Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 3000 zł za konto Citigold - edycja jesienna (zysk jak na lokacie 1,85%!)

700 zł od Santandera ⭐ 500 zł od: Millennium oraz ING7% + 200 zł od Pekao630 zł od BNP Paribas

1.10.2021

Premia 3000 zł za konto Citigold - edycja jesienna (zysk jak na lokacie 1,85%!)

Citibank przygotował nową edycję promocji swego konta prestiżowego.

I jak w poprzedniej edycji, tak i teraz do wzięcia czeka premia aż 3 000 zł! Tę promocję należy traktować, jako alternatywę dla lokaty, bo premię uzyskać można po ulokowaniu w Citibanku kwoty 400 tys. zł. A wtedy ta premia da taki sam zysk, jaki można by osiągnąć na 6-miesięcznej lokacie z oprocentowaniem aż 1,85% w skali roku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Jeśli pierwszy raz trafiasz na promocję bankową i widzisz aż takie wymogi - czyli konieczność dysponowania kwotą 400 tys. zł - to nie zrażaj się tym. W większości okazji do bankobrania jest o wiele prościej, bo... właściwie w żadnej innej promocji nie trzeba dysponować aż takimi środkami. Daleko nie szukając, ten sam Citibank płaci 200 zł za CitiKonto (to alternatywna promocja do niżej opisywanej), gdzie warunki do spełnienia są o wiele, wiele prostsze.

Środki deponowane w Citibanku objęte są Bankowym Funduszem Gwarancyjnym do kwoty nieprzekraczającej równowartości 100 tys. euro (zatem kwota 400 tys. zł mieści się w tym limicie).


2 x 1500 zł za konto Citigold


Dla kogo promocja Citibanku? Udział w akcji "Pierwsza bankowość prywatna w Polsce. Edycja jesienna" może wziąć osoba pełnoletnia, która po 1.01.2019 r. nie posiadała konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku (wykluczenie obejmuje również współposiadaczy takich kont).

Ewentualne posiadanie innych produktów Citibanku (np. pożyczki, kredytu, karty kredytowej czy rachunku firmowego) na szczęście nie wyklucza z udziału w promocji konta Citigold. Droga do zgarnięcia premii aż 3 000 zł pozostaje więc otwarta.

Nagroda. Do wzięcia czekają dwie premie po 1500 zł każda. To nagrody pieniężne, które bank wypłaci na Twe konto, więc będzie je można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Limit kont objętych promocją. Choć promocja ma być dostępna do 31.12.2021 r., to warto mieć na uwadze, że udział w niej wziąć może 275 osób, które jako pierwsze otworzą konto osobiste Citigold. Pula może wydawać się mała, ale z racji wymogów raczej i tak nie należy spodziewać się jej (szybkiego) wyczerpania - wszak dysponowanie kwotą aż 400 tys. to spory wymóg.


Zasady promocji "Pierwsza bankowość prywatna w Polsce. Edycja jesienna"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć (pierwszą) nagrodę 1500 zł:

 • do 31.12.2021 r. złóż wniosek o konto Citigold i zawrzyj umowę z bankiem; 
 • w ciągu 10 dni od otwarcia konta zaakceptuj regulamin promocji (w praktyce robi się to przy podpisaniu umowy); 
 • do końca czwartego miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta: 
  • zaloguj się co najmniej jeden raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz 
  • w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych utrzymuj na rachunkach w Citibanku średniomiesięczne saldo środków w wysokości 400 000 zł (średnie saldo oznacza, że np. przez pół miesiąca będziesz utrzymywać 800 tys. zł albo, co oczywiście prostsze, codziennie 400 tys. zł).

I to tyle, jeśli chodzi o zasady uzyskania pierwszej premii w wysokości 1500 zł. Otrzymasz ją do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków

Do wzięcia będzie jeszcze jeden taki bonus - w identycznej wysokości 1500 zł. By go zgarnąć, utrzymuj średniomiesięczne saldo środków w wysokości 400 000 zł jeszcze przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe (czyli w praktyce łącznie przez 6 miesięcy, uwzględniając spełnienie warunków uzyskania zarówno pierwszej, jak i drugiej premii).

Wypłata drugiej premii 1500 zł nastąpi do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jej uzyskania. 

Do czasu wypłaty premii nie zamykaj konta Citigold, nie zmieniaj typu konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem.

