Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rekordowa premia 450 zł za eKonto osobiste w mBanku (+1,7% dla oszczędzających)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

18.06.2021

Rekordowa premia 450 zł za eKonto osobiste w mBanku (+1,7% dla oszczędzających)

Wystartowała nowa promocja konta w mBanku, która łączy się z dotychczas dostępną.

Rekordowa premia 450 zł za eKonto osobiste w mBanku (+1,7% dla oszczędzajacych)
A to oznacza, że łącznie można zgarnąć już nie 300, a aż 450 zł! To gwarantowane premie pieniężne. Do tego - dla zainteresowanych - dochodzi podwyższone oprocentowanie dla oszczędności.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

eKonto osobiste w ofercie mBanku dostępne jest już od ponad 3 lat i jeszcze nigdy nie było możliwości zyskać aż tyle za jego założenie. Były już promocje z nagrodami o wartości 140, 150, 260 czy nawet 300 zł. Ale teraz okazja jest wyjątkowa, bo zgarnąć da się nawet 450 zł. I to wyłącznie w postaci najlepszej - czyli jako premie pieniężne, które wpłyną na konto, więc będzie można je wykorzystać według własnego uznania (wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel).

Nie jest to ani konkurs, ani loteria, a promocja bankowa, w której premie są gwarantowane za spełnienie określonych (na szczęście całkiem prostych) warunków. Poniżej znajdziesz opis obydwu promocji (nowej "Zgarnij Premię z eKontem – IV edycja", w której do wzięcia jest 150 zł oraz "eKonto osobiste plus premia" do 300 zł), a także prześwietlenie konta zakładanego w mBanku.

Zyskaj aż 450 zł za eKonto osobiste w mBanku


Dla kogo promocje? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2018 r. nie miała: 
1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub 
2) rachunku oszczędnościowego 
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 [to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku - przyp. Mr. Złotówa]. 

Z udziału w promocji wykluczeni są też współposiadacze tego typu rachunków w mBanku. Ale inne produkty w tym banku (np. kredyt, karta kredytowa czy rachunek firmowy) w niczym nie przeszkadzają i droga do udziału w promocji konta osobistego w mBanku pozostaje otwarta.

Ponadto udziału w promocjach wziąć nie mogą osoby, które złożyły wniosek o konto w mBanku i jest on obecnie procesowany.

Nagrody. Dzięki najnowszej akcji, dostępnej na stronie promocji, uzyskasz premię 150 zł. Ponadto do wzięcia będzie jeszcze 6 premii po 50 zł każda (4 z nich przewidziane są za spełnienie prostych warunków aktywności; 1 bonus 50 zł zależy od sposobu założenia konta, a 1 bonus 50 zł można otrzymać za otwarcie konta dla dziecka). Łącznie wychodzi więc nawet 450 zł do wzięcia.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Zgarnij Premię z eKontem – IV edycja" i uzyskać 150 zł:
 • do 13.08.2021 r. zarejestruj się na stronie promocji i w dalszym kroku, na tej samej stronie złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą i wyraź zgodę na przekazanie przez bank organizatorowi informacji niezbędnych do weryfikacji spełnienia warunków uzyskania premii 150 zł; 
 • zachowaj numer wniosku o konto (otrzymasz go mailem - ten numer składa się z liter RAC i 9 cyfr);
 • najpóźniej w ciągu miesiąca od złożenia wniosku zawrzyj umowę z bankiem;  
 • w ciągu dwóch miesięcy następujących po otwarciu konta, (w każdym z tych dwóch miesięcy) wykonaj 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem. (okres ten należy liczyć od otwarcia konta, więc jeśli swe konto otworzysz np. 20.06., to wtedy po 8 płatności będzie należało wykonać od 20.06. do 19.07. oraz od 20.07. do 19.08.).

I to wszystko. Za spełnienie tych prostych warunków będzie Ci przysługiwać premia 150 zł. Ale przecież to nie wszystko, co jest do wzięcia. Twe eKonto osobiste będzie bowiem brało udział w promocji "eKonto osobiste plus premia", w której można uzyskać jeszcze do 300 zł.

Jak zdobyć 4 bonusy po 50 zł za aktywność?


