Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla posiadaczy karty kredytowej w Credit Agricole: bon 50 zł do Biedronki za zwiększenie limitu na karcie

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

31.10.2021

Promocja dla posiadaczy karty kredytowej w Credit Agricole: bon 50 zł do Biedronki za zwiększenie limitu na karcie

Wystartowała promocja dla obecnych klientów Credit Agricole.

Promocja "Zrób zapasy - podnieś limit"
Kto posiada kartę kredytową w tym banku, za zwiększenie limitu na karcie (o min. 2 000 zł) oraz wykonanie jednej płatności kartą (na dowolną kwotę) zgarnąć może 50 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Credit Agricole.]

💡 Przy okazji przypomnę, że aktualnie Credit Agricole udostępnia dwie promocje z bonusami na start: płaci do 500 zł dla otwierających konto osobiste oraz do 1700 zł dla przedsiębiorców za konto firmowe

Promocja "Zrób zapasy – podnieś limit"


Do wzięcia czeka bon o wartości 50 zł do wydania w sklepach Biedronka. Jeśli z takiej formy płatności jeszcze nie było dane Ci korzystać, sprawdź wpis: "Jak zapłacić bonem w sklepach Biedronka? Prosty sposób na realizację kodu z vouchera podczas zakupów".

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba posiadającą jedną z następujących kart kredytowych Credit Agricole: Visa Silver, Visa Gold, Visa Standard, Visa DOM, Visa Standard (dawniej Carrefour), Mastercard Silver, Mastercard Gold, Mastercard Silver (dawniej Decathlon Mastercard) lub Mastercard Standard.

Ponadto bank w regulaminie zapisał jeszcze jeden wymóg, zgodnie z którym udział wziąć możesz, jeśli:

"oprocentowanie Twojej karty kredytowej jest liczone w oparciu o stopę referencyjną lub najpóźniej w dniu przystąpienia do promocji podpiszesz aneks do umowy, który zmienia sposób liczenia oprocentowania na aktualnie obowiązujące zasady, oparte o stopę referencyjną"

 
Nagroda. Na uczestnika czeka bon (w postaci e-kodu) o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka. Tego typu kod można wykorzystywać wielokrotnie, aż do wyczerpania środków - przed płatnością za zakupy należy go podać kasjerce/kasjerowi. Termin ważności bonu ma być podany w SMSie, w którym bank prześle e-kod.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Zrób zapasy - podnieś limit" i zgarnąć 50 zł do Biedronki:

  • wyraź (jeśli jeszcze nie posiadasz) zgody na marketing drogą elektroniczną;
  • najpóźniej do 17.12.2021 r. zwiększ obecnie posiadany limit kredytowy na swej karcie kredytowej o min. 2 000 zł (na potrzeby promocji można to zrobić wyłącznie w placówkach lub na infolinii banku); 
  • w ciągu 30 dni od podniesienia limitu (ale nie później niż do 17.12.2021 r.) wykonaj co najmniej jedną płatność kartą kredytową (na dowolną kwotę); 
  • po wykonaniu ww. płatności kartą wypełnij formularz kontaktowy - odnośnik do niego bank prześle Ci najpóźniej do 31.12.2021 r. za pomocą powiadomienia w aplikacji lub bankowości internetowej, lub SMS-em. Będzie wtedy należało podać imię, nazwisko oraz PESEL (choć regulamin tego nie wskazuje, to najpewniej chodzi o o formularz, który można znaleźć na stronie promocji tutaj); 
  • nie zalegaj w spłacie zadłużenia oraz 
  • do dnia otrzymania nagrody nie wypowiadaj umowy o kartę kredytową, ani nie obniżaj jej nowego limitu kredytowego.


Nagrodę bank ma przesłać SMS-em w ciągu 30 dni od momentu zakończenia promocji - wychodzi więc na to, że uczestnicy powinni dostać go najpóźniej do 16.01.2022 r.

Wykonując płatność kartą kredytową (po zwiększeniu limitu kredytowego) pamiętaj, że bank wyklucza niektóre typy transakcji. Zgodnie z regulaminem:

"W promocji nie uwzględniamy płatności w niektórych miejscach: 

• kasyna oraz zakłady bukmacherskie i tym podobne (kod MCC 7995), 

• instytucje finansowe (kod MCC 6012), 

• brokerzy ubezpieczeniowi (kod MCC 6211), 

• przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (kod MCC 6051), 

• internetowe przekazy pieniężne (kod MC 4829), 

• profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska, kod MCC 8999). 

Nie uwzględniamy także: 

• operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal."


Każdy uczestnik powyższej promocji może zdobyć tylko jedną nagrodę. Zwiększenie limitu karty kredytowej nie wiąże się z dodatkowymi opłatami.

A jeśli chcesz zyskać więcej, to sprawdź gdzie możesz otrzymać gwarantowane bonusy za wyrobienie karty kredytowej - do wzięcia jest m.in. 300 zł do Allegro (od BNP Paribas i Citibanku), 300 zł do Biedronki (od Citibanku i Millennium) lub telefon Vivo Y11s (ponownie od Citibanku, który w tej materii jest najaktywniejszy) - sprawdź aktualnie dostępne promocje kart kredytowych.

Za podrzucenie informacji o promocji Credit Agricole dziękuję Czytelnikowi, który podpisał się jako DSW.

Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...