Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł na kartach podarunkowych Goodie za kartę kredytową Visa Impresja w Banku Millennium (i 1500 zł do wygrania)

650 zł od VeloBanku900 zł za kartę Citi480 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

7.06.2021

300 zł na kartach podarunkowych Goodie za kartę kredytową Visa Impresja w Banku Millennium (i 1500 zł do wygrania)

Bank Millennium odpalił kolejną promocję karty kredytowej.

300 zł na kartach podarunkowych Goodie za kartę kredytową Visa Impresja w Banku Millennium (i 1500 zł do wygrania)
Do wzięcia czekają eKarty podarunkowe Goodie o łącznej wartości 300 zł do wykorzystania podczas zakupów. A z kartą kredytową Visa Impresja, wyrabianą w niniejszej promocji, do wzięcia dodatkowo są też zwroty za płatności u wybranych partnerów banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Na wstępie najistotniejsza informacja: z promocji karty kredytowej skorzystać możesz jedynie, jeśli masz dostęp do bankowości elektronicznej w Millennium, bo tylko tak (lub w aplikacji mobilnej) składane wnioski o kartę kredytową uprawniają do nagród. W praktyce musisz więc mieć (lub dopiero założyć) konto osobiste w tym banku. 

Jeśli konta w Millennium jeszcze nie masz, to aktualnie jest idealna sytuacja ku temu, by je założyć. Do wzięcia są gwarantowane nagrody o wartości 350 zł: premia 250 zł + bon 100 zł do Biedronki.

Powyższa propozycja wyklucza jednak posiadaczy Konta 360° lub 360° Student założonego w jakiejkolwiek promocji. Jeśli jednak chcesz powrócić do Banku Millennium, to o wiele bardziej liberalne zasady uczestnictwa przewiduje program "Lubię to polecam", w którym to wystarczy 12-miesięczny rozbrat z bankiem, a do wzięcia jest lokata 2%, bilety do kina lub 80 zł na zakupy.

Otwierając konto osobiste w Banku Millennium, uzyskasz dostęp do bankowości Millenet (czyli bankowości internetowej i mobilnej), gdzie możliwe będzie złożenie wniosku o kartę kredytową biorącą udział w niniejszej promocji z bonami o wartości 300 zł.

Promocja "Świętuj z kartą kredytową Visa"


Dla kogo promocja?
 Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.01.2019 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (w tym także wydanej przez Eurobank, który został przejęty przez Millennium) lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.
Jeśli nie łapiesz się na promocję Millennium, to możesz sprawdzić inne promocje z kartą kredytową w roli głównej. W Citibanku zgarnąć można telefon Xiaomi Redmi 9 lub 400 zł do wydania na Allegro, lub 300 zł na zakupy w Biedronce. BNP Paribas przygotował bony do Allegro o wartości 300 zł, a w Santander Banku można uzyskać 200 zł na start i zwroty za płatności (do 600 zł).

Nagrody. Bank Millennium dla uczestnika promocji przygotował 6 bonów do swej zakupowej aplikacji Goodie - każdy o wartości 50 zł. Łącznie do wzięcia jest więc nawet 300 zł. Karty podarunkowe otrzymasz SMSem w formie kodu, który w aplikacji Goodie będzie należało aktywować najpóźniej w ciągu 60 dni. Środki tam doładowane będą ważne przez 12 miesięcy od aktywacji eKarty podarunkowej, a będzie można je wykorzystać podczas zakupów w sklepach stacjonarnych na terenie Polski (dokonując płatności zbliżeniowych za pomocą Google Pay bądź Apple Pay) lub w Internecie.
 
Jak działa karta kredytowa? Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z praktycznym poradnikiem, który przygotowałem dla Czytelników bloga: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. By bliżej poznać zasady działania karty kredytowej, możesz również obejrzeć mój filmik z kanału Bankobranie na YouTube:Z kolei dzięki poniższemu filmikowi dowiesz się, czym jest okres bezodsetkowy, który pozwala korzystać z pieniędzy banku, a mimo to oddawać je bez grosza odsetek:Limit nagród. Choć dostępność promocji została przewidziana do 30.06.2021 r., to obowiązuje w niej też inny limit - bank przygotował się na udział maksymalnie 8 000 uczestników. Nagrody trafią do osób, które w czasie trwania akcji jako pierwsze złożą wniosek o kartę kredytową (i później oczywiście spełnią pozostałe warunki). 

W przypadku wyczerpania tej (jednak całkiem sporej) puli, o przedterminowym zakończeniu promocji bank ma poinformować na swej stronie internetowej.