By zdobyć pierwszy z bonusów (50 zł):
 • w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta osobistego zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł oraz  
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj 8 płatności kartą i/lub BLIKiem (ale ten warunek w praktyce spełnisz z automatu, gdy będziesz wykonywać transakcje na potrzeby uzyskania wyżej wymienionej premii 150 zł).

W celu zgarnięcia trzech kolejnych bonusów (po 50 zł każdy):
 • w drugim, trzecim i czwartym miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarciu konta (w każdym z tych miesięcy):
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj co najmniej 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

I tu warto już zauważyć, że w celu zdobywania bonusów po 50 zł, ze spełnianiem warunków należy wyrabiać się w miesiącach kalendarzowych, a nie jak na potrzeby promocji z premią 150 zł, w miesięcznych okresach następujących po otwarciu konta (choć częściowo może się to zazębiać). 

Tyle różnych miesięcy i warunków brzmi skomplikowanie? To tylko wrażenie, bo gdy wszystko sobie rozpisać, to wychodzi już całkiem klarownie. Przykładowo:
W przypadku konta otwartego 20.06.: 
- w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ 1000 zł 
- od 20.06. do 19.07. oraz od 20.07. do 19.08. (w każdym z tych miesięcznych okresów następujących po otwarciu konta) wykonaj 8 płatności;
- w sierpniu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 
- we wrześniu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 
- w październiku wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł

 
Spełnienie powyższych warunków sprawi, że zapewnisz sobie już co najmniej 350 zł (premię 150 zł za otwarcie konta oraz 4 premie po 50 zł). Ale to nie wszystko, bo do wzięcia są też jeszcze 2 inne bonusy.

Bonus 50 za otwarcie eKonta osobistego przez e-dowód


By zdobyć tę nagrodę, konto otwórz poprzez e-dowód oraz w ciągu miesiąca od otwarcia konta lub w miesiącu kolejnym wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIKiem (ten warunek w praktyce pokrywa się z warunkiem uzyskania pierwszej z wymienionych premii 50 zł za wpływ i 8 płatności). 

Do uzyskania premii 50 zł kwalifikują nie tylko konta założone przez e-dowód, ale też konta otwierane przez aplikację mobilną (na selfie). Ale tu ważna uwaga: wniosek złożony przez aplikację nie brałby udziału w promocji z premią 150 zł (bo w tym przypadku wniosek o konto trzeba złożyć na stronie promocji).

Bonus 50 zł za otwarcie eKonta Junior


Osoby, które eKonto osobiste dla siebie założą w niniejszej promocji, dodatkowo mogą zgarnąć 50 zł za otwarcie konta osobistego dla swego niepełnoletniego dziecka. eKonto osobiste można założyć poprzez bankowość internetową, a należy to zrobić najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego.

Wypłata premii 


O przyznaniu premii 150 zł organizator promocji powiadomi Cię mailowo do 30.11.2021 r. Wówczas - najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych - od otrzymania wiadomości będzie należało zalogować się na stronie promocji i tam podać numer rachunku konta założonego w mBanku w ramach promocji. I w tym też terminie nastąpi wypłata premii.

Jeśli nie chcesz by umknęła Ci ta ważna wiadomość o przyznaniu premii, skorzystaj z dodatkowego przypomnienia. Newsletter dla Czytelników bloga Bankobranie to informacje o najzyskowniejszych promocjach, ale też przypomnienia o ważnych terminach w popularnych promocjach:

Wypłata bonusów po 50 zł przewidziana jest do końca każdego miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania. Jeśli więc - jak na powyższym przykładzie - konto otworzysz w czerwcu, to na wpływy premii po 50 zł (za aktywność, czyli wpływy i płatności) możesz liczyć w sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie.

Wypłata bonusów za otwarcie eKonta osobistego przez e-dowód (50 zł) oraz za otwarcie eKonta Junior (50 zł) przewidziana jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia eKonta osobistego w promocji.

O czym warto pamiętać, spełniając warunki promocji?


▶️ Wpływ 1 000 zł na potrzeby promocji może być przelewem nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł;

▶️ Płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych czy na stacji paliw) i/lub w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Wykonanych transakcji nie anuluj (czyli nie dokonuj zwrotu) do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu ich wykonania.

