Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 210 zł premii za Konto Direct w ING Banku Śląskim (+ 1,6% dla oszczędności)

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

1.10.2021

Odbierz 210 zł premii za Konto Direct w ING Banku Śląskim (+ 1,6% dla oszczędności)

Wystartowała kolejna edycja promocji konta osobistego w ING.

Premia 210 zł za konto w ING
A w praktyce oznacza to możliwość skorzystania z... kumulacji promocji, gdyż nowa akcja (z premią 160 zł) łączy się z dostępnym już od dłuższego czasu programem poleceń (z bonusem 50 zł). W sumie więc można zgarnąć tytułowe 210 zł, a do tego dochodzi też propozycja dla oszczędzających z oprocentowaniem 1,6% w skali roku.

[Aktualizacja: od dnia 25.11.2021 r. promocja z bonusem 50 zł w ramach programu poleceń jest już niedostępna]

Poniżej znajdziesz prześwietlenie najnowszej promocji z premią 160 zł za konto w ING, a nieco niżej podpowiadam jak też zyskać dodatkowe 50 zł. Na końcu tradycyjnie będzie omówienie konta zakładanego na potrzeby promocji.

Premia do 160 zł za Konto Direct


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która co najmniej od 1.07.2020 r. nie posiadała, ani nie współposiadała Konta z Lwem (Direct, Komfort, Mobi, Premium, Active, Student, Klasyczne, PRP) w ING Banku Śląskim.

Ponadto:
"Promocja nie dotyczy osób posiadających lub współposiadających produkty Banku [czyli w ING Banku Śląskim - przyp. Mr. Złotówa] (np. konta, karty, pożyczki) oraz osób będących pełnomocnikami do tych produktów


💡  Jeśli masz 18-26 l., to koniecznie sprawdź promocję Konta Mobi, które jest dedykowane właśnie dla osób w tym wieku - do wzięcia czeka również premia do 210 zł i 1,6% dla oszczędności. Kliknij i sprawdź opis promocji konta dla młodych >>

 
Nagroda w promocji Konta Direct. W promocji można uzyskać premię pieniężną 110 lub 160 zł - jej wysokość zależy od tego, które warunki promocji spełnisz. Premia wpłynie na Twe konto, więc będzie można ją przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel.

Dodatkowo można też uzyskać 50 zł dzięki wspomnianemu programowi poleceń (ale o tym za chwilę).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji konta w ING Banku Śląskim:
 • do 19.01.2022 r. otwórz Konto Direct wraz z dowolną kartą wydawaną do konta oraz zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej, wyrażając przy tym zgodę na "przekazywanie przez Bank informacji handlowych (marketingowych) w tym profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny";

  W regulaminie znalazł się zapis "Uczestnik może zamówić Kartę do 19 stycznia 2022 r., także po zalogowaniu się do Systemu Moje ING [czyli bankowości internetowej - przyp. Mr. Złotówa]", więc wychodzi na to, że najpierw można założyć samo konto, a dopiero później wyrobić do niego kartę (możesz tak zrobić, jeśli uznasz, że taki manewr bardziej Ci się opłaci - wykonywanie płatności na potrzeby promocji odłożysz sobie wtedy na później)
 • do 19.04.2022 r. wykonaj płatności kartą lub BLIKiem na sumę co najmniej 1 000 zł (mogą to być płatności w dowolnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie; wykonywanie tych transakcji dobrze rozłożyć sobie w czasie, bo wtedy jednocześnie da się uniknąć opłaty za kartę - więcej piszę o tym nieco niżej).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz bonus pieniężny 110 zł. Może on wzrosnąć do 160 zł, ale by tak się stało, najpóźniej do 19.04.2022 r.:
 • wykonaj 3 płatności BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (regulamin promocji nie definiuje czym dokładnie owe sklepy internetowe są, więc w praktyce możliwości jest wiele - z relacji uczestników poprzednich edycji wynika, że chociażby płatności na Allegro są zaliczane); 
 • w każdym z trzech dowolnych miesięcy otrzymaj wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (zgodnie z regulaminem "Wpływ nie może być przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest Klient Indywidualny, Klient Premium lub Klient Private Banking. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku [ING - przyp. Mr. Złotówa] lub wpłatomatach Banku. " oraz 
 • załóż min. jeden Cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym założonym w promocji (nieco niżej tłumaczę czym jest taki Cel i jak go założyć) i także na 19.04.2022 r. posiadaj tenże Cel oszczędnościowy z saldem co najmniej 300 zł.