Zasady promocji "Świętuj z kartą kredytową Visa"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć nagrody:
 • do 30.06.2021 r. poprzez bankowość internetową lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Banku Millennium złóż wniosek o kartę kredytową Visa Impresja z limitem co najmniej 3 000 zł;

  wniosek przez bankowość lub aplikację jest dostępny dla osób z przygotowaną ofertą kredytową; w przypadku braku takowej oferty złóż wniosek kontaktowy o kartę kredytową (także poprzez bankowość lub aplikację);

  (uwaga: w banku Millennium dostępne są też inne karty kredytowe, ale w promocji udział bierze wyłącznie karta Visa Impresja);

 • najpóźniej w momencie zawierania umowy o kartę wyraź zgody na otrzymywanie:
  • informacji handlowych przez kanały elektroniczne, 
  • informacji handlowych przez telefon, 
  • dopasowanych informacji handlowych oraz 
  • informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium;
 • zawrzyj z bankiem umowę o kartę oraz 
 • lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu 2021 r.  (w każdym z sześciu kolejnych miesięcy) wykonaj płatności kartą na sumę min. 350 zł (w tym również mogą to być płatności za pomocą BLIKa, do którego można podpiąć rachunek karty kredytowej):

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki promocji, otrzymasz bon o wartości 50 zł. Bank prześle Ci go SMS-em do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, a więc przykładowo: za spełnienie warunków w lipcu, nagrodę otrzymasz do 31.08.2021 r. Do czasu otrzymania każdej nagrody posiadaj kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadaj umowy z bankiem.

Transakcje kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Pamiętaj jednak unikać kasyn, kasyn internetowych, gier losowych, zakładów bukmacherskich, loterii i totalizatorów, bo od tego typu transakcji Bank Millennium nalicza dodatkową prowizję wynoszącą 3%, min. 7 zł.

Nagroda dodatkowa: 1500 zł do Goodie


By mieć szansę na nagrodę dodatkową, oprócz wykonania płatności po min. 350 zł w każdym z sześciu wyżej wymienionych miesięcy (od lipca do grudnia), w tym okresie trzeba też jednocześnie wykonać płatności na sumę min. 4 000 zł.

Nagroda dodatkowa trafi do 30 uczestników promocji, którzy w okresie od lipca do grudnia 2021 r. wykonają płatności na najwyższą łączną kwotę. O przyznaniu nagród dodatkowych bank ma poinformować SMS-em do 31.01.2022 r.

Karta kredytowa Visa Impresja - prześwietlenie oferty


Biorąc udział w promocji "Świętuj z kartą kredytową Visa" załapiesz się także na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykonasz min. jedną płatność kartą. Po upływie tego okresu będą obowiązywać standardowe warunki z taryfy opłat i prowizji: na ten moment jest to 5 płatności miesięcznie. W przypadku niespełnienia warunku zwalniającego z opłaty, bank pobierze 7,99 zł.

Z kartą kredytową Impresja do końca 2021 roku uzyskiwać można moneyback 5% (do 50 zł miesięcznie).

Zwroty naliczane będą jedynie za płatności kartą wykonywane u wybranych partnerów (tylko na terenie Polski; dla transakcji w PLN) współpracujących z bankiem. W przypadku karty Impresja są to:
Apart, Baldinini, Bershka, Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line, czyli transakcji dokonywanych Kartą na odległość), Cocinelle, Deichamann-Obuwie, Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school, ani Empik cafe), Francesco Biasia, Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na www.sklep.intercars.com.pl), Marella, Massimo Dutti, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Oysho, Pennyblack, Pollini, Pull&Bear, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na smyk.com), Sony Center (za płatności w salonach Sony Center), Stradivarius, Travelplanet.pl (wyłącznie za płatności za imprezy turystyczne opłacaone w punktach obsługi klienta i on-line), Uterqüe, Venezia, Zara, Zara Home. 

Bank Millennium wypłaca zwroty na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 20. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.


Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty: 

5 komentarzy:

 1. Czy kiedyś dadzą więcej niż 300 zł?

  OdpowiedzUsuń
 2. Kartę można wyklikać czy potrzebny kurier/wizyta w placówce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak masz gotową ofertę w bankowości to wyklikasz. Ale jak jej brak to najpewniej będziesz musiał iść do banku.

   Usuń
 3. Millenium, pierwszy bank ktory próbował mnie zatrzymać. Skutecznie, lubię moneyback ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jeszcze nie miałeś i nie rezygnowałeś karty Citi?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

HIT powrócił! Odbierz 650 zł za VeloKonto

Powraca promocja VeloBanku z łatwymi bonusami do wzięcia. Za konto osobiste do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości 650 zł - obecnie ża...