Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Łatwa premia 160 zł + bonus 50 zł za Konto Mobi w ING (+ 1,6% dla oszczędności)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

1.10.2021

Łatwa premia 160 zł + bonus 50 zł za Konto Mobi w ING (+ 1,6% dla oszczędności)

Konto Mobi to konto osobiste w ING wyłącznie dla osób młodych - w wieku 18-26 lat. 

Premia 160 zł za konto w ING
A jak to bywa w przypadku tego typu promocji, konto i warunki jego prowadzenia są preferencyjne i same zasady zgarnięcia premii to bułka z masłem.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

[Aktualizacja: od dnia 25.11.2021 r. dodatkowy bonus 50 zł w ramach programu poleceń jest już niedostępny]


Premia do 160 zł za Konto Mobi


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która w dniu otwarcia konta w niniejszej promocji nie ukończyła 26 lat i co najmniej od 1.07.2020 r. nie miała konta (Direct, Komfort, Mobi, Premium, Active, Klasyczne, Student, PRP) w ING (wykluczenie dotyczy również współposiadaczy kont w tym banku).
💡 Jeśli masz już więcej lat (co nie pozwali Ci otworzyć Konta Mobi), to sprawdź alternatywną promocję ING Banku Śląskiego, w której również można zgarnąć do 210 zł za Konto Direct (to propozycja dla wszystkich osób pełnoletnich bez górnego limitu wieku).

Ponadto w regulaminie akcji "Do 160 zł za otwarcie konta Mobi" można jeszcze znaleźć zapis:
"Promocja nie dotyczy osób posiadających lub współposiadających produkty Banku [czyli w ING Banku Śląskim - przyp. Mr. Złotówa] (np. konta, karty, pożyczki) oraz osób będących pełnomocnikami do tych produktów"

Zasady promocji "Do 160 zł za otwarcie konta Mobi" 


By zgarnąć gwarantowaną premię:
 • do 19.01.2022 r. otwórz Konto Mobi w ING Banku Śląskim wraz z jakąkolwiek kartą wydawaną do konta oraz zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej, wyrażając przy tym zgodę na "przekazywanie przez Bank, w sposób elektroniczny, informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych";
 • najpóźniej do 19.02.2022 r. wykonaj min. 10 płatności kartą lub BLIKiem (mogą to być płatności na dowolne, nawet drobne kwoty, w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci premię w wysokości 110 zł. By uzyskać więcej, tj. 160 zł, poza spełnieniem warunków uprawniających do uzyskania 110 zł, do 19.02.2022 r.:
 • wykonaj min. 3 płatności BLIKiem (na dowolne kwoty) za zakupy w sklepach internetowych (te transakcje wliczą się do 10 płatności, które wykonać trzeba na potrzeby uzyskania wyżej opisanej premii 110 zł) oraz 
 • załóż min. jeden Cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym założonym w promocji (nieco niżej tłumaczę czym jest taki Cel i jak go założyć) i także na dzień 19.02.2022 r. na Celu oszczędnościowym posiadaj saldo co najmniej 100 zł.

Cele oszczędnościowe to bezpłatna usługa ING umożliwiająca regularne i automatyczne oszczędzanie. Środki z Twego konta osobistego będą przelewane przez bank w wyznaczonym terminie (oraz we wskazanej przez Ciebie kwocie) na rachunek oszczędnościowy. 

Cel oszczędnościowy uruchomisz po zalogowaniu do bankowości internetowej i przejściu ścieżki: Oferta ING => Oszczędności => Cele oszczędnościowe. W czasie zakładania Celu oszczędnościowego wybierzesz na co chcesz oszczędzać oraz wskażesz kwotę, którą planujesz odłożyć lub na kolejnym etapie, ile chcesz wpłacać miesięcznie i przez jaki okres.

Wypłata premii 110 lub 160 zł (w zależności od tego, które warunki spełnisz) przewidziana jest do 8.03.2022 r. - do czasu jej otrzymania posiadaj aktywne Konto Mobi (jako konto indywidualne - nie zmieniaj go na konto wspólne) wraz z wydaną do niego kartą oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe założone w promocji (bo to właśnie na ten rachunek nastąpi wypłata premii) oraz nie wycofuj zgód marketingowych.

Dodatkowy bonus 50 zł


Otwierając konto w ING Banku Śląskim można zyskać jeszcze więcej dzięki programowi poleceń, w którym bank płaci 50 zł za otwarcie konta. Kliknij i przeczytaj jak uzyskać dodatkowe 50 zł za otwarcie konta, co z powyższą premią da nawet 210 zł! Miej jednak na uwadze, że program poleceń ING dostępny jest krócej, niż powyższa promocja z premią do 160 zł, gdyż tylko do 25.11.2021 roku.

