Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla klientów Alior Banku: 6800 punktów (o równowartości 100 zł) za rejestrację w programie Bezcenne Chwile

⭐ 700 zł od: Santandera oraz BNP Paribas900 zł od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

5.10.2020

Promocja dla klientów Alior Banku: 6800 punktów (o równowartości 100 zł) za rejestrację w programie Bezcenne Chwile

Powróciła świetna promocja dla klientów posiadających kartę debetową Mastercard (wydawaną do konta) w Alior Banku.

6800 punktów Bezcenne Chwile od Alior Banku
Za samą rejestrację karty w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile i spełnienie bardzo prostych warunków, do wzięcia czeka aż 6 800 punktów, co przekłada się na możliwość odebrania nagrody o wartości 100 zł (dostępne są m.in. vouchery na zakupy).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Alior Banku.]

Na początek krótkie objaśnienie dla osób, które po raz pierwszy spotykają się z Bezcennymi Chwilami. 

💡 W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy, doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina. 
Wcześniej program ten funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty powitalne jest teraz szansa w Alior Banku. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard


Punkty powitalne dla Klientów Alior Banku


Dla kogo promocja? Udział brać mogą pełnoletni klienci posiadający kartę Debit Mastercard zbliżeniową wydaną do konta, " którą otrzymali od Partnera [Alior Banku - przyp. Mr. Złotówa] i nie byli Uczestnikami Programu [Bezcenne Chwile - przyp. Mr. Złotówa] (...) przed 28.09.2020 r."

W odróżnieniu od poprzednich edycji promocji z punktami powitalnymi, tym razem promocja nie jest skierowana do posiadaczy kart kredytowych z logo Mastercard.

Udział w promocji z punktami powitalnymi weźmie tylko jedna zarejestrowana karta (to informacja na wypadek posiadania przez kogoś większej liczby kart Mastercard w Alior Banku). 

Nagroda. Do wzięcia czeka aż 6800 punktów powitalnych Priceless Specials, co z katalogu nagród dla uczestników programu pozwoli wybrać np. voucher o wartości 100 zł do Circle K, Czasu na Herbatę, Decathlonu, Douglas, Empik.com, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu. A wybrać też można nagrody rzeczowe, i/lub bilety do kina. 

Limit nagród. Promocja z punktami Priceless Specials ma być dostępna do 31.12.2020 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli 7 179 nagród (po 6800 punktów każda). 

Informacja o ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu puli nagród ma się pojawić na stronie banku na 7 dni przed zakończeniem promocji. 

Zasady promocji. By zdobyć 6800 punktów powitalnych Priceless Specials: 

 • zarejestruj się w programie Priceless Specials (po zalogowaniu do bankowości internetowej kliknij w swe konto - np. Konto Jakże Osobiste - wtedy wyświetli Ci się historia rachunku, a obok będzie zakładka 'Karty'. To tam - w części 'Informacje o karcie' - znajdziesz Program Priceless Specials i możliwość jego włączenia; zarejestrowanie karty przez operatora programu trwa do 14 dni roboczych), wyrażając przy tym zgodę o treści:
"Wyrażam zgodę na wykorzystywanie danych kontaktowych i dotyczących udziału w Programie przez Mastercard, w tym do analizy moich preferencji, struktury wydatków/schematów zakupów, zainteresowań i zachowań, do przesyłania mi spersonalizowanych wiadomości marketingowych z najbardziej odpowiednimi ofertami i treścią pochodzącymi od Mastercard, wydawców kart, agentów rozliczeniowych, sprzedawców detalicznych i partnerów związanych z Programem Priceless Specials” i/lub „Chcę otrzymywać wiadomości marketingowe za pośrednictwem następujących kanałów: e-mail na adres e-mail podany podczas rejestracji lub SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji.”"
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od przystąpienia do programu (czyli od otwarcia rachunku punktowego w programie Priceless Specials) wykonaj min. 5 płatności kartą w dowolnych sklepach stacjonarnych lub internetowych na łączną kwotę min. 10 zł. 


Wykonując płatności na potrzeby promocji, pamiętać trzeba jednak o wykluczeniach, gdyż - zgodnie z regulaminem - na potrzeby promocji bank nie uwzględni:

"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – 

(i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, 

(ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), 

(iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), 

(iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), 

(v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 

(vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 

(vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 

wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/ wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika"


Nagroda ma być przyznana już w ciągu 15 dni roboczych od zrealizowania powyższych warunków. Punkty mają być ważne przez 2 miesiące. 

Jak wymienić punkty na nagrody? Po rejestracji do programu możliwe będzie zalogowanie do panelu na stronie programu Bezcenne Chwile. Do logowania wystarczy numer karty oraz dane osobowe (nie ma odrębnego loginu czy hasła). W panelu znajdziesz saldo swych punktów oraz katalog nagród, które można otrzymać przy wymianie punktów. Vouchery wysyłane są na maila lub SMSem, a nagrody rzeczowe na adres korespondencyjny.

