Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Santander Bank podbija stawkę! Tylko teraz do wzięcia aż 420 zł! Do premii 350 zł dochodzi 70 zł na zakupy w CCC

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

21.06.2021

Santander Bank podbija stawkę! Tylko teraz do wzięcia aż 420 zł! Do premii 350 zł dochodzi 70 zł na zakupy w CCC

Bardzo dobre informacje pojawiły się na stronie promocji Konta Jakie Chcę Santander Banku.

70 zł do CCC od Santander Banku
Teraz oprócz łatwej do wzięcia premii 350 zł (która przecież i tak jest wyższa, niż w poprzednich edycjach), doszła dodatkowa nagroda. To bon na zakupy (o wartości 70 zł), który bank przyzna za samo otwarcie konta!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

I właściwie wszystko co najważniejsze, opisałem już we wstępie.

By jednak usystematyzować wszystkie informacje, dodam, że warunki uczestnictwa w promocji z 70 zł do CCC są w praktyce takie same, jak w promocji z premią 300 zł i bonusem 50 zł za otwarcie konta z polecenia. Możesz wziąć udział, jeśli:

"a. od 1 czerwca 2020 r. do dnia otwarcia Konta w tej promocji nie miałeś otwartego i nie byłeś właścicielem ani współwłaścicielem oszczędnościowo-rozliczeniowego rachunku płatniczego w PLN w naszym banku 

b. od 1 kwietnia 2019 r. nie otworzyłeś Konta w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez bank lub inny podmiot"


Zasady promocji. W celu uzyskania 70 zł na zakupy w CCC:

 • od 21.06. do 31.07.2021 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (ale tu ważna uwaga: w promocji z premią do 350 zł udział biorą tylko wnioski składane do 30.06.2021 r.)
 • we wniosku o konto podaj swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy i najpóźniej do 15.08.2021 r. (w promocji z premią do 350 zł czas na to jest do 15.07.2021 r.):
  • zawrzyj umowę o konto oraz 
  • wyraź zgody na kontakt i dostarczanie przez bank regulacji (w tym taryfy opłat i prowizji), na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych oraz na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej (EKK, czyli Elektroniczny Kanał Kontaktu).

I to wszystko. W zamian otrzymasz kod rabatowy o wartości 70 zł, który będzie można wykorzystać podczas zakupów w internetowym sklepie CCC.eu (jako uczestnik Klubu CCC) przy transakcji za min. 200 zł. Nagrodę bank prześle wiadomością w bankowości internetowej. Kod ma mieć ważność do 30.09.2021 r.

Dla kont otwartych w czerwcu nagroda ma być przekazana do końca lipca. Do osób, które konto założą w lipcu bądź sierpniu, kod rabatowy do CCC bank prześle do 31.08.2021 r.

Opis promocji z premią 350 zł (łączącej się z powyższą promocją), jej warunki oraz prześwietlenie kont z oferty Santander Banku znajdziesz tutaj.

Przydatne dokumenty:

18 komentarzy:

 1. Mr.Złotówa. Czy łapie się na promocję osoba, która otworzyła konto w ramach akcji promocyjnej przed 1.04.2019, a konto zostało zamknięte po tej dacie (ale przed 1.06.2020) ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Wniosek złożyłam w sobotę. Na bon się nie łapię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocji z bonem do CCC udział biorą wnioski złożone od 21.06.

   Usuń
 3. Sam już jestem klientem. Można polecać konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. O programie poleceń więcej piszę w pierwotnym wpisie prześwietlającym promocję dla otwierających konto (tutaj) oraz we wpisie o samym programie "Polecam mój Bank" (tutaj).

   Usuń
 4. Czy kody można ze sobą łączyć? Mielibyśmy 2 kody.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, metodą 2-w-1 :)

   Usuń
  2. Niestety nie można. Dowiadywałem się na infolinii CCC. Każdy kod można wykorzystać odrębnie, bo da się podać tylko 1 przy transakcji.

   Usuń
 5. Jak wygląda zawarcie umowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poprzez kuriera.

   Usuń
  2. A bez niego jest taka możliwość? Ponoć aplikacja kiedyś to umożliwiała.

   Usuń
  3. Otwarcie konta przez aplikację nie wchodzi w grę (regulamin promocji nie przewiduje takiej formy zawarcia umowy). Musi być kurier. O nowej edycji promocji piszę tutaj.

   Usuń
 6. Czy jak założę konto w czerwcu to muszę w czerwcu spełniać warunki. Czy mogę za zacząć od lipca?

  OdpowiedzUsuń
 7. Otrzymał ktoś ten bon do CCC? Albo kasę z polecenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sierpniu dostałem 50 zł i to 70 zł do CCC.

   Usuń
 8. 70 zł rabatu przy wydaniu 200 zł - też dostałem taki voucher jako stały klient.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...