Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Dodatkowa szansa: promocja z bonusami o wartości min. 300 zł za konto w Millennium została przedłużona

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

7.06.2021

Dodatkowa szansa: promocja z bonusami o wartości min. 300 zł za konto w Millennium została przedłużona

Kto dotąd nie zdążył, zapomniał lub się zastanawiał, ten ma dodatkową okazję od Millennium.

Przedłużenie promocji z bonusami min. 300 zł za konto w Banku Millennium
Do wzięcia czekają gwarantowane nagrody: bonusy pieniężne na sumę 250 zł oraz bon do Biedronki o wartości 50 zł. Promocja została przedłużona o tydzień - do poniedziałku, 14.06.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Wśród stałych Czytelników bloga Bankobranie, wiele osób konto w Millennium posiada lub mogło je już mieć, bo bank ten od dawna serwuje łatwe promocje z bonusami. Na niniejszą promocję się nie załapią, ale jej popularność dowodzi, że chętnych ciągle jest sporo. No ale patrząc na warunki promocji, to trudno się temu dziwić. A są one bardzo proste. 

Za samo otwarcie Konta 360° lub 360° Student wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard za pośrednictwem strony promocji, bank przekaże bon do Biedronki na zakupy o wartości 50 zł.

Do wzięcia pozostaną jeszcze bonusy pieniężne (100 i 150 zł). By je zdobyć, należy aktywować aplikację mobilną banku oraz przez 4 kolejne miesiące... w praktyce spełnić warunki utrzymania konta i wydanej do niego karty za 0 zł. A w jaki sposób to zrobić? Wystarczy w każdym miesiącu zapewnić wpływ min. 1 000 zł (może być to nawet przelew z własnego konta w innym banku) oraz wykonać min. 1 płatność kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę). I to już wszystko.

Prosto i klarownie. Szczegółowe prześwietlenie promocji, warunków uczestnictwa oraz omówienie konta zakładanego w Banku Millennium znajdziesz we wpisie opublikowanym przy okazji startu promocji. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcam do dyskusji w komentarzach pod tamtym wpisem.

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...