Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 350 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

15.06.2021

Zyskaj 350 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Bank Millennium przygotował nową promocję swego konta osobistego.

Zyskaj 350 zł z Kontem 360° w Banku Millennium
Na pakiet gwarantowanych nagród składa się bon do Biedronki o wartości 100 zł oraz premie pieniężne na sumę 250 zł. Z udziałem warto się pospieszyć, bo pula wniosków biorących udział w promocji jest dość mocno ograniczona.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Aż 350 zł za konto w Millennium to właściwie rekordowa pula nagród czekających na osobę zakładającą konto w tym banku, nie licząc zakończonej już promocji Konta 360° lub 360° Student z nagrodami o wartości 500 zł. Tam jednak aż połowę nagrody stanowi bon (250 zł) na zakupy w sklepie Huawei, a przecież nie każdy ma potrzebę i plan zakupu akurat tego sprzętu. Co innego, ta poniższa promocja: premie pieniężne i bon do Biedronki (gdzie zakupy robi wielu Polaków) zawsze są mile widziane.

Premia do 250 zł + bon 100 zł za konto w Millennium


Twój zysk od Millennium w skrócie. Zasady uzyskania premii są proste. Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami w dalszej części wpisu. Ale w skrócie wygląda to tak: 
 • zakładasz konto - dostaniesz bon 100 zł do Biedronki
 • aktywujesz aplikację mobilną i przez 5 miesięcy: zapewniasz co miesiąc wpływy na konto sumę min. 1000 zł (choćby przelewy z Twojego konta w innym banku); co miesiąc wykonujesz min. 1 płatność kartą lub Blikiem - otrzymasz w sumie 250 zł premii.

Dla kogo promocja? A teraz to, co w tej promocji najtrudniejsze, czyli objaśnienie kto może wziąć udział. Reszta to proste kroki do przyzwoitej premii za konto w Millennium.

Uczestnik promocji to osoba pełnoletnia, która: 
 • na dzień 15.06.2021 r. nie miała, nie współposiadała (ani nie dysponowała, np. jako pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku) jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium (wykluczenie obejmuje też użytkowników kart pre-paid, dodatkowych kart kredytowych, posiadaczy jednostek Millennium TFI oraz osoby poręczające kredyty w Millennium),
 • aktualnie nie wnioskuje o żaden produkt w Banku Millennium oraz
 • nie uczestniczyła w jakiejkolwiek promocji Konta 360° lub Konta 360° Student z bonusem/nagrodą na start; posiadanie kiedyś Konta 360° lub 360° Student bez promocji bądź innego konta (np. Dobrego albo Internetowego), które zostało zamknięte przed 15.06.2021 r., pozwala wziąć udział w niniejszej promocji i zgarnąć nagrody, czyli...
  • jeśli było Ci dane mieć Konto 360° lub 360° Student założone w jakiejkolwiek promocji, to teraz nie łapiesz się na promocję lub
  • jeżeli było Ci dane posiadać Konto 360° lub 360° Student, ale założone poza promocją i zostało ono zamknięte przed 15.06.2021 r., to teraz możesz wziąć udział w niniejszej promocji, lub
  • gdy było Ci dane posiadać jakiekolwiek inne konto w Banku Millennium (bez względu na to czy było objęte promocją, czy nie), ale zostało ono zamknięte przed 15.06.2021 r., to teraz droga do udziału w nowej promocji jest dla Ciebie otwarta.

Nagrody. W promocji do wzięcia czeka premia pieniężną do 250 zł (to 5 bonusów po 50 zł każdy), którą bank wypłaci na Twe konto założone w promocji, więc będzie można ją wykorzystać w dowolny sposób.

Do tego jest jeszcze bon do Biedronki o wartości 100 zł, który wykorzystasz podczas zakupów do 31.07.2022 r. Tego typu bon (w postaci kodu składającego się z cyfr) podaje się sprzedawcy przy płatności za zakupy. Bon można wykorzystywać wielokrotnie do wyczerpania salda.

