Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 160 zł za konto w mBanku + 2% dla oszczędności

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.10.2020

Premia 160 zł za konto w mBanku + 2% dla oszczędności

mBank uruchomił nową edycję promocji swego konta osobistego. 

eKonto osobiste z premią do 160 zł - X edycja
I podniósł przy tym premię, bo teraz do wzięcia czeka do 160 zł (o 20 zł więcej niż w poprzedniej odsłonie akcji). Dodatkowo - dla zainteresowanych - czeka jeszcze 2% dla oszczędności.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

eKonto z premią - 10. edycja: do 160 zł od mBanku


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.01.2017 r. nie miała:
1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub  
2) rachunku oszczędnościowego  
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 [to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku - przyp. Mr. Złotówa]. 

Z udziału w promocji wykluczeni są także współposiadacze tego typu rachunków. Ale posiadanie innych produktów mBanku (np. pożyczki, karty kredytowej czy rachunku firmowego) w niczym nie przeszkadza i droga do udziału w promocji z premią do 160 zł za konto osobiste w mBanku pozostaje otwarta.

Nagroda. W promocji "eKonto z premią - X edycja" do wzięcia czekają trzy premie pieniężne w wysokości: 100 zł ("Premia za szybki wpływ"), 30 zł (" Premia I za wpływ i transakcje") oraz 30 zł ("Premia II za wpływ i transakcje"). Uzyskane bonusy będzie można wykorzystać na dowolny cel, bo wpłyną one na konto osobiste.

Dodatkowo (ale nie ma już wymogu korzystania, bo to propozycja tylko dla chętnych) osoby otwierające konto osobiste w mBanku mogą uzyskać 2% w skali roku dla kwoty do 10 tys. zł. Takie warunki na rachunku oszczędnościowym Moje Cele mBak gwarantuje przez 3 pełne miesiące kalendarzowe.

Zasady promocji "eKonto z premią - X edycja"


Premia 160 zł za konto w mBanku
By wziąć udział w promocji:
 • najpóźniej do 27.01.2021 r. złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą oraz zawrzyj umowę z bankiem.

A dalej przyjdzie już spełniać proste warunki uzyskania premii 100 oraz 2 x 30 zł.

Premia 100 zł za szybki wpływ. Jak ją zdobyć?
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij na konto jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł (może to być przelew nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł) oraz
 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji w dowolnych punktach handlowo-usługowych wykonaj 5 płatności na dowolne kwoty kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem (i transakcji tych nie anuluj, a więc nie zwracaj zakupów). 

Premia 30 zł za transakcje (premia I i premia II). By uzyskać te bonusy, w drugim miesiącu kalendarzowym oraz w trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • zapewnij jednorazowy wpływ na konto kwoty min. 1 000 zł (wytyczne są takie same, jak wyżej) oraz 
 • w dowolnych punktach handlowo-usługowych wykonaj co najmniej 5 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem (i transakcji tych nie anuluj do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu ich wykonania).

Kiedy mBank wypłaci premie?


Każda z premii ma być wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu spełniania warunków jej uzyskania. Przykładowo przebieg udziału w promocji może wyglądać tak:
💡 Jeżeli umowę o eKonto osobiste w mBanku zawrzesz w październiku, to na zapewnienie szybkiego wpływu będziesz mieć 7 dni, a na wykonanie 5 transakcji bank da Ci czas do końca listopada. Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 100 zł (to "Premia za szybki wpływ"), które mBank wypłaci Ci do końca grudnia. 
W grudniu i w styczniu (w każdym z tych dwóch miesięcy) będzie należało jeszcze wykonać po 5 płatności (kartą i/lub BLIKiem) oraz zapewnić wpływ 1 000 zł - za to otrzymasz dwie premie po 30 zł każda, które mBank wypłaci na Twe konto do końca stycznia i do końca lutego 2021 r.


W skrócie - jeśli do promocji przystąpisz w październiku, to premie będzie dostawać według następującej kolejności: 100 zł do 31.12.2020 r., 30 zł do 31.01. oraz 30 zł do 28.02.2021 r.

Przydatne informacje. Udział w promocji biorą konta indywidualne (załóż więc konto samodzielnie i nie zmieniaj go na wspólne, by nie pozbawić się prawa do premii).

eKonto osobiste w mBanku - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta osobistego zakładanego w mBanku na potrzeby powyższej promocji to:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną;
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz co najmniej 1 płatność kartą (na dowolną kwotę); od 1.03.2021 r. obowiązywać będą nowe warunki: z miesięcznej opłaty za kartę zwalniać będą płatności na sumę min. 350 zł miesięcznie;
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł).

Jak wygląda otwarcie konta w mBanku. We wniosku o konto wybrać możesz sposób zawarcia umowy o konto (za pośrednictwem kuriera lub w wybranej placówce mBanku).

W przypadku zawierania umowy o konto w placówce mBanku, by mieć pewność udziału w promocji, warto zwrócić uwagę, aby w placówce umowa o konto została zwarta dla wcześniej już złożonego wniosku przez Internet. A jak tego najprościej dopilnować? Zapisz sobie i podaj doradcy numer wniosku, który otrzymasz w wiadomości mailowej potwierdzającej złożenie wniosku.

Konto oszczędnościowe Moje cele: 2% do 10 tys. zł w mBanku


2% na koncie oszczędnościowym w mBanku
Kto chce (bo to opcja dobrowolna i nie wymagana na potrzeby uzyskania premii do 160 zł) może również skorzystać z usługi Moje cele i idącej za tym okazji na promocyjne oprocentowanie. Szczegóły oferty to:
 • oprocentowanie: 2% w skali roku;
 • okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: "od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe (np. jeżeli otworzyłeś rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele na koniec października, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez listopad, grudzień i do końca stycznia";
 • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 10 000 zł.

