Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia do 350 zł za konto osobiste w BNP Paribas w promocji "Mistrzostwa z bankiem"

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

28.06.2021

Premia do 350 zł za konto osobiste w BNP Paribas w promocji "Mistrzostwa z bankiem"

Ta promocja powinna rozgrzać emocje związane ze śledzeniem meczów piłkarskiego Euro.

Promocja "Mistrzostwa z bankiem"
Do wzięcia czeka bowiem gwarantowana premia pieniężna w wysokości 250 zł, ale wzrośnie ona o 10 zł za każdą bramkę zdobytą w ćwierćfinałach, półfinałach oraz finale mistrzostw. Maksymalnie da się wycisnąć dzięki tej promocji 350 zł (i wydaje się, że szanse ku temu są całkiem spore).


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Mistrzostwa z Bankiem!": premia od 250 do 350 zł od BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont.

Nagrody. W promocji "Mistrzostwa z Bankiem!" do wzięcia czekają wyłącznie bonusy pieniężne, które wpłyną na Twe konto, więc przeznaczysz je według własnego uznania (przelewając, wypłacając lub wydając na dowolny cel). Będzie to:
 • 1 x bonus 50 zł
 • 2 x bonus 100 zł
 • bonus po 10 zł za każdą uznaną bramkę, która padnie w regulaminowym czasie gry w 7 ostatnich meczach trwających Mistrzostw Europy w piłce nożnej (pod uwagę będą brane gole z 4 ćwierćfinałów, 2 półfinałów i finału); regulamin promocji przewiduje, że z tych bonusów maksymalnie będzie można uzyskać 100 zł, co oznacza, że powinno nam zależeć by padło 10 goli (jeśli będzie ich więcej, to nie płynie to już na wysokość całej premii).

[Aktualizacja w dn. 4.07.: Piłkarze drużyn, które pozostały na Euro, tak się rozstrzelali, że już zrealizowali nam maksymalny bonus, który wyniesie 100 zł (10 x 10 zł; padło bowiem już 10 bramek, gdyż mecze ćwierćfinałowe kończyły się wynikami: 1:1, 2:1, 2:1 oraz 4:0).]

Jakie są szanse na zdobycie 10 bramek w tej fazie Euro, by dało to nam 100 zł? Sprawdziłem historyczną skuteczność piłkarzy na poprzednich mistrzostwach. I tak od ćwierćfinałów do finału padało: 19 goli podczas Euro 2016, 16 goli w czasie Euro 2012 i 18 goli na mistrzostwach w 2008. Oby więc podczas tegorocznego Euro Lukaku, Immobile, Schick i wszyscy inni piłkarze, którzy awansują co najmniej do ćwierćfinałów wykazali się równie wysoką skutecznością.

Limit rejestracji. Udział w promocji weźmie maksymalnie 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady akcji "Mistrzostwa z Bankiem!"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 11.07.2021 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 25.07.2021 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i nadaj PIN do karty wydanej do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 25.07.) oraz 
 • w lipcu wykonaj co najmniej 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas.

Za spełnienie powyższych warunków będzie Ci przysługiwać bonus 50 zł.

Dalej przyjdzie zdobywać bonusy po 10 zł za każdą bramkę, niewiele przy tym robiąc:
 • w lipcu (mecze odbywać się będą 2, 3, 6, 7 i 11.07.) możesz śledzić wyniki meczów, zliczając liczbę goli strzelonych w regulaminowym czasie gry.

A żeby zdobyć kolejne bonusy (2 po 100 zł każdy), w sierpniu i wrześniu 2021 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy): 
 • wykonaj min. 2 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas; 
 • wykonaj co najmniej 3 płatności BLIKiem (na dowolne kwoty) oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł (ten warunek można spełnić w prosty sposób, bo wystarczy wykonać przelew z własnego konta w innym banku).

I to wszystko. Pamiętaj jedynie, że warunkiem uzyskania każdej z kolejnych nagród jest spełnienie warunków uzyskania nagrody poprzedniej (przykładowo: by uzyskać pierwszy bonus 100 zł za spełnienie warunków w sierpniu, uprzednio do końca lipca musisz spełnić warunki uzyskania bonusu 50 zł).

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu bonusów, organizator promocji będzie powiadamiać Cię mailowo (z adresu euro@bnpparibasplus.pl):
 • do 18.08. (o bonusie 50 zł i bonusach po 10 zł za każdego gola);
 • do 27.09. (o bonusie 100 zł za spełnienie warunków w sierpniu) oraz
 • do 27.10.2021 r. (o bonusie 100 zł za realizację wytycznych na wrzesień).

