Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 50 zł na start za konto dla dziecka w ING Banku Śląskim (+ do 210 zł dla rodzica)

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

25.06.2021

Bonus 50 zł na start za konto dla dziecka w ING Banku Śląskim (+ do 210 zł dla rodzica)

Promocją objęte jest konto dla młodzieży w wieku 13-18 lat.

Bonus 50 zł za konto dla dziecka w ING
A jako że rodzic, by wziąć udział w promocji konta dla dziecka, musi też posiadać (lub dopiero założyć) konto dla siebie, to warto przypomnieć, że za to czekają premie pieniężne do 210 zł. Łącznie można więc zgarnąć nawet 260 zł!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

ING Bank Śląski dla osób pełnoletnich przygotował premię do 160 zł, którą można uzyskać za Konto Direct (zakładane wszystkim osobom pełnoletnim) lub za Konto Mobi (w promocji z premią do 160 zł dostępne dla osób w wieku 18-26 l.), a teraz do tego dochodzi jeszcze bonus 50 zł za otwarcie konta z polecenia. Na dorosłego w sumie czeka zatem 210 zł.

Założenie/posiadanie konta osobistego w ING otworzy drogę do udziału w promocji z bonusem 50 zł za konto dla dziecka.

Łatwy bonus 50 zł na start za konto dla dziecka


Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia posiadająca konto osobiste w ING Banku Śląskim (Mobi, Direct, Komfort, Klasyczne i/lub Premium), która założy konto dla swego dziecka w wieku 13-18 lat.

Ponadto, by móc uczestniczyć w promocji, dziecko nie może posiadać jakiegokolwiek konta osobistego w ING Banku Śląskim.

Niezbędne jest również wyrażenie zgody marketingowej:
"Promocja jest skierowana wyłącznie do Uczestników, którzy przed przystąpieniem do niej wyrazili zgodę na przekazywanie elektronicznie przez Bank informacji handlowych, w tym profilowanych informacji handlowych i zgoda ta nie została wycofana w chwili przystąpienia do Promocji."

Jeżeli powyższej zgody jeszcze nie masz wyrażonej, to można ją zmienić (po zalogowaniu do bankowości internetowej: rozwijając menu pod swym imieniem i nazwiskiem: Moje dane => Zgody i oświadczenia).


Zasady promocji. By wziąć udział w akcji:
 • do 17.08.2021 r. poprzez bankowość Moje ING (Oferta ING => Konta osobiste => Konto Mobi 13-18 lat) jako przedstawiciel ustawowy dziecka (np. rodzic) w jego imieniu zawrzyj umowę o Konto Mobi wraz z dostępem do bankowości internetowej (Moje ING), przystępując do promocji i akceptując jej regulamin;
 • do 17.09.2021 r. wykonaj co najmniej 1 przelew min. 50 zł z konta uczestnika (rodzica) na konto dziecka (może to być np. przelew BLIK na telefon albo "zwykły" przelew);
 • do 1.10.2021 r. (bo to w tym terminie na konto dziecka ma wpłynąć bonus 50 zł) nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto dla dziecka, jak i dla rodzica.

Biorąc udział w promocji, warto zwrócić uwagę na zapis z regulaminu:
"W ramach Promocji przysługuje tylko jedna nagroda jednemu Dziecku będącemu posiadaczem Konta Dziecka"

Konto Mobi otwierane i prowadzone jest za 0 zł. Darmowa jest również karta płatnicza wydawana do konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków). Bez opłat realizowane są też krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej. Jeśli zaś chodzi o wypłaty kartą z bankomatów, to obowiązują następujące zasady: 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu.

Czy dziecku warto zakładać konto? Oczywiście są zalety takiego rozwiązania: nauka finansów od małego, uczenie podstaw bankowania, wyrobienie nawyków oszczędzania, sposób na łatwe przekazanie pieniędzy w momencie, gdy dziecko przebywa np. na wakacyjnym wyjeździe. Jednakże, jeśli dziecku już niewiele brakuje do pełnoletności (choć pod tym "niewiele" kryć się może okres nawet 2-3 lat), to z zakładaniem wielu kont warto się wstrzymać. Osiemnastka może bowiem otworzyć bramy do znacznie bogatszego świata bankobrania, gdzie gratyfikacje są wyższe (w ING Banku Śląskim można zgarnąć - wspomniane już - 210 zł za Konto Direct lub - dla osób w wieku 18-26 l. - za Konto Mobi).

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Ewie.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


 Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. Czy do konta dziecka musi być karta wyrabiana?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiego wymogu (acz karta wydawana do Konta Mobi jest bezwarunkowo za 0 zł).

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...