Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj aż 375 zł za konto w BNP Paribas w promocji "Zakupowy szał"

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

15.10.2020

Zyskaj aż 375 zł za konto w BNP Paribas w promocji "Zakupowy szał"

BNP Paribas odpalił nową promocję swego konta osobistego.

Promocja "Zakupowy szał" w BNP Paribas
Do wzięcia czekają nagrody gwarantowane: premie pieniężne na sumę 275 zł (do wykorzystania na dowolny cel) oraz bon o wartości 100 zł do wydania w sklepach Biedronka. W odróżnieniu od poprzedniej promocji, tym razem czas od otwarcia konta do zgarnięcia wszystkich nagród jest o wiele, wiele krótszy!


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Zakupowy szał": nawet 375 zł od BNP Paribas


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie posiada i w okresie 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie dotyczy także współposiadaczy kont.

Regulamin promocji nie wyklucza osób będących stroną umowy o produkty w BGŻ Optima.

Nagrody. W promocji "Zakupowy szał" do wzięcia czekają:
 • dwie premie pieniężne w wysokości 175 oraz 100 zł, które organizator promocji wypłaci na Twe konto, więc te środki wykorzystasz według własnego uznania (przelewając, wypłacając lub wydając na dowolny cel) oraz
 • bon o wartości 100 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka (bon można realizować wielokrotnie aż do wykorzystania salda środków, a ma on być ważny do 30.04.2022 r.).

Limit rejestracji. Promocja "Zakupowy szał" przewidziana została dla maksymalnie 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagród (oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej). Z udziałem w promocji warto się więc pospieszyć.

Zasady akcji "Zakupowy szał"


By wziąć udział w promocji:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 31.10.2020 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 13.11.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej oraz aktywuj kartę wydaną do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 13.11.);
 • w listopadzie 2020 r.:
  • wykonaj minimum jeden przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej GOmobile (na dowolną kwotę; może to być przelew na własne konto w innym banku) oraz
  • wykonaj co najmniej 5 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty; mogą, ale nie muszą to być płatności w sklepach Biedronka).

  Za spełnienie powyższych warunków będzie Ci przysługiwać pierwsza nagroda - premia 175 zł.

  By otrzymać drugą nagrodę, premię pieniężną 100 zł oraz bon 100 zł do Biedronki, w grudniu 2020 r.:
  • wykonaj co najmniej jeden przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej GOmobile (na dowolną kwotę; może to być przelew na własne konto w innym banku) oraz
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł (także mogą to być, ale nie muszą, płatności w sklepach Biedronka).

  Nagrodę za spełnienie warunków w grudniu otrzymasz pod warunkiem spełnienia wytycznych promocji w listopadzie (w celu uzyskania pierwszej nagrody - premii 175 zł).

  Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


  O przyznaniu kolejnych nagród, organizator promocji powiadomi Cię mailowo (wiadomości przyjdą z adresu zakupowyszal@bnpparibasplus.pl):
  • do 18.12.2020 r. (o przyznaniu premii 175 zł za spełnienie warunków w listopadzie) oraz
  • do 22.01.2021 r. (o drugiej premii 100 zł i bonie 100 zł do Biedronki za spełnienie warunków promocji w grudniu).

   Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować - do 27.12.2020 r. koniecznym będzie zalogowanie na stronie promocji (dane do logowanie otrzymasz mailem) w celu podania numeru rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji, bo to właśnie na ten rachunek wpłyną premie - stanie się to odpowiednio do 31.12.2020 (175 zł) oraz do 31.01.2021 r. (kolejne 100 zł). 

   Z kolei bon do Biedronki o wartości 100 zł otrzymasz w postaci elektronicznego kodu, który organizator prześle Ci SMSem najpóźniej do 31.01.2021 r. Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

   Ważne wskazówki dla uczestników promocji "Zakupowy szał"


   Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

   ▶️ Przelew jaki należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

   ▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

   ▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą, które zostaną wykonane w miejscach, gdzie terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod wskazujący dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
   - 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

   Lista z pozoru wydaje się długa, ale w praktyce bankowi najpewniej zależy tylko na tym, by wyeliminować płatności w miejscach, gdzie można zrobić większy obrót często bez faktycznego robienia zakupów. Płatności można za to realizować w różnych sklepach (spożywczych, monopolowych i innych), marketach, drogeriach, aptekach, punktach gastronomicznych czy na stacjach paliw.

   ▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o premiach, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

   Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - szczegóły oferty


   Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste z oferty BNP Paribas. Jego główne cechy to:
   • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
   • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
   • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

    Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat); 

    Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

    Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

   Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę (BLIK w tym względzie nie zastąpi płatności kartą).

   Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją "Zakupowy szał" możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

   Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

   💡 A na koniec dodam, że jak już otworzysz konto w powyższej promocji (najlepiej zachować taką kolejność), to później możesz też zgarnąć od BNP Paribas 300 zł w bonach Allegro za kartę kredytową.

   Przydatne dokumenty:

   101 komentarzy:

   1. Czy jest jakiś program poleceń w BNP? Mam konto i chętnie założyłaby żona.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie ma i odkąd sięgam pamięcią, to w tym banku nie było programu poleceń.

     Usuń
   2. Jeśli mam limit odnawialny w BNP to się łapię?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja w poprzedniej edycji skorzystałem.

     Usuń
    2. Regulamin promocji wyklucza posiadaczy umowy ramowej (która dotyczy konta i karty do konta), więc teoretycznie tak. Aczkolwiek w praktyce były sygnały Czytelników, że kto ma bankowość internetową (choćby w związku z jakimś innym produktem w tym banku), ten otrzymuje informacje o odrzuceniu wniosku. Na szczęście jednak już w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się informacje, że złożenie wniosku się udaje. Zatem pozostaje spróbować.

     Usuń
   3. Czy mogę skorzystać z tej promocji i jednocześnie z promocji 300zł do wydania na Allegro za kartę kredytową?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, promocje można połączyć i zdobyć 375 zł za konto + 300 zł za kartę kredytową. Przy czym o kartę kredytową najlepiej zawnioskować po otwarciu konta (przy odwrotnej kolejności bywało, że wniosek o konto nie przechodził z racji dostępu do bankowości; to raczej był błąd, który też najpewniej został już wyeliminowany, ale wolę podpowiedzieć właśnie taką kolejność: najpierw otwarcie konta, a dopiero później złożenie wniosku o kartę kredytową).

     Usuń
   4. Złożyłem wniosek. Naszła mnie jednak pewna rozterka. Czy trzeba było wyrażać zgody marketingowe?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. We wniosku zgody są dobrowolne.

     Usuń
    2. Wniosek podpowiada co trzeba. Reszta według własnego uznania.

     Usuń
   5. Jeżeli posiadam już kartę kredytową i od 15 miesiecy nie miałem konta osobistego to mogę wziąć udział w promocji?

    OdpowiedzUsuń
   6. Czy kuriera muszę przyjąć osobiście? Czy może ktoś inny z domu?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Trzeba osobiście. umowy już nie podpisujesz ale tak odbywa się potwierdzenie tożsamości.

     Usuń
   7. Po jakim czasie można zamknąć konto by nie płacić kary? Czy jest naliczana jakaś opłata manipulacyjna przy zamknięciu?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Konto wraz z kartą należy posiadać do momentu otrzymania (ostatniej) nagrody. Nie ma opłat za zamknięcie. By uniknąć opłaty miesięcznej za kartę (Otwartą na Dzisiaj) wystarczy wykonanie jednej płatności na dowolną kwotę w miesiącu poprzednim.

     Usuń
   8. Odpowiedzi
    1. Aktualne. Promocja jest nadal dostępna - póki na stronie promocji jest dostępny formularz rejestracji, to można wziąć udział. Jeśli pula się wyczerpie, to w jego miejscu pojawi się komunikat o zakończeniu akcji.

     Usuń
    2. Aktualne. Dzisiaj wniosek wysłany.

