reklamację. Lokata się należy.

   Usuń
 26. Czy płatności Google Play będą zaliczone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj raczej GPay :)

   Usuń
  2. Tak (ale chodziło ci pewnie o Google Pay, a nie Google Play?)

   Usuń
 27. Karta przyszła. Czy już w październiku muszę robić nią płatności?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pażdziernik listopad grudzień lub listopad grudzień styczeń-3 kolejno po sobie następujące miesiące.

   Usuń
  2. Dzięki. Chodzi mi jednak też o płatności żeby uniknąć opłaty za kartę. Można od listopada dopiero?

   Usuń
  3. Jeśli chodzi o płatności kartą na potrzeby uniknięcia opłaty za kartę, to w pierwszym niepełnym miesiącu (w którym podpisano umowę o kartę) nie trzeba ich robić.

   Usuń
 28. Jestem raczkująca w temacie kont-czy ktoś mi może powiedzieć o co chodzi z tym że przy zakładaniu konta dla dziecka potrzebny jest skan dowodu osobistego dziecka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To w celu potwierdzenia, że masz dziecko. W mBanku przy zakładaniu konta dla dziecka też chcieli skan dowodu osobistego, legitymacji szkolnej lub aktu urodzenia. W przeciwnym razie można by zakładać konta nawet na nie swoje dzieci ;)

   Usuń
  2. Ja rozumiem to jest oczywiste tylko kto ma dla dziecka dowód a wyrażnie jest napisane dowód-no nic zadzwonię na infolinie-troche słabe żeby teraz jeszcze dowód dziecku specjalnie trzeb było wyrabiać-tym bardziej że jest to utrudnione teraz.

   Usuń
  3. Niestety z kontem dla dziecka to jedna wieka ściema! Takie konto można otworzyć tylko i wyłącznie jeśli dziecko ma dowód!
   Sami rozumiecie jak mało osób może z tego skorzystać! W Polsce nie ma obowiązku wyrabiania dowodu dzieciom.
   Ale wniosek wymaga podanie jego numeru bez tego nie przejdziecie dalej. Ciekawostka, że w oddziale możesz otworzyć konto dziecku bez dowodu z legitymacją i dla młodszych z aktem urodzenia ale bez naliczenia promocji. Bo promocja tylko przez internet czytaj jeśli dziecko ma dowód i to powinno być wielkimi literami na wszystkich reklamach umieszczone. Bo to nie jest standartowy dokument dla dzieci.

   Usuń
  4. Jeśli dziecko nie ma dowodu osobistego, to konto można mu założyć w placówce - w tej sytuacji również ma być zaliczone do promocji (informacja potwierdzona z bankiem).

   Usuń
 29. A czy wiadomo coś o byłych posiadaczach konta w BZW BK? Teraz to ten sam bank....także czy to ich nie wyklucza z korzystania z promocji? Dodam, że niestety nie minął jeszcze 1rok od kiedy zamknęłam konto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to nie możesz brać udziału bo miałaś konto w Santanderze po 1.10.2019 r

   Usuń
 30. Żeby dostać 6800 pkt trzeba zrobić 1 płatność. Czy to musi być płatność u partnerów programu? Czy może być zrobiona w dowolnym miejscu?

  OdpowiedzUsuń
 31. Jeśli nie łapię się na nagrodę w ramach programu poleceń ani na 6800 pkt, ale minął już okres w którym nie mam konta to mogę wziąć udział dla samych 200 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, możesz poprzestać tylko na skorzystaniu (i spełnieniu warunków) z tej promocji. Wpadnie 200 zł.

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź. Wniosek wysłany.

   Usuń
 32. Aby karta była darmowa trzeba w jej ustawieniach zmienić opcję z comiesięcznej opłaty 3 zł na opłatę 5zł/0zł - warunek to 5 płatności.

  OdpowiedzUsuń
 33. Mam Konto Jakie Chcę założone w promocji na początku roku, do tego kartę Mastercard. Czy 6800 punktów w programie Bezcenne Chwile przysługują tylko w nowej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W myśl zapisów regulaminu z punktami powitalnymi, promocja skierowana jest do osób, które "w Czasie trwania Promocji spełnią łącznie wszystkie poniższe warunki: a) zawrą z Partnerem umowę o Konto Partnera z Kartą Partnera". A zgodnie z tym regulaminem, Czas trwania promocji jest od 1.10.2020 r.

   Jednakże w komentarzach już ktoś pisał, że mimo posiadania konta od dłuższego czasu, to teraz, po przystąpieniu do promocji, otrzymał punkty.

   Usuń
 34. Pierwszy raz korzystam z promocji banku i staram się czytać ze zrozumieniem ale mam pytanie, kiedy wnioskować o założenie konta dla dzieci? Złożyłam wn o konto jakie chce z kartą MasterCard...jak dobrze rozumiem, dopiero po podpisaniu umowy i uzyskaniu dostępu do konta będę mogła wnioskować o konta dla dzieci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawierasz umowę o konto dla siebie -> dostajesz dostęp do bankowości -> tam do 25.11.2020 zakładasz konto dla dziecka

   Usuń
  2. W promocji "Bonus 200+50 za Konto Jakie Chcę z dzieckiem" osoba dorosła ma czas na zawarcie umowy o konto do 15.11.2020 r. Z tego też względu czasu na złożenie wniosku o konto dla dziecka jest więcej - należy to zrobić za pośrednictwem bankowości internetowej do 25.11., a umowę można zawrzeć do 30.11.2020 r.

