Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Aion Bank: bonus 30 zł dla otwierających konto w darmowym planie Light

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

14.10.2021

Aion Bank: bonus 30 zł dla otwierających konto w darmowym planie Light

Wystartowała pierwsza promocja z bonusem dla otwierających konto w Aion Banku.

Bonus 30 zł za konto w Aion Banku
O ile dotąd jedną z głównych zachęt do stania się klientem tego banku było (i ciągle jest) wysokie - jak na obecne czasy - oprocentowanie dla oszczędności, to teraz doszedł dodatkowy argument dla tych, którzy chcą wybrać bezwarunkowo darmowy plan Light dla swego konta.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Aion Banku.]

Bonus 30 zł na pewno nie robi wielkiego "wow", bo znacząco różni się od tych, które znamy z promocji innych banków, gdzie do wzięcia często czeka 200-300 zł (a czasem więcej). Tu jednak mocnym argumentem są inne kwestie - choćby wspomniane, promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, o które bez konieczności spełniania jakiś dodatkowych warunków trudno jest gdziekolwiek indziej. Do tego dochodzi jeszcze m.in. możliwość przewalutowań po kursie międzybankowym czy wszystkie przelewy (w tym walutowe) za 0 zł.

Bank i jego ofertę omówiłem we wpisie "Aion Bank rusza w Polsce - daje od 1 do 1,5% na koncie oszczędnościowym (bez limitu kwoty)!", gdy tylko bank zaczął funkcjonować w naszym kraju. Podstawowy rachunek w tym banku założyć można w jednym z trzech planów, tj. w bezwarunkowo darmowym planie Light albo w płatnym co miesiąc planie Smart lub All-Inclusive.

Za tymi płatnymi planami idą dodatkowe funkcjonalności i korzyści przy koncie, a także - a może przede wszystkim - wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (w każdym przypadku bez górnego limitu kwoty - acz oczywiście warto pamiętać o maksymalnej kwocie środków gwarantowanych, czyli najbezpieczniej ulokować jest kwotę nieprzekraczającą równowartości 100 tys. euro). 

W planie Light uzyskać można 1% w skali roku, a w planach Smart i All-Inclusive już więcej - odpowiednio 1,25 oraz 1,5% w skali roku. I choć - jak wspomniałem - te dwa ostatnie plany wiążą się z comiesięczną opłatą, to są sytuacje, że przy wpłaceniu odpowiedniej kwoty, opłaca się ponieść ten koszt, bo odsetki i tak dadzą więcej (a więcej na ten temat znajdziesz w mym wpisie: "Kiedy i jaki plan opłaca się wybrać w Aion Banku by maksymalnie wykorzystać wysokie oprocentowanie na koncie oszczędnościowym? Dużo obliczeń").

Czytelnicy bloga Bankobranie są jednak w tej uprzywilejowanej sytuacji, że podczas otwierania konta mogą podać jeden z kodów polecenia, który daje preferencyjne warunki dla konta przez określony czas - może to być prowadzenie konta w planie Smart lub All-Inclusive:

 • przez 2 miesiące za 0 zł w przypadku podania kodu BANKOBRANIEFREE lub 
 • przez 6 miesięcy za pół ceny, jeśli podczas otwierania konta podasz kod BANKOBRANIE50.

Jako że plan Light standardowo nie wiążę się z opłatą miesięczną za prowadzenie konta, bo jest bezwarunkowo za 0 zł, to też podanie któregokolwiek z powyższych kodów nie miałoby wpływu na zmianę warunków cenowych. Dotąd osoby otwierające rachunek w Aion Banku w planie Light kod (którykolwiek) mogłyby podawać tylko w tym celu, by uzyskać zwrot opłaty za przesłanie karty fizycznej (plastikowej) do konta - bo takową bank pobiera (jednorazowo 11,99 zł właśnie w przypadku planu Light; w pozostałych planach kartę dostaje się bez kosztów). Jeśli ktoś na taką kartę się nie decydował (bo przecież może mu wystarczyć darmowa karta wirtualna czyli taka, którą można mieć w aplikacji i podpiąć w Google Pay lub Apple Pay), to jakiejś szczególnej korzyści na start nie miał - do takiego wniosku najwyraźniej doszedł bank. I od dziś wystartowała promocja, w której do wzięcia czeka bonus 30 zł za otwarcie konta w Aion Banku w bezwarunkowo darmowym planie Light.

