Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł na kartach podarunkowych Goodie za kartę kredytową Visa Impresja w Banku Millennium (i 1500 zł do wygrania)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

7.06.2021

300 zł na kartach podarunkowych Goodie za kartę kredytową Visa Impresja w Banku Millennium (i 1500 zł do wygrania)

Bank Millennium odpalił kolejną promocję karty kredytowej.

300 zł na kartach podarunkowych Goodie za kartę kredytową Visa Impresja w Banku Millennium (i 1500 zł do wygrania)
Do wzięcia czekają eKarty podarunkowe Goodie o łącznej wartości 300 zł do wykorzystania podczas zakupów. A z kartą kredytową Visa Impresja, wyrabianą w niniejszej promocji, do wzięcia dodatkowo są też zwroty za płatności u wybranych partnerów banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Na wstępie najistotniejsza informacja: z promocji karty kredytowej skorzystać możesz jedynie, jeśli masz dostęp do bankowości elektronicznej w Millennium, bo tylko tak (lub w aplikacji mobilnej) składane wnioski o kartę kredytową uprawniają do nagród. W praktyce musisz więc mieć (lub dopiero założyć) konto osobiste w tym banku. 

Jeśli konta w Millennium jeszcze nie masz, to aktualnie jest idealna sytuacja ku temu, by je założyć. Do wzięcia są gwarantowane nagrody o wartości 350 zł: premia 250 zł + bon 100 zł do Biedronki.

Powyższa propozycja wyklucza jednak posiadaczy Konta 360° lub 360° Student założonego w jakiejkolwiek promocji. Jeśli jednak chcesz powrócić do Banku Millennium, to o wiele bardziej liberalne zasady uczestnictwa przewiduje program "Lubię to polecam", w którym to wystarczy 12-miesięczny rozbrat z bankiem, a do wzięcia jest lokata 2%, bilety do kina lub 80 zł na zakupy.

Otwierając konto osobiste w Banku Millennium, uzyskasz dostęp do bankowości Millenet (czyli bankowości internetowej i mobilnej), gdzie możliwe będzie złożenie wniosku o kartę kredytową biorącą udział w niniejszej promocji z bonami o wartości 300 zł.

Promocja "Świętuj z kartą kredytową Visa"


Dla kogo promocja?
 Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.01.2019 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (w tym także wydanej przez Eurobank, który został przejęty przez Millennium) lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.
Jeśli nie łapiesz się na promocję Millennium, to możesz sprawdzić inne promocje z kartą kredytową w roli głównej. W Citibanku zgarnąć można telefon Xiaomi Redmi 9 lub 400 zł do wydania na Allegro, lub 300 zł na zakupy w Biedronce. BNP Paribas przygotował bony do Allegro o wartości 300 zł, a w Santander Banku można uzyskać 200 zł na start i zwroty za płatności (do 600 zł).

Nagrody. Bank Millennium dla uczestnika promocji przygotował 6 bonów do swej zakupowej aplikacji Goodie - każdy o wartości 50 zł. Łącznie do wzięcia jest więc nawet 300 zł. Karty podarunkowe otrzymasz SMSem w formie kodu, który w aplikacji Goodie będzie należało aktywować najpóźniej w ciągu 60 dni. Środki tam doładowane będą ważne przez 12 miesięcy od aktywacji eKarty podarunkowej, a będzie można je wykorzystać podczas zakupów w sklepach stacjonarnych na terenie Polski (dokonując płatności zbliżeniowych za pomocą Google Pay bądź Apple Pay) lub w Internecie.
 
Jak działa karta kredytowa? Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z praktycznym poradnikiem, który przygotowałem dla Czytelników bloga: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. By bliżej poznać zasady działania karty kredytowej, możesz również obejrzeć mój filmik z kanału Bankobranie na YouTube:Z kolei dzięki poniższemu filmikowi dowiesz się, czym jest okres bezodsetkowy, który pozwala korzystać z pieniędzy banku, a mimo to oddawać je bez grosza odsetek:Limit nagród. Choć dostępność promocji została przewidziana do 30.06.2021 r., to obowiązuje w niej też inny limit - bank przygotował się na udział maksymalnie 8 000 uczestników. Nagrody trafią do osób, które w czasie trwania akcji jako pierwsze złożą wniosek o kartę kredytową (i później oczywiście spełnią pozostałe warunki). 

W przypadku wyczerpania tej (jednak całkiem sporej) puli, o przedterminowym zakończeniu promocji bank ma poinformować na swej stronie internetowej.