▶️ Udział w promocji konta biorą wyłącznie konta indywidualne (tym samym nie opłaca się zakładać konta wspólnego; jeśli ktoś miałby być współposiadaczem do Twego konta, to lepiej by założył drugie konto i też zyskał bonusy z tego tytułu).

eKonto osobiste - prześwietlenie oferty mBanku


Główne cechy konta osobistego zakładanego w mBanku na potrzeby powyższej promocji to: 

 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 350 zł miesięcznie; tu warto zauważyć, że wyrobienie karty do konta jest wymagane przez regulamin promocji, ale dalsze jej posiadanie i używanie to decyzja klienta - można bowiem korzystać z pełni możliwości konta, używając BLIK-a, którym można płacić (transakcje nim wykonywane zaliczają się do 8 płatności miesięcznie na potrzeby promocji), jak i w razie potrzeby wypłacać pieniądze z bankomatów;
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł). 

Konto biorące udział w obydwu wyżej opisywanych promocjach można otworzyć z wykorzystaniem e-dowodu lub w sposób nieco bardziej tradycyjny - wtedy jako sposób zawarcia umowy można wskazać kuriera, mobilnego doradcę banku lub placówkę banku. 

W przypadku zawierania umowy o konto w placówce mBanku - by mieć pewność udziału w promocji - warto zwrócić uwagę, aby w placówce umowa o konto została zwarta dla wcześniej już złożonego wniosku przez Internet. A jak tego najprościej dopilnować? Zapisz sobie i podaj doradcy numer wniosku, który otrzymasz w wiadomości mailowej potwierdzającej złożenie wniosku (to ten wspomniany numer składający się z liter RAC i 9 cyfr).

Co z tymi 750 zł? Na stronie promocji można znaleźć hasło: "Załóż eKonto w promocji i zgarnij do 750 zł". 
Jak zyskać 750 zł za eKonto osobiste w mBanku?


O co dokładnie w tym chodzi, gdy wyżej piszę o 450 zł premii dla otwierających konto? Dodatkowy bonus można zdobyć dzięki programowi poleceń mBanku. Bank osobie polecającej płaci od 75 zł (za polecenie eKonta możliwości kierowanego do osób młodych) do 300 zł (za polecenie konta firmowego założonego z dodatkową usługą do prowadzenia samodzielnej księgowości). Za otwarcie eKonta osobistego przewidziany jest bonus 100 zł... i jest to bonus wyłącznie dla osoby polecającej (dla osoby otwierającej konto z polecenia żadne dodatkowe bonusy z tytułu otwarcia konta z polecenia nie są przewidziane). I byłaby to fajna opcja na zwiększenie zysków i zarobienie na polecaniu konta innym... ale promocja z premią 150 zł ("Zgarnij Premię z eKontem – IV edycja") niestety nie łączy się z programem poleceń (we wniosku składanym na stronie promocji nie ma możliwości podania identyfikatora poleceń). 

I to wszystko co wystarczy wiedzieć, by zgarnąć premie pieniężne do 450 zł. Poniżej - dla zainteresowanych - wyjaśniam jeszcze jak uzyskać 1,7% dla oszczędności.

Konto oszczędnościowe Moje cele: 1,7% do 10 tys. zł w mBanku 


Kto chce (bo to już opcja dobrowolna i nie jest wymagana na potrzeby uzyskania premii pieniężnych) może również skorzystać z usługi Moje cele i idącej za tym okazji na promocyjne oprocentowanie. 

Szczegóły oferty to: 

 • oprocentowanie: 1,7% w skali roku; okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: "przez 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe, np. jeżeli otworzyłeś rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele na koniec czerwca, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez lipiec, sierpień i do końca września"; 
 • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 10 000 zł. 


By uzyskać promocyjne oprocentowanie załóż rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" - należy to zrobić już na etapie wnioskowania o eKonto osobiste (jak na poniższej grafice).

Jak włączyć moje cele podczas składania wniosku o konto w mBanku

Moje cele to usługa, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz ją skonfigurować tak, by małe kwoty mBank przelewał z Twego konta osobistego na konto oszczędnościowe zawsze, gdy będziesz płacić kartą, robić przelewy lub wypłacać pieniądze z bankomatu. A wybrać można zaokrąglanie do 10 zł, stałą kwotę z przedziału od 3 do 10 zł albo konkretny procent (w przedziale od 1 do 15%) od transakcji. Środki te będą trafiać na rachunek oszczędnościowy. 