Wpłacając środki do Citibanku (w celu spełnienia warunku utrzymania salda min. 400 tys. zł), pamiętaj o tym, że:
"Przy wyliczaniu salda (...) nie są brane pod uwagę środki pochodzące z rachunków prowadzonych przez Bank [czyli Citibank - przyp. Mr. Złotówa] dla klientów indywidualnych innych niż Uczestnik oraz z rachunków, których Uczestnik jest drugim lub kolejnym współposiadaczem oraz nie są brane pod uwagę środki pochodzące z rachunków dla klientów firmowych należących do Uczestnika"

Konto Citigold - prześwietlenie oferty Citibanku


Konto zakładane na potrzeby promocji, charakteryzuje się następującymi cechami:

 • 0/ 30/ 220 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta Citigold nie jest pobierana, jeśli średnie miesięczne saldo na koncie w danym miesiącu wyniesie min. 400 tys. zł oraz zostanie spełniony jeden z trzech poniższych warunków:
  • w trzech ostatnich miesiącach kalendarzowych zrealizowane zostały zlecenia walutowe na sumę min. 100 tys. zł lub 
  • posiadasz produkt hipoteczny w Citibanku, lub 
  • w ramach raportu "Analiza Portfela" posiadasz na koniec miesiąca min. 100 tys. zł, które nie będą depozytami (a więc np. w postaci produktów inwestycyjnych)

   W przypadku niespełnienie żadnego z powyższych trzech warunków, bank pobierze opłatę miesięczną w wysokości 30 zł; najwyższa opłata (220 zł) jest pobierana, jeśli średnie miesięczne saldo na rachunkach klienta wyniesie poniżej 400 tys. zł;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną;
 • 0 zł za kartę wydaną do konta;
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce;
 • opłata, na którą warto zwrócić uwagę, to 9 zł za usługę CitiPhone, czyli za możliwość obsługi poprzez infolinię - z tej opłaty zwalnia jednak utrzymanie średniego salda (tu wymóg jest obniżony, bo to 100 tys. zł) albo można tę usługę po prostu wyłączyć.

Jako ciekawostkę dodam, że w tej samej promocji alternatywnie można założyć konto Citigold Private Client. W przypadku tego rachunku do wzięcia czekają nagrody na sumę nawet 12 000 zł! Ale wymogi są już "nieco" bardziej wyśrubowane, bo zamiast średniego salda 400 tys. zł, trzeba utrzymywać saldo... 4 milionów złotych 😉 
💡 Przypomnę, że w Citibanku można też zyskać przy okazji wyrobienia karty kredytowej Citi Simplicity. Do wzięcia jest bon Allegro o wartości 400 zł lub 300 zł do wydania w sklepach sieci Biedronka.

 

Nie przegap podobnych promocji w przyszłości. Niezawodny sposób na trzymanie ręki na pulsie jest jeden - newsletter dla Czytelników bloga, powiadamiający o nowościach. To bezpłatna subskrypcja, na którą zapisać można się w kilka chwil (i równie szybko z zapisu zrezygnujesz, jeśli kiedykolwiek tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

12 komentarzy:

 1. Czy te 400 tys. zł musi wpłynąć jednym przelewem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma znaczenia. Może ale nie musi. Bo znaczenie ma tylko średnio miesięczne saldo.

   Usuń
 2. co to znaczy: w ramach raportu "Analiza Portfela" posiadasz na koniec miesiąca min. 100 tys. zł, które nie będą depozytami (a więc np. w postaci produktów inwestycyjnych)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o inwestycje (np. fundusze). Ale dobra wiadomość jest taka że tego dodatkowego warunku uniknięcia opłaty 30 zł w praktyce może nie myć. Kolega zakładał ostatnio konto i konsultant jak zadzwonił to zaoferował mu 6-miesięcznie zwolnienie z tego warunku.

   Usuń
 3. Citikonto wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z promocji skorzystać mogą osoby, które nie posiadają i co najmniej od 1.01.2019 r. nie posiadały jakiegokolwiek konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku. CitiKonto więc wyklucza.

   Usuń
 4. Czy bycie pełnomocnikiem męża we wcześniejszej edycji, wyklucza mnie z udziału w obecnej edycji ? Proszę o odpowiedź .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Z Oferty wyłączone są: osoby, które po 1 stycznia 2019 roku posiadały w Banku (samodzielnie lub jako współposiadacz) konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy"

   Pełnomocnictwo to nie jest stan posiadania, ani współposiadania konta. Czyli nie wyklucza.

   Usuń
 5. Jak można uniknąć pobierania opłat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale masz to w artykule powyżej.

   Usuń
  2. Czyli raczej bez żadnych szczególnych operacji nie da się uniknąć tej opłaty, w rzeczywistosci zysk to 3000-180, czyli 2820

   Usuń
  3. 2 miesiące temu jak zakładałem konto to mi zaoferowali zwolnienie z tego warunku na 6 miesięcy więc samo saldo 400k sprawia, że mam konto za darmo.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 600, a 700 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto najnowsza odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. W wraz z nią dużo dobrych wieści. Do wzięcia czekałyby bonusy o...