💡 Na koniec przypomnę, że osoby prowadzące działalność gospodarczą - nawet te, które mają już konto osobiste w Alior Banku - zgarnąć mogą do 1700 zł za konto firmowe (to już ostatnie chwile tej promocji).

Przydatne dokumenty:

33 komentarze:

 1. Jak w BCh mam zarejestrowane karty innych banków ale Aliora jeszcze nie to łapię się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Standardowo karty MC innych banków zarejestrowane w BCh nie wykluczają. Tu powinno być tak samo.

   Usuń
  2. Łapiesz się. W poprzedniej edycji dostałem 6800 pkt choć miałem już karty innych banków zarejestrowane (m.in Citi, Santandera, PKO i Getinu)

   Usuń
 2. Jest jakaś promocja konta w Aliorze? Bo zastanawiam się czy sens zakładać dla samych 100 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 100 zł to mało. Było już kiedyś 200 zł.

   Usuń
 3. Czy do płatności zaliczają się płatności Google Pay?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. To cały czas będzie płatność tą samą kartą MC.

   Usuń
 4. W poprzedniej edycji dostałem. Jednak z prostszych i najprzyjemniejszych promocji.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytam te oferty i nie mogę się zdecydować. Gdyby oferowali więcej pieniędzy... Gdyby były lepsze konta oszczędnościowe albo lokaty...

  OdpowiedzUsuń
 6. Posiadałem kiedyś kartę debetowa zarejestrowana w programie BCh, która to karta dawno temu została przeze mnie zamknięta. Próbował ktoś może zarejestrować w poprzedniej edycji promocji nową kartę w miejsce starej zamkniętej, były z tego punkty powitalne? W teorii punktów niby być nie powinno, ale zawsze jest nadzieja, że jednak w praktyce się pojawią.

  OdpowiedzUsuń
 7. Włączyłam Priceless Specials w bankowości internetowej, a później zarejestrowałam się na stronie PS - czy dobrze to zrobiłam, żeby załapać się na promocję? Nie dostałam żadnej informacji o tych dodatkowych 6800 pkt i nigdzie podczas tych kroków się ona nie pojawiła, dlatego mam wątpliwości...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjdzie mail jak cię zarejestrują. Kilka dni trzeba zaczekać.

   Usuń
 8. Witam. Mam pytanie dotyczące kart debetowych wydanych do rachunków T-Mobile Usługi Bankowe. Czy łapią się w promocji - rachunki prowadzi Alior ("Partner" w świetle regulaminu)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na chwilę obecną to odrębny bank. Promocja jest tylko dla klientów Aliora.

   Usuń
 9. Zgoda marketingowa wystarczy na e-mail czy sms również musi być?

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam
  Czy wiecie może czy płatności GooglePay zaliczane są do zwolnienia płacenia za konto ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kilka komentarzy wyżej pytał o to już Jano. jest odpowiedź.

   Usuń
 11. Najpierw niech mi oddadzą punkty za poprzednią rejestrację w BC. Z dnia na dzień wszystkie zniknęły i więcej ich nie widziałem. Oszuści.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mastercard zwracał te punkty. Zniknęły przez jakiś błąd. Musisz to zgłosić do nich.

   Usuń
 12. Może być karta do konta w Kantorze Walutowym?

  OdpowiedzUsuń
 13. 6800 punktów jest teraz też w Santanderze. Ale wychodzi mi na to że tylko dla nowych klientów. Jeśli możesz to rzuć proszę okiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złotówa już to opisał.

   Usuń
  2. Oto wpis prześwietlający promocję "Ufunduj sobie Bezcenne Chwile" (z 6800 punktów w programie Bezcenne Chwile od Santander Banku).

   Usuń
 14. Też wychodzi mi z regulaminu że tylko nowi ale pewien nie jestem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to niby dlaczego? Na jakiej podstawie?? Właśnie z nowymi to jest wątpliwość. A aktualni posiadacze konta na pewno mogą brać udział.

   Usuń
 15. Jeżeli wcześniej miałem konto w Aliorze, ale bez rejestracji w BCh to łapie się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
 16. Doładowania R. mogą być??

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy jak nie zaznaczyłem w czasie rejestracji opcji "Chcę otrzymywać wiadomości marketingowe za pośrednictwem następujących kanałów: e-mail na adres e-mail podany podczas rejestracji lub SMS na numer telefonu" tylko zaznaczylem po zarejestrowaniu to też dostanę punkty

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy promocja jest nadal aktywna? Jest pewność otrzymania 6800 punktów?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 600, a 700 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto najnowsza odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. W wraz z nią dużo dobrych wieści. Do wzięcia czekałyby bonusy o...