Co zrobić by dostać bonus 30 zł za konto w Aion Banku w planie Light?


Bonus przewidziany jest wyłącznie dla nowych klientów Aion Banku. Zasady jego zdobycia są banalnie proste: 
 • podczas otwierania konta w Aion Banku w planie Light podaj kod BANKOBRANIE50 lub BANKOBRANIEFREE
 • wykonaj co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta (na dowolną kwotę).

I to już wszystko. Bonus 30 zł otrzymasz na swe konto w Aion Banku w ciągu 7 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków.

Płatność na potrzeby promocji można wykonać kartą fizyczną (plastikową, za której przesłanie w tym planie Aion pobiera 11,99 zł) albo kartą wirtualną, którą w aplikacji mobilnej Aion Banku można wyrobić bez opłat i wykonać transakcję podczas zakupów w Internecie lub za pomocą Google Pay bądź Apple Pay.

A dla przypomnienia, główne cechy konta w Aion Banku w planie Light to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); bank nie pobiera też opłaty miesięcznej za kartę wydawaną do konta;
 • 0 zł za przelewy PLN i zagraniczne;
 • wypłaty z bankomatów na całym świecie za 0 zł do 900 zł/mies. (powyżej prowizja wynosi 2%);
 • oprocentowanie na koncie oszczędnościowym PLN (bez limitu kwoty): 1% w skali roku (gwarantowane do 31.12.2021 r.); wszystkie przelewy z konta oszczędnościowego na własne konto podstawowe w Aion Banku można realizować za 0 zł.

Więcej o planie Light, jak i o pozostałych planach taryfowych Aion Banku przeczytasz tutaj (czyli we wpisie kompleksowo przedstawiającym ofertę tegoż banku).

Proces otwierania konta sprowadza się do ściągnięcia aplikacji mobilnej i za jej pomocą uzupełnienia dość krótkiego wniosku, z wykorzystaniem metody "na selfie" - robi się wówczas zdjęcie twarzy, które system bankowy porównuje ze zdjęciem w dowodzie osobistym i w taki sposób dokonuje weryfikacji tożsamości.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne linki:

90 komentarzy:

 1. A możliwe jest otwarcie i korzystanie bez aplikacji? Bo nie trawie jakiekolwiek bankowości przez telefon

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aplikacja jest konieczna - zarówno przy zakładaniu, jak i późniejszym korzystaniu (także logowanie do bankowości poprzez przeglądarkę na komputerze wymaga użycia aplikacji - gdzie generuje się kod do logowania).

   Usuń
  2. Czyli to kopia 'metody' Toyota Bank dla zaoszczędzenia przez nich opłat za wysyłanie SMS :)

   Usuń
 2. W Belgii płacili za otwarcie konta 100€ a w PL niecałe... 7€. Świetne podejście na pozyskanie nowych klientów nad Wisłą :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdy przeliczać na PLN, to za otwarcie konta "na Zachodzie" płaci się więcej. W USA gdzie promocje bankowe są powszechne, premie za konto osobiste wynoszą 150-300 dolarów (czyli ok. 600-1200 zł). To tak samo jak z zarobkami.

   Ale też jest zapewne tak, że jak klient ulokuje oszczędności/zainwestuje/weźmie kredyt na kwotę XX tys., to te kwoty będą podobne, ale w Polsce będzie to w PLN, a za granicą w EUR czy USD.

   Usuń
  2. W Belgii nie ma darmowego planu. Są 2 i każdy płatny.

