Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 50 zł na karcie Goodie za Konto 360° Junior w Banku Millennium

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.06.2021

50 zł na karcie Goodie za Konto 360° Junior w Banku Millennium

Konto dla dziecka z oferty Banku Millennium znów dostępne jest w promocji.

50 zł na karcie Goodie za Konto 360° Junior w Banku Millenniu
Do wzięcia czeka eKarta podarunkowa Goodie o wartości 50 zł. By założyć konto dla dziecka w promocji, także rodzic musi posiadać konto osobiste w Millennium (co akurat obecnie się opłaca, bo do wzięcia czekają nagrody gwarantowane o wartości min. 350 zł lub nawet 500 zł!).


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Dla kogo promocja Konta 360° Junior? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która założy konto swemu dziecku - bez wieku minimalnego, ale maksymalnie do 18 lat.

By otworzyć konto dla dziecka, trzeba posiadać (lub założyć) konto osobiste lub kartę kredytową w Banku Millennium oraz dostęp do bankowości Millenet, bo tylko Konta 360° Junior otwarte przez bankowość internetową lub aplikację mobilną biorą udział w promocji.
💡 Jeśli jeszcze nie masz żadnych produktów w Banku Millennium, sprawdź jak zyskać premię min. 250 zł oraz bon do Biedronki o wartości 100 zł - to promocja z długim okresem wykluczenia dla osób, które już kiedykolwiek miały Konto 360° lub 360° Student założone w jakiejś promocji; jeśli jesteś w takiej sytuacji, a chcesz powrócić do Millennium, to sprawdź promocję, w której warunki uczestnictwa są bardziej liberalne - do wzięcia czekają bilety do kina, lokata 2% lub 80 zł na zakupy z Goodie, w Empiku lub Zalando).

W promocji konta dla dziecka jest jednak i wykluczenie:
"Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która brała w przeszłości udział w jakiejkolwiek promocji Konta 360° Junior organizowanej przez Bank [Millennium - przyp. Mr. Złotówa]"


Jest też jednak i wieść pozytywna dla osób, które mają więcej niż jedno dziecko:

"Uczestnik może otworzyć w ramach Promocji dla każdego swojego małoletniego dziecka jedno Konto 360° Junior."


Nagroda. Na uczestników promocji czeka eKarta podarunkowa o wartości 50 zł w aplikacji zakupowej Goodie, którą będzie można wykorzystać w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych GPay lub ApplePay) i internetowych na terenie Polski.

Limit nagród. Udział w promocji wziąć ma 3 000 Kont 360° Junior, które jako pierwsze zostaną założone w okresie od 1. do 30.06.2021 r. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji Bank Millennium poinformuje na swej stronie internetowej (tutaj).

"Czerwcowa promocja z Kontem 360° Junior"


Zasady promocji. Jeśli chcesz swemu dziecku założyć konto i przy okazji zdobyć nagrodę od Millennium:
 • do 30.06.2021 r. (pamiętaj jednak, że w przypadku wyczerpania puli kont objętych promocją, akcja może zakończyć się wcześniej): 
  • posiadaj zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł SMS do autoryzacji transakcji w bankowości elektronicznej; 
  • posiadaj (lub wyraź) zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i zgód tych nie odwołuj do końca promocji; 
  • załóż Konto 360° Junior wraz z kontem oszczędnościowym Profit dla dziecka, akceptując przy tym regulamin promocji - należy to zrobić za pośrednictwem bankowości Millenet (wniosek o takie konto po zalogowaniu do bankowości internetowej znajdziesz postępując według ścieżki: Oferta => Konta => Nowe konto Junior) lub poprzez aplikację mobilną (Oferta dla ciebie => Konto dla dziecka).

Ponadto najpóźniej do 31.07.2021 r., należy: 
 • w przypadku konta dla dziecka poniżej 7. roku życia: zasilić konto kwotą min. 100 zł lub
 • w przypadku otwarcia konta dla dziecka, które ukończyło 7. rok życia
  • aktywować aplikację mobilną Banku Millennium dla dziecka;
  • zasilić konto kwotą min. 100 zł;
  • wykonać co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta, BLIKiem lub telefonem.
 • do 31.07.2021 r. nie rozwiązuj, nie wypowiadaj lub nie odstępuj od umowy o Konto 360° Junior oraz nie odwołuj wyrażonych zgód.

Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 31.08.2021 r. w formie kodu, który bank prześle Ci SMSem. Kod aktywuj w aplikacji Goodie najpóźniej w ciągu 60 dni. Z kolei eKarta ma być ważna przez 12 miesięcy od wyżej wspomnianej aktywacji kodu.
 

Ile kosztuje Konto 360° Junior?


Główne cechy konta dla niepełnoletnich w Banku Millennium to: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0/4 zł - opłata miesięczna za kartę płatniczą wydawaną do rachunku nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą na dowolną kwotę miesięcznie (karta potrzebna jest jednak wyłącznie w przypadku 13-latków lub starszych posiadaczy Konta 360° Junior);
 • wykonanie 1 płatności kartą zwalnia z opłat za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku, prowizja za wypłatę może wynieść do 5 zł - w zależności od bankomatu). 

⚠️ Otwierając konto dla swego dziecka, pamiętaj by na ten rachunek nie wpłacać większych kwot. Bank Millennium stosuje bowiem zasadę ograniczonego zarządu majątkiem dziecka. Wskutek tego z Konta 360° Junior nie da się wypłacić/przelać więcej niż 5140,74 zł miesięcznie (możliwość wypłaty większej kwoty realizowana jest wyłącznie na podstawie decyzji sądu rodzinnego). 

Nie jeden bank organizował już podobne promocje konta dla dziecka. Bądź na bieżąco i zapisz się na newsletter dla Czytelników bloga Bankobranie, a ja dam Ci znać o najlepszych promocjach bankowych, na których zyskasz najwięcej:

Przydatne dokumenty:

1 komentarz:

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...