Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 4000 punktów za rejestrację programie Bezcenne Chwile dla klientów Alior Banku (+ bonusy do 300 zł dla otwierających konto)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

25.06.2021

4000 punktów za rejestrację programie Bezcenne Chwile dla klientów Alior Banku (+ bonusy do 300 zł dla otwierających konto)

Z promocji skorzystać mogą zarówno obecni, jak i nowi klienci Aliora.

Punkty powitalne w programie Bezcenne Chwile od Alior Banku
Niezbędne jest posiadanie karty Mastercard (wydanej do konta lub kredytowej). Za samą rejestrację karty w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile i spełnienie bardzo prostych warunków, do wzięcia czeka aż 4000 punktów, które wystarczą na nagrodę o wartości co najmniej 50 zł.

Na początek krótkie objaśnienie dla osób, które po raz pierwszy słyszą (tudzież tutaj bardziej czytają) o Bezcennych Chwilach. 

💡 W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy, doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina. 
Wcześniej program ten funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty powitalne jest teraz szansa w Alior Banku. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard


Punkty powitalne dla Klientów Alior Banku


Dla kogo promocja? Udział wziąć mogą osoby pełnoletnie, które

"(i) dokonają Przystąpienia do Programu [Bezcenne Chwile - przyp. Mr. Złotówa], (...), rejestrując w Programie swoją Kartę Partnera [może być to karta debetowa - do konta lub kredytowa wydana przez Alior Bank - przyp. Mr. Złotówa]; 

(ii) a jeżeli są Uczestnikami Programu [Bezcenne Chwile - przyp. Mr. Złotówa] i przed 18.06.2021 r. dokonali już Przystąpienia do Programu z użyciem innej Karty niż Karta Partnera [czyli innej niż karta wydana przez Aliora - przyp. Mr. Złotówa], to – w terminie od 18.06.2021 r. zawrą z Partnerem Umowę o Kartę Partnera [Aliora - przy. Mr. Złotówa], a 

(a) Partner zarejestruje Kartę Partnera w Programie, jako kolejną Kartę Uczestnika (Partner dokona tego w terminie 3 dni od zawarcia umowy o Kartę Partnera) albo 

(b) Uczestnik w oddziale Partnera albo przez portal bankowości internetowej Partnera albo w aplikacji mobilnej Partnera, zarejestruje Kartę Partnera w Programie, jako kolejną Kartę Uczestnika – przy czym każdy Uczestnik może otrzymać Korzyść [tj. nagrodę w postaci 4000 punktów - przyp. Mr. Złotówa] za zarejestrowanie tylko 1 (słownie: jednej) Karty Partnera, wydanej na rzecz Uczestnika (...)"


Zatem jeśli już korzystasz z Bezcennych Chwil, to udział w niniejszej promocji z 4000 punktów powitalnych możesz wziąć jedynie wtedy, gdy dopiero w terminie od 18.06.2021 r. zawrzesz umowę o kartę wydawaną przez Alior Bank. 

Jeśli kartę z logo Mastercard wydaną przez Aliora masz od dłuższego czasu, to też możesz wziąć udział, ale pod warunkiem, że nie uczestniczysz w programie Bezcenne Chwile z żadną inną kartą (nawet wydaną przez inny bank).

💡 Jeśli jeszcze nie masz konta w Aliorze, sprawdź jak uzyskać 300 zł premii za Konto Jakże Osobiste. Do konta wydawana jest karta Mastercard, więc zyskasz jeszcze więcej dzięki niniejszej promocji z punktami w programie Bezcenne Chwile.


Nagroda. Do wzięcia czeka aż 4000 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile, co z katalogu nagród dla uczestników programu pozwoli wybrać np. voucher o wartości 50 zł do Circle K, Decathlonu, Douglas, Empik.com, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu (w zależności od dostępności). Takie bony zazwyczaj "kosztują" 3400 punktów. Z kolei np. bilet 2D do Multikina wyceniany jest na 800 punktów.