   Usuń
  3. Okey Panowie ale ja brałem pod uwagę ile banki w Polsce płacą za otwarcie konta osobistego, a kwoty te wahają się między 200-400 a nawet 500 plnów. Z punktu widzenia potencjalnego klienta uważam, ze oferta jest bardzo słaba.

   Usuń
  4. Zgadzam się, samo 30 zł nie porywa i otwarcie konta tylko dla tego bonusu nie kusi (bez względu na prostotę warunków). Ale jeśli ktoś chce i tak założyć konto w Aion Banku (a są argumenty: np. oprocentowanie na koncie oszczędnościowym czy dla korzyści wynikające z przewalutowań bez prowizji po kursie międzybankowym), to zawsze lepiej, że chociaż te 30 zł wpadnie. Lepsze 30 zł, niż nic ;)

   Usuń
  5. @Mr. Złotówa ale po co tracić czas na kolejne konto skoro można przelać środki na lokaty miesięczne w inbanku. Oprocentowanie takie samo co w najtańszym planie Aiona a miesiąc szybko zleci :D

   Usuń
  6. @Anonimowy 14 października 2021 14:14, oprocentowanie lokat w InBanku faktycznie jest teraz konkurencyjne (o aktualnej ofercie piszę tutaj), ale powodów wyboru konta oszczędnościowego może być mnóstwo - ktoś regularnie dopłaca do oszczędności (na lokatę nie dopłaci), ktoś wie, że będzie środki potrzebował, ale nie wie do końca kiedy (w przypadku zerwania lokaty straciłby odsetki; na koncie oszczędnościowym dostanie za każdy dzień faktycznego ulokowania oszczędności), a jeszcze ktoś inny może być w InBanku "pod korek" (na lokatach można tam mieć maksymalnie 400 tys. zł).

   Usuń
 3. Można coś więcej na temat Funduszu Gwarancyjnego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piszę na ten temat tutaj (w pierwotnym wpisie o Aion Banku, gdy rozpoczął swą działalność w Polsce).

   Usuń
 4. 1. Czy można otworzyć konto wraz z kartą w jednej z płatnych wersji z podaniem kodu BANKOBRANIEFREE dla uniknięcia opłat i przed upływem 2 m-cy zmienić je na konto w wersji Lite? Czy taki myk pozwoli uniknąć opłaty za kartę?

  2. Czy można mieć więcej niż jedno konto w wersji Lite?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Tak, można tak zrobić. Karta będzie wyrobiona w ramach planu Smart lub All-Inclusive, więc wtedy opłaty za wysłanie bank nie pobierze. A co później klient zrobi, to już jego wybór - może przejść na plan Light.

   2. Można mieć 1 rachunek główny i 1 dodatkowy.

   Usuń
  2. 1. Złotówka, czy pisząc "można mieć 1 rachunek główny i 1 dodatkowy" potwierdzasz możliwość posiadania dwóch kont, np. obu w taryfie Lite albo jednego Lite i jednego płatnego?

   2. Jeśli tak, to czy poza tym wciąż można mieć KO ??

   Usuń
  3. Wszystkie rachunki są w jednej taryfie. Konto oszczędnościowe można mieć do tego.

   Usuń
  4. Nie jestem pewien czy się rozumiemy, gdyż w powyższym opisie stwierdziłeś, że planu Smart i All-Inclusive wiążą się z comiesięczną opłatą, a Lite jest darmowy.

   Powrócę do mojego pytania: czy jest możliwość posiadania dwóch kont, np. obu w taryfie Lite albo jednego Lite i jednego płatnego?

   Usuń
  5. Złotówa, żeby otrzymać bonus w wysokości 30 zł należy m.in. wykonać co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta. Czy może to być płatność kartą wirtualną, która jest darmowa?

   Usuń
  6. @Anonimowy 14 października 2021 19:34 można mieć tylko jeden plan.

   @Anonimowy 14 października 2021 22:35, tak, płatność można wykonać kartą wirtualną.

