Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 200 zł + moneyback do 100 zł za bezwarunkowo darmowe konto osobiste w Citibanku

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

19.06.2021

Premia 200 zł + moneyback do 100 zł za bezwarunkowo darmowe konto osobiste w Citibanku

W najnowszej odsłonie promocji CitiKonta bank postanowił podwyższyć premię.

Zyskaj do 300 zł za Citikonto
Od września ub.r., gdy Citibank odpalił promocję swego nowego konta, obowiązywała stawka 150 zł. Z czasem doszły kody na darmowe wysyłki z InPostem. Teraz premia wzrosła - do wzięcia jest 200 zł. A do tego dojść może jeszcze 100 zł - w tym przypadku trzeba by jednak wyrobić kartę kredytową (ale i z nią da się zgarnąć nagrodę o wartości 300-400 zł). 


Dzięki wszystkim propozycjom można więc zyskać nawet 700 zł! Nim jednak napiszę o promocjach Citibanku z kartą kredytową w roli głównej, to teraz przejdę do prześwietlenia nowej, już VII edycji promocji CitiKonta.

Promocja "CitiKonto. Finansowa rewolucja - edycja VII"


Dla kogo promocja konta? Uczestnikiem może zostać osoba pełnoletnia, która nie ma i po 1.01.2020 r. nie miała konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku (wykluczenie obejmuje także współposiadaczy tego typu rachunków).

Ewentualne posiadanie innych produktów Citibanku nie wyklucza z promocji. Jeśli więc masz np. kredyt, pożyczkę lub kartę kredytową z logo Citi, to udział w niniejszej akcji możesz brać i zyskasz do 200 zł. Pamiętaj jedynie, by o konto zawnioskować na stronie promocji.

Nagrody. Do wzięcia czekają:
 • 4 bonusy pieniężne po 50 zł każdy (co w sumie da 200 zł), które wpłyną na Twe konto, więc środki wykorzystasz według własnego uznania (przelewając, wypłacając lub wydając na dowolny cel);
 • 2 kody rabatowe na przesyłki kurierskie za pośrednictwem InPostu do wykorzystania podczas nadawania przesyłek za pośrednictwem szybkienadania.pl; kody mają mieć ważność do 30.10.2021 r.;
 • zwrot 1% za płatności kartą - dzięki któremu maksymalnie zyskasz 100 zł.

Limit uczestników. Promocja ma być dostępna do 22.08.2021 r., ale może zakończyć się wcześniej, bo została przewidziana dla 3 000 klientów, którzy jako pierwsi otworzą CitiKonto. Z udziałem nie warto więc zwlekać. Bazując na doświadczeniu z poprzednich edycji tej promocji, wygląda jednak na to, iż polityka banku jest taka, by nikt nie odszedł z kwitkiem - gdy pule wniosków objętych promocją wyczerpywały się, to bank odpalał kolejną odsłonę promocji. Stąd też ta obecna jest już siódmą z kolei.

Zasady promocji "CitiKonto. Finansowa rewolucja - edycja VII"


By wziąć udział w promocji:
 • złóż wniosek o CitiKonto i najpóźniej do 22.08.2021 r. zawrzyj umowę z bankiem i w ciągu 10 dni od otwarcia konta zaakceptuj regulamin promocji (robi się to wraz z zawarciem umowy o konto);
 • by dodatkowo uzyskać 2 kody rabatowe na przesyłki kurierskie (nagroda nr 1), we wniosku o konto wyraź zgody na:
  • przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach) oraz
  • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie im informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, przez bank.

Kody na przesyłki kurierskie mają być przekazane w bankowości internetowej w zakładce "Korzyści i produkty" do ostatniego dnia roboczego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

Poniżej dowiesz się jak zdobyć kolejne nagrody.

Bonus 50 zł za aktywność (nagroda nr 2)


Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta:
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej Citibanku (dostępnej na urządzenia z oprogramowaniem Android oraz iOS) oraz
 • wpłać/przelej na CitiKonto min. 100 zł (musi być to przelew z konta poza Citibankiem; najprostszym sposobem na spełnienie tego warunku jest wykonanie przelewu z własnego konta w innym banku); 
Nagrodę nr 2 otrzymasz do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzysz konto. 

Bonus 50 zł za wynagrodzenie lub transakcje walutowe (nagroda nr 3)


Do  końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia CitiKonta spełnij jeden z poniższych warunków:
 • otrzymaj "przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2 000 PLN" lub
 • za pośrednictwem Citi Kantor (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej Citibanku) wykonaj zlecenia walutowe na łączną kwotę 2 000 zł lub jej równowartość w innej walucie.