     Usuń
   9. W jaki sposób kurier weryfikuje tożsamość? Czy wystarczy okazać dowód osobisty czy trzeba przekazać też jego ksero?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Kurierowi tylko pokazujesz dowód. Nie trzeba przekazywać kserokopii.

     Usuń
   10. Widziałem podobne pytanie ale nie jestem pewien czy dobrze odczytałem, więc zapytam. Wziąłem kredyt samochodowy akurat to BNP Paribas, czy w związku z tym jest promocja dla mnie możliwa ? Mam dostęp do bankowości internetowej ale widzę tylko wysokość kredytu :), i jego % spłatę.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Moja odpowiedź będzie podobna jak ta powyżej (15 października 2020 17:17). Z promocji wykluczyć może tylko konto i umowa ramowa, więc pozostaje spróbować :)

     Usuń
   11. Przelewy mogą być na to samo konto?

    OdpowiedzUsuń
   12. Jaki kurier przyjeżdża od BNP?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. U mnie była Listonoszka (nie kurier!) z poczty polskiej, Pani była bardzo zestresowana i wszystko trwało dość długo...

     Usuń
   13. Czy płatności kartą mogą być doładowaniem Revoluta?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W przypadku Revoluta jest kod MCC 4829 lub 6012 (bo to się zmieniało), więc niestety z listy wykluczonych.

     Usuń
   14. Czy da się jakoś sprawdzić czy jest się w tej puli 3000 pierwszych osób czy trzeba czekać do 18 grudnia na informację (albo jej brak) od banku?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie ma ryzyka barku nagród, jeśli ktoś zdąży się zarejestrować. Jeśli pula rejestracji się wyczerpnie, to wtedy pojawi się stosowny komunikat, a kolejne zapisy do promocji nie będą już możliwe. O załapaniu na nagrody nie decyduje ani kolejność zawartych umów, ani kolejność spełnienia warunków, więc z kwitkiem nikt nie odejdzie. Sprawdzone w praktyce (tak to działało też w poprzednich promocjach konta w BNP Paribas).

     Usuń
   15. W Biedronce można płacić takim bonem za wszystko czy są jakieś wykluczenia?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jest na wszystko.

     Usuń
    2. Jak wygląda płacenie tym kodem przy kasie? Czy można używać go wielokrotnie aż do wyczerpania kwoty 100 zł?

     Usuń
   16. Założyłem konto, otrzymałem kartę. Czy już w październiku muszę zrobić transakcję kartą żeby za nią nie zapłacić? Czy mogę na spokojnie w listopadzie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak. Bo opłata nie jest pobierana, jak płatność została wykonana w poprzednim miesiącu. W październiku tego nie sprawdzą, ale w listopadzie już tak.

     Usuń
   17. Skąd mam wziąć hasło do bankowości?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Przy pierwszym logowaniu, po wpisaniu loginu, przyjdzie SMS z hasłem (później należy je zmienić na swoje).

     Usuń
   18. Dzięki. Za wkład w tą stronę korzystam z Twoich/Waszych linków partnerskich już drugi raz. Wcześniej świetnie sprawujący się telefonik od City Banku. Teraz będzie zastrzyk od BGŻ. Informacje na stronie mega czytelne - wręcz powiedziałbym idiotoodporne ;) Polecam.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki za miłe słowa :) Życzę dalszego owocnego korzystania z promocji!

     Usuń
   19. Czy płatności kartą do konta w sklepach na 300zł mogą być przez GPay?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak. Wynika to nawet z regulaminu promocji (§ 1, ust. 4, pkt 13.): "operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika za pomocą Karty (...) z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

     Usuń
    2. Złotówa, ten cytat tyczy się płatności internetowych z użyciem Google Pay i Apple Pay.

     Usuń
   20. Czy płatnościami kartą na potrzeby promocji mogą być transakcje mające MCC4900 czyli tzw. 'narzędzia' ??

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Płatności rachunków w Żabce (MCC 4900) obsługuje teraz BillBird z Krakowa - ciekawe czy to przejdzie jako płatność w tej promce?

