Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 300 zł w bonach Allegro za skorzystanie z karty kredytowej BNP Paribas

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

15.10.2021

Odbierz 300 zł w bonach Allegro za skorzystanie z karty kredytowej BNP Paribas

BNP Paribas odpalił nową promocję z bonami Allegro za kartę kredytową.

Promocja "Zyskuj potrójnie z kartą kredytową"
Łącznie można zgarnąć 300 zł do wykorzystania w największym serwisie zakupowym w Polsce. Na uczestników promocji czeka też roczne zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę, więc w praktyce jest to okres, w którym kartę można przetestować.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Zyskuj potrójnie z kartą kredytową"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która w okresie od 1.01.2020 r. nie miała zawartej umowy o kartę kredytową w BNP Paribas (wykluczenie obejmuje też posiadaczy kart wydanych przez przejęty Raiffeisen Polbank). 

Jeśli masz jakiekolwiek inne produkty w BNP Paribas (np. konto osobiste, pożyczkę, lokatę, rachunek firmowy), to to na szczęście nie wyklucza z uczestnictwa w niniejszej promocji karty kredytowej.

Nagroda gwarantowana w tej promocji to 3 bony Allegro o wartości 100 zł każdy, które zrealizować można podczas zakupów na Allegro. Bony mają mieć ważność do 31.12.2022 r. Bonów nie da się łączyć. Każdy z nich można używać wielokrotnie - aż do wykorzystania salda środków.

Wyrabiając kartę w promocji uzyskasz także zwolnienie z opłaty za kartę przez okres 12 miesięcy, co sprawia, że uczestnictwo w promocji jest o wiele wygodniejsze i prostsze. Kartę przetestujesz bez kosztów, choć i po upływie roku - jeśli zechcesz zatrzymać kartę - nadal będzie opcja, żeby za nią nie płacić.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, przy okazji można zbierać punkty w bezpłatnym programie lojalnościowym dla posiadaczy kart kredytowych z logo BNP Paribas. A uzbiera się ich tyle, że... wystarczy na kolejną nagrodę. Może to być bon na zakupy (już niekoniecznie na Allegro) albo jakaś nagroda rzeczowa, bilet do kina lub doładowanie telefonu.

Zasady promocji "Zyskuj potrójnie z kartą kredytową" BNP Paribas


By wziąć udział w promocji i zdobywać bony Allegro:
 • wypełnij formularz zgłoszeniowy do promocji karty kredytowej; 
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard (wyrażanie zgód marketingowych jest dobrowolne); 
 • najpóźniej do 14.01.2022 r. zawrzyj z bankiem umowę o kartę;
 • w trzech miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w każdym z tych miesięcy) wykonaj transakcje kartą na sumę min. 1000 zł (mogą, ale nie muszą to być płatności na Allegro).

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunek płatności kartą, otrzymasz bon o wartości 100 zł. Łącznie można ich zebrać 3, co da w sumie 300 zł do wykorzystania na Allegro.

Wydanie nagrody przez bank. By uzyskać nagrodę, po otrzymaniu karty należy zarejestrować się na stronie mambonus.pl (nieco niżej wyjaśniam czym jest program "Mam bonus" i podpowiadam jak się w nim zarejestrować). 

Każdy bon Allegro ma się pojawić właśnie po zalogowaniu na wspomnianej stronie najpóźniej w ciągu 60 dni od dnia spełnienia wszystkich warunków jego uzyskania, a będzie go można odebrać (w formie elektronicznej - jako kod do wykorzystania na Allegro) w ciągu dwóch miesięcy. Do momentu odbioru nagrody posiadaj kartę kredytową w BNP Paribas wyrobioną w promocji.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji


Spełniając warunki promocji, pamiętaj o poniższym:

▶️ Do sumy transakcji wymaganej na potrzeby promocji zaliczane są zarówno płatności kartą, jak i przelewy z karty oraz wypłaty z bankomatów. Jednakże w praktyce wykonywać warto tylko płatności kartą, bo w tym przypadku nie ma dodatkowych prowizji, a przy spłacie wykorzystanej kwoty w okresie bezodsetkowym, oddasz taką samą kwotę (i ani grosza więcej, bo wtedy nie są naliczane odsetki).