Limit wniosków. Choć promocja ma być dostępna do 30.06.2021 r., to na uwadze trzeba mieć też, że zgodnie z regulaminem: "Promocją objętych jest 1000 pierwszych Kont otwartych w jej ramach". W przypadku przedterminowego wyczerpania tej puli, na stronie promocji ma się pojawić komunikat o jej zakończeniu.

Zasady akcji "Zyskaj 350 zł z Kontem 360°"


By wziąć udział w promocji:
 • do 30.06.2021 r. (ale miej na względzie możliwość wcześniejszego zakończenia promocji) złóż wniosek o konto osobiste (360º lub 360º Student) wraz z wydawaną do niego kartą i zawrzyj umowę z bankiem (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony), podaj polski numer telefonu komórkowego oraz wyraź przy tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne i przez telefon.

I już za samo otwarcie konta otrzymasz pierwszą nagrodę: bon o wartości 100 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka, który bank prześle Ci SMSem w formie kodu najpóźniej do 31.07.2021 r.

Dalej przyjdzie już spełniać warunki uzyskiwania premii pieniężnych.
 • w lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie 2021 r. (w każdym z tych miesięcy): 
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem;
 • do 30.11.2021 r. pobierz i aktywuj aplikację mobilną (wystarczy sama jej aktywacja - nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji za jej pomocą; aplikacja dostępna jest na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS i - od niedawna - w AppGallery, czyli na urządzenia Huawei).

Za każdy miesiąc, w którym zapewnisz wpływ (min. 1000 zł) oraz wykonasz min. 1 płatność, otrzymasz premię 50 zł. Jako że warunki należy spełniać przez 5 miesięcy, to w sumie można zgarnąć 5 x 50 zł.

Warunki promocji są więc bardzo proste - tym bardziej, że ich realizacja pokrywa się z warunkami, których spełnienie sprawi, że konto i karta będą za 0 zł.

W graficznym uproszczeniu przebieg promocji wygląda tak:
Terminarz promocji Zyskaj 350 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Zgodnie z regulaminem promocji, by zdobyć wszystkie nagrody (premie i bon), umowę o konto w Banku Millennium można zawrzeć:
 • za pośrednictwem kuriera (na koszt banku przywiezie dokumenty do podpisu i przy okazji dostarczy kartę do konta) lub 
 • online - do weryfikacji wykorzystując konto posiadane w innym banku, lub
 • na selfie (czyli wideoweryfikację; wniosek o konto musisz wtedy składać na smartfonie bądź tablecie - w czasie składania wniosku postępuj po prostu zgodnie z pojawiającymi się komunikatami, m.in. zrobisz sobie zdjęcie, tzw. selfie).

W tym ostatnim przypadku dojdzie jednak jeszcze jeden warunek do spełnienia. Mimo otwarcia konta na selfie, najpóźniej do 30.11.2021 r. będzie trzeba złożyć wzór podpisu w oddziale Banku Millennium.

Wnioskując o konto na ostatnią chwilę dostępności promocji, by z zawarciem umowy o konto wyrobić się do 30.06., lepiej wybrać metodę online lub na selfie, bo w przypadku kuriera potrzebne są 2-3 dni robocze na jego dotarcie.

Premie pieniężną (50, 100, 150, 200 lub 250 zł - w zależności od tego w ilu miesiącach spełnisz warunki promocji) otrzymasz na konto w Banku Millenium najpóźniej do 31.12.2021 r. (do dnia otrzymania nagrody nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód).


Istotne wskazówki dla uczestników promocji


Spełniając warunki uzyskania premii pieniężnych za konto w Banku Millennium, pamiętaj o poniższych wytycznych: 

▶️ By zapewnić wymagany wpływ na konto, wystarczy wykonać przelew z własnego konta w innym banku (nie muszą być to wpływy od pracodawcy). Bank nie uwzględni jedynie przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku). 

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić.

▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje za zakup towarów lub usług, nawet drobne kwoty zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych).