Na pierwszą z wymienionych wiadomości koniecznie zareaguj - do 25.08.2021 r. zaloguj się na stronie promocji (dane do logowania otrzymasz mailem) i podaj numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji. Wypłata bonusów nastąpi odpowiednio do 31.08. (50 zł + bonusy po 10 zł za gole), do 30.09. (100 zł) oraz do 31.10.2021 r. (kolejne 100 zł). Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Jeśli nie chcesz przegapić wiadomości od banku w sprawie nagrody w tej promocji, a tym samym stracić szansy na jej otrzymanie, zapisz się do mojego newslettera. Gdy nadejdzie właściwy monet dostaniesz ode mnie przypomnienie o ważnym etapie w tej promocji. Prześlę Ci też regularne informacje o okazjach, w których zyskasz na bankach najwięcej.


Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Mistrzostwa z Bankiem!"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelewy jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie, wykorzystując 6-cyfrowy kod BLIKa generowany w aplikacji mobilnej banku. 

Do transakcji nie zostaną zaliczone przelewy na telefon, ani wypłaty z bankomatu.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności BLIKiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót BLIKiem, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych, obuwniczych), marketach, księgarniach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas. Jego główne parametry to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);   

  od 1.08.2021 r. warunki nieco się zmienią: opłata miesięczna za Kartę Otwartą na Dzisiaj będzie wynosić 0 lub 5 zł - nie będzie pobrana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolne kwoty) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia;

  Płatności BLIKiem (wymagane w lipcu i sierpniu na potrzeby promocji) nie zastąpią płatności kartą - pamiętaj więc, by co miesiąc wykonywać wymaganą liczbę transakcji kartą (choćby na drobne kwoty), by nie ponieść opłaty za kartę wydaną do konta (jej wyrobienie i posiadanie do momentu wypłaty bonusów jest wymagane).

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją "Mistrzostwa z Bankiem!" możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

Przydatne dokumenty:

43 komentarze:

 1. Jak liczyć 12 miesięcy karencji? Chodzi o pełne miesiące kalendarzowe czy normalne 365 dni kalendarzowych od daty kiedy zamknąłem konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak konto zostało zamknięte 28.06 ub.r. to od 29.06. br. możesz zakładać znów.

   Usuń
  2. Dodam jedynie, że ten okres liczy się od faktycznego zamknięcia konta (po upływie okresu wypowiedzenia), a nie od dnia złożenia dyspozycji zamknięcia konta.

   Usuń
 2. Dobrze że ostateczna premia nie zależy od naszych piłkarzy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgody marketingowe trzeba wyrażać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji nie wymaga zaznaczania zgód marketingowych we wniosku, więc są dobrowolne.

   Usuń
 4. A jak by było 9 goli to będzie 90 zł? Bo rozumiem, za za gole nie jest 100 albo 0 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli w ćwierćfinałach, półfinałach i finale padnie 9 bramek, to bonus za gole wyniesie 90 zł (9 x 10 zł). Jeśli bramek padnie 10 lub więcej to bonus za gole wyniesie 100 zł (max. 10 x 10 zł).

   Usuń
 5. Wniosek należy złożyć do 11 lipca, a więc teoretycznie składając go w ostatnich dniach znamy już wyniki ćwierćfinałów i półfinałów. Czy to oznacza, że niezależnie kiedy złoży się wniosek i tak bonusy za te gole się wliczają wstecz, nawet za mecze już są rozegrane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczoraj 2 mecze i 12 bramek więc się nie bój, że w 7 meczach nie będzie 10 goli.

   Usuń
  2. Nie o to pytam. Chodzi mi o to czy ważna jest data złożenia wniosku. Czy jeśli wniosek złożony jest przykładowo 7 lipca już po ćwierćfinałach to wsteczne bonusy za gole ćwierćfinałowe też się wliczają?

   Usuń
  3. Liczy się ile goli padnie w tych meczach (od ćwierćfinału do finału) bez względu na moment założenia konta.

   Usuń
  4. w 7 rozegranych meczach 1/8 goli padło średnio 3,71 na mecz. Gra jest ofensywna więc bez obaw będzie 10 goli.

   Bank się zabezpieczył tym ograniczeniem bo gdyby nie to to mogłoby być ho ho ho.