Aby uzyskać stawkę 1,7% w skali roku, spełnij poniższy warunek: 

"Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele jest naliczane, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym. 

(np. jeżeli masz eKonto, do którego podpięte są rachunki do regularnego oszczędzania Moje cele i ostatniego dnia czerwca miałeś na nich 300 zł, to aby mieć promocyjne oprocentowanie na koniec lipca, na tych rachunkach musisz mieć o 100 zł więcej niż ostatniego dnia czerwca. 

Czyli: stan aktywów na Moich celach na 30.06 = 300zł. Jeśli stan aktywów na Moich celach na 31.07 = 400zł -> naliczy się promocyjne oprocentowanie. 

Jeśli stan aktywów na celach na 31.07 = 399zł -> NIE naliczy się promocyjne oprocentowanie)" 


Rachunek oszczędnościowy, na który trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat.

💡 Na koniec dodam, że w mBanku można zyskać jeszcze więcej. Kto prowadzi działalność gospodarczą, ten może zyskać 300 zł premii za otwarcie konta firmowego. Promocje kont (osobistego i firmowego) można połączyć - kolejność złożenia wniosków o konta nie ma znaczenia.

Przydatne dokumenty:

83 komentarze:

 1. Jak sprawdzić kiedy zamknąłem konto w mBanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) Na infolinii.
   2) sprawdź skrzynkę mailową, bo po zamknięciu konta mBank przesyła wiadomość z potwierdzeniem.

   Usuń
  2. na infolinii nie może Pan/Pani podać takiej informacji i musiałem zasuwać do oddziału. na miejscu trwało to całe 2 minuty

   Usuń
 2. 3,5 roku karencji ...:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No a ja konto zamknąłem na początku lutego 2018 :(

   Usuń
 3. A co w przypadku jak się ma dwójkę dzieci - czy założenie dwóch ekont Junior będzie skutkowało podwójną premią 2x50 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Premiowane jest otwarcie tylko jednego konta dla dziecka.

   Usuń
 4. Nr. Złotowa mam konto w mnbanku nie dokonca rozumiem końcówki wpisu na temat poleceń czy ja mogę polecać to konto ? Innym żeby zgarnąć 100 ? Pytanie jak skoro piszesz że we wniosku nie ma miejsca na wpisanie identyfikatora?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odnoszę się do tego, o czym mowa na stronie promocji, czyli o możliwości zdobycia do 750 zł. W mej ocenie wprowadza to chaos informacyjny. Bo i owszem, osoba która założy konto w powyższych promocjach z premiami 150 + 300 zł, może dalej polecać i zyskiwać (100 zł za polecenie eKonta osobistego czy 300 zł za polecenie konta firmowego), ale... nie da się polecać konta w promocji z premią 150 zł. I wtedy to słaby interes, jeśli komuś poleci się konto, bo w sumie można zgarnąć 400 zł (100 zł dla polecającego + 300 zł dla otwierającego konto). To już lepiej by ta potencjalnie polecona osoba założyła konto na stronie promocji z premią 150 zł, bo wtedy zgarnie 450 zł i można się tym podzielić.

   Usuń
 5. Rozumiem, że po wyrobieniu karty do konta muszę na początku wydać 350 zł płacąc nią, żeby uniknąć opłaty 7zł, czy jednak wystarczy, że jej nie aktywuję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz ją zamknąć. W bankowości jest taki przycisk.

   Usuń
  2. Ok, zamknąć, rozumiem. Tylko czy wystarczy ją aktywować i zaraz zamknąć i bank nie pobierze opłaty, czy jednak powinnam wydać te 350 zł przed zamknięciem karty?

   Usuń
  3. Pamiętaj że dziennie blikiem domyślnie limit wynosi 5x. 5raz kodu nie przyjmie. Chyba jedt yeż limit dzienny kwotowy

   Usuń
  4. To nie problem, nie mam zamiaru dużo wydawać korzystając z tego konta. Tylko odbębnić minimalną liczbę transakcji w miesiącu.