Przy czym przez wynagrodzenie Citibank rozumie: 
"(i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/ zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub 
(ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub 
(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub 
(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie. 
Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank [czyli Citibank - przyp. Mr. Złotówa] dla klientów indywidualnych oraz z rachunku prowadzonych dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych (...)"

W tej edycji odpada więc możliwość spełniania powyższego warunku poprzez wykonanie przelewu z własnego konta w innym banku.

Wypłata powyższego bonusu ma nastąpić do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Bonus 50 zł za transakcję Google Pay/ Apple Pay (nagroda nr 4)


By zdobyć niniejszą nagrodę, do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay na sumę co najmniej 100 zł (mogą to być płatności w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; dla osób, które dotąd nie miały do czynienia z tymi metodami płatności, na końcu niniejszego wpisu linkuję do poradników podpowiadających jak płacić telefonem).

Wypłata powyższego bonusu przewidziana jest do końca czwartego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Dodatkowe 50 zł (nagroda nr 5)


Kto spełni warunki uzyskania nagród nr 2, 3 i 4 (czyli wszystkich wyżej wymienionych bonusów pieniężnych na sumę 150 zł), ten otrzyma jeszcze jeden bonus - także w wysokości 50 zł. Wypłata tej nagrody również nastąpi do końca czwartego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

1% zwrot za płatności kartą (nagroda nr 6)


To moneyback, dzięki któremu możesz zyskać do 100 zł.

Na tą nagrodę załapie się 1 000 uczestników, którzy jako pierwsi w okresie powyższej promocji, oprócz konta wyrobią także kartę kredytową Citibanku. Warunkiem załapania się na zwroty jest nieposiadanie jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Citibanku co najmniej od 1.01.2020 r.

Zwrot w wysokości 1% od sumy transakcji wykonywanych kartą wydaną do Citikonta, jak i kartą kredytową, ma być naliczany przez 4 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu, w którym wydano kartę kredytową. W ciągu miesiąca można uzyskać maksymalnie do 25 zł zwrotu (czyli przez 4 miesiące łącznie da się uzyskać nawet 100 zł).

Wypłata moneybacku przewidziana jest do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania.

Do dnia otrzymania każdej z nagród nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto. Każdą z nagród (nr 1-5) można otrzymać jeden raz. Zwroty (czyli nagrodę nr 6) można otrzymać maksymalnie przez 4 miesiące.

Dodatkowe korzyści dzięki karcie kredytowej


Wyrobienie karty kredytowej w Citibanku teraz opłaca się zatem podwójnie, bo oprócz wyżej wspomnianego moneybacku, do wzięcia jest też nagroda gwarantowana na start za skorzystanie z karty Citi Simplicity. I tu bank daje do wyboru jedną z dwóch poniższych promocji, dzięki której można zgarnąć:

W podlinkowanych wpisach z bloga znajdziesz szczegółowe omówienie każdej promocji - warunki do spełnienia w każdej z nich są podobne. Płatności kartą wykonywane na potrzeby uzyskania jednej z powyższych nagród (telefonu lub bonu) jednocześnie będą też dawać moneyback.

CitiKonto - szczegóły oferty Citibanku


Charakterystyka konta osobistego w Citibanku jest bardzo prosta, bo to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 0 zł za pierwsze 3 (w miesiącu kalendarzowym) przelewy Express Elixir; 
 • 0 zł za kartę wydawaną do konta; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą w bankomatach Citi (w pozostałych bankomatach darmowe są pierwsze 4 wypłaty kartą w miesiącu kalendarzowym, a piąta i każda kolejna kosztuje 8 zł).

W Citibanku warto zwrócić uwagę na opłaty za usługi dodatkowe np. CitiPhone (za którą bank pobiera 9 zł). To usługa dobrowolna, ale na potrzeby promocji nie jest wymagana.

W celu założenia konta w promocji, wypełnij wniosek na stronie promocji. Na podany numer telefonu otrzymasz SMS z linkiem i jednorazowym kodem. Za ich pomocą przejdź do wideoweryfikacji w oparciu o tzw. biometrię, dzięki której konto założysz zdalnie bez konieczności wizyt w placówce i bez spotkania z kurierem. Wystarczy wykonywanie zdjęć za pomocą aparatu w swym telefonie - zgodnie ze wskazówkami uzyskiwanymi w aplikacji. Jeśli z jakiejkolwiek przyczyny (np. technicznej) ten proces by się nie powiódł, można go powtórzyć lub kontynuować, wybierając weryfikację po telefonicznym kontakcie przez bank.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga, by zyskiwać na podobnych okazjach w przyszłości:

Może Cię zainteresować:

Przydatne dokumenty:

34 komentarze:

 1. Czy konto można zamknąć zdalnie? Bo widzę, że najbliższe oddziały to mam dość daleko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, w bankowości.