Zasady promocji "Świętuj z kartą kredytową Visa"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć nagrody:
 • do 30.06.2021 r. poprzez bankowość internetową lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Banku Millennium złóż wniosek o kartę kredytową Visa Impresja z limitem co najmniej 3 000 zł;

  wniosek przez bankowość lub aplikację jest dostępny dla osób z przygotowaną ofertą kredytową; w przypadku braku takowej oferty złóż wniosek kontaktowy o kartę kredytową (także poprzez bankowość lub aplikację);

  (uwaga: w banku Millennium dostępne są też inne karty kredytowe, ale w promocji udział bierze wyłącznie karta Visa Impresja);

 • najpóźniej w momencie zawierania umowy o kartę wyraź zgody na otrzymywanie:
  • informacji handlowych przez kanały elektroniczne, 
  • informacji handlowych przez telefon, 
  • dopasowanych informacji handlowych oraz 
  • informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium;
 • zawrzyj z bankiem umowę o kartę oraz 
 • lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu 2021 r.  (w każdym z sześciu kolejnych miesięcy) wykonaj płatności kartą na sumę min. 350 zł (w tym również mogą to być płatności za pomocą BLIKa, do którego można podpiąć rachunek karty kredytowej):

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki promocji, otrzymasz bon o wartości 50 zł. Bank prześle Ci go SMS-em do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, a więc przykładowo: za spełnienie warunków w lipcu, nagrodę otrzymasz do 31.08.2021 r. Do czasu otrzymania każdej nagrody posiadaj kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadaj umowy z bankiem.

Transakcje kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Pamiętaj jednak unikać kasyn, kasyn internetowych, gier losowych, zakładów bukmacherskich, loterii i totalizatorów, bo od tego typu transakcji Bank Millennium nalicza dodatkową prowizję wynoszącą 3%, min. 7 zł.

Nagroda dodatkowa: 1500 zł do Goodie


By mieć szansę na nagrodę dodatkową, oprócz wykonania płatności po min. 350 zł w każdym z sześciu wyżej wymienionych miesięcy (od lipca do grudnia), w tym okresie trzeba też jednocześnie wykonać płatności na sumę min. 4 000 zł.

Nagroda dodatkowa trafi do 30 uczestników promocji, którzy w okresie od lipca do grudnia 2021 r. wykonają płatności na najwyższą łączną kwotę. O przyznaniu nagród dodatkowych bank ma poinformować SMS-em do 31.01.2022 r.

Karta kredytowa Visa Impresja - prześwietlenie oferty


Biorąc udział w promocji "Świętuj z kartą kredytową Visa" załapiesz się także na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykonasz min. jedną płatność kartą. Po upływie tego okresu będą obowiązywać standardowe warunki z taryfy opłat i prowizji: na ten moment jest to 5 płatności miesięcznie. W przypadku niespełnienia warunku zwalniającego z opłaty, bank pobierze 7,99 zł.

Z kartą kredytową Impresja do końca 2021 roku uzyskiwać można moneyback 5% (do 50 zł miesięcznie).

Zwroty naliczane będą jedynie za płatności kartą wykonywane u wybranych partnerów (tylko na terenie Polski; dla transakcji w PLN) współpracujących z bankiem. W przypadku karty Impresja są to:
Apart, Baldinini, Bershka, Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line, czyli transakcji dokonywanych Kartą na odległość), Cocinelle, Deichamann-Obuwie, Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school, ani Empik cafe), Francesco Biasia, Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na www.sklep.intercars.com.pl), Marella, Massimo Dutti, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Oysho, Pennyblack, Pollini, Pull&Bear, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na smyk.com), Sony Center (za płatności w salonach Sony Center), Stradivarius, Travelplanet.pl (wyłącznie za płatności za imprezy turystyczne opłacaone w punktach obsługi klienta i on-line), Uterqüe, Venezia, Zara, Zara Home. 

Bank Millennium wypłaca zwroty na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 20. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.


Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty: 

5 komentarzy:

 1. Czy kiedyś dadzą więcej niż 300 zł?

  OdpowiedzUsuń
 2. Kartę można wyklikać czy potrzebny kurier/wizyta w placówce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak masz gotową ofertę w bankowości to wyklikasz. Ale jak jej brak to najpewniej będziesz musiał iść do banku.

   Usuń
 3. Millenium, pierwszy bank ktory próbował mnie zatrzymać. Skutecznie, lubię moneyback ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jeszcze nie miałeś i nie rezygnowałeś karty Citi?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...