A przelewów z karty czy wypłat z bankomatów za pomocą karty kredytowej lepiej się wystrzegać, bo są one bardzo drogie (bank nalicza prowizję 4,9%, min. 10 zł).
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane posiadać karty kredytowej, to swego czasu napisałem więcej o tym jak rozsądnie i bez kosztów z niej korzystać, koniecznie sprawdź krótki poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w sklepach internetowych. Do wymaganej sumy transakcji nie zaliczą się jednak płatności zwrócone, ani wykonywane kartą dodatkową (jeśli takową do swej karty zamówisz, bo takiego wymogu nie ma). Nie będą też uwzględnione transakcje:
"polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług (np. transakcje dokonane za pomocą usługi portfela elektronicznego, dostarczanej przez dostawcę lub pośrednika będącego osobą trzecią, wszelkie transakcje kwalifikowane jako przekazy pieniężne czy zakłady - w tym kupony loteryjne, żetony do gier kasynowych)" 

Ten zacytowany zapis z regulaminu promocji jest dość skomplikowany, ale w praktyce chodzi o to, że bank nie zaliczy doładowań elektronicznych portfeli umożliwiających szybkie i proste wykonanie płatności kartą (czasem bez faktycznego płacenia za towary czy usługi).

Na potrzeby promocji zaliczą się za to płatności w sklepach stacjonarnych i marketach (spożywczych, odzieżowych, budowlanych, motoryzacyjnych itp.), lokalach gastronomicznych, księgarniach, kinach, aptekach, drogeriach czy na stacjach paliw, a także w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Czym jest program MamBonus? Mam Bonus to program lojalnościowy dla posiadaczy kart kredytowych z logo Mastercard wydanych wyłącznie przez BNP Paribas. Rejestracja, ani korzystanie z programu nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Program umożliwia zbieranie punktów (nie tylko tych w ramach promocji, ale też standardowo za każdą płatność wykonaną kartą), które można wymieniać na nagrody (oprócz wspomnianych wyżej voucherów zakupowych do wyboru są też m.in. bilety do kina oraz nagrody rzeczowe).

▶️ Jak zarejestrować się w programie MamBonus? Oto krótka instrukcja z regulaminu promocji:
"W celu zarejestrowania się na stronie www.mambonus.pl konieczny jest identyfikator klienta (numer nadawany przez Bank) oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL oraz zapoznanie się i zaakceptowanie Regulaminu mamBONUS. Identyfikator znajduje się na miesięcznym wyciągu lub może zostać podany przez konsultanta Centrum Telefonicznego Banku. W trakcie rejestracji należy utworzyć swój identyfikator (login – adres e-mail) oraz hasło dostępu do strony internetowej."

▶️ Uczestnictwo w promocji wymaga wspomnianej już rejestracji w programie lojalnościowym "MamBonus". A program ten jest okazją do załapania się na dodatkowe nagrody. Płacąc kartą, zbierać będziesz punkty, które w dalszej kolejności można wymieniać na kolejne nagrody. Aktualnie za każdy wydany 1 zł otrzymuje się 2 punkty; od 14.12.2021 r. bank będzie naliczać 1 punkt za każe wydane 2 zł.  

Płatności wykonywane kartą na potrzeby promocji z bonami Allegro będą owocować również tymi punktami w programie "MamBonus". A to nie wszystko, bo jeszcze dojść może 200 punktów za samą rejestrację w programie oraz 5 000 punktów powitalnych na start. Otrzymasz je, jeśli w ciągu 60 dni od dnia zawarcia umowy o kartę wykonasz minimum 4 płatności na kwotę co najmniej 50 zł każda. Tak zgromadzone punkty będzie można wymieniać na nagrody z katalogu. Dzięki nim np. doładujesz telefon (3000 punktów wystarcza na doładowanie o wartości 10 zł), odbierzesz bilet do kina (Cinema City, Helios lub Multikino - każdy wyceniany jest na 6495 punktów) lub voucher na zakupy (na 20 zł do Allegro potrzeba 6000 punktów, a 30 zł rabatu do FreeNow można uzyskać za 9000 punktów.)