Dodatkowa okazja dla rodziców


Jeśli masz niepełnoletnie dziecko, to po otwarciu konta dla siebie (w powyższej promocji) możesz zyskać jeszcze więcej, zakładając też konto dla swej latorośli. Za spełnienie prostych warunków do wzięcia czeka 50 zł na zakupy (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe omówienie promocji Konta 360° Junior).

Konto 360º i 360º Student - prześwietlenie oferty


Bank Millennium ma w ofercie Konto 360º lub 360º Student. Pierwsze z nich dostępne jest dla każdej osoby pełnoletniej. Drugie jest zaś propozycją skierowaną do osób w wieku 18-26 lat (i to właśnie wiek klienta jest kluczowym kryterium, bo choć nazwa konta sugeruje coś innego, bank nie sprawdza czy posiadacz konta jest studentem). 

Główne cechy Konta 360º to: 
 • 0/8 zł za prowadzenie konta oraz 0/7 zł za kartę wydaną do konta - te opłaty miesięczne nie są pobierane, jeśli w poprzednim miesiącu na konto wpłynie min. 1000 zł oraz wykonasz min. 1 płatność kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę) -  comiesięczne warunki bezpłatnego prowadzenia konta i karty za 0 zł idealnie więc pokrywają się z warunkami promocji, jakie należy spełnić od lipca do listopada, by otrzymać premie pieniężne;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce (pod warunkiem spełnienia ww. warunków zwalniających z opłat za konto i kartę; w przeciwnym wypadku 0 zł jedynie z bankomatów Millennium; 1 zł z bankomatów Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce).

Konto 360° Student - tu w zasadzie jest jeszcze prościej, bo konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz minimum jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem (jeśli ten warunek nie zostałby spełniony, to bank pobierze opłatę miesięczną 4 zł za kartę, a za wypłaty z bankomatów - oprócz sieci Millennium - będzie naliczał 1 zł w przypadku urządzeń Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce). 

Konto 360° Student prowadzone jest za 0 zł bez warunków, więc regularne wpływy nie są wymagane (acz pamiętaj o zapewnianiu wpływów przez 5 miesięcy na potrzeby uzyskania premii).


Bądź na bieżąco i zyskuj z Bankobraniem. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników. To zero spamu, a jedynie najświeższe info z bloga o promocjach bankowych, na których zyskasz najwięcej. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):
Przydatne dokumenty:

39 komentarzy:

 1. Czy można polecać? I czy wtedy osoba polecona łapie się na tę promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie powyższej promocji, jak i w regulaminie programu poleceń znaleźć można zapisy, że promocje nie łączą się. I także technicznie nie jest to możliwe, gdyż wniosek o konto na stronie promocji z bonusami do 350 zł nie zawiera pola do wpisania kodu poleceń.

   Jakby jednak nie spojrzeć to promocja wypada lepiej, niż program poleceń - tam można zdobyć max. 80 zł (a mnożąc razy 2 - bo nagrody zdobywa polecony i polecający - to wyjdzie 160 zł przy konieczności spełnienia trudniejszych warunków).

   Program poleceń ("Lubię to polecam! - 8 edycja") jest korzystny tylko dla byłych posiadaczy Konta 360 lub 360 Student założonego kiedyś w promocji, bo teraz można powrócić (po min. 12-miesięcznym rozbracie).

   Usuń
 2. Czy oprocentowanie promocyjne , uzyskane na lokacie lub koncie ( nie pamiętam ) 360 wyklucza udział w promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To raczej była promocja konta oszczędnościowego lub lokaty, a nie konta osobistego.

   Usuń
  2. Jak kojarzę, to w Millennium promocje oprocentowania dla oszczędności dotyczyły konta oszczędnościowego lub lokaty, a nie Konta 360 czy 360 Student (jeden raz był wyjątek z tzw. lokatą strukturyzowaną). Zatem samo korzystanie kiedyś z oferty dla oszczędzających nie dyskwalifikuje udziału w powyższej promocji konta osobistego.