Cele oszczędnościowe to bezpłatna usługa ING Banku Śląskiego, polegająca na regularnym i automatycznym oszczędzaniu. Środki z Twego konta osobistego w ING będą przelewane przez bank w wyznaczonym terminie (oraz we wskazanej przez Ciebie kwocie) na konto oszczędnościowe. 

Cel oszczędnościowy można włączyć po zalogowaniu do bankowości internetowej Moje ING, przechodząc następującą ścieżką: Oferta ING => Oszczędności => Cele oszczędnościowe. W czasie zakładania Celu oszczędnościowego wybierzesz na co chcesz oszczędzać oraz wskażesz kwotę, którą planujesz odłożyć lub na kolejnym etapie, ile chcesz wpłacać miesięcznie i przez jaki okres.

Wypłata premii (110 lub 160 zł) ma nastąpić najpóźniej do 4.05.2022 r. Do czasu jej otrzymania posiadaj konto osobiste założone w promocji (nie zmieniaj go na konto wspólne), jak i wydaną do niego kartę oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe (bo to właśnie na rachunek oszczędnościowy wpłynie premia od banku).

Jak zyskać dodatkowe 50 zł za konto w ING?


Zakładając konto Direct w ING, zyskać można jeszcze więcej dzięki programowi poleceń, w którym bank płaci 50 zł za otwarcie konta. Miej jednak na uwadze, że program poleceń dostępny jest tylko do 25.11.2021 r. (a więc krócej niż powyższa promocja z premią 160 zł).

A co trzeba zrobić, by uzyskać 50 zł za otwarcie konta w ING?
 • we wniosku o Konto Direct (tym dającym premię do 160 zł) podaj kod polecenia od osoby polecającej (będącej już klientem ING), wyrażając przy tym zgodę na przekazanie osobie polecającej informacji o spełnieniu warunków promocji; 
  jeśli nie znasz osoby, która mogłaby polecić konto w ING, możesz skorzystać z mego kodu polecenia - wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj - w odpowiedzi prześlę Ci kod oraz dane niezbędne do uzupełnienia podczas składania wniosku z polecenia;
 • we wniosku o konto wyraź zgodę na przekazywanie elektronicznie przez bank informacji handlowych, w tym profilowanych informacji handlowych; 
 • w każdym z dwóch dowolnych miesięcy kalendarzowych (najpóźniej do 7.02.2022 r.) wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem na sumę co najmniej 300 zł (te transakcje mogą pokrywać się z płatnościami wykonywanymi na potrzeby promocji z premią do 160 zł).

Bonus 50 zł otrzymasz najpóźniej do 25.03.2022 r - do tego czasu nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem.

Gdzie podać kod polecenia? Miejsce na wpisanie kodu polecenia znajdziesz już na pierwszym etapie składania wniosku o konto. By odpowiednie pola się pojawiły, trzeba zaznaczyć oświadczenie >>Mam kod promocji „Poleć konto znajomemu” (opcjonalnie)<<
Gdzie wpisać kod polecenia we wniosku o konto osobiste w ING Banku Śląskim?

Smart Saver: 1,6% w skali roku dla oszczędności do 5000 zł


Smart Saver: 1,6% w skali roku dla oszczędności do 5000 zł
Do założenia konta w ING zachęcać może również oprocentowanie, jakie bank przygotował w ramach usługi Smart Saver. Dla kwoty do 5 000 zł można uzyskać bardzo dobrą - jak na obecne czasy - stawkę 1,6% w skali roku. Oferta obowiązuje do odwołania.