     Usuń
    2. MCC 4900 nie ma na liście wykluczonych.

     Usuń
    3. Jeśli wykluczone są płatności z udziałem PayU, Przelewy 24, Dotpay czy Blue Media to zapewne na tej liście jest też BillBird.

     Usuń
    4. Pytanie czy zaliczana jest do transakcji wykluczonych zdefiniowanych jako operacje dokonywane przez "podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji".

     Warto wiedzieć, że Parobas ma infolinię do promek czynną w dni robocze w godz. 9:00-17:00 pod numerem (22) 299 11 50.

     Usuń
    5. Wykluczenia nie dotyczą przypadkiem tylko płatności przez internet?

     Usuń
    6. Dziwne, bo płacenie rachunków zawsze było wykluczone w ich promocjach.

     Usuń
   21. Czy złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (31.10) nie jest tożsame z zawarciem umowy z bankiem o konto, kartę do konta (13.11)

    OdpowiedzUsuń
   22. Rozumiem, że płatność kartą (zbliżeniowo) na stacji paliw (Orlen) jest zaliczana do regulaminowych pięciu płatności kartą uprawniających do odbioru bonusu ?

    OdpowiedzUsuń
   23. Mam pytanie w kwestii tego bonu, który wysyłany jest w wiadomości SMS: czy to jest kod w postaci ciągu numerycznego czy kodu kreskowego?

    Nie mam smartka i jeśli przyślą jedynie kod kreskowy to chyba z tego będą nici.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Podbijam pytanie.

     Usuń
    2. Numeryczny.

     Tu macie instrukcję jak zrealizować:
     https://bankobranie.blogspot.com/2018/04/jak-zrealizowac-bon-w-sklepach-biedronka.html

     Usuń
   24. Tak, ale to artykuł sprzed ponad 2,5 roku - czy banki wciąż wysyłają ten 23-cyfrowy kod?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Kod jest 13-cyfrowy. Mimo upływu czasu nic się nie zmieniło w aktualności artykułu.

     Usuń
    2. W wielu Biedrach są teraz kasy samo-obsługowe dające możliwości płatności kartą, BLIK-em, oraz e-bonem. Czy ten e-bon to właśnie ten, o którym tutaj mowa?

     Usuń
    3. Podbijam pytanie.

     Usuń
    4. Taaak, dokładnie o to chodzi. Wybierasz to i wklepujesz 13 cyfr kodu.

     Usuń
    5. Dzięki bardzo!

     Usuń
   25. W listopadzie 2020 r. wykonaj minimum jeden przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej GOmobile (na dowolną kwotę; może to być przelew na własne konto w innym banku) - czy może to być przelew na konto kogoś innego w tym samym banku?

    OdpowiedzUsuń
   26. Probuje aktywować karte w 10 dniu po trzymaniu przesyłki i nie moge jej aktywować. Przegapiłam termin 7 dni. Czy przez to mam juz po promocji i nie dostane kasy nawet jak uda mi sie jakos aktywować ta karte i spełnię warunki ? :(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W sprawie aktywacji zadzwoń na infolinię. Aktywacja będzie po czasie więc w sprawie nagród być może bez reklamacji się nie obejdzie. Ale bym działał.

     Usuń
   27. Do 18 grudnia ma być informacja o premii za I etap. Ktoś już dostał e-maila?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja i moja partnerka również oczekujemy na maila.

     Usuń
    2. dzisiaj przyszedł.pozdr,

     Usuń
    3. Jeszcze nie wysyłali.

     Usuń
    4. Mają czas do jutra.

     Usuń
    5. Dostaliście już może państwo jakieś powiadomienie ?

     Usuń
    6. Ja miałem wczoraj w menu 'Oferty' - poczta WP.

     Usuń
   28. Tylko ja mam problem z zalogowaniem się? nie przechodzi mi hasło, które otrzymałem

    OdpowiedzUsuń
   29. Czy ktoś już dostał pierwsza nagrodę?

    OdpowiedzUsuń
   30. Czy ktoś już dostał pierwsza nagrodę?