   Usuń
  5. To można zamknąć Kartę w czasie trwania promocji i nie utracić prawa do nagrody?

   Usuń
  6. Nic nie wskazuje że trzeba trzymać, więc wychodzi na to że można zrezygnować.

   Usuń
 6. Z jakiej firmy kurier przyjedzie?

  OdpowiedzUsuń
 7. Taka drobna uwaga. Jeżeli zrezygnujesz z karty do konta i ją zastrzeżesz by spełniać warunki płatności 8x blikiem to wiedz że istnieje ograniczenie dzienne do 5 transakcji i za jednym razem 8 raxy nie da się zapłacić. Taki limit 5x blikiem na dzień i finito. Być może da się to zmienić w mlinii ale tego nie wiem. W każdym razie upierdliwe.
  Idąc dalej gdy osiągniesz limit blikiem do e konta nie da się użyć blika na koncie biznesowym bo limit dotyczy obu ....xd lol

  OdpowiedzUsuń
 8. Taka rada - pilnujcie wypłat po 50 zł i sprawdzajcie, czy nic im nie umknęło, mi nie wypłacili w lipcu, upomniałam się na czacie i w parę minut reklamacja rozpatrzona pozytywnie

  OdpowiedzUsuń
 9. A polecenie konta np. 2 osobom (czyli 200 zł) łączy się z bonusami po 50 zł za spełnienie warunków? Wtedy można by mieć 500 zł zamiast 450

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jak polecisz to będzie 100 zł za polecenie ale nie będzie 150 zł dla tego który otwiera konta. Bo we wniosku nie ma miejsca na wpisanie identyfikatora polecającego. 100 zł + 300 zł < 450 zł.

   Usuń
 10. Otworzyłam konto 04.08. Czy te trzy ostatnie bonusy po 50 zł dostanę jeśli wykonam 8 płatności i zapewnie wpływ 1000 zł w pazdzierniku, listopadzie i grudniu? Dobrze myślę?
  I jeszcze jedna rzecz. Rejestrowałam się w promocji podając pierwsze imię i nazwisko. Otwierając konto przez e-dowód aplikacja zeskanowała mój dowód osobisty i w umowie mam już wpisane dwa imiona. Czy tak może być?

  OdpowiedzUsuń
 11. A ja mam inne pytanie. Dotyczące nr konta. Jeśli posiadałąm konto zawierające nr 1140 2004 ale w PEKAO S.A. to również obowiązuje okres karencji? Czy tylko w mbanku????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1140 2004 w Pekao?! To niemożliwe bo Pekao ma 1240.

   Usuń
  2. @Anonimowy 6 sierpnia 2021 11:05
   Chyba wszystko Ci się już miesza. Numer rachunku "1140 2004" to numer rachunku w niejakim mBanku a nie w banku z czasów PRL czyli Pekao S.A.

   Usuń
 12. 8 płatności czy minimum 8?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Min. 8. Ale to oznacza że 8 wystarczy :)

   Usuń
  2. Okej, bo juz szukalam podstepu ze rowno 8 ;)

   Usuń
  3. Na szczęście nie ma takiego podstępu. Ba, gdyby był, to nie w interesie banku, bo jemu powinno zależeć, by klient płacił kartą jak najczęściej i jak najwięcej ;)

   Usuń
 13. Czy rezygnując z karty od razu po jej otrzymaniu, nie zlamię warunków promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin „Zgarnij Premię z eKontem – IV edycja”
   Tam nie ma słowa o wymogu wyrabiania karty. Samo konto wystarczy.

   Regulamin „eKonto osobiste plus premia”
   Tu jest tylko warunek, że musi być "wniosek o otwarcie eKonta osobistego wraz z wnioskiem o wydanie Karty". Ale tylko tyle. Nie ma nigdzie warunku że trzeba ją dalej utrzymywać.

   Usuń
 14. Jeszcze raz podbijam pytanie. Otworzyłam konto 04.08. Czy te trzy ostatnie bonusy po 50 zł dostanę jeśli wykonam 8 płatności i zapewnie wpływ 1000 zł w pazdzierniku, listopadzie i grudniu? Dobrze myślę?