Z tej usługi można, ale nie trzeba korzystać - na potrzeby wyżej opisywanej promocji z premią 160 zł, jak i pozostałych bonusów po 50 zł nie jest ona wymagana.

Smart Saver to darmowa usługa banku, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Gdy będziesz realizować przelew z Konta Direct lub wykonasz płatność kartą wydaną do tegoż konta, to część Twych środków z konta osobistego trafi na rachunek oszczędnościowy. A odbywać się to może na jeden z dwóch sposobów (który możesz wybrać podczas uruchomienia Smart Saver): 
 • jako zaokrąglenie kwoty transakcji - może być to 5 lub 10 zł albo 
 • jako procent od kwoty transakcji - od 1 do 10%.

Przykładowo: jeśli wybierzesz tę drugą metodę automatycznego oszczędzania (wskazując 10%), to przy przelewie z Kont Direct w ING  (np. na swe konto w innym banku) kwoty 1 000 zł, dodatkowo bank z tego konta przeleje 100 zł na rachunek oszczędnościowy Smart Saver. Nie ma możliwości samodzielnego zasilenia rachunku Smart Saver (za pomocą "zwykłego" przelewu pomiędzy swymi rachunkami) - jego zasilanie możliwe jest wyłącznie w wyżej opisany, zautomatyzowany sposób (jako zaokrąglenie albo określony procent).

Wszystkie przelewy z rachunku Smart Saver na własne rachunki w ING Banku Śląskim (zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) można wykonywać za 0 zł. Środki można w dowolnym momencie wypłacać bez utraty odsetek - będą one naliczone za faktyczny czas deponowania oszczędności.

Usługę Smart Saver możesz włączyć po zalogowaniu do bankowości internetowej - należy wówczas wybrać: Oferta ING => Oszczędności => Smart Saver => Załóż teraz. Metodę automatycznego oszczędzania da się modyfikować również w bankowości internetowej. Można posiadać tylko jedną usługę Smart Saver do jednego konta osobistego w ING.
 

Konto Direct w ING Banku Śląskim - prześwietlenie oferty


Konta Direct, czyli konta osobiste zakładane w ING Banku Śląskim na potrzeby promocji, charakteryzuje się poniższymi cechami:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek dodatkowych warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę płatniczą wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności kartą na sumę co najmniej 300 zł (do tej sumy wliczą się już transakcje wykonywane na potrzeby promocji; nie zliczą się jednak transakcje wykonywane BLIKiem);

  Okres rozliczeniowy dla karty w ING Banku Śląskim liczony jest od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego; opłata nie jest pobierana za pierwszy niepełny okres rozliczeniowy, w którym otwierasz konto; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu (takie zasady obowiązują też dla wypłat BLIKiem). 

Wraz z Kontem Direct w ING należy również założyć Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) - to wymóg z regulaminu promocji, gdyż to właśnie na ten rachunek wpłynie premia (na szczęście jest to rachunek bezwarunkowo prowadzony za 0 zł; ponadto wszystkie przelewy z konta oszczędnościowego na własne konto w ING również są realizowane za 0 zł).

Po złożeniu wniosku objętego promocją (a tylko tak otwierane konta uprawniają do uzyskania premii), otwarcie konta można sfinalizować na jeden z poniższych sposobów:
 • przelewem weryfikacyjnym, który należy wykonać z własnego konta w wybranych bankach (ich lista jest jednak ograniczona - są to: Alior, Bank Pocztowy, mBank, Pekao i Santander Bank), które zostało otwarte z pełną weryfikacją (a więc nie przelewem weryfikacyjnym, a np. poprzez zawarcie umowy w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera). Z takiego konta będzie należało wykonać przelew 1 zł do ING Banku Śląskiego, który sprawdzi czy dane przy tym przelewie (imię, nazwisko, adres) idealnie pokrywają się z tymi, które wpiszesz we wniosku o Konto Direct. Tę złotówkę bank zwróci, a jeśli weryfikacja przebiegnie pozytywnie, to uruchomi też konto;
 • za pośrednictwem kuriera - w tym przypadku formalności ograniczone są do minimum, bo (z tego co pamiętam, gdy sam zakładałem konto już jakiś czas temu) wystarczą 2 podpisy;
 • w oddziale banku - w tym przypadku koniecznie pamiętaj jednak, by zasygnalizować doradcy w placówce, że chodzi wyłącznie o dokończenie formalności dla złożonego już wniosku przez Internet, a nie zakładanie konta od początku (bo wówczas nie będzie ono brało udziału w promocji - kwalifikują do niej wyłącznie wnioski złożone przez Internet).