   Usuń
  7. Czyli w ramach jednego planu można mieć dwa rachunki, s do każdego z nich po jednym KO, tak?

   Usuń
 5. Zalozylem jakis czas temu konto w Aioin banku i podczas zakladania karty podalem kod na darmowa karte.Teraz moje pytanie, czy ta karta przyjdzie automatycznie, czy tez musza ja zamowic???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, kartę trzeba zamówić odrębnie (w aplikacji w zakładce 'Finanse' => 'Zamów kartę fizyczną').

   Usuń
 6. Czy faktycznie można zasilać konto w Aion Banku z karty kredytowej jak płatnością a nie przelewem? I na koncie oszczędnościowym mam wtedy nie moje PLNy ale za darmo bo z okresem bezodsetkowym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można spokojnie tak robić. Tylko unikałbym robienia tego z kartą kredytową Citi (transakcja szczególna). Sprawdzone na kartach Aliora (z daw. TMUB) i Millenium.

   Usuń
  2. Również da się tak zrobić z karty kr. Santandera.

   Usuń
  3. Sza, cichosza. Banksterzy są czujni

   Usuń
  4. BNP przechodzi?

   Usuń
  5. Przechodzi :)

   Usuń
  6. Jaki MCC ma taka transakcja zasilenia?

   Usuń
 7. Podstawą każdej promocji jest jest regulamin. W przypadku tu umieszczonej informacji, nie widzę żadnego. Dziwnie to wszystko - a nawet bardzo dziwnie - wygląda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na kod zwalniający z opłaty miesięcznej też nie ma regulaminu ale działa.

   Usuń
 8. Wpisałem kod na 2 miesiące i wziąłem podstawowy plan, a teraz chce zmienić na wyższy i pokazuje sie normalna cena, to już nie wykorzysta się tej zniżki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O jaki kod idzie?

   Usuń
  2. O kod na 2 miesiące gratis

   Usuń
  3. W podobnej sytuacji (gdy Czytelnik pomylił plan w czasie zakładania konta - chciał wyższy) wyjaśniałem to już w banku co należy zrobić. Trzeba skontaktować się za pomocą czatu w aplikacji i poprosić o zmianę planu z uwzględnieniem podanego kodu podczas otwierania konta.

   Usuń
 9. Oferta podwyższonego oprocentowania obowiązuje jeszcze przez nieco ponad 2 m-ce i wynosi 1% w banku zarejestrowanym w Belgii - Santander Consumer oferuje co prawda 0,7% ale o 4 tygodnie dłużej i ma siedzibę we Wrocku!

  OdpowiedzUsuń
 10. ING daje 1,6% do 25k na 5-ciu KO (każde po maks. 5k) i do tego można przytulić premię za otwarcie konta plus polecenie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podaj link do tej promocji.

   Usuń
  2. @Anonimowy 15 października 2021 08:42
   Jaki link? Zakładasz konto w promocji na 210 zł i zyskujesz, a jak już masz konto, to zakładasz 5 x Smart Saver i tyle.

   Usuń
  3. Złotówa, czym się różni podlinkowana promka od tej:

   https://bankobranie.blogspot.com/2021/06/ing-polec-konto-znajomemu-2021.html

   A może one są po prostu równoległe?

   Usuń
  4. To program poleceń (dający 50 zł otwierającemu konto z polecenia), który łączy się z promocją z premią do 160 zł na start. Stąd wspomniane 210 zł (w sumie).

   Usuń
 11. Revo wirtualny daje po 250 dla polecającego podział 50% to 125pln.
  W Belgii 100 Euro było.

  Poniżej 100 pln nie warto wg mnie. Jest typowe zwiększanie najpierw nic niedawali tylko cieszyć się że bank jest. Teraz ochłap. Poczekać grzecznie kilka miesięcy i będzie sensowna kasa. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak też uważam.