   Usuń
 35. Z tego co wyczytalem to niestety nie zalapie się corka na dodatkowe 50zł za pecenie jej konta przeze mnie. Bo wniosek zlożyliśmy wczoraj - a z polecenia warunek otrzymania 50zł była jak umowa zostanie podpisana do końca października. Ale co z osobą polecajacą - jak corka sie nie łapie to ja sie zalapie jako polecający ? Corka musi jakies warunki spełnić lub ja ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale córka jest niepełnoletnia? bo to wtedy nie polecenie.

   Usuń
  2. To kluczowe rozróżnienie, bo nie wiem czy dobrze rozumiem. Dla rozwiania tej wątpliwości rozbiję to w skrócie:

   Program poleceń (z premią 50 zł dla polecającego i 3400 punktów, czyli w praktyce z bonem 50 zł dla poleconego) jest dla osób pełnoletnich. Tu zawarcie umowy musi nastąpić do końca października. Nie da się polecić konta osobie niepełnoletniej (w tej edycji, bo kiedyś było to możliwe, ale jedynie od 13. roku życia).

   Jeśli zaś chodzi o promocję "Bonus 200+50 za Konto Jakie Chcę z dzieckiem", gdzie można zdobyć 50 zł za otwarcie konta dziecku (niepełnoletniemu), to tego czasu na złożenie wniosku o konto dla dziecka jest więcej (do 25.11.; a na zawarcie umowy do 30.11.2020 r.).

   Usuń
  3. Córka jest pelnoletnia. Konto dla Młodych. Dziś przyszła informacja że umowa została przekazana kurierowu. Czyli bedzie w poniedziałek. Czyli umowa bedzie podpisana po 31.10.2020. czyli nie bedzie dodatkowo dla niej 50zl z polecenia. Trudno. Ale czy ja jako polecajy otrzymam premie ?

   Usuń
 36. Chcę otworzyć konto. Gdy wpiszę podany wyżej Twój kod poleceń to każdy z nas dostanie premię? Wcześniej już otrzymałem nagrody w bezcennych chwilach czy jeżeli zarejestruje kartę MasterCard to bez problemu otrzymam 6800 punktów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku programu poleceń zyskują obydwie strony.

   Jeśli w Bezcennych Chwilach były zarejestrowane karty innych banków, to to nie jest przeszkodą. Obecna promocja jest dla tych, którzy dotąd nie mieli zarejestrowanej karty wydanej przez Santander Bank.

   Usuń
 37. Dzień dobry,
  Korzystałem z poprzedniej promocji. Czy powinienem zamknąć millekod aby móc skorzystać w przyszłości z promocji na otwarcie konta? Czy ogólnie muszę powypowiadać umowy ramowe w innych bankach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzień dobry! Millekod (a właściwie Millenet) to nie Santander Bank, a Millennium. W przypadku Santander Banku nie kojarzę by kiedykolwiek posiadanie aktywnego dostępu do bankowości było przeszkodą we wzięciu udziału w promocji konta. W Millennium warunki są mniej liberalne - tam posiadanie jakiegokolwiek produktu czy nawet jakiejkolwiek relacji z tym bankiem wyklucza z promocji konta.

   Usuń
 38. Czy jeżeli wniosek w poprzedniej promocji był odrzucony. To mogę brać udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Formalnie nie ma przeciwwskazań. Możesz złożyć wniosek i wziąć udział w tej promocji.

   Usuń
 39. Czy za płatność BLIKIEM liczy się przelew na telefon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możliwe że tak. Tak to rozumiem czytając regulamin

   Usuń
 40. Dostał ktoś już punkty na bezcenne chwile ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, ja dostałam 6800pkt równo 10dni po spełnieniu warunków

   Usuń
  2. Też dostałem.

   Usuń
  3. Ja nie dostałam, gdzie w takim razie mogę złożyć reklamacje?

   Usuń
  4. Do banku. Np przez bankowość albo na infolinii.

   Usuń
 41. Czy 50 zł za polecenie też wpadnie z premia 200 zł czy wcześniej?

  OdpowiedzUsuń
 42. Czy przelew na telefon blik też jest zaliczany jako płatność? (Te 5 co trzeba wykonać) bo chyba raz nie zapłaciłem karta...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew Blik też powinien być zaliczony. Przynajmniej tak wynika z regulaminu.

   Usuń
 43. Czy ktoś już dostał nagrodę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Do 15-go mają czas.

   Usuń
  2. Właśnie mija termin, a na moim koncie brak wpłaty. Czy ktoś również się z tym spotkał?

   Usuń
  3. u mnie i u żony brak nagrody. Może zapomnieli o nas :). Trzeba zadzwonić na infolinię i złożyć reklamację.

   Usuń
  4. U mnie kasa wpadła 11-go

   Usuń
 44. U mnie też już jest kasa na koncie i w terminie wszystko.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...