   Usuń
  2. Można. Infolinia albo przez bankowość.

   Usuń
 2. Czy przelew od kogoś innego z konta indywidualnego w innym banku spełni warunki wpływu wynagrodzenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musi spełnić, bo spełnia warunki z regulaminu ☺️

   Usuń
  2. Musi być przelew z konta firmowego.

   Usuń
  3. To już nie wystarczy przelew z tytułem "Wynagrodzenie" ??

   Usuń
  4. Gdzie jest niby napisane że ma być z konta firmowego? Próbują to wciskać tylko osobom, które pokornie przyjmą ich kwieciste opisy. Ale wymóg jest taki jak zacytował Złotówa:

   "Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank [czyli Citibank - przyp. Mr. Złotówa] dla klientów indywidualnych oraz z rachunku prowadzonych dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych"

   Czyli nie może być z Citibanku i nie może być z konta uczestnika promocji nawet jeśli przelew jest z innego banku. Ale już nie ma nic o tym że nie może być od innej osoby.

   Usuń
  5. U mnie w poprzedniej edycji wypłacili chociaż przelew nie był z konta firmowego.

   Usuń
  6. Żonie nie wypłacili przelewu od kuzyna, chociaż opis tego warunku w regulaminie był identyczny. Nawet odwołanie od negatywnej odpowiedzi na reklamację nie pomogło.

   Usuń
  7. A mnie po reklamacji już wypłacili.

   Usuń
  8. A jest może jakiś sprawdzony sposób żeby zrobić przelew nie z konta osoby indywidualnej ale żeby był z firmowego, ale nie był wynagrodzeniem? Coś działa?

   Usuń
  9. Wydaje mi się, że technicznie oraz logistycznie jest mało prawdopodobne, żeby bank sprawdzał czy aż tak duża ilość przelewów rzeczywiście wpłynęła z kont firmowych.

   Usuń
 3. tak, zawsze zdalnie zamykałam konto i KK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasiu, czy dostałaś te 50 zł za płatności GPay w internecie?

   Usuń
  2. Mnie nie wypłacili twierdząc, że płatności przy użyciu serwisu UPay były wykluczone.

   Usuń
  3. Z tego co pamiętam, to było więcej takich osób.

   Usuń
 4. Można najpierw kartę kredytową wyrobić, a później założyć konto?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy zwracając towar zakupiony kartą w Deichmann można dostać gotówkę? Wie ktoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko na kartę. Mówili mi że musi być ta sama, ale przeszło na inną :)

   Usuń
  2. Dzięki. A jak to wygląda w takim razie w Castorama albo Oni?

   Usuń
  3. Errata: Obi.

   Usuń
  4. A to zależy. Musisz popytać w konkretnym sklepie bo w moim mieście w jednej Castoramie zwracają w gotówce, a w drugiej za nic w życiu. Tylko na kartę i to na tą którą było płacone.

   W Leroyu też na kartę, ale jak nie jest to jakaś ogromna kwota, a np. do 100-200 zł to po opowiedzeniu historii (ale prawdziwej) o tym, że żona płaciła a teraz przyjść nie może, bo mamy małe dziecko i jest chore to dostałem zwrot w gotówce.

   Usuń
 6. A jakie są warunki dla KK (niedawno zamknąłem KK z poprzedniej promocji i nie wiem czy już mogę załapać się na kolejną)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W każdej z promocji karty kredytowej (z telefonem lub voucherem) omawiam warunki uczestnictwa. W praktyce udział w takiej promocji wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2020 r. nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku.

   Usuń
 7. Ile czekaliscie po otwarciu konta az konsultant oddzwoni i aktywuje konto ?
  czekam juz 4 dni i cisza ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto zakładałem już kilka miesięcy temu więc dokładnie nie pamiętam ale było to coś koło tygodnia.

   Usuń
 8. Po otwarciu konta mam blokadę MEMO POSTED DEBIT na kwotę 11 zł na karcie kredytowej więc nie wiem co to jest. Wiecie może ??

  OdpowiedzUsuń
 9. Te 50 zł za dodanie karty do google pay i zrobienie nią transakcje na min 100 zł do chodzi o kartę debetową tak?

  OdpowiedzUsuń
 10. Gdzie znajdę informację czy załapałam się do grona 1000 osób na zwrot 1% za płatności kartami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz zapytać poprzez bankowość. Wiadomością pod odnośnikiem KONTAKT

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...