    OdpowiedzUsuń
   31. Przegapiłem maila. Czy jest sens się odwoływać?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oczywiście, że jest sens. Nie raz zdarza się, że te maile wpadają do spamu, więc faktycznie mogą umknąć. I w praktyce można uzupełnić dane po terminie. Dopuszcza to nawet regulamin promocji: "Jeżeli Laureat nie wskaże numeru Konta Osobistego w sposób i w terminie wskazanym w § 4 ust. 3 lit. b, nagroda zostanie mu przekazana w innym terminie, ustalonym indywidualnie i zależnym od terminu, w którym numer Konta Osobistego zostanie faktycznie wskazany. W tym celu Uczestnik powinien skontaktować się z Organizatorem na adres e-mail: zakupowyszal@bnpparibasplus.pl. Wskazanie numeru Konta Osobistego przez Uczestnika musi nastąpić najpóźniej do dnia 30 października 2021 r."

     Usuń
   32. Czy obecnie można zamknąć konto w trybie natychmiastowym że względu na wchodzącą w życie zmianę TOIP?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No właśnie. Zakładając, że premia zostanie wypłacons terminowo, to wypowiedzenie można złożyć już za tydzień czyli 1. lutego.

     Usuń
    2. Podbijam pytanie.

     Usuń
    3. zapowiedziana zmiana regulacji = zawsze możliwość wypowiedzenia natychmiastowego.

     Usuń
    4. Czy obecnie tak można zamknąć u nich konto?

     Usuń
    5. Właśnie dzisiaj to zrobiłem w oddziale tylko dzięki dobrej woli pracownika.

     La prochaine édition!

     Usuń
   33. Bony do Biedry są ważne do 31. stycznia przyszłego roku.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dobrze zwrócić na to uwagę, bo z regulaminu wynikało (§ 3 ust. 1), że dłużej.

     Usuń
   34. Jak wypowiedzieć umowe nie idąc do oddziału?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W BNP Pariabs można to w placówce, listownie lub poprzez infolinię.

     Polecam wpis: jak zamknąć konto bankowe?

     Usuń
    2. Można też w bankowości.

     Usuń
    3. W jaki sposób w bankowości? Gdzie?

     Usuń
   35. Czy ten bon do biedronki można wykorzystać na zakup alkoholu?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Za wszystko można płacić.

     Usuń
    2. Potwierdzam! Nie ma żadnych wykluczeń.

     Usuń
    3. Alkohol i wyroby tytoniowe są wykluczone.

     Usuń
    4. Może Złotówa coś wie :)

     Usuń
    5. W regulaminie e-kodów Biedronki znaleźć można taki zapis: "Zamawiający może wyłączyć możliwość zapłaty e-kodem za artykuły tytoniowe i alkoholowe przez Użytkownika". Nie kojarzę by organizator promocji (w tym przypadku występujący jako zamawiający) gdzieś wspominał o takim wykluczeniu.

     Usuń
    6. Zakup alkoholu i wyrobów tytoniowych jest wykluczony.

     Ponadto data ważności to koniec stycznia 2022 r.

     Usuń
    7. A w regulaminie jest tak: "E-kody można wykorzystać w sieci sklepów Biedronka na terenie Polski w terminie nie dłuższym niż do dnia 2022-04-30"

     Usuń
    8. Na stronie https://kartypodarunkowe.biedronka.pl/ można sprawdzić ważność karty oraz pozostałą kwotę do wykorzystania.

     Ponadto jest tam regulamin, w którym jest następujący zapis:

     IV. Zasady użytkowania e-kodu

     2. W przypadku gdy Zamawiający wyłączył możliwość zapłaty za artykuły tytoniowe i alkoholowe przy użyciu e-kodu, Użytkownik jest uprawniony do zapłaty e-kodem za wszystkie towary i usługi oferowane do sprzedaży w sklepach Biedronka z wyłączeniem artykułów tytoniowych i
     alkoholowych.

     Usuń

   Aktualnie najpopularniejsza promocja:

   Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

   Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...