Zyskuj regularnie na najlepszych promocjach bankowych dzięki newsletterowi dla Czytelników bloga Bankobranie. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o najbardziej zyskownych promocjach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

63 komentarze:

 1. Nadal można mieć kilka Smartów i wpłacić x razy 5000 ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można mieć max 5 Smart Saverów. Po jednym do każdego konta, więc musisz wtedy założyć 4 dodatkowe RORy. Direct bez karty są za darmo więc można to ogarnąć. Mam już od kilku miesięcy.

   Usuń
  2. Mogę założyć aż 5 RORów na swoje dane?

   Usuń
  3. Tak. Najpierw jedno zakładasz w promocji (160+50 zł). Później przez bankowość kolejne 4.

   Usuń
  4. Oczywiście te 4 będą już poza promocją.

   Usuń
  5. To nie ROR-y są w promocji tylko KO Smart Saver.

   Usuń
  6. No ale bez kolejnych ROR-ów nie da się założyć kolejnych KO Smart Saver. Bo do jednego ROR-u można mieć tylko 1 KO SS.

   Usuń
  7. Czyli żebym dobrze rozumiał. Wybieram opcję żeby mi się okładało 10%. Przelewam na Direct 55 tys. zł. Później zwracam na swoje konto w innym banku 50 tys. zł a 5 tys. zł wpada na Smart Saver i tam jest na 1,6%? I jak założę kilka kont to dla każdego muszę to zrobić osobno?

   Usuń
  8. Dokładnie tak. Dobrze to rozumiesz.

   Usuń
 2. W równoległej i wciąż aktualnej promce (https://bankobranie.blogspot.com/2021/06/ing-polec-konto-znajomemu-2021.html) osoba polecająca przytula 100 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A w tej nie?

   Usuń
  2. Promocja z premią do 160 zł dla otwierających konto łączy się programem poleceń - stąd dodatkowe 50 zł dla poleconego.

   Jednak z punktu widzenia osoby zakładającej konto z polecenia, bonus dla polecającego nie ma to znaczenia, gdyż wtedy polecać i tak nie może (takie jest bowiem wykluczenie w programie poleceń).

   Usuń
 3. Zakładał ktoś kto był wczesniej klientem i ma login na Moje ING ? Ja swoje konto zamknąłem tam w 2019, ale sam login mi działa, zresztą uzywam go do profilu zaufanego. Strona promocji po podaniu pierwszych danych przerzuca mnie do logowania na ING i otworzeniu tam konta. Nie ma tam jednak słowa o promocji za otwarcie konta, jedynie promocja Polecanie.
  Mam więc obawy,czy załapie się na bonus..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dlatego, że wówczas nie zamknięto bankowości.

   Usuń
  2. Anonimowy 6 października 2021 20:27
   Możesz w Moje ING samodzielnie zamknąć dostęp do Moje ING.

   Usuń
  3. W jaki sposób?

   Usuń
  4. No właśnie, jak to zrobić w bankowości?

   Usuń
  5. Tylko w oddziale. W bankowości albo w apce można zamknąć konto bądź kartę, ale nie dostęp do bankowości.

   Usuń
  6. dzwoniłem dziś na infolinię i faktycznie tylko w oddziale można to zamknąć i złozyć dyspozycję wycofania danych osobowych, co więcej oni uznają,że jestem ciągle ich klientem zatem z bonusu lipa..

   Usuń
  7. Spoko, najprawdopodobniej od 1. stycznia będzie kolejna edycja.