   Usuń
 3. Czy aplikacja musi być aktywowana na telefonie z numerem który podam do przesyłania smsów autoryzacyjnych? Bo na swoim telefonie nie mam takiej możliwości, ale mógłbym aktywować aplikację na telefonie syna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aplikacja może być zainstalowana na telefonie z innym numerem. Sprawdzone w praktyce.

   Usuń
 4. Pakiet Bezpieczeństwa oraz Pakiet Bardzo Pomocny. To trzeba we wniosku wybrać czy nie? Jest czasowo bezpłatne ale generalnie to nie chciałbym ubezpieczeń.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te ubezpieczenia to produkty dodatkowe - dobrowolne. Z punktu widzenia regulaminu promocji nie trzeba z nich korzystać.

   Usuń
 5. Przelew 1000 zł z konta żony przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przejdzie. Czemu miałby nie przejść? Przejdzie wpływ nawet jak będzie z twojego konta z innego banku.

   Usuń
  2. Nie zaliczy się jedynie wpływ, który będzie przelewem między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłaty gotówki.

   Wpływ będący przelewem z własnego konta w innym banku (jak i przelew od kogokolwiek innego) zaliczy się.

   Usuń
 6. czy karta płatnicza jest obowiązkowa skoro można płacić BLIKiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wnioskowanie o kartę płatniczą jest obowiązkowe, ale bez tego nie będzie premii - taki klimat :)

   Usuń
 7. We wniosku jest też opcja z zawarciem umowy w placówce. Można też taki sposób wybrać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem promocji:

   "Uczestnik nabywa prawo do Nagrody dodatkowej po spełnieniu łącznie następujących warunków:
   1) do dnia 30.06.2021 r. złoży wniosek o Konto (...) oraz zawrze umowę o Konto wraz z kartą debetową w jednej z trzech ścieżek: przy wykorzystaniu fotoweryfikacji (selfie), Online lub podczas wizyty kuriera"

   Przez wspomnianą nagrodę dodatkową, bank rozumie bon 100 zł do Biedronki. Jeśli więc chcieć uzyskać nie tylko premię, ale też bon, to trzeba wybrać jedną z opcji (poza placówką).

   Usuń
  2. A więc jeśli we wniosku wybiorę placówkę jako miejsce zawarcia umowy to wtedy będzie premia, ale nie będzie bonu. Tak to należy rozumieć?

   Usuń
 8. Miałem kiedyś konto w Eurobanku. Zamknąłem przed przejęciem Eurobanku przez Millenium. Czy mogę brać udział w promocji? Czy przez to że mają mnie w bazie to jestem wykluczony?

  OdpowiedzUsuń
 9. "Do tego jest jeszcze bon do Biedronki o wartości 100 zł, który wykorzystasz podczas zakupów do 31.07.2022 r." Hmmm jest też informacja, ,że "bank prześle Ci SMSem w formie kodu najpóźniej do 31.07.2021 r.", czyli może zdarzyć się, że smsa dostanę 31.07.2021 r. i tego samego dnia będę musiała wykorzystać bon? Konto założone, na razie smsa brak. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Data ta sama (31.07.), ale rok różny. Bony będą przekazane w tym roku, ale mają mieć ważność do przyszłego roku.

   Usuń
  2. Faktycznie! Dzięki Mr. Złotowa 😄

   Usuń
 10. Czy jeśli po ponad tygodniu od wzięcia udziału w promocji nie dostałem vouchera, to mam się zacząć martwić? :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma czym się martwić. Bank na przesłanie nagrody ma czas do 31.07.2021 r. i - jak to zazwyczaj bywa w tego typu promocjach - najpewniej zrobi to blisko ostatecznego terminu (zbiorczo do wszystkich uczestników).