  OdpowiedzUsuń
 15. "- od 20.06. do 19.07. oraz od 20.07. do 19.08. (w każdym z tych miesięcznych okresów następujących po otwarciu konta) wykonaj 8 płatności;
  - w sierpniu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł"

  czy te 8 płatności do 19.08 (z pierwszego podpunktu) i 8 płatności w sierpniu (z drugiego podpunktu) to mogą być te same płatności?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, może to się zazębiać. Tym samym 8 płatności może zrealizować warunki zarówno jednej, jak i drugiej promocji.

   Usuń
 16. Gdzie w portalu znajdę informacje czy wyraziłem "zgodę na przekazanie przez bank organizatorowi informacji niezbędnych do weryfikacji spełnienia warunków uzyskania premii 150 zł;"
  W zakładce ustawienia osobiste - zgody nie widnieje taka
  Są tylko:
  Zgoda na komunikację telefoniczną
  Zgoda na reklamę spółek Uniqa
  Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną
  Zgoda na otrzymywanie powiadomień dotyczących realizacji celów oszczędnościowychZgoda na mOkazjeZgoda na reklamę spółki Cyber Productivity S.A.
  Zgoda na przekazywanie danych pomiędzy mBankiem S.A. a mLeasing sp. z o.o

  Na dwie ostatnie nie wyraziłem zgody. Ale nigdzie nie mogę znaleść zgody na przekazanie przez bank organizatorowi informacji niezbędnych do weryfikacji spełnienia warunków uzyskania premii 150 zł;
  Ktoś podpowie gdzie to sprawdzić ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tej zgody nie ma w bankowości. Ale bez jej wyrażenia dalej nie da się przejść więc masz wyrażoną.

   Usuń
 17. Teraz zobaczył,że poprzednie konto w Banku zamknąłem w czerwcu 2018. System jednak pozwolił mi założyć konto przez link do promocji. Pewnie dalsze spełnianie warunków nie ma sensu bo wypłaty nagród nie będzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spełnij warunki. Może jednak coś wpadnie.

   Usuń
 18. Upewniając się to dziś muszę wysłać wniosek ale umowę mogę spokojnie podpisać w przyszłym tygodniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam. Umowy nie trzeba zawierać dziś (można to zrobić później).

   Usuń
 19. Jeśli wykonam 9 płatności w miesiącu kartą/blikiem a jedna z tych płatności zostanie zwrócona, czy spełnię warunki promocji wykonania 8 płatności? Czy ten jeden zwrot nie wpłynie realizację wypłaty premii (nagrody)? Z warunków promocji wynika, że nie może być zwrotów - czy nawet wówczas gdy min. 8 płatności zrealizowano bez zwrotu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być zwrot. Ważne żeby było 8 nie zwróconych transakcji.

   Usuń
 20. Witam, dostaliście w obecnym miesiącu premię w ramach promocji?

  OdpowiedzUsuń
 21. Konto założyłam w sierpniu. Rozumiem, że po spełnieniu warunków należałoby liczyć na premię końcem października. A tu nic- ani za aktywność ani za polecenie. Czekać czy składać reklamacje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 50 zł? Tak, do końca października. Jak nie masz, pisz reklamację.

   Usuń
 22. Kiedy otrzymuje się 150 zł za otwarcie konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O przyznaniu premii 150 zł organizator promocji powiadomi Cię mailowo do 30.11.2021 r. Wówczas - najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych - od otrzymania wiadomości będzie należało zalogować się na stronie promocji i tam podać numer rachunku konta założonego w mBanku w ramach promocji. I w tym też terminie nastąpi wypłata premii.

   Usuń
 23. Czy dostał już ktoś maila z informacją o wypłacie premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie dostałem. Do 30-go mają czas.

   Usuń
  2. dzieki;) pozostaje czekac i mieć nadzieje ze wywiaza sie z umowy bez koniecznosci dopominania sie

   Usuń
 24. Dziś przyszedł mail.

  OdpowiedzUsuń
 25. Witam, dostaliście maila z informacją o przyznaniu premii?

  OdpowiedzUsuń
 26. Odpowiedzi
  1. Od organizatora dostałem informację, że maile zostały już wysłane.

   Co robić w przypadku braku wiadomości, podpowiadam tutaj.