   Usuń
  2. Dokładnie - ta firma dopiero się rozkręca, więc musi zakładać, że bez alokacji jakichś sensownych funduszy na marketing nie dadzą rady.

   Czekamy na lepszą ofertę.

   Usuń
  3. Anonimowy, 5 sierpnia 2021, 11:38

   Złotówa czy można spodziewać się jakiś bonusów dla nowych klientów? Zastanawiam się czy czekać czy zakładać bo % kusi.
   -----

   Anonimowy, 5 sierpnia 2021, 12:1
   tez mysle zeby chwile poczekac, zwykla stowka za rejestracje i zalozenie przekonałaby mnie do natychmiastowego uruchomienia konta
   -----

   Mr. Złotówa, 5 sierpnia 2021, 12:31

   Gdy rozmawiałem z przedstawicielem Aion Banku, to było jedno z mych pierwszych pytań. Bank nie przewiduje takich bonusów.

   Usuń
  4. Czyli warto czekać czy brać te 30 zeta?

   Usuń
  5. Ja już zaoszczędziłem tyle na wymianie walut i darmowych przelewach walutowych, że nie żałuję założenia konta nawet przed bonusem 30 zł.

   Usuń
  6. Gdyby dawali np. 200 zł też byś zaoszczędził na wymianie, czyż nie?

   Usuń
  7. @Anonimowy, 15 października 2021, 14:02

   Czyli wygląda na to, że jeszcze 2 m-ce nie planowali żadnych premii. Być może za następne 3 m-ce będą płacić więcej :)


   Usuń
  8. Anonimowy17 października 2021 12:43 taż, ale babcia nie miała wąsów, więc nie była dziadkiem. Nie liczę co mogło być a nie było.

   Usuń
 12. Płatność kartą musi być na min. 30 zł czy może być kilka płatności na sumę 30 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1 płatność na dowolną kwotę. Nie musi być 30 zł.

   Usuń
  2. Wymagana jest 1 płatność kartą (plastic/virtual) na dowolną kwotę.

   Usuń
  3. Jak długo się czeka na wypłatę premii po rozliczeniu płatności?

   Usuń
 13. Ja Skorzystałem. Z uwagi na plan lite. Szukałem czegoś w pełni darmowego gdzie będę wpłacał środki przeznaczone typowo pod różne subskrypcję. Bonus to tylko miły dodatek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za otwarcie darmowego CitiKonto w Handlowym można przytulić 200 zł.

   Nest też ma darmowy ROR.

   Usuń
  2. Ja założyłem to darmowe konto w Nest gdy dawali 140 zł premii oraz mieli lokatę powitalną przez 2 m-ce na bardzo dobrych warunkach.

   Usuń
  3. Bardzo dobra apka - czołówka razem z Millennium oraz ING.

   Usuń
  4. Apka Nest czy Aion?

   Usuń
 14. Czy Aion Bank ma polski IBAN czy belgijski?

  OdpowiedzUsuń
 15. Złotówa, powyżej piszesz, że karta wirtualną można podpiąć w Google Pay lub Apple Pay. Próbowałem to zrobić z kartą Twisto, ale się nie dało.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wirtualną można w zasadzie płacić jedynie za zakupy internetowe.

   Usuń
  2. W apce przed zamówieniem karty jest nawet informacja: "Z wirtualną kartą debetową możesz dokonywać zakupów online lub płacić za pomocą Google Wallet w sklepach, które akceptują Google Pay."

   Usuń
  3. Każdy terminal płatniczy akceptuje płatności GPay, gdyż to jest po prostu emulacja fizycznej karty płatniczej.

   Usuń
  4. @Anonimowy 18 października 2021 22:26
   Przecież temat jest o Aion Banku i mowa w nim o karcie Aion Banku a nie o kartach Twisto, Revolut Bank UAB, czy jakichś innych wynalazkach.
   Masz kartę nie wiesz jak się nią posługiwać? Skorzystaj z google: :Płać Twisto z Google Pay:" i wszystko w temacie.