Karta kredytowa MamBonus w BNP Paribas - szczegóły oferty


Uczestnicy tej promocji objęci są - wspomnianym - zwolnieniem z pierwszych dwunastu miesięcznych opłat za kartę kredytową. Po tym okresie zaczną obowiązywać standardowe warunki - na chwilę obecną BNP Paribas nie pobiera miesięcznej opłaty (w wysokości 9 zł) za kartę kredytową Mastercard Standard, jeśli łączna wartość rozliczonych transakcji kartą w danym, miesięcznym okresie rozliczeniowym (poprzedzającym naliczenie opłaty), wyniesie min. 1 000 zł. Póki co tym martwić się nie trzeba, bo przez rok z karty można korzystać (lub nie) za 0 zł bez warunków.

W przypadku woli rezygnacji z karty kredytowej, pamiętaj o zapisie z cennika banku, gdzie pojawia się opłata "za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia". Zatem jeśli postanowisz zamknąć swą kartę, to zaczekaj z tym "chwilkę", aż minie wspomniany okres - w przeciwnym wypadku bank pobierze 25 zł.


23 komentarze:

 1. jeśli zamknąłem kartę kredytową bnp w listopadzie 2019, to się łapię? czy okres zamknięcia karty kredytowej to jeden miesiąc czy 3 miesiące?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miesiąc. Ale upewnij się czy ci zamknęli przez 1.01.2020

   Usuń
 2. Chwilę temu oferowali do 500 zł w postaci kart na Allegro.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale zaczęli oszczędności. Punktację podstawową ograniczają z 2 pkt za 1 zł do 1 pkt za 2 zł.

   Usuń
  2. Racja. W grudniu punktacja w programie lojalnościowym "Mam Bonus" zmienia się na dużą niekorzyść. Nie będziesz sensu zbierania punktów.

   Usuń
 3. Mam konto w BNP założone w promocji zresztą. Czy to mnie wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto nie wyklucza. Możesz wyrabiać kartę kredytową.

   Usuń
 4. Czy jakieś zaświadczenia od pracodawcy są wymagane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wymagane są wygenerowane z bankowości elektronicznej pdf z potwierdzenie, wpływu wynagrodzenia

   Usuń
 5. Dzisiaj podpisałem umowę. Czy jak dostanę kartę i jeszcze w grudniu wydam 1000 zł to już będzie zaliczone do pierwszej nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności na sumę min. 1000 zł (dla uzyskiwania kolejnych bonów Allegro) należy wykonywać w trzech miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w każdym z tych miesięcy), a więc w tym przypadku od stycznia (zliczać się będą transakcje od 1.01., te z grudnia nie zaliczą się do styczniowych transakcji).

   Usuń
 6. a kiedy bank wystawia wyciągi bankowe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dostaję zawsze akurat na koniec miesiąca ale możesz mieć inny termin.

   Usuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. czy ktoś otrzymał już voucher, dajmy na to za grudzień, w Mam Bonus? ten serwis jest dość nieintuicyjny, nie wiadomo, kiedy voucher tam wpadnie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i nawet nie wiadomo gdzie by się miał tam pojawić 😁

   Usuń
  2. Ja dostałem za listopad. Po zalogowaniu wyskakuje banner z informacją o przyznanej nagrodzie.

   Usuń
  3. kiedy dostałeś voucher za listopad? po ilu dniach +- od 01/12?

   Usuń
  4. No mnie też ciekawi kiedy pojawi się za styczeń.

   Usuń
  5. Ja dostałem dziś za styczeń. Tylko że jak dodaje go do Allegro to wyskakuje informacja że kod został już wykorzystany.

   Usuń
  6. U mnie zadziałał. Zgłoś reklamację.

   Usuń
 9. Jak jest ze spłatą zadłużenia PayPo karta kredytowa. Też wliczają to do wymaganej kwoty płatności?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...