   Usuń
 11. Ja już 2 raz mam przedłużone konto na warunkach 360 :) czyli się da

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy, jeśli dzisiaj dowiedziałem się do promocji, jest szansa, że do jutra uda mi się złożyć wniosek (to z pewnością) i zawrzeć umowę? Jeśli zawrzeć umowę można tylko w placówce bądź z kurierem, to chyba jest za późno?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szansę na zawarcie umowy do jutra dają dwie metody: online oraz za na selfie. Kurier potrzebowałby 2-3 dni roboczych na dotarcie.

   W przypadku wyboru zawarcia umowy w placówce banku (niezmiennie po wniosku złożonym przez Internet), zgodnie z regulaminem do wzięcia będzie tylko premia 250 zł (bez bonu 100 zł do Biedronki).

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź, a w sytuacji okresowego trwania promocji lub wykorzystania 1000 wniosków o konto, jest możliwość, że dopiero po założeniu konta dowiem się, że promocja się wyczerpała czy wcześniej zostanie zablokowanie przyjmowanie wniosków?

   Usuń
  3. Historia promocji z limitami nagród pokazuje, że banki robią to tak, by każdy kto weźmie udział, dostał nagrody (zwiększając pulę lub wyłączając wcześniej promocję). Tu regulamin promocji mówi o tym, że w razie wcześniejszego wyczerpania puli, na stronie promocji pojawi się stosowny komunikat. Jego nie ma.

   PS. Od siebie dodam, że w przypadku tego typu promocji zagranie banku polegające na tym, że ktoś zakłada konto (zachęcony promocją), a nie dostaje nagrody, bo "był 1001.", to byłby strzał w kolano. Taki klient czym prędzej zamknąłby konto (a przecież nie takie są założenia promocji, które mają zachęcać do stania się klientami oraz korzystania z produktów) i jeszcze wystawił negatywną opinię (banki dobrze wiedzą, że udział w promocjach często biorą aktywniejsi i bardziej świadomi klienci).

   No i doświadczenie z Millennium też uczy, że w przypadku promocji mają bardzo pro klienckie nastawienie (nieraz dochodziły do mnie sygnały od Czytelników, że potrafili rozpatrzyć reklamację pozytywnie nawet jeśli ktoś czegoś drobnego nie dopełnił, bo np. zapomniał o zalogowaniu do aplikacji; oczywiście warunki lepiej zawsze spełniać, ale w razie czego zawsze można i warto złożyć reklamację).

   Usuń
 13. Panie Złotówo co robić jeśli do dnia dzisiejszego nie dostałem vouchera z tejże promki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nie dostałem jeszcze. Do końca lipca mają czas.

   Usuń
  2. Jeszcze nie ma podstaw do reklamacji, ani powodów do niepokoju. Bank ma czas na przesłanie nagrody do 31.07. W tego typu promocjach zazwyczaj dzieje się to na ostatnią chwilę, więc pozostaje jeszcze zaczekać.

   Usuń
 14. Hej, dostaliście już kod do Biedronki?

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja bon do Biedronki otrzymałam 30 lipca. Panie Złotówo, rozumiem, że bon można wykorzystać "na raty"? :) Pierwszy raz skorzystałam na 70 kilka złotych, więc będzie możliwość podania kodu jeszcze raz przy kolejnej płatności? A może można jakoś sprawdzić ile jeszcze mamy do wykorzystania?

  Natomiast jeśli chodzi o 50 zł za spełnienie warunków w lipcu jeszcze nie miałam wpływu na konto. Czy powinnam spodziewać się w sierpniu?

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, bon można wykorzystywać wielokrotnie (aż do wyczerpania salda).

   Stan środków i ważność karty podarunkowej można sprawdzić tutaj.

   Jednorazowej wypłaty premii pieniężnej należy spodziewać się dopiero w grudniu (najpóźniej do 31.12.2021 r.). Jej wysokość będzie zależeć od tego, w ilu miesiącach (od lipca do listopada) zostaną spełnione warunki - jeśli we wszystkich pięciu miesiącach, to wpłynie wtedy 250 zł.

   Usuń
  2. Super, dziękuję bardzo. Myślałam, że to będzie co miesiąc 50 zł za spełnienie warunków. Pozdrawiam!

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...