Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 300 zł za firmowe mBiznes konto komfort w mBanku

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

17.06.2021

Premia 300 zł za firmowe mBiznes konto komfort w mBanku

Po długiej przerwie powraca promocja z kontem firmowym w mBanku w roli głównej.

Do wzięcia czeka premia 300 zł oraz szereg gwarancji braku opłat za wybrane produkty i usługi na okres 12 miesięcy. W promocji brak okresu wykluczenia dla byłych klientów, więc dla niektórych jest to okazja na opłacalny powrót.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje dla osób prowadzących działalność gospodarczą.]

Dla kogo promocja? Udział wziąć mogą przedsiębiorcy, przez których bank rozumie:

"osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, spółki komandytowe, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, stowarzyszenia zwykłe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, kościoły, parafie, związki wyznaniowe, szkoły niepubliczne, przedszkola publiczne, przedszkola niepubliczne prowadzone przez osobę fizyczną, publiczne jednostki oświatowe, którzy osiągają przychody ze sprzedaży nie większe niż 10 000 000 zł w ciągu roku"


Z promocji wykluczone są osoby, której mają już rachunek w mBanku dla danego numeru NIP (ewentualne posiadanie konta osobistego czy innych produktów w tym banku nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w promocji). Brak za to wykluczeń dla byłych posiadaczy konta firmowego w mBanku.


Zasady promocji "Komfortowe konto firmowe z premią 300 zł"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć tytułową nagrodę:

 • do 31.08.2021 złóż wniosek o mBiznes konto komfort wraz z wydawaną do niego kartą MasterCard Debit Business oraz zawrzyj umowę z mBankiem;
 • w ciągu 30 dni od zawarcia umowy wykonaj płatności kartą na sumę min. 1 000 zł, które zostaną rozliczone w danym miesiącu kalendarzowym.

I to już wszystko! Premię 300 zł otrzymasz na mBiznes konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków (do tego czasu utrzymuj konto i nie zmieniaj go na rachunek innej kategorii).

Przykładowo: jeśli konto otworzysz 21.06., to do 21.07. będziesz mieć czas na wykonywanie płatności kartą, a premia na Twe konto wpłynie najpóźniej do 31.08.2021 r.

Jeśli we wniosku (na ostatnim jego etapie) możliwe będzie wpisanie identyfikatora poleceń, to będzie mi niezmiernie miło, gdy wpiszesz tam mój identyfikator: bankobranie (dla osoby otwierającej konto nie niesie to żadnych dodatkowych korzyści ponad premię 300 zł, ale bonus za polecenie otrzymam ja - jeśli podasz kod, z góry serdecznie dziękuję!).

💡 Przypomnę, że w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą gratyfikacje w obydwu promocjach należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku (ten obowiązek spoczywa na przedsiębiorcy).

mBiznes konto komfort - prześwietlenie oferty


W tym miejscu zawsze przyglądam się warunkom z cennika, ale tym razem najpierw muszę przytoczyć zapisy z regulaminu, gdyż to on bierze górę. Uczestnik promocji otrzymuje:

"na okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy o prowadzenie Rachunku bieżącego: 

▪ prowadzenie Rachunku bieżącego za 0 zł. 

▪ pakiet 100 darmowych przelewów internetowych w PLN (ELIXIR) miesięcznie z Rachunku bieżącego. 

▪ pakiet 20 darmowych przelewów internetowych w EUR (SEPA) miesięcznie do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii z Rachunku bieżącego. 

▪ 0 zł opłaty miesięcznej za pierwszą kartę debetową wydaną do Rachunku bieżącego, do wyboru karty Mastercard Debit Business i Visa Business Debit. 

▪ 0 zł prowizji za wypłaty w PLN z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet, Santander Bank Polska S.A. na terenie Polski, niezależnie od wypłacanej kwoty. 

▪ 0 zł prowizji za wpłaty w PLN we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline, Euronet na terenie Polski."


