Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów Santander Banku: do 10 000 punktów w promocji "Bezcenne Chwile – Dzień Ojca i Koniec Roku Szkolnego"

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

21.06.2021

Promocja dla obecnych klientów Santander Banku: do 10 000 punktów w promocji "Bezcenne Chwile – Dzień Ojca i Koniec Roku Szkolnego"

Z propozycji skorzystać mogą posiadacze kart Mastercard.

Promocja "Bezcenne Chwile – Dzień Ojca i Koniec Roku Szkolnego"
W promocji do wzięcia jest nawet 5 pakietów po 2000 punktów w programie Bezcenne Chwile. Premiowane są jednak wyłącznie zakupy u wybranych partnerów programu. A są to: Circle K, Intersport, Multikino, Storytel oraz sieć Dobry Hotel. 

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Jeśli jeszcze nie masz konta w Santander Banku (a do niego można wyrobić kartę Mastercard), sprawdź jak łatwo zgarniesz nagrody gwarantowane o wartości co najmniej 420 zł za Konto Jakie Chcę (w tym premię 350 zł).

Nagroda w promocji "Bezcenne Chwile – Dzień Ojca i Koniec Roku Szkolnego". Do zdobycia czeka 2 000 punktów (można zdobyć 5 takich nagród - w zależności od tego u ilu partnerów promocji wykonasz transakcje kartą). 

Taka liczba punktów wystarczy np. na odebranie vouchera o wartości 25 zł do Merlin.pl lub vouchera do Google Play o wartości 20 zł, lub bonu 20 zł do Salad Story (każda z tych nagród "kosztuje" 2000 punktów) albo dwóch biletów 2D do Multikina (jedna wejściówka wyceniona jest na 800 punktów). Więcej możliwości otwiera się przy osiągnięciu co najmniej 3400 punktów, bo na tyle najczęściej wyceniane są bony o wartości 50 zł - w zależności od dostępności - m.in. do RTV Euro AGD, Decathlonu, Empiku.

Zasady promocji "Bezcenne Chwile – Dzień Ojca i Koniec Roku Szkolnego"


By zdobyć 2 000 punktów w programie Bezcenne Chwile: 
 • do 2.07.2021 r. wykonaj płatność kartą Mastercard (wydaną przez Santander Bank i zarejestrowaną w programie Bezcenne Chwile) u jednego z poniższych partnerów:
  • na stacji paliw Circle K na kwotę min. 100 zł;
  • w sieci Intersport (w tym na Intersport.pl) na kwotę min. 100 zł;
  • w sieci Multikino (multikino.pl) na kwotę min. 30 zł;
  • w Storytel na kwotę min. 30 zł;
  • w sieci Dobry Hotel (dobryhotel.pl) na kwotę min. 350 zł.

Uczestnik promocji może otrzymać maksymalnie 5 nagród po 2 000 punktów każda: po jednej za płatność (uwzględniając minimalną kwotę) u innego z wymienionych partnerów promocji banku. Przykładowo: jeśli 2 razy zrobisz zakupy na stacji paliw Circle K, to i tak dostaniesz 2000 punktów, ale jeśli zrobisz zakupy i na Circle K, i w Multikinie, to wtedy otrzymasz 4000 punktów.

Transakcje na mniejsze kwoty, nawet jeśli łącznie dadzą wymaganą sumę minimalną, nie będą uwzględnione. Płatność musi być więc jednorazowa.

Punkty otrzymasz w ciągu 21 dni od spełnienia warunków promocji. Będą ważne przez 3 miesiące (to czas na ich wymianę na nagrodę/nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile).

Na koniec przypomnę, że to aktualnie niejedyna promocja dla obecnych klientów Santandera. Bank płaci do 500 zł za polecanie kont (a polecać łatwiej, gdy na osobę otwierającą konto czekają premie pieniężne na sumę min. 350 zł i 70 zł na zakupy), a za wyrobienie karty kredytowej zgarniesz nawet 800 zł. Z kolei na osoby prowadzące działalność gospodarczą czekają bonusy do 1600 zł za konto firmowe.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Barbarze.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

8 komentarzy:

 1. Czy da się połączyć z poprzednią promocją z 2500 punktów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dwie odrębne promocje, przy czym edycja "Bezcenne Chwile - Dzień Matki i Dzień Dziecka" już się zakończyła (w niej do zdobycia było max. 4 x 2500 punktów).

   Punkty zdobyte zarówno w tej, jak i w poprzedniej edycji można wykorzystać łącznie.

   Usuń
 2. Czy transakcje Apple Pay dodaną kartą są zaliczane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli masz doń podpiętą kartę MC to jak najbardziej.

   Usuń
 3. Czy użycie karty na stronie internetowej Multikina liczy się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie jest link do strony internetowej Multikina więc raczej musi

   Usuń
 4. Czy może być kartą podpiętą do aplikacji Circle K? Mam dodatkową ofertę indywidualną od Mastercard za transakcję za pomocą aplikacji

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...