   Usuń
  5. W przypadku Twisto ograniczenie możliwości karty wirtualnej ma sens bo w przeciwnym wypadku nikt by nie korzystał z płatnej taryfy gdzie jest plastikowa karta. I dlatego tylko nią można podpiąć w Google/Apple Pay.

   Usuń
  6. Słaby argument - nie każdy ich klient ma smartka, a nawet spośród tych, którzy mają, nie wszyscy mają smartki z modułem NFC :)

   Usuń
  7. Fizyczna kartą Aion też nie jest darmowa.

   Usuń
  8. @Anonimowy, 19 października 2021, 12:34 - Każdy terminal płatniczy akceptuje płatności GPay.

   Dokładnie, ludzie wciąż mylą płatności GPay z płatnościami BLIK.

   Usuń
  9. Anonimowy21 października 2021 09:09

   Jak to nie jest? Nie ma opłat za tą kartę poza opłatą za przesyłkę. W Twisto masz opłatę 9,99 zł co miesiąc!

   Usuń
  10. Opłata w wysokości 11,99 zł jest za przesyłkę? To chyba listem poleconym z Belgii :)

   Usuń
 16. Czy zaraz po przytuleniu premii można zamknąć to konto?

  OdpowiedzUsuń
 17. Ach Aion Bank :) na początku tego roku dał mi zarobić prawie 3k, za polecanie kont znajomym - 100 euro za założenie i 100 euro za każdą osobę, która założyła z mojego linka. Jak namawiałam znajomych to nie wierzyli, że takie perełki istnieją, bo nie dość, że bonus sowity to jeszcze warunki do spełnienia były śmiesznie proste (otworzenie konta oszczędnościowego + przelew na to konto 1 euro). Wiedziałam, że wchodząc na rynek polski nie będzie takich rarytasów, ale 30 zł to przegięcie XD

  OdpowiedzUsuń
 18. Jak długo się czeka na premię oraz czy zaraz po jej wpływie można złożyć dyspozycję zamknięcia konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypłata bonusu przewidziana jest w ciągu 7 dni roboczych od dnia spełnienia warunków (wykonania płatności kartą). Później można decydować co z kontem zrobić, więc można też konto zamknąć (acz plan Light jest darmowy, a do 31.12. dostępne jest m.in. promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego).

   Usuń
  2. Wczoraj po południu dokonałem płatności, a już dzisiaj jest 30 zeta premii - dzięki Złotówa!

   Usuń
 19. Czy apkę można mieć jednocześnie na dwóch różnych urządzeniach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A właśnie że można.

   Usuń
  2. Ichnią apkę można mieć na dowolnej ilości urządzeń, ale tylko na jednym jest możliwe normalne logowanie 6-cyfrowym kodem.

   Usuń
 20. Po numerze mojego właśnie otwartego konta można by sądzić, że AION-Oddział w Polsce ma już 1,5 mln klientów!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Numery nie muszą być od zera, ani po kolei. To o niczym nie świadczy. A 1,5 mln jest nierealne, jak po miesiącu mieli dopiero 10 tys.

   Usuń
 21. Złotówa, w Twoim wątku o sposobach zamykania konta w przypadku Aion Bank piszesz, że można to zrobić poprzez czat w aplikacji mobilnej banku.

  Czy wiesz jaki ryb zamykania oni stosują - natychmiastowy czy miesięczny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z Ogólnych Warunków dla Klientów Detalicznych wynika, ze dla "Wypowiedzenia całego stosunku umownego" (bo tak należy rozumieć zamknięcie podstawowego rachunku, przed którym zamykane są wszystkie dodatkowe - np. oszczędnościowe) dość standardowo "podlega jedno (1) miesięcznemu okresowi wypowiedzenia".

   Zamykanie konta oszczędnościowego w praktyce odbywa się od razu.

   Usuń
 22. Kiedy są wypłacane odsetki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W każdą miesięcznicę otwarcia konta oszczędnościowego.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...