To zatem 12 miesięcy braku konieczności spełniania jakichkolwiek warunków, by to, co najważniejsze, czyli prowadzenie konta i kartę do niego, mieć za 0 zł. Po upływie promocyjnego 12-miesięcznego okresu, obowiązywać będą warunki standardowe, czyli wynikające z taryfy prowizji i opłat. Obecnie za prowadzenie konta bank przewiduje opłatę 25 zł miesięcznie. Daje przy tym 20 darmowych przelewów - za kolejne, w przypadku ich wykonywania za pomocą bankowości internetowej, opłata będzie wynosić 1,50 zł.  W cenniku nie ma opłaty za główną kartę wydawaną do konta. 

Do uzyskania premii 300 zł kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji. W przypadku zawierania umowy w placówce, pamiętaj, by pracownik banku kontynuował wniosek - najprostszym sposobem na dopilnowanie tego jest zapisanie sobie numeru wniosku (otrzymasz go mailem) - ten sam numer musi widnieć w podpisywanych dokumentach. Wtedy jest to gwarancja Twego udziału w promocji (wnioski o konto składane w placówkach banku nie biorą w niej udziału).


💡 Na koniec przypomnę, że mBank płaci też 300 zł za otwarcie konta osobistego. Promocje konta firmowego i konta osobistego można połączyć - kolejność złożenia wniosków nie ma znaczenia.

Przydatne dokumenty:

16 komentarzy:

 1. W połowie składania wniosku (56%) do wyboru był pakiet księgowości. Wybrałem brak pakietu, bo jak rozumiem nie jest to wymagane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic o tym nie ma w regulaminie więc nie trzeba.

   Usuń
  2. Zgadza się, to usługa dodatkowa (dobrowolna).

   Usuń
 2. Walka o małe firmy trwa. Pytanie co robić po zakończeniu promki gdy wejdą w życie regularne opłaty :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre pytanie retoryczne.

   Usuń
  2. Prowadzę JDG i nie wyobrażam sobie, żeby po dwóch latach zmieniać rachunek firmowy. Raz, że musiałbym powiadamiać wszystkich kontrahentów o zmianie (i liczyć, że będą przelewać na nowe, co nie jest takie oczywiste). A dwa, że na tym rachunku jest już cała historia, do której czasem trzeba zwrócić. Tak więc po dwóch latach - przynajmniej w moim przypadku - trzeba byłoby zacisnąć zęby i płacić

   Usuń
  3. Jak przeleją na stary to z automatu wróci im kasa więc ich problem. A historię zgrać to 3 minuty roboty

   Usuń
  4. Używać konta prywatnego ale dedykowanego to firmowych spraw

   Usuń
  5. Anonimowy18 czerwca 2021 14:42
   Ale przecież nie musisz zmieniać konta. Możesz cały czas mieć swoje a to założyć jako dodatkowe. I nie musisz go trzymać ani 2 lata, ani rok, ani nawet pół roku ;)

   Usuń
 3. W końcu jakaś promocja bez wymogu przelewów do ZUS lub US.

  OdpowiedzUsuń
 4. czy w warunkach nie jest zawarta pułapka? w ciągu 30 dni od założenia konta należy dokonać płatności 1000zł, a karta do płatności może przyjść do skrzynki pocztowej np po 25 dniach od założenia konta (poczta polska pracuje jak pracuje i sprzedaje teraz głównie dewocjonalia), jak temu zapobiec?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wtorek wyrobiłem kartę kredytową w mBanku. Dzisiaj, w piątek przyszła. Nigdy nie zdarzyło mi się żeby karta nie przychodziła dłużej niż tydzień.

   Usuń
 5. Potwierdza się zasada którą wyznaje. Natychmiast po zakończeniu promocji zamykam konto już niepotrzebne i tym sposobem wracam do mbanku jako nowy klient już chyba 4 raz. Aż się szeroko uśmiecham

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy trzeba wyrażać zgodę na któryś z marketingów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji tego nie wymaga, więc zgody marketingowe są dobrowolne.

   Usuń
 7. W regulaminie nic nie pisze o wykluczeniach kodów MCC więc chyba mogę sobie kartą doładować konto ZEN? To w końcu jest transakcja bezgotówkowa.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...