Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 200 zł za konto w BNP Paribas + nagrody do wygrania: rowery i sakwy rowerowe

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

22.06.2021

Zyskaj 200 zł za konto w BNP Paribas + nagrody do wygrania: rowery i sakwy rowerowe

Wystartowała nowa promocja konta w BNP Paribas łączona z konkursem.

Promocja "Bankowo rowerowo"
Dzięki temu można zgarnąć gwarantowane bonusy o wartości 200 zł (100 zł premii i 100 zł w formie bonu do Decathlonu), ale można też zwiększyć swoje zyski przy odrobinie kreatywności i szczęścia w konkursie. Z racji tego, że liczba uczestników jest mocno ograniczona, a liczba nagród spora (bo czeka 51 rowerów i 100 sakw), to szanse na wygraną mogą być niemałe.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Udział w niniejszej promocji z gwarantowanymi bonusami o wartości 200 zł (i tym samym jednocześnie w towarzyszącym konkursie) wziąć może maksymalnie 800 osób. Zakładając, że pula wniosków objętych promocją się wyczerpie i wszyscy uczestnicy zgłoszą się do konkursu, to... nieco ponad co piąta osoba dostanie jeszcze nagrodę (z czego rower trafi do co szesnastej osoby). Szanse są więc duże. A już na pewno zdecydowanie większe niż w alternatywnej promocji konta w BNP Paribas, w której gwarantowana premia wynosi 300 zł, a wygrać można nawet 5000 zł (tam jednak udział w konkursie może wziąć nawet 3 000 osób, a nagród jest tylko 5 - jedna w wysokości 5000 zł oraz po dwie w wysokości 1000 i 1500 zł). Zatem wszystko pozostaje kwestią indywidualnego wyboru: czy zdobyć większy bonus gwarantowany, czy może "zaryzykować", odbierając gwarantowane 200 zł, ale wygrać więcej - jak w poniższej promocji.

Promocja "Bankowo rowerowo": zyskaj 200 zł od BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont.

Nagrody. W promocji "Bankowo rowerowo" do wzięcia czekają 2 nagrody gwarantowane:
 • premia 100 zł, która wpłynie na konto - środki te można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel oraz
 • bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon.

Limit rejestracji. Udział w promocji weźmie maksymalnie 800 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród gwarantowanych (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady akcji "Bankowo rowerowo"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 16.07.2021 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 31.07.2021 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i nadaj PIN do karty wydanej do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 31.07.).
 • w sierpniu 2021 r.
  • wykonaj min. 3 płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 200 zł (uściślając: chodzi o sumę, jaką należy wydać w min. 3 transakcjach, a nie o 3 transakcje po 200 zł; na potrzeby promocji wystarczy wykonanie transakcji np. na 60, 100 i 40 zł albo 20, 80, 70 i 30 zł) oraz 
  • wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

Za spełnienie powyższych warunków będzie Ci przysługiwać pierwsza nagroda: premia 100 zł. To otworzy również drogę do zgarnięcia drugiej nagrody. By otrzymać bon 100 zł do Decathlonu:
 • we wrześniu 2021 r.:
  • zapewnij wpływ(y) min. 1000 zł na konto w BNP Paribas (warunek da się spełnić w bardzo prosty sposób - można wykonać przelew z własnego konta w innym banku) oraz
  • wykonaj min. 3 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu bonusów, organizator promocji będzie powiadamiać Cię mailowo (z adresu rowerowo@bnpparibasplus.pl:
 • do 21.09. (o bonusie 100 zł za spełnienie warunków w sierpniu) 
 • do 25.10. (o bonie 100 zł za spełnienie warunków we wrześniu).

Na pierwszą z wymienionych wiadomości koniecznie zareaguj - do 26.09.2021 r. zaloguj się na stronie promocji (dane do logowania otrzymasz mailem) i podaj numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji. 

