Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Getin Bank: 2% na koncie oszczędnościowym w promocji "Bonus za aktywność" (edycja 3/2021)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

1.06.2021

Getin Bank: 2% na koncie oszczędnościowym w promocji "Bonus za aktywność" (edycja 3/2021)

Getin Bank wznowił promocję oprocentowania na koncie oszczędnościowym. 

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank
Jak w poprzedniej edycji, tak i teraz można dzięki temu uzyskać 2% do 10 tys. zł gwarantowane na 12 miesięcy. Dodatkową zachętą są nagrody o wartości 100 zł dla otwierających konto osobiste.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Getinie.]

"Bonus za aktywność": Elastyczne Konto Oszczędnościowe z oproc. 2%


Dla kogo promocja?
 Promocyjne oprocentowanie 2% w skali roku na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym uzyskać może osoba pełnoletnia, która co najmniej od 01.09.2019 r. nie posiadała konta osobistego w Getin Banku.

Ponadto z promocji wykluczone są osoby, które korzystały z poprzednich edycji "Bonus za aktywność".

Zasady promocji. By zapewnić sobie 2% na koncie oszczędnościowym:
 • załóż Konto Proste Zasady (to konto osobiste w Getin Banku, które w prosty sposób można posiadać za 0 zł - więcej na ten temat piszę nieco niżej) wraz z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym (EKO), wyrażając przy tym zgody na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego |1| oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną |2| oraz możliwość prowadzenia marketingu (zgoda na marketing |3| lub prawnie uzasadniony interes administratora danych;
 • w każdym miesiącu kalendarzowym zapewnij wpływ(y) na konto osobiste na sumę min. 2000 zł (wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część lub całość środków możesz wydać, przelać lub wypłacić). 

Choć w regulaminie promocji przy wymogu wpływów pojawia się określenie "wynagrodzenie", to jego definicja na szczęście jest liberalna. Dla Getinu wystarczy bowiem:
"suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na konto osobiste z innych banków lub z rachunków firmowych w naszym banku wynosząca łącznie minimum 2 000 PLN" 

Zatem wpływ nie musi być wynagrodzeniem przelewanym przez pracodawcę. W praktyce wystarczy zapewnić przelew choćby z własnego konta w innym banku (co zostało sprawdzone już w praktyce w poprzednich edycjach promocji).

Pierwszy wpływ musi pojawić się najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta Proste Zasady. Promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w Getin Banku będzie dla Ciebie obowiązywać przez 12 miesięcy, które bank liczy od przystąpienia do oferty (a jest nim spełnienie wszystkich warunków: otwarcie konta osobistego i oszczędnościowego, wyrażenie wymaganych zgód, a także zapewnienie pierwszych wpływów na łączną kwotę co najmniej 2000 zł na konto osobiste).

Odsetki na koncie oszczędnościowym otrzymasz w dwóch transzach:
 • na koniec każdego miesiąca kalendarzowego wpłyną odsetki wynikające ze standardowego oprocentowania;
 • najpóźniej do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji (czyli wpływu na konto osobiste) na Twe konto oszczędnościowe wpłynie bonus wyrównujący do oprocentowania 2% w skali roku.

W promocji "Bonus za aktywność" stawka 2% w skali roku obowiązuje do 10 tys. zł.

Na udział w promocji załapać się można do 31.08.2021 r. (to ostateczny termin nie tyle, co złożenia wniosku, ale już zawarcia umowy o konto osobiste i konto oszczędnościowe). Promocyjne oprocentowanie obowiązuje wyłącznie dla kont indywidualnych (nie opłaca się zakładać konta wspólnego).

Konto Proste Zasady i konto oszczędnościowe w Getin Banku - szczegóły oferty


Główne cechy konta osobistego (Konto Proste Zasady) to:
 • 0/9 zł za prowadzenie konta - opłata miesięczna nie będzie pobrana, jeśli w poprzednim miesiącu zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • (I) w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem albo 
  • (II) posiadacz konta nie ukończył 26. roku życia; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0 zł za kartę płatniczą wydaną do konta (bez warunków);
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z bankomatów sieci Planet Cash; w przypadku wypłat z innych bankomatów prowizja wynosi 3,5% kwoty transakcji (min. 5 zł). 

Elastyczne Konto Oszczędnościowe (czyli konto na którym można uzyskać promocyjne oprocentowanie) to rachunek prowadzony za 0 zł bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. 

W każdym miesiącu kalendarzowym (jak to bywa w większości banków) klient ma możliwość wykonania jednego przelewu z konta oszczędnościowego za 0 zł. Za drugi i każdy kolejny przelew wykonany w tym samym miesiącu kalendarzowym bank naliczy 9 zł, aczkolwiek jest jeden prosty trik (zgodny z tabelą opłat i prowizji), by w razie potrzeby kolejnej wypłaty środków i tej opłaty uniknąć - nie jest ona pobierana w przypadku zakładania lokat, gdy we wniosku jako źródło zasilenia lokaty zostanie wskazane konto oszczędnościowe (wtedy nie ma limitu ilościowego).

Dodatkowe 100 zł za konto osobiste w Getin Banku


By wziąć udział w promocji oprocentowania na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym, trzeba otworzyć konto osobiste w Getin Banku. I obecnie opłaca się to podwójnie, bo do wzięcia czeka też nagroda gwarantowana: bon na zakupy o wartości 50 zł (do wyboru: Allegro lub Decathlon) - w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe prześwietlenie promocji oraz kod polecenia, niezbędny do podania we wniosku. 

Elastyczne Konto Oszczędnościowe (ze stawką 2%) założysz podczas składania wniosku o konto osobiste (tj. Konto Proste Zasady).

Jeśli chcesz być na bieżąco z najlepszymi ofertami dla oszczędzających oraz z promocjami bankowymi, to wybór jest prosty: zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. Dzięki temu będziesz dowiadywać się o nowościach, a żadna - nawet krótko dostępna promocja - nie umknie Twej uwadze:

Przydatne dokumenty: 

2 komentarze:

 1. to za co te 100 zł bo ja widzę tylko bon 50 za kod polecającego jak spełnię warunki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już nie ma 100. Promocja się skończyła i jest 50.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...