Zasady promocji "Punkty powitalne w Programie Mastercard Bezcenne Chwile dla Klientów Indywidualnych - edycja 2021". By zdobyć 4000 punktów powitalnych w programie lojalnościowym Mastercard: 

 • zarejestruj się w programie Priceless Specials (po zalogowaniu do bankowości internetowej kliknij w swe konto - np. Konto Jakże Osobiste - wtedy wyświetli Ci się historia rachunku, a obok będzie zakładka 'Karty'. To tam - w części 'Informacje o karcie' - znajdziesz Program Priceless Specials i możliwość jego włączenia; zarejestrowanie karty przez operatora programu trwa do 14 dni roboczych)
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od przystąpienia do programu (czyli od otwarcia rachunku punktowego w programie Priceless Specials lub od dodania karty do już posiadanego konta punktowego w programie) wykonaj płatności kartą na sumę co najmniej 50 zł. 


Promocja wystartowała 18.06.2021 r. i ma być dostępna... do odwołania. Regulamin promocji nie przewiduje konkretnego terminu jej zakończenia, ale zawiera zapis o tym, że przed spodziewanym terminem wyłączenia promocji na stronie internetowej banku pojawi się stosowny komunikat z co najmniej 14-dniowym wyprzedzeniem.

Wykonując płatności na potrzeby promocji, pamiętać trzeba jednak o wykluczeniach, gdyż - zgodnie z regulaminem - na potrzeby promocji bank nie uwzględni:

"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 

transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – 

(i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, 

(ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), 

(iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), 

(iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), 

(v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 

(vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 

(vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; 

a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika"


Nagroda ma być przyznana w ciągu 25 dni roboczych od zrealizowania powyższych warunków. Punkty mają być ważne przez 4 miesiące - to czas, w którym będzie można je wymienić na nagrodę z katalogu programu Bezcenne Chwile.

Każdy uczestnik promocji (bez względu na liczbę posiadanych kart) może zdobyć tylko jedną nagrodę w postaci 4000 punktów.

💡 Na koniec przypomnę, że osoby prowadzące działalność gospodarczą - nawet te, które mają już konto osobiste w Alior Banku - zgarnąć mogą do 2000 zł za konto firmowe (to już ostatnie chwile tej promocji).

Przydatne dokumenty:

13 komentarzy:

 1. Czyli zamawiam kartę w Kantorze Walutowym Alior Banku, spełniam warunki i otrzymuję 4000 pkt?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ile karta do kantoru da się zarejestrować w BCh. Wysłałem pytanie. Jak odpowiedzą to dam znać.

   Usuń
  2. Już dostałem odpowiedź o następującej treści:

   "Szanowny Panie,

   karty Kantoru Walutowego nie może Pan zarejestrować w programie Mastercard Bezcenne Chwile."

   Szkoda.

   Usuń
  3. Możesz podać email do Bezcennych Chwil? Nie mogę nigdzie znaleźć.

   Usuń
 2. Czy moge zarejestrować kartę z kantoru walutowego? Normalną karte mam juz zarejestrowaną.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy karty byłego TMUB łapią się na tę promocję? Bo teraz formalnie należą do Aliora...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakiś czas temu ktoś pisał że podczas rejestracji wyskakuje komunikat że to nie karta Aliora. Ale może to zmienili.

   Usuń
 4. Dostał już ktoś punkty powitalne w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam zarejestrowaną w bezcenne chwile kartę citybank'u, ale wypowiedziałem umowę i z końcem lipca konto i karta będą zamknięte. Czy będę mógł wtedy zarejestrować kartę Alior banku i załapię się na promocję czy nadal będę potrzebował nowej karty Aliora?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy po włączeniu programu Priceless Specials w bankowości internetowej Aliora, trzeba jeszcze rejestrować kartę na stronie bezcennechwile.mastercard.pl?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...