   Usuń
  8. Da się samodzielnie zamknąć dostęp do Moje ING. Trzeba się zalogować, rozwinąć listę przy nazwisku i imieniu, wybrać "Kontakt i pomoc", a następnie znaleźć "Twoje produkty" -> "Konto" i rozwinąć odpowiedź pod pytaniem "Jak zamknąć bankowość internetową?" i tam kliknąć "Zamknij bankowość".
   "Są jednak pewne sytuacje, które to uniemożliwiają:
   - Jeśli masz otwarte konto Direct lub konto Mobi musisz najpierw zamknąć konto w oddziale banku, lub zmienić typ konta na Komfort w bankowości - wniosek "Zmień typ konta" znajdziesz na szczegółach konta.
   - Jeśli masz rozpoczęte wnioski kredytowe – dokończ je lub anuluj. Swoje wnioski kredytowe znajdziesz w zakładce "Usługi" w sekcji "Dokumenty".
   - Jeśli jesteś posiadaczem bankowości firmowej i w ramach tego samego loginu nie masz konta osobistego, bankowość zamkniesz tylko w oddziale banku.
   - Jeśli nie masz jeszcze 18-nastu lat, bankowość możesz zamknąć w oddziale banku, ale musi być przy tym obecny Twój rodzic lub opiekun."
   PS. Nie ma za co ;)

   Usuń
  9. W bankowości można zamknąć dostęp do tejże bankowości? Dziwne, bo ich pracownicy o tym nie wiedzą :)

   Usuń
 4. Czy konto mogę założyć też w aplikacji ing i będzie brało udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W aplikacji jak klikniesz załóż konto to pokazuje się promocja 160zł.

   Usuń
  2. Czyli można zainstalować apkę nie mając u nich ROR, czy tak?

   Usuń
 5. Złotówa, czy w przypadku założenia karty do konta dopiero w styczniu należy zrobić nią obrót na 300 zł już w niepełnym m-cu obliczeniowym, czy dopiero w kolejnym, tj. 29.01-28.02 ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pierwszym, niepełnym okresie rozliczeniowym opłata za kartę nie jest pobierana. Zatem tak, wtedy płacić kartą (robiąc obrót na sumę min. 300 zł) wystarczy od okresu rozliczeniowego, rozpoczynającego się 29.01.

   Usuń
 6. Chciałam otworzyć konto internetowe a oni mnie zapraszają do oddziau o co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz aktywny dostęp do bankowości internetowej.

   Usuń
 7. jak mam konto firmowe w ing to nie moge skorzystać z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która co najmniej od 1.07.2020 r. nie posiadała, ani nie współposiadała Konta z Lwem (Direct, Komfort, Mobi, Premium, Active, Student, Klasyczne, PRP) w ING Banku Śląskim.

   Usuń
 8. Rozumiem, żeby dostać dodatkowe 50zl bonusu trzeba mieć wpływ po 1000zl przez dowolne 3 miesiące ale nie może być to przelew że swojego prywatnego konta w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Może być przelew od żony, dziecka, rodzica lub kogokolwiek.

   Usuń
  2. W teorii z własnego konta nie może być ale też podobno przechodził.

   Usuń
  3. Czyli "Klient Indywidualny" (jak określa to Regulamin), która nie może zapewnić wpływu w wys. min. 1000 zł dla uzyskania dodatkowego bonusu - to wyłącznie osoba zakładająca w ING rachunek, a nie każda osoba fizyczna?

   Usuń
  4. Zgodnie z regulaminem "Wpływ nie może być przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest Klient Indywidualny.

   Niestety w rozdziale "Definicje" brak definicji Klient Indywidualny.

   Usuń
 9. Złotówa, czy do spełnienia warunku wykonania 3 płatności BLIK za zakupy w sklepach internetowych będą zaliczone płatności poprzez stronę Moje Rachunki (https://app.rachunki.imoje.pl) - te płatności są realizowane przez CashBill, a nie PayU jak np. przy zakupach na Allegro czy w Rossmann.

  Dziękuję.