   Usuń
 27. Nie otrzymałem maila, po zalogowaniu na stronie promocji brak miejsca na wpisanie numeru konta. Konto otwarte 11.08, od 11.08 do 10.09: 8 płatności BLIK, 9 kartą. Od 11.09 do 10.10: 40 płatności kartą, 2 blik. Wydaje mi się, ze nie przegapiłem żadnego warunku. Otrzymałem: 29.10 - 50zł od mBank, 25.11 - 50zł od mBank. W sprawie tego 150zł, wysłałem maila ich adres mailowy. Jak dostanę odpowiedź poinformuję tutaj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpisali mi, że bank nie wskazał mnie do wypłaty premii z niewiadomych dla nich przyczyn. Przesłali reklamację do banku. Co mogłem zrobić nie tak?

   Usuń
  2. Również spełniłam warunki, a maila brak...

   Usuń
  3. Zmieniałeś rodzaj konta przed 30.11? Np.na intensive?

   Usuń
  4. Odpisali Ci już coś po reklamacji do banku? Ja również dostałam odpowiedź, że bank mnie nie wskazał do wypłaty premii i przesyłają reklamację do banku, ale nadal czekam na odpowiedź.

   Usuń
  5. Dzisiaj mi rozpatrzyli pozytywnie reklamację i przyszedł mail o podanie numeru konta.

   Usuń
  6. W moim przypadku nie dostałem żadnej informacji o przyznaniu nagrody, napisałem reklamację i oni przesłali reklamację do banku, bank im odpowiedział, że reklamacja została odrzucona i wg raportu banku wymagane transakcje zostały dokonane w złych miesiącach.
   Ale konto otworzyłem 07.07
   w okresie 07.07-06.08 zrobiłem 12 płatności karta lub blik
   w okresie 07.08-06.09 zrobiłem 13 płatności karta lub blik więc warunki zostały spełnione,
   i to im też przekazałem, i czekam na odpowiedź.

   Usuń
  7. A ja nadal czekam na odpowiedź.

   Usuń
  8. jacob ja też taką odpowiedź otrzymałem po upomnieniu się mimo spełniania warunków więc to chyba ich standardowa informacją.
   Ssylvja radzę skontaktować się z nimi bo ja nie otrzymałem informacji w terminie przewidywanym na rozpatrzenie reklamacji i odezwałem się, dopiero wtedy przekazali info

   Usuń
  9. Po informacji od organizatora iż otrzymali odpowiedź że nie spełniłem warunków w odpowiednich miejscach odwołałem się bezpośrednio do banku i w kolejnym dniu otrzymałem przelew z banku.

   Usuń
  10. Słuchajcie, udało to się wszystko ogarnąć, napisałem reklamację i dostałem info ze została odrzucona przez bank ponieważ transakcje zostały zrobione w "złych miesiącach", odpisałem im na tą reklamacje rozpisując wszystko po kolei datami itp, minęło 5 dni i dziś dostałem wiadomość "Zakwalifikowałeś się do zgarnięcia premii 150 zł od bankier.pl"
   czyli jednak sie udało i podwójna reklamacja dopiero zadziałała.

   Usuń
  11. Jacob dostałeś już 150zł?

   Usuń
 28. Po jakim czasie bank robi przelew 150 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ciągu 14 dni od maila. Nie bank a organizator promocji (Bonnier Business, wydawca serwisu Bankier.pl).

   Usuń
 29. Do 14 dni. Po otrzymaniu przelewu można już zamknąć konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co nie jest zabronione to jest dozwolone. Można.

   Usuń
 30. Dostał już ktoś z Was od Bonnier Business owe 150zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie, maja 14 dni roboczych, pewnie ostatniego mozliwego dnia wyplaca

   Usuń
 31. jak najprościej pozbyć się karty? żeby nie płacić nią 350zł/mc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W bankowości wchodzisz w karty i wybierasz ZAMKNIJ.

   Usuń
  2. dzięki za informację, PS właśnie wpadło 150

   Usuń
 32. Otwierał ktoś konto w sierpniu ? Dostaliście już nagrodę za aktywność w grudniu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. never mind, ostatnia nagroda wpadła na konto, ktoś wie czy można przez internety zamknąć ten rachunek czy trzeba do placówki jechać ?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...