Wypłata bonusu nastąpi do 30.09. Z kolei bon do Decathlonu otrzymasz SMS-em (w formie kodu) do 31.10.2021 r. Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Jeśli nie chcesz przegapić wiadomości od banku w sprawie nagrody w tej promocji, a tym samym stracić szansy na jej otrzymanie, zapisz się do mojego newslettera. Gdy nadejdzie właściwy monet dostaniesz ode mnie przypomnienie o ważnym etapie w tej promocji. Prześlę Ci też regularne informacje o okazjach, w których zyskasz na bankach najwięcej.


Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Bankowo rowerowo"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelewy jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót kartą, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, księgarniach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konkurs "Jesteś zieloną zmianą"


Udział w konkursie jest dobrowolny. Acz spróbować warto, bo to w praktyce nic nie kosztuje poza czasem poświęconym na udzielnie odpowiedzi.

Do wygrania czeka:
 • 51 rowerów Rayon Siera o wartości 1000 zł każdy (to 3-biegowy rower 28”) oraz
 • 100 sakw rowerowych Crosso Dry 60 - o łączne pojemności 60 litrów - wartość nagrody organizator promocji wycenia na 253 zł.

By wziąć udział w konkursie "Jesteś zieloną zmianą", już podczas rejestracji na stronie promocji zaznacz „Chcę wziąć udział w konkursie”. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest też spełnienie wszystkich warunków niezbędnych do uzyskania pierwszego z bonusów, czyli 100 zł oraz w okresie od 17.07. do 31.08.2021 r. przesłanie fotografii pod tytułem "Jak zmieniam świat na zielono".

Udzielenie odpowiedzi będzie możliwe za pomocą formularza umieszczonego wówczas na stronie promocji (po zakończeniu rejestracji do promocji).

Konkursowe jury wyłoni laureatów konkursu - do 50 osób trafią rowery, a kolejne 100 osób otrzyma sakwy. Powiadomienia o przyznaniu nagród będą przesłane mailowo najpóźniej do 21.09.2021 r. Nagrody mają być przesłane kurierem do 15.10.2021 r.

Do wygrania będzie jeszcze jeden rower - on trafi do osoby, która w okresie od 1.07. do 31.08.2021 r. wykona najwięcej płatności kartą wydaną do konta.

Każdy uczestnik może zdobyć tylko jedną nagrodę główną (rower) lub nagrodę pocieszenia (sakwę) oraz jedną nagrodę premium (rower dla osoby, która wykona najwięcej transakcji; może więc dojść do sytuacji, że ktoś wygra 2 rowery). 

Konto Otwarte na Ciebie - szczegóły oferty BNP Paribas


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas. Jego główne parametry to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);   

  od 1.08.2021 r. warunki nieco się zmienią: opłata miesięczna za Kartę Otwartą na Dzisiaj będzie wynosić 0 lub 5 zł - nie będzie pobrana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolne kwoty) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia;

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj, bo w przypadku tej karty możliwe jest uniknięcie opłaty miesięcznej.

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją "Bankowo rowerowo" możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

Przydatne dokumenty:

4 komentarze:

 1. Po zarejestrowaniu się na dedykowanej stronie, po wypełnieniu całego wniosku i kliknięciu "zakończ" pojawił się taki komunikat: "Weryfikacja nie powiodła się
  Niestety, nie możemy założyć Ci tego konta zdalnie. Prosimy, spróbuj wypełnić wniosek jeszcze raz lub udaj się do Oddziału.
  Odwiedź najbliższą placówkę, by poznać szczegóły."
  Czy jest tak, że jak udam się do placówki i tam złożę wniosek to promocją objęty nie zostanę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin: "złożenie wniosku o otwarcie Konta Osobistego wraz z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej może nastąpić po dokonaniu Rejestracji na Stronie promocji przy wykorzystaniu Linku promocyjnego"

   Usuń
 2. Najpierw trzeba spełnić warunki sierpniowe, a później dodać zdjęcie w tym drugim konkursie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejność bez znaczenia chyba ale trzeba spełnić te warunki w sierpniu żeby być uwzględnionym w konkursie.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...