Konto Mobi - prześwietlenie oferty ING Banku  Śląskiego


Opis konta osobistego w ING oferowanego dla osób do 26 lat jest zwięzły:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę Visa zbliżeniową wydawaną do konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu. 

Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) również prowadzone jest za 0 zł (a przypomnę, że trzeba je założyć, bo to właśnie na ten rachunek nastąpi wypłata premii). ING nie pobiera opłat za przelewy wykonywane z OKO na inne własne konto/konta w tym banku.

By wziąć udział w promocji, wniosek o Konto Mobi należy złożyć przez Internet (tylko tak składane wnioski kwalifikują do uzyskania premii do 160 zł). A otwarcie konta możliwe jest wtedy na jeden z poniższych sposobów:
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego - można go wykonać z własnego konta (ale tylko z wybranych banków; może to być: Alior, Bank Pocztowy, mBank, Pekao i Santander Bank). Ponadto konto, z którego będzie wykonany przelew 1 zł (bank odda tę kwotę) musiało zostać otwarte z pełną weryfikacją (a więc nie przelewem weryfikacyjnym, a np. poprzez zawarcie umowy w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera). Dane przy tym przelewie (imię, nazwisko, adres) muszą dokładnie pokrywać się z tymi, które wpiszesz we wniosku o Konto Mobi;
 • za pośrednictwem kuriera - będzie to krótkie spotkanie, bo - z tego co pamiętam, gdy sam zakładałem konto już jakiś czas temu - wystarczą 2 podpisy, więc formalności są ograniczone do minimum;
 • w placówce banku - w tym przypadku pamiętaj zgłosić doradcy, że chodzi o dokończenie formalności przy wniosku już złożonym, a nie zakładanie konta od początku (bo wówczas nie będzie ono brało udziału w promocji).

Smart Saver: 1,6% w skali roku dla oszczędności do 5000 zł


Smart Saver: 1,6% w skali roku dla oszczędności do 5000 zł
Dodatkową zachętą do otwarcia Konta Mobi w ING - oprócz powyższej premii 160 zł - może być oprocentowanie, które bank proponuje przy usłudze Smart Saver. Dla kwoty do 5 000 zł obowiązuje bardzo dobre - jak na obecne czasy - oprocentowanie 1,6% w skali roku (do odwołania).

Z tej usługi można, ale nie trzeba korzystać - na potrzeby wyżej opisywanej promocji z premią 160 zł, ani z bonusem 50 zł za otwarcie konta z polecenia, nie jest ona wymagana.

Smart Saver to darmowa usługa ING, polegająca na automatycznym oszczędzaniu. Gdy będziesz realizować przelew z Konta Mobi lub wykonasz płatność kartą, to część Twych środków z konta osobistego trafi na rachunek oszczędnościowy. A odbywać się to może w wybrany przez Ciebie sposób: 
 • jako zaokrąglenie kwoty transakcji - może być to 5 lub 10 zł albo 
 • jako procent od kwoty transakcji - od 1 do 10%.

Przykładowo: jeśli wybierzesz tę drugą metodę automatycznego oszczędzania (wskazując 10%), to przy przelewie z Kont Mobi w ING  (np. na swe konto w innym banku) kwoty 1 000 zł, dodatkowo bank z tego konta przeleje 100 zł na rachunek oszczędnościowy Smart Saver. Środków na rachunek Smart Saver nie można przelać samodzielnie (wykonując "zwykły" przelew) - jego zasilanie możliwe jest jedynie w wyżej opisany, zautomatyzowany sposób (jako zaokrąglenie albo określony procent).

Wszystkie przelewy z rachunku Smart Saver na własne rachunki w ING Banku Śląskim (zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) realizowane są za 0 zł. Środki można w dowolnym momencie wypłacać bez utraty odsetek - będą one naliczone za faktyczny czas deponowania oszczędności.

Usługę Smart Saver możesz uruchomić poprzez bankowość internetową - wystarczy wybrać: Oferta ING => Oszczędności => Smart Saver => Załóż teraz. Całość finalizuje się hasłem z SMSa. Metodę automatycznego oszczędzania da się modyfikować również w bankowości internetowej. Można posiadać tylko jedną usługę Smart Saver do jednego konta osobistego w ING.
 
Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. Czy za 3 zakupy blikiem w sklepach internetowych zalicza sie zakup biletow komunikacji miejskiej przez aplikacje np. jakdojade?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Praktycznie może być każda płatność internetowa Blikiem.

   Usuń
 2. Czy dostaliście wypłatę z promocji? Niestety u mnie nic nie ma

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...