   Usuń
 6. Szkoda że meczów 1/8 finału nie zliczają. Wczoraj 2 mecze kończyły się po 3:3.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 29 czerwca 2021 18:04
   Szkoda że w ogóle coś dają. Mogliby nic nie dawać i wtedy nie byłoby takich zmartwień.

   Ps. Tak na marginesie to nie lubię Parobasa bo mnie akurat oszukali i nie pomogły reklamacje. Na głupotę albo celowość działań ludzi tam zatrudnionych nie ma lekarstwa a dla 100 zł jako reszty z należnego bonusu nie będę się z nimi miesiącami użerał.

   Usuń
 7. Czy posiadanie karty kredytowej w BNP wylucza z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z promocji konta. Wyklucza jedynie posiadanie konta osobistego i umowy ramowej (która dotyczy konta, karty do konta i dostępu do bankowości w związku z tym kontem).

   Swego czasu były sygnały Czytelników, że kto ma bankowość internetową (choćby w związku z jakimś innym produktem w tym banku), ten otrzymuje informacje o odrzuceniu wniosku. Ale później bank musiał to naprawić, bo zaczęły pojawiać się informacje, że złożenie wniosku się udaje. Zatem pozostaje spróbować.

   Niedawno bliska mi osoba, posiadająca od dłuższego czasu kartę kredytową BNP Paribas, zawnioskowała o konto w promocji - założyła konto za pośrednictwem kuriera i już wszystkie nagrody otrzymała.

   Usuń
 8. W dwóch pierwszych ćwierćfinałach 1:1 i 2:1 więc już 5x10 zł pewne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już 100 zł pewne. Szkoda, że BNP się zabezpieczył...

   Usuń
 9. Opłata za przesyłkę kurierską u kuriera wlicza się jako handlowo-usługowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Usługodawcy związani z przesyłkami kurierskimi powinni mieć przypisany kod MCC 4215. Nie ma go na liście wykluczonych.

   W przypadku wątpliwości co do którejś z transakcji, po jej zaksięgowaniu, można zapytać o kod MCC (najprościej i najwygodniej można tak zrobić za pomocą wiadomości w bankowości internetowej).

   Usuń
 10. Dziwne...założyłem wczoraj konto, dziś aktywowałem. I widzę historię swojego rachunku od 13.04.2017 do 16.08.2017. jak to się stało, skoro konto było zamykane? Czy w tym przypadku premia będzie mnie obowiązywać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, taka historia jest zachowywana i widoczna (chyba tylko w BNP Paribas). W udziale w promocji to nie przeszkadza (sprawdzone w praktyce). Ważne jedynie, by od zamknięcia konta upłynęło 12 miesięcy.

   Usuń
  2. Dane o koncie przechowywane są przez okres 5 lat. Potwierdzone w innym banku.

   Usuń
  3. Ale w innych bankach jak się otwiera nowe konto to dostaje się inny numer i nie ma starej historii.

   Usuń
 11. Dostaliście już maila?

  OdpowiedzUsuń
 12. Nadal maila nie ma. Zaczynam się niepokoić.

  OdpowiedzUsuń
 13. Przyszedł mail o przyznaniu nagrody.

  OdpowiedzUsuń
 14. Dajcie znać jak już ktoś dostanie premię.

  OdpowiedzUsuń
 15. U mnie maila nadal nie ma. Ktoś nie dostał również?

  OdpowiedzUsuń
 16. Dzisiaj wypłacili 150 zł.

  OdpowiedzUsuń
 17. Dostał ktoś maila we wrześniu?

  OdpowiedzUsuń
 18. Szanowni Państwo,


  Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu trzeciej nagrody, gratulujemy!
  Nagroda w wysokości 100 zł zostanie przekazana przelewem (tj. przelew zostanie wysłany) do 30 września 2021 r.

  😊😊

  OdpowiedzUsuń
 19. Wpłynęła już premia za sierpień????

  OdpowiedzUsuń
 20. Dostaliście maila o stówie za wrzesień?

  OdpowiedzUsuń
 21. Dziś ja przyszedł mail:

  Szanowni Państwo,


  Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu czwartej nagrody, gratulujemy!
  Nagroda w wysokości 100 zł zostanie przekazana przelewem (tj. przelew zostanie wysłany) do 31 października 2021 r.

  Pozdrawiamy,
  Zespół promocji „Mistrzostwa z Bankiem”

  OdpowiedzUsuń
 22. Wpadło ostatnie 100 zł.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...