By uzyskać promocyjne oprocentowanie trzeba założyć rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" (zrobić to należy już na etapie wnioskowania o eKonto osobiste).

Moje cele to usługa, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz ją skonfigurować tak, by małe kwoty mBank przelewał z Twego konta osobistego na konto oszczędnościowe zawsze wtedy, gdy będziesz płacić kartą, robić przelewy lub wypłacać pieniądze z bankomatu. A wybrać można zaokrąglanie do 10 zł, stałą kwotę z przedziału od 3 do 10 zł albo konkretny procent (w przedziale od 1 do 15%) od transakcji. Środki te będą trafiać na rachunek oszczędnościowy.

Aby uzyskać stawkę 2% w skali roku, należy spełniać poniższy warunek:
".Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym"

Rachunek oszczędnościowy, na który trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat.


21 komentarzy:

 1. Jak sprawdzić kiedy zamknąłem konto w mBanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na infolinii.

   Usuń
  2. Sprawdź skrzynkę mailową. mBank po zamknięciu konta przesyła potwierdzenie.

   Usuń
  3. BTW karencja jest już nieznośnie długa.

   Usuń
 2. To jeszcze nie cała pula promocji ,) jak ktoś ma włączone mokazje to pojawi mu się ciekawa oferta 10% zwrotu za płatności kartą w sieci kaufland:

  Oferta ważna do 21-10-2020
  10% zwrotu za zakupy w sklepach Kaufland

  1. mOkazja nie wymaga zapisu
  2. Zrób zakupy za minimum 20 zł w sklepie Kaufland
  i zapłać za nie kartą mBanku
  3. Zwrócimy Ci 10% wartości transakcji (maksymalnie 15 zł). Mamy na to 60 dni od dnia, kiedy rozliczymy Twoją transakcję, która spełnia warunki mOkazji
  4. Z mOkazji możesz skorzystać 2 razy i zyskać łącznie maksymalnie 30 zł
  5. Nie dotyczy zakupu alkoholu, wyrobów tytoniowych, produktów leczniczych, bonów podarunkowych
  i preparatów do początkowego żywienia niemowląt

  Pozdrawiam czytelników.

  OdpowiedzUsuń
 3. Można jeszcze dodać informację o promocji karty kredytowej: za mastercard Standard w promocji można zyskać 100 zł do Biedronki. Zasady: złożyć wniosek w promocji i zrobić 10 transakcji. Limit 3000 voucherów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja tak zrobiłam założyłam konto wpłaciłam w ciągu 7 dni przelałam 1000 na raz i pięć transakcji
  .Ale 100 zł nie otrzymałam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to na pewno nie w tej edycji, bo ona dopiero wystartowała. Pytanie kiedy było otwarte konto? Bo jeśli np. w sierpniu, to na spełnienie warunków był czas do końca września, a wypłata premii nastąpi do końca października (nawet jeśli wszystkie warunki udało się spełnić w sierpniu).

   Usuń
 5. Czy można w tym przypadku skorzystać z kodu polecającego zyskując 100 pln za polecenie? (tylko osoba polecająca)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ponawiam pytanie: Czy można w tym przypadku skorzystać z kodu polecającego zyskując 100 pln za polecenie? (tylko osoba polecająca)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli we wniosku jest miejsce na wpisanie kodu polecenia, to nie widzę przeciwwskazania. Acz często we wnioskach o konto w promocji, bank tego pola nie daje.

   Usuń
  2. W odróżnieniu od innych banków program poleceń w mBanku niestety nie daje nic osobie poleconej.

   Usuń
 7. Dobrze zrozumiałem, że wzięcie udziału w promocji nie jest tożsame z wyrażeniem zgód marketingowych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Regulamin promocji takiego wymogu nie stawia. Zgody są zatem dobrowolne.

   Usuń
 8. Witam. Nie bardzo rozumiem warunek "Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym". Saldo ma być na co najmniej + 100 zł po zsumowaniu wpływów i wydatków na wszystkich kontach do regularnego oszczędzania powiazanych z rachunkiem rozliczeniowo-oszczędnościowym. Samo ekonto więc się nie wlicza? Bardzo proszę o interpretację.

  OdpowiedzUsuń
 9. 30.11 zakończyło mi się promocyjne oprocentowanie rachunku Moje Cele. 1.12 przelałem środki na Ror. Będę chciał skorzystać z kolejnej edycji jeżeli oprocentowanie będzie korzystne. Czy powinienem zamknąć ten rachunek Moje Cele który teraz mam ?

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam czy jeżeli chciałbym skorzystać z tej promocji i również z konta oszczędnościowego Moje cele, to aby spełnić warunek: "suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń." W pierwszym miesiącu chcąc przelać 1000zł na oszczędnościowe, musze na osobiste przelać 1100zł (aby mieć saldo +100zł), a w kolejnym miesiącu przelać na osobiste 1200zł, i znowu 1000zł na Moje Cele? czy wystarczy żeby na Moje Cele w następnym miesiącu pojawiło się +100zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli z miesiąca na miesiąc musisz mieć o 100 zł więcej na koncie oszczędnościowym niż miesiąc wcześniej.

   Usuń
 11. Nie otrzymałem promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Gdzie mogę napisać/zadzwonić aby to zweryfikować/sprostować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mBanku. Wszelkimi możliwymi kanałami. Placówka, list, infolinia, czat, mail.

   Usuń
 12. Nie otrzymałem premii, która miała być wypłacona w lutym. Napisałem wczoraj reklamację na czacie w aplikacji mBanku i w trakcie naszej rozmowy została ona rozpatrzona a premia w ciągu tej rozmowy znalazła się na koncie. Duży plus dla Banku.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...