  PS. Regulamin tego nie precyzuje, a na infolinii absolutnie nic nie wiedzą w tym temacie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie na infolinii powiedziano, że płatności kartą nie będą zaliczane - śmiać się czy płakać? 😂

   Usuń
  2. ING Bank Śląski w swych regulaminach niezmiennie już od dawien dawna pisze o sklepach internetowych, choć to jest określenie bardzo nieprecyzyjne (bo czy np. Allegro jest sklepem? Czy bardziej to marketplace?). Generalnie jednak, jak pokazuje historia, nie spotkałem się z opinią czy komentarzem, by kiedykolwiek komuś nie uznano jakichkolwiek płatności w Internecie.

   Usuń
  3. Czy płatność BLIK w celu doładowania konta Orange poprzez ich stronę będzie traktowana jako zakup w internecie?

   Usuń
  4. U mnie doładowanie Playa zaliczone w poprzedniej edycji.

   Usuń
  5. Operatorem płatności BLIK doładowania w Orange jest Bluemedia, nie PayU jak w przypadku zakupów na Allegro czy sklepach internetowych.

   Bluemedia zazwyczaj kojarzy się z szybkimi przelewami.

   Usuń
  6. Anonimowy 19 grudnia 2021 16:52
   A co ma do rzeczy to, co się z czym kojarzy? Doładowanie Orange BLIK-iem jest płatnością w sklepie internetowym Orange - w szczegółach płatności masz adres sklepu: www.orange.pl.

   Usuń
  7. W sklepie internetowym Orange? Nie ma czegoś takiego.

   Usuń
  8. Wszystkie płatności w necie się liczą.

   Usuń
  9. @Anonimowy 21 grudnia 2021 23:02
   "W sklepie internetowym Orange? Nie ma czegoś takiego."

   Choć to nie do mnie ta uwaga jednak muszę sprostować ten zarzut. Jeżeli chcesz kogoś poprawiać, to może zacznij najpierw od telefonii komórkowej Orange w Polsce.

   wujek Google i "Sklep internetowy orange pl"

   Usuń
 10. Czy w m-cu (obliczeniowym) założenia karty konieczny jest obrót dla uniknięcia opłaty za nią?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Za pierwszy niepełny miesięczny okres rozliczeniowy nie ma opłaty. A więc przykładowo, jeśli ktoś otworzył konto 1.12. to do 28.12. nie musi wykonywać płatności kartą (by uniknąć opłaty za kartę; bo na potrzeby promocji może sobie już robić). Pierwszym okresem, w którym będzie trzeba wykonywać płatności w celu uniknięcia miesięcznej opłaty za kartę, będzie okres od 29.12. do 28.01.

   Usuń
  2. Kartę można zamówić najpóźniej do 19. stycznia, np. w bankowości.

   Usuń
 11. Złotówa, w powyższym opisie widnieje akapit o założeniu i zasilenie celu kwotą min. 300 zł do 19.04.2022 - czy to oznacza, że zasilenie może nastąpić najpóźniej właśnie tego dnia? To wypada w po-świateczny wtorek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, by na 19.04. właśnie było saldo min. 300 zł.

   Usuń
  2. Czyli badanie salda Celu odbywa się 19. kwietnia na koniec dnia, tak?

   Usuń
 12. Czy komuś wypłacili dzisiaj premię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie nie.

   Usuń
  2. Też nie dostałem, czekam do jutra wieczór i składam reklamację

   Usuń
  3. Właśnie wypłacili 😀

   Usuń
 13. Czy komuś wypłacili premię 50 zł w ramach programu poleceń - jako osoba zakładająca konto (dla kont założonych do 25.11., z kodem od osoby polecającej)? Miałam kod z formularza z tego bloga i wypłaty miały być wykonywane do 25.03.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej edycji płacili 25. grudnia.

   Usuń
  2. Też dostałam właśnie jakoś w święta czy w okolicach. Ale już nie mam jak sprawdzić 😉

   Usuń
  3. Dla uczestników, którzy otworzyli konto w listopadzie